Jump to content

Recommended Posts

5 minutes ago, SpiRos said:

Φαντάσου να μην είχε premium μάρκα μόνο κανά Jack ξέρω γω...

O sygekrimenos mou eixei katevasei miso boukali Johnie Black se ena hmixrono sto kypelo me thn Kavala thn xronia ths pesadas pou apokleistikame kiolas. Paromoies kairikes synthikes DICK-COLD sthn 33 ton proskalese gnostos kai kathise mazi mas (ton eixane petaksei ekso apo thn PAE ekeinh thn xronia). Psaxname na vroume ouiskaki sto hmixrono telika vrhkame apo planodio me vromika....eftyxos giati h omada den vlepotane.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

On 1/24/2022 at 4:23 PM, Stylianopoulos said:

Γιαννίκης και Δημητριάδης είναι φίλοι.Εχουν έρθει κοντά τελευταία,κάνουν παρέα.

Γι'αυτό άλλωστε ενώ η μπάλα τον τελευταίο καιρό έχει πάρει Παπαδημητρίου και ΓΠ ,ο Βασιλομπιλαρος αλωνιζει κανονικά στα αποδυτήρια και στον πάγκο.

Αν χρειασθεί δίνει και οδηγίες εν ώρα αγώνα.Σαφής αναβάθμιση.

Επίσης ο Μπαλάντα έχει τον ίδιο μάνατζερ με Τσουμπερ και Γεφτιτς,γι'αυτό κρατάμε μια ελπιδα ακόμα να μας έρθει δανεικός με οψιόν παρότι δεν πλησιάζουμε καν στα θέλω του. Το σπρώχνει ο μάνατζερ όσο μπορεί γιατί θέλει και να φύγει απτό Βέλγιο ο παικταράς.

 

ΥΓ. Theo Cla   στο φμπουκ όταν αντιγράφεις κόπι πέιστ σαν δικά σου.. ο,τι γράφει ο Στυλιανόπουλος στο ΚΜ να μην αφαιρείς τα σημεία στίξης. 

Δικαίωσις για Μπαλάντα, το ιδιο  γράφουν και οι αρδ τώρα 

Link to comment
Share on other sites

Ο Συγκεκριμένος ας έρθει και τελευταιο δευτερόλεπτο των μεταγραφών αλλά με option 

Link to comment
Share on other sites

αυτος ο Μπαλαντα ειναι ένα απιστευτο στοπερ σε παλιο μανατζερ, που έπαιζε Ρίβερ Πλέιτ?

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Taribo West πρώτη μεταγραφή ελεύθερος μας ενώνει όλους, δύσκολη περίπτωση για την ΑΕΚ βέβαια. 

Link to comment
Share on other sites

Είπα εγώ απο τη πρώτη στιγμή να το γυρίσουν σε ντοκιμαντέρ . Τι στο διάολο έκανε ο δηματος εκεί ? 

7d66efda762a980b172bb1532682f9d2_836732.

Υγ Μούγκα για την έλλειψη γεννήτριας στο προπονητικό .... 

 

Link to comment
Share on other sites

ΣΗΚΩ ΦΥΓΕ ΡΕ ΛΟΥΚΟΥΜΑ!

ΑΙΝΤΕ ΜΑΖΕΨΕ ΤΑ ΚΑΙ ΑΔΕΙΑΖΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΓΩΝΙΑ, ΚΩΛΕ Ε ΚΩΛΕ!

Link to comment
Share on other sites

Εσύ καλά κάνεις. Μαθητευόμενος είσαι, μαθαίνεις. Ας όψεται ο άνθρωπος που σε αφήνει να μαθαίνεις στην πλάτη μιας ομάδας με τεράστια ιστορία. Δεν φταίς εσύ που είσαι λίγος κ πολλά άλλα, ο Μελισσανίδης φταίει, που έιναι ακόμη πιο ανύπαρκτος από σένα. Μην παραιτηθείς, συνέχισε, μέχρι να χάσουμε τα πάντα, θα έχεις πετύχει για τον πρόεδρο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Δεν είναι ώριμη η ομάδα μας για γερμανική νοοτροπία. 

Είμαι σίγουρος πως ο κόουτς θα σφίξει την άμυνα και στο επόμενο εντός έδρας θα πάρει την ισοπαλία.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Janjanin said:

Είμαι σίγουρος πως ο κόουτς θα σφίξει την άμυνα και στο επόμενο εντός έδρας θα πάρει την ισοπαλία.

Αρκεί να στηριχτεί με μια ακόμα επεκταση συμβολαίου. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εκατό φορές το έχουμε γράψει. Προπονητής ΟΝΟΜΑ με σοβαρό βιογραφικό και ισχυρή προσωπικότητα. Τεχνικός διευθυντής ΟΝΟΜΑ με σοβαρό βιογραφικό και ισχυρή προσωπικότητα. Και ας μην πάρει κανένα χαφ.

 

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ του κλείδωσε όλο το παιχνίδι ένας τύπος στον Βόλο που δεν ξέρω ούτε το όνομά του.

Πήγε πάνω στο δεξί πόδι του Γκαρσία η άμυνα και τελείωσε το παραμύθι.

Μιλάμε για ΕΠΟΣ προπονητικής.

Καλά για τις αλλαγές μιλάμε για ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ τί ΔΕΝ πρέπει να κάνει ένας προπονητής.

Κοσίδη ρε βλαμμένο? Τάνκοβιτς στο 89 ρε γελοίο? Βγάζεις ρε μαλάκα τον Γιέφτιτς που ήταν ο μόνος που έδινε πάσες μπροστά?

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

%CF%87%CE%B9%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%B5%CE%

Δεν εχω αλλα like ...αλλα και αυτος ..τον καψαμε αδερφε. Με αυτο το ροστερ παπαδες θα εκανε

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

%CF%87%CE%B9%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%B5%CE%

Λες να μπει στην αγιασοφια ή ούτως ή άλλως θα πάμε τόσο χάλια που θα ξαναφύγει το καλοκαίρι; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Εν τω μεταξύ του κλείδωσε όλο το παιχνίδι ένας τύπος στον Βόλο που δεν ξέρω ούτε το όνομά του.

Μιλάμε για ΕΠΟΣ προπονητικής.

Καλά για τις αλλαγές μιλάμε για ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ τί ΔΕΝ πρέπει να κάνει ένας προπονητής.

Κοσίδη ρε βλαμμένο? Τάνκοβιτς στο 89 ρε γελοίο? Βγάζεις ρε μαλάκα τον Γιέφτιτς που ήταν ο μόνος που έδινε πάσες μπροστά?

 

Ουτε καν ο πρωτος που εμεινε Βολο . Ο προπονητης τερματοφυλακων ηταν 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D featured and pinned this topic
  • George_D locked and unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×