Jump to content

Παναιτωλικός- ΑΕΚ (5η αγ.): 3/10, 16:00, CosmoteSport 1


Bukowski
 Share

mvp-κόουτσινγκ- βραβείο Μάνταλου   

37 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Μισελέν
      0
    • Μοχαμάντι
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
    • Σιμόες
    • Μάνταλος
      0
    • Γκαρσία
    • Τσούμπερ
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Σβάρνας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Μιλόγεβιτς

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μισελέν
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Βράνιες
    • Τζαβέλλας
      0
    • Λε Ταλέκ
    • Σιμόες
      0
    • Μάνταλος
    • Γκαρσία
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Αραούχο
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Σβάρνας


Recommended Posts

1 minute ago, Vagos21 said:

10 αγωνιστική, με την ομάδα 10 βαθμούς πίσω, θα μας γράφεις ότι αν έρθει ο πογετ και κάνουμε το 11 στα 11 στα επόμενα ματς θα είμαστε κοντά στα πλει οφ. 

Δεν νμζ πως θα μαστε 10 βαθμους πισω.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Το ειδαμε στο μεταξυ μας 😂

Απροπόνητος σχεδόν, από τότε δεν έχει ξανά δεχτεί γκολ ο Ιωνικός.  Μπορεί να είναι συγκυριακό.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bukowski said:

Το ειδαμε στο μεταξυ μας 😂

Ειδικά στο 1ο γκολ απείχε διακριτικά..

Link to comment
Share on other sites

Παιχνιδαρες έχει κάνει. Άνετα ο καλυτερος αμυντικός μας θα ήταν. Απλά σε λίγο θα χτυπήσει 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, billy21 said:

Απροπόνητος σχεδόν, από τότε δεν έχει ξανά δεχτεί γκολ ο Ιωνικός.  Μπορεί να είναι συγκυριακό.

Μαλλον αυτο ηταν το λαθος μας. Τον προπονουσαμε πολυ 😂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gybe21 said:

Να μας εξηγήσει ο Σαντοριναιος πως γίνεται να πιέζεις ψηλά κ ταυτόχρονα να τρέχεις στο χώρο.

Η το ένα θα κάνεις η το άλλο .

 

 

Ότι πιο  καινοτόμο, σύνθεση δύο διαφορετικών τρόπων παιχνιδιού. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αρχίζω λίγο να κοιτάζω στατιστικά Γκαρσία και Βέρντε. Έχουμε θέμα Λιβάι. Με διαβάζεις? Ε άντε μαλάκα κι εσύ κάνε πάνω από μία ουσιαστική φάση ανά παιχνίδι. Άντε ΜΑΛΑΚΕΣ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουμε δει ένα καλό παιχνίδι λιβαι 

Αν εξαιρέσεις την συνεχόμενη του διαφήμιση 

Ψιλό μάπα είναι ο παίχτης 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mobster21 said:

Αρχίζω λίγο να κοιτάζω στατιστικά Γκαρσία και Βέρντε. Έχουμε θέμα Λιβάι. Με διαβάζεις? Ε άντε μαλάκα κι εσύ κάνε πάνω από μία ουσιαστική φάση ανά παιχνίδι. Άντε ΜΑΛΑΚΕΣ.

βερντε να πουμε οτι σκοραρε εναντιον της Μιλαν προχτες

Link to comment
Share on other sites

Λιβαι ισως ο πιο μονοδιαστατος παιχτης που εχουμε. Κυριολεκτικα το μονο καλο του προσον ειναι το ενας με εναν στο χωρο. Ουτε αμυνα παιζει, και οταν τον ντουμπλαρουν, σπανια κανει κατι καλο. Και για τα λεπτα που παιζει, εχει προσφερει πολυ λιγα πραγματα.

Παιχτης ψυχολογιας, μου θυμιζει Κλωναριδη. Αμα δε του βγει μια φαση δε θα του βγει καμια. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Παντως εντελως ψυχρα σκεπτομενοι, το να χασεις στην Τουμπα και να φερεις Χ με ΟΦΗ ε συμβαινει γενικα, δεν ειναι εκτος προγραμματος. Για εμενα ο Μιλογεβιτς θα ξερουμε ακριβως τι μπορει να κανει εως 10η αγωνιστικη. 

Ε ναι, απλά ο γαυρος δεν τα κάνει αυτά και πανικοβαλλονται όσοι περίμεναν πρωτάθλημα. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Δεν έχουμε δει ένα καλό παιχνίδι λιβαι 

Αν εξαιρέσεις την συνεχόμενη του διαφήμιση 

Ψιλό μάπα είναι ο παίχτης 

Καλα εχει κανει και καλα ματσακια απλα κανονικα ειναι για να κανει τα ρεπα του Αμραμπατ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, billy21 said:

Στο μεταξύ ο Τσίγκρι έχει κάνει μπετόν την άμυνα του Ιωνικού. Μπετόν ομως.

Δεν νομίζω ότι έχουμε τους ίδιους στόχους. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Ε ναι, απλά ο γαυρος δεν τα κάνει αυτά και πανικοβαλλονται όσοι περίμεναν πρωτάθλημα. 

Ο γαυρος εφερε Χ με Ατρομητο εντος βεβαια. Οποτε εσυ πχ αυτο το ματς πρεπει να το παρεις.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ο γαυρος εφερε Χ με Ατρομητο εντος βεβαια. Οποτε εσυ πχ αυτο το ματς πρεπει να το παρεις.

Ναι την πρώτη αγωνιστική. Νομίζω πως πλέον βρισκει ρυθμό. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mporat said:

Δεν νομίζω ότι έχουμε τους ίδιους στόχους. 

Έστριψε το καράβι ρότα όντως.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Κάντε καμία μλκ πάλι, να μας φτάσει και ο οαρης. Χωρίς το - 6,θα μασταν αγκαλιά. 

Link to comment
Share on other sites

Για μένα οι προπονητες πρέπει να ψάχνουν τα μις ματς με τους παίχτες των αντιπάλων. Έτσι μεγενθύνεις τα πλεονεκτήματα των παιχτών σου. Για τον κάθε Γκαρσια πρέπει να βρίσκεις τον χώρο που θα μεγιστοποιήσεις την προσφορά του, σε κάθε αγώνα ξεχωριστά. Έχω ένα αδύναμο αντίπαλο μπακ; Θα ρίξω το Μαροκινό. Έχω αργό; Θα ρίξω το Λιβαι. Αντίστοιχα αναλόγως τα χαρακτηριστικά των μπακ μπορεί να αλλάξει πλευρά ένας παίχτης. Δεν του βγαίνει το παιχνίδι δεξιά; Στειλτον απέναντι, μπορεί να πάρει ψυχολογία με έναν πιο ευκολο αντίπαλο. Βάζουμε ταμπέλες σε παίχτες και δεν βλέπουμε τα χαρακτηριστικά τους. Επαγγελματίες είναι. Τι πάει να πει είμαι δεκάρι, ειμαι εξτρέμ, είμαι επιθετικος; Γεμάτο το παγκόσμιο ποδόσφαιρο από πολυθεσιτες…Αρκεί να έχεις τον τρόπο, να είσαι μάνατζερ, να τους εμπνέεις 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Skepastos said:

Για μένα οι προπονητες πρέπει να ψάχνουν τα μις ματς με τους παίχτες των αντιπάλων. Έτσι μεγενθύνεις τα πλεονεκτήματα των παιχτών σου. Για τον κάθε Γκαρσια πρέπει να βρίσκεις τον χώρο που θα μεγιστοποιήσεις την προσφορά του, σε κάθε αγώνα ξεχωριστά. Έχω ένα αδύναμο αντίπαλο μπακ; Θα ρίξω το Μαροκινό. Έχω αργό; Θα ρίξω το Λιβαι. Αντίστοιχα αναλόγως τα χαρακτηριστικά των μπακ μπορεί να αλλάξει πλευρά ένας παίχτης. Δεν του βγαίνει το παιχνίδι δεξιά; Στειλτον απέναντι, μπορεί να πάρει ψυχολογία με έναν πιο ευκολο αντίπαλο. Βάζουμε ταμπέλες σε παίχτες και δεν βλέπουμε τα χαρακτηριστικά τους. Επαγγελματίες είναι. Τι πάει να πει είμαι δεκάρι, ειμαι εξτρέμ, είμαι επιθετικος; Γεμάτο το παγκόσμιο ποδόσφαιρο από πολυθεσιτες…Αρκεί να έχεις τον τρόπο, να είσαι μάνατζερ, να τους εμπνέεις 

Τι να ψαχτει μωρε το γιδι αυτος τους ριχνει μεσα και του ς βιδώνει σε μια θεση οπως τα ποδοσφαιρακια με τις σουστες. Μια φορά πλευρά δεν τους άλλαξε λίγο μεσα στον αγωνα τον Ζουμπερ με τον Γκαρσία, έτσι εστω για να δουν πως είναι φατσικά το απέναντι αντίπαλο μπακ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πήρε το λόγο ένας άντρας με αρχιδια για να τον κλείσει ένας αρχιδια άντρας. Η Μανταλένα πιο κει έπιανε το γόνατο της και μετά το κεφάλι της εναλλάξ 

F281EC38-79A8-4BBD-9B88-A929D268133B.jpeg

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μιλησε ο αρχηγός, ας τσοντάρουμε και το τσουτσέκι στην ειδηση τωρα που σπρώχνουμε όλοι να μπει στην 11αδα.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Skepastos said:

Για μένα οι προπονητες πρέπει να ψάχνουν τα μις ματς με τους παίχτες των αντιπάλων. Έτσι μεγενθύνεις τα πλεονεκτήματα των παιχτών σου. Για τον κάθε Γκαρσια πρέπει να βρίσκεις τον χώρο που θα μεγιστοποιήσεις την προσφορά του, σε κάθε αγώνα ξεχωριστά. Έχω ένα αδύναμο αντίπαλο μπακ; Θα ρίξω το Μαροκινό. Έχω αργό; Θα ρίξω το Λιβαι. Αντίστοιχα αναλόγως τα χαρακτηριστικά των μπακ μπορεί να αλλάξει πλευρά ένας παίχτης. Δεν του βγαίνει το παιχνίδι δεξιά; Στειλτον απέναντι, μπορεί να πάρει ψυχολογία με έναν πιο ευκολο αντίπαλο. Βάζουμε ταμπέλες σε παίχτες και δεν βλέπουμε τα χαρακτηριστικά τους. Επαγγελματίες είναι. Τι πάει να πει είμαι δεκάρι, ειμαι εξτρέμ, είμαι επιθετικος; Γεμάτο το παγκόσμιο ποδόσφαιρο από πολυθεσιτες…Αρκεί να έχεις τον τρόπο, να είσαι μάνατζερ, να τους εμπνέεις 

Το προβλημα του Μιλογεβιτς και το λεω απο την Βελεζ ειναι η τεμπελια στην κατσκοπεια αντιπαλου. Σε ολα τα ματς κατεβαινει ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΣ. Σε κανεναν ματς δεν εκανε το παραμικρο να κερδισει κατι στον αγωνιστικο χωρο. Δεν ξερει τους αντιπαλους και βασιζεται μονο στην ποιοτητα που εχουν οι παικτες. Δεν ανακατεβει την τραπουλα γατι δεν μπορει. Δεν εχει ουτ εενα μις ματς . Και χτες αντι να πιεσει το κεντρο με τους στοπερ του βου αυτος  μαλακιζοταν στον παγκο 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Καλά άμα ακούς για αρχηγικές ομιλίες παιχτών από την 4η αγωνιστική κλαφτα .

Αν αναρωτιέστε τι έκανε ο Μανταλος , ξέρω εγώ 

Σκεφτόταν πως θα πει στον μεγάλο πως πρέπει να πάλι να αλλάξει προπονητή 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σιμοες βασικος και με περιβραχιονιο απο δω και στο εξης σε καθε ματς, μπας και αλλαξει η λουζερ νοοτροπια της ομαδας.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×