Jump to content

Recommended Posts

Όσο μου περνάει ο καιρός μου αρέσει περισσότερο .

Άντε γάμα τον ρουλη τώρα 

Link to comment
Share on other sites

On 10/17/2021 at 4:54 PM, stavros 9-11 said:

Το νου σου φλωρακο. Άιντε γιατί ήρθες στην ΑΕΚ σπρωχτός χωρίς να έχεις αποδείξει τίποτα και πουθενά και ανεχόμαστε αρθρογραφίες απ' τα σκουπίδια τους ρεπόρτερ μας που σε παρουσιάζουν ως μύστη της μπάλας. Ήθελε τεράστιο θράσος για έναν ανύπαρκτο σαν εσένα να έρθει να προπονήσει την ΑΕΚ, έχεις να αποδείξεις τα πάντα σε όλους μας και έχεις ήδη εχθρικό κλίμα μέχρι να αποδείξεις ότι δεν είσαι αυτό που λέει η φάτσα σου. Στην ΑΕΚ ήρθες και θα σε πάρει ο διάολος

.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Όσο μου περνάει ο καιρός μου αρέσει περισσότερο .

Άντε γάμα τον ρουλη τώρα 

kai mena. κανονικος προπονητης, που δουλευει με συγχρονες μεθοδους

Link to comment
Share on other sites

Παντως μεχρι τωρα ο Argy εχει κανει μονο θετικα,φαινεται εργατικος μεθοδικος χωρις κοληματα και πιστωνεται μεχρι τωρα τα εξης:

α) Αλλαγη κλιματος στην ομαδα(οι παιχτες γουσταρουν και χαμογελουν ακομα και αυτοι που φαινονταν ξενερωμενοι οπως ο Γκαρσια )

β) Με το καλημερα εστειλε επιτελους σβαρνα και μπακακη εκει που επρεπε να ειναι εδω και καιρο

γ) Ενεργοποιηση παιχτων που μεχρι τωρα δεν τους ειχαμε δει

δ) Σωστη διαχειριση και τακτικη προσεγγιση των μεχρι τωρα παιχνιδιων

ε) Εχει γραψει στα παπαρια του τα αρδακια

Περιμενω να δω και τα δυο επομενα και εκει θα φανουν πολλα,ελπιζω να τα παει καλα και να τελειωνουμε με το θεμα του προπονητη.Εννοειται βεβαια  τον γεναρη θελεις προσθηκες και αποχωρησεις, παντως φαινεται οτι ειμαστε σε καλο δρομο και μεχρι τωρα δειχνει προπονητης που εχει πλανο και αξιζει να τον αφησεις να δουλεψει...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Με βάση τα δεδομένα και ότι η ΑΕΚ είναι ένα δύσκολο καράβι και πολλή περισσότερο για ένα εντελώς άπειρο προπονητή σε αυτό το επίπεδο καλά τα πάει. Σήμερα ίσως έπρεπε να το διαχειριστεί πιο πολλή μη ποδοσφαιρικά αλλά τουλάχιστον δεν έχασε τα μυαλά του ή τη ψυχραιμία του. Νέος προπονητής είναι θα μάθει και σε τέτοιες συνθήκες. 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Το φάγες το παιδί μας, κακουργε. 

Αχ, Σταύρο μου, θα φύγει στα ξένα, τώρα που γίνε πατέρας. 

Link to comment
Share on other sites

Η λπουγελοφατσα μας δουλευει τα παιχνιδια. Δεωταφηνει στη τυχη τους.

Link to comment
Share on other sites

To 4 στα 4 κ ηρεμία για 2 εβδομάδες για να εφαρμοστεί σωστά η ανοσία της πίεσης. Γάμησέ τους Argy.

Link to comment
Share on other sites

f7ccc2930cbf239ad4a124fa3adbd0de_820788.

Ο μπαμπάς του προπονητή της ΑΕΚ ήρθε στο ΟΑΚΑ από το χωριό και τον συνεχάρη με μια πατρική αγκαλιά και ένα φιλί μετά το τέλος του αγώνα

Μια όμορφη, οικογενειακή, στιγμή με πρωταγωνιστή τον Αργύρη Γιαννίκη και τον πατέρα του κατέγραψε ο φωτογραφικός φακός αμέσως μετά το τέλος του αγώνα με τον Άρη στο ΟΑΚΑ. Συγκεκριμένα, ο μπαμπάς του τεχνικού της ΑΕΚ, ήρθε την Κυριακή στην Αθήνα από το χωριό και βρέθηκε στο Στάδιο για να τον δει από κοντά και για να παρακολουθήσει και το ματς. Όπως φαίνεται μάλιστα έφερε γούρι και στο φινάλε τον συνεχάρη με μια αγκαλιά και ένα φιλί.

aek365

YΓ Μου βγήκε λίγο μεγάλη η φωτογραφία. Δεν ξέρω πως να την μικρύνω.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, scarface21 said:

τον Αργύρη Γιαννίκη και τον πατέρα του

O οποιος πρεπει να ειναι και Ενωσίτης...τυλιγει το παλλικαρι του με το κασκολ του !!!

Link to comment
Share on other sites

Στο ίδιο μήκος κύματος και ο Μιχάλης Μπακάκης, ο οποίος τύλιξε με την πίτα του τον γύρο κάποιου αρδ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, scarface21 said:

f7ccc2930cbf239ad4a124fa3adbd0de_820788.

Ο μπαμπάς του προπονητή της ΑΕΚ ήρθε στο ΟΑΚΑ από το χωριό και τον συνεχάρη με μια πατρική αγκαλιά και ένα φιλί μετά το τέλος του αγώνα

Μια όμορφη, οικογενειακή, στιγμή με πρωταγωνιστή τον Αργύρη Γιαννίκη και τον πατέρα του κατέγραψε ο φωτογραφικός φακός αμέσως μετά το τέλος του αγώνα με τον Άρη στο ΟΑΚΑ. Συγκεκριμένα, ο μπαμπάς του τεχνικού της ΑΕΚ, ήρθε την Κυριακή στην Αθήνα από το χωριό και βρέθηκε στο Στάδιο για να τον δει από κοντά και για να παρακολουθήσει και το ματς. Όπως φαίνεται μάλιστα έφερε γούρι και στο φινάλε τον συνεχάρη με μια αγκαλιά και ένα φιλί.

aek365

YΓ Μου βγήκε λίγο μεγάλη η φωτογραφία. Δεν ξέρω πως να την μικρύνω.

 

21 hours ago, MITSAKLAS said:

Περιττή είδηση κατά τη γνώμη μου. 

Τσακίρης ζηλεύει κεφτετζόγλου 

Υγ: Επέλεξα να χρησιμοποιήσω φωτογραφία για βασική που δεν έχει ΚΑΜΙΑ σχέση με το θέμα του άρθρου που διαβάζετε διότι αυτή με γέμισε δάκρυα και μου απογείωσε την εκτίμηση στο πρόσωπο του Αργύρη Γιαννίκη. Η αγκαλιά του μπαμπά, το φιλί στον γιο του, που πάντα θα είναι το μικρό του αγόρι κι ας μεγάλωσε και ξεπέρασε ίσως και τις προσδοκίες του πατέρα, μια φωτογραφία τόσο όμορφη, δυνατή, που χωράει ολάκερα βιβλία... Είναι σπουδαία στιγμή που όσοι δεν έχουμε τη δυνατότητα να τη ζήσουμε μπορούμε θαρρώ να καταλάβουμε την αξία της λίγο παραπάνω απ' τους υπόλοιπους. Άντε και με το 4 στα 4 πριν τη διακοπή και με το 5 στα 5 μετά τη διακοπή κόουτς, για να δούμε τέτοιες (κι άλλες) υπέροχες φωτογραφίες!

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα μελό μας λείπανε, τώρα που τριγύρω πέφτουν οβίδες.

Αγαθομουνηδες που έχει πει κι ο Μάικ.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τα έκανες σκατα απόψε μπουλόφατσα.

Δεν είναι λάμπ εδώ για τα μεταπτυχιακά σου στη σχολή της Κολωνίας.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D featured and pinned this topic
  • George_D locked and unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×