Jump to content

Στα Τούνελ της Ετζίαν και της ΟΠΑΠ αρίνα..


Stylianopoulos
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Skepastos said:

Ο Τσιντώτας δεν είναι της κλίκας απλά είναι μπουνταλάς και θέλει καρπαζιές. Θυμίζει το φλωρο που δεν τον έκανε κανεις πάρεα λόγω μειωμένης αντίληψης και έγλυφε πάντα τον αρχηγό της παρέας. Για αυτό έγινε τέρμα, ως γνωστό στο σχολείο τέρμα κάθονταν οι άμπαλοι μαλακες που δεν τους κάναμε παρέα και ψοφάγαμε να τους βαράμε μυτα και καραβολιδες από τα τρία μέτρα. Απλά ήταν τόσο μπουνταλάδες που συνέχιζαν να κάθονται τέρμα με ματωμένες μύτες και μαυρισμένα μάτια μέχρι που το έκαναν επάγγελμα. Στη μαλακια δε πάντα ξεμπλοκάραν με καντήλι η φάπα. Ο Τσιντώτας θέλει και τα δυο. Εντωμεταξύ είναι συν τοις αλλοις και μαλακαρος γιατί αντί να δει ευκαιρία ζωής το ότι βρεθηκε στην ΑΕΚ και να δουλέψει, κατάντησε χειρότερος από ότι ήρθε. Συνοπτικά μπορεί να μην είναι στην κλίκα αλλά θα την πληρώσει για να μάθει να μην κάνει παρέα με μαλακες 

Καλα δεν τα λεω για να δικαιολογήσω καποιον, εννοειται μπούλο σημερα και μαλιστα με τον κώλο γεμιστό απο το δαχτυλο που "έδειχνε"

Απλά κανουμε ετσι μια αναλυση πραγμάτικοτήτων που μπορεις να αναλύσεις, τι να αναλύσουμε, την τακτική ιδιοφυία του Μιλοβελιξ?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Geologos said:

Καλα δεν τα λεω για να δικαιολογήσω καποιον, εννοειται μπούλο σημερα και μαλιστα με τον κώλο γεμιστό απο το δαχτυλο που "έδειχνε"

Απλά κανουμε ετσι μια αναλυση πραγμάτικοτήτων που μπορεις να αναλύσεις, τι να αναλύσουμε, την τακτική ιδιοφυία του Μιλοβελιξ?

Δε διαφωνώ τρελέ μου. Υπερτονιζω τη βλακεία του 

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα λίγο στο πορτοκαλί να δω τα... μπαμ του ΜΠΑΟΚ.... Τσιτσιπάς live πρώτο θέμα, Σεμέδο, Αυλακιώτης κ Αλμπάνης. Δεν είχε κ σύσκεψη με το ιατρικό team σήμερα, η θλάση του Ελ Καντουρί τα χάλασε όλα, λογικά όσοι συμμετείχαν στα... πολύ επιστημονικά μιτινγκς μαζεύουν βότανα στην Σιβηρία για το επόμενο 15μερο. ΣΤΡΩΣΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΚΑΛΥΨΤΕ ΤΑ ΚΕΝΑ!

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Μπήκα λίγο στο πορτοκαλί να δω τα... μπαμ του ΜΠΑΟΚ.... Τσιτσιπάς live πρώτο θέμα, Σεμέδο, Αυλακιώτης κ Αλμπάνης. Δεν είχε κ σύσκεψη με το ιατρικό team σήμερα, η θλάση του Ελ Καντουρί τα χάλασε όλα, λογικά όσοι συμμετείχαν στα... πολύ επιστημονικά μιτινγκς μαζεύουν βότανα στην Σιβηρία για το επόμενο 15μερο. ΣΤΡΩΣΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΚΑΛΥΨΤΕ ΤΑ ΚΕΝΑ!

Αυριο τα σπουδαια . Ασε που εχουν και το περιθωριο με τους ελευθερους.Τζοβινκο το μεγαλο στοιχημα. Ειμαι σιγουρος οτι θα κανουν μια εντυπωσιακη κινηση στα χαφ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Αυριο τα σπουδαια . Ασε που εχουν και το περιθωριο με τους ελευθερους.Τζοβινκο το μεγαλο στοιχημα. Ειμαι σιγουρος οτι θα κανουν μια εντυπωσιακη κινηση στα χαφ. 

Μου θυμίζει το δικό μας το 18... ελεύθερους μέχρι την Πέμπτη αν θέλουν να παίξει Ευρώπη. Ο Τζιοβίνκο ζητάει λεφτά πάντως. Τόσο καιρό τον είχαν κλεισμένο αλλά οι κακοί Άραβες δεν τον άφηναν ελεύθερο... 20 μέρες που είναι ελεύθερος δεν έχει κλείσει... ούτε καν ο Ρουμάνος που έφεραν για εξτρεμ δεν έχει υπογράψει αν δεν κάνω λάθος. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Skepastos said:

Δε διαφωνώ τρελέ μου. Υπερτονιζω τη βλακεία του 

Το ξέρω απλά σε quotαρα για να βρω αφορμη να ξαναπω το Μιλοβελιξ, θεωρώ πως μπορεί να γινει trendy όταν λήξει το μεμοραντουμ. Ειδικα αν κανας καλιτεχναρος  @JOSS του κοτσάρει κανα μενιρ στην πλάτη του τροφαντού κόουτς.

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Μου θυμίζει το δικό μας το 18... ελεύθερους μέχρι την Πέμπτη αν θέλουν να παίξει Ευρώπη. Ο Τζιοβίνκο ζητάει λεφτά πάντως. Τόσο καιρό τον είχαν κλεισμένο αλλά οι κακοί Άραβες δεν τον άφηναν ελεύθερο... 20 μέρες που είναι ελεύθερος δεν έχει κλείσει... ούτε καν ο Ρουμάνος που έφεραν για εξτρεμ δεν έχει υπογράψει αν δεν κάνω λάθος. 

O Ρουμανος παρουσιαζεται αυριο. Ο Τζιο θελει 1,5Μ τον χρονο τουλαχιστον. ο βου λεει πως δινει 1,2Μ αλλα και αυτο θα..... Γενικα κοροιδευαν εμας αλλα τωρα το βουλωσαν. βεβαια αν δεις τα σχολια στο πορτοκαλι παλι για τιτλο μιλανε και εμεις θα παλεψουμε εμ βαζελο και αστερα για ευρωπη . 

Γιαυτο θελω μονο με αυτους τουλαχιστον νικες 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, tarasfw said:

Φέτος θέλω ξεμουνιασμα σε αυτά τα καρακώλια

Δεν έχω reaction οπότε ΝΑΙ!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, tarasfw said:

Φέτος θέλω ξεμουνιασμα σε αυτά τα καρακώλια

α να γεια σου 

Link to comment
Share on other sites

Κάπου εδώ να πω πως ( ειδικά αν έρθει παυσίπονο αριστερό Μπακ Φεράρι & ntsam ) πως ο Μίμης το έκανε.

Άλλαξε την μισή ομάδα .

Επίσης μπορεί νο κονέ / Παπαδημητρίου να μην έχουν το όνομα ( Ίβιτς ) αλλά έχουν την χάρη .

 

Όλο το κλειδί ειναι ο Μιλογεβιτς.

Τουλάχιστον ρε πουστη βάζε να παίζουν όσοι αξίζουν χωρίς χαρτάκια .

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

δεν τον αφηνει ο κυρ Μιμης 

 

Screenshot_18.jpg

Τις δόσεις να στείλουν γιατί έχουμε έξοδα πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Τις δόσεις να στείλουν γιατί έχουμε έξοδα πλέον.

Και τα 10% του Γιακουμη 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, billy21 said:

Ναι, να ναι καλά τα παιδιά.

Οι Σκωτσεζοι την βρηκαν απο τον Κυρ Μιμη

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Geologos said:

Ημέρα φεράρι, εντσαμ εχουμε μερες

Εγώ να πώ την αλήθεια μου αν ήταν να πάρω μπακ απο Ελλάδα σώνει και ντε θα έπαιρνα τον Πίρσμαν απο τα Γιάννενα. Είναι ψηλός, αθλητικός, καλός αμυντικός και με καλύτερα στατιστικά. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδη λετε για Φεραρι, ας πω κι εγω την αποψη μου.

Παικτες οι οποιοι παιζουν σε ομαδες μετριας δυναμικης, πολυ δυσκολα θα κανουν την διαφορα σε εμας. Οσες φορες κινηθηκαμε για παικτη απο Ελλαδα μας βγηκε μαπα το καρπουζι Αλμπανης-Ντελετιτς-Ινσουα (Μπακασετας-Χουλτ σταθηκαν καπως καλυτερα, αλλα και παλι οχι κατι ιδιαιτερο). Ολοι τους ξεχωριζαν στις ομαδες που επαιζαν επειδη εκει το επιπεδο ηταν πολυ χαμηλο. Στην ιδια κατηγορια βαζω και τον Φεραρι. Ισως να ειναι αξιοπρεπης για αλλαγη, ωστοσο εμεις δεν εχουμε ακομα καποιον βασικο. Ειμαστε με τον 18χρονο Μιται και τον Χατζισοφο που τα τελευταια χρονια παιζει δεκαρι. 

Δηλαδη αντε και ερχεται ο Φεραρι...ειμαστε σιγουροι οτι η τριπλετα Χατζισαφι-Φεραρι-Μιται ειναι καλυτερη απο Ινσουα-Λοπεζ-Μιται; 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Araujo21 said:

Παντως μεσα στον χαμο των μεταγραφων ξεχασαμε Ντατσενκο που επρεπε να εχει φυγει , ΣΙμαο που επρεπε να εχει φυγει απο περυσι και Σβαρνα που πρεπει να φυγει ΤΩΡΑ

Ο Σιμάο πλεον είμαι τοτέμ που τείνει να αφανισει τον Μαλμπασα..

Ισως φετος καθιερωθεί και βραβειο Σιμάο ..παλιωσε ο Μαλμπασα.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Araujo21 said:

Εχει αλλα μαλλον δεν τον ψηνει . Ενω το προτζεκτ Αγια Σοφια ...

Απο την αλλη ερχομαι στη θεση του Ντζάμ..

Ειμαι παιχταρας/μουνοχαρακτηρας/αρχιδι-σπανιας παστας..., τελειωνουν οι μεταγραφες, και εκτος απο την 500άρα προσφορα του γεροντα, εχω στο συρταρι-ισως-...μιά 300άρα απο καποια Πολωνικη ομαδα μεσα  στην καταχνιά και στην υγρασια με ξεφτισμενες ακομα αφισες του Γιαρουζελσκι...

Τι θα προτιμησω ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×