Jump to content

Recommended Posts

3 minutes ago, AlexKR21 said:

Αρα ξεκινησε η αντιστροφη μετρηση

Αν δεν περασει τον ΠΑΟΚ δεν βγαζει ουτε καλοκαιρι

Στανταρακια κάτι τέτοια 

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ έχασε και από τον Βόλο στο ΟΑΚΑ και αυτή ήταν η 4η εντός έδρας ήττα με τον Αργύρη Γιαννίκη στον πάγκο της.
Η Ενωση δεν κατάφερε σε όλο το β’ ημίχρονο να απειλήσει την ομάδα της Θεσσαλίας, ο Γιαννίκης έκανε αλλαγές που ακόμη… συζητιούνται, με τον ίδιο χθες να βάζει φωνές στους παίκτες του στο προπονητικό κέντρο στα Σπάτα.
Ο ομογενής προπονητής της ΑΕΚ αρχικά έκανε παράπονα για την αποκαρδιωτική εικόνα της ομάδας στο δεύτερο ημίχρονο και για τις αντιδράσεις των παικτών του.

«Δεν τελειώνουμε τα ματς, ενώ είμαστε καλύτεροι. Αυτό πληρώνουμε συνεχώς. Ήμασταν καλοί στο α’ ημίχρονο και δημιουργήσαμε ευκαιρίες. Αλλά δεν δείχνουμε χαρακτήρα να τελειώνουμε τα ματς. Στο β’ ημίχρονο είδα μία άλλη ομάδα. Επίσης, κάτι που δεν μου αρέσει καθόλου είναι οι αντιδράσεις παικτών όταν γίνονται αλλαγή. Είδα πράγματα που δεν μου αρέσουν στο ματς και δεν θέλω να τα ξαναδώ» είπε μεταξύ άλλων ο Ελληνας κόουτς.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
9 hours ago, Araujo21 said:

Η ΑΕΚ έχασε και από τον Βόλο στο ΟΑΚΑ και αυτή ήταν η 4η εντός έδρας ήττα με τον Αργύρη Γιαννίκη στον πάγκο της.
Η Ενωση δεν κατάφερε σε όλο το β’ ημίχρονο να απειλήσει την ομάδα της Θεσσαλίας, ο Γιαννίκης έκανε αλλαγές που ακόμη… συζητιούνται, με τον ίδιο χθες να βάζει φωνές στους παίκτες του στο προπονητικό κέντρο στα Σπάτα.
Ο ομογενής προπονητής της ΑΕΚ αρχικά έκανε παράπονα για την αποκαρδιωτική εικόνα της ομάδας στο δεύτερο ημίχρονο και για τις αντιδράσεις των παικτών του.

«Δεν τελειώνουμε τα ματς, ενώ είμαστε καλύτεροι. Αυτό πληρώνουμε συνεχώς. Ήμασταν καλοί στο α’ ημίχρονο και δημιουργήσαμε ευκαιρίες. Αλλά δεν δείχνουμε χαρακτήρα να τελειώνουμε τα ματς. Στο β’ ημίχρονο είδα μία άλλη ομάδα. Επίσης, κάτι που δεν μου αρέσει καθόλου είναι οι αντιδράσεις παικτών όταν γίνονται αλλαγή. Είδα πράγματα που δεν μου αρέσουν στο ματς και δεν θέλω να τα ξαναδώ» είπε μεταξύ άλλων ο Ελληνας κόουτς.

Εντάξει, καταλάβαμε. Μανταλος μέχρι τελικής πτώσης. 

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα ? Τώρα που είναι ακόμα ελεύθερος ο Γκουστάβο γιατί την άλλη εβδομάδα δεν ξέρουμε . 

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ εχουν ιδεα απο διοικηση ομαδας ο Μελισσανιδης με τον Γιαννακη Παπαδοπουλο, τι καθεστε και στεναχωριεστε?

ειναι ανεπιδεκτοι μαθησεως, μιλαμε για μυρωδιαδες. Περα απο το οικονομικο δλδ, ειναι πολυ βαθυ το προβλημα και δεν λυνεται αν δεν εξαφανιστουν ολοι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μαλακαργύρη σφίξαμε, τελικά πήρε Τεννέ ο Απόλλωνας. 

Είναι το ματς της ζωής σου.

 

Link to comment
Share on other sites

Ο Αργυρης είχε 9 ήττες εντος με Γιάννενα. Προλαβαίνει και στην ΑΕΚ να τις κάνει

Link to comment
Share on other sites

τρεχοντας θα ερχοταν αυτος παντως αντι του ανυπαρκτου.

 

 

Ο Γκουστάβο Πογέτ είναι ο επικρατέστερος για τον πάγκο της Εθνικής ομάδας, όπως μετέδωσε στον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 ο Σωτήρης Ταμπάκος. Στα υπόψη και ο Ελβετός Μαρσέλ Κόλερ

Link to comment
Share on other sites

Για την απογοήτευση του κόσμου και αν νιώθει πίεση: «Τα άσχημα αποτελέσματα φέρνουν απογοήτευση πρώτα σε εμάς τους υπεύθυνους. Δεν νιώθω πίεση, έχω στόχους και οράματα. Οσο αυτά δεν προχωράνε είμαι αφάνταστα στενοχωρημένος. Θέλω να είναι ευχαριστημένος και περήφανος ο κόσμος της ΑΕΚ. Λυπάμαι πάρα πολύ για τα τελευταία τρία εντός έδρας αποτελέσματα».

Αστρα και οραμα. Θα βαλω αριστερα Γκαρσια Και κορυφη Κοσιδη.

Εχω οραμα τον Μανταλο να σηκωνει κουπα , εσω δει σε οραμα τον προεδρο να μας δινει πριμ κατακτησης πρωταθληματος 

Το καλυτερο μου οραμα παντως ειναι που βλεπω την ομαδα να παιζει γκεγκενπρες σε ολο το γηπεδο και να μην κουραζεται ποτε

Link to comment
Share on other sites

Άρτζυ από πέρσι κ εκείνο το 0-2 στο ΟΑΚΑ με τον ΠΑΣ έχω κάνει κάτι γαμημένους συνειρμούς μέσα στην φτωχή μου γκλάβα. Είπαμε είναι φτωχή.

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

""Λυπάμαι για τα τρια εντος..."

Μονο για λυπη μας καταντησε ο μπαρμπας και η συμμορια του.

Link to comment
Share on other sites

Just now, tony_montana said:

""Λυπάμαι για τα τρια εντος..."

Μονο για λυπη μας καταντησε ο μπαρμπας και η συμμορια του.

 Δεν νιώθω πίεση, έχω στόχους και οράματα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Araujo21 said:

 Δεν νιώθω πίεση, έχω στόχους και οράματα.

Εμας ομως μας ανεβασες την πιεση.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

Εμας ομως μας ανεβασες την πιεση.... 

Καθε Κυριακη απο οταν ηρθε. Ο τυπος ειναι αστειος Ουτε καν αντιδραση στον παγκο. Κοιμαται ορθιος 

Link to comment
Share on other sites

Σας πειραζε ο Χιμένεθ που έβαζε 3 στόπερ αλλαγή στο 80 όταν  νικαγαμε αλλά ο Γιαννάκης που βάζει στο 1 1 να κρατήσει το αποτέλεσμα παιζει επίθεση... 

Link to comment
Share on other sites

Πλέον έχω πάει στη φάση που χάνει η ΑΕΚ και δεν στεναχωριέμαι . Μπορεί να είναι και η πρώτη φορά που συμβαίνει και ωφειλεται σε αυτόν . 

Αν δεν στεναχωριούνται εκείνοι που πέρνουν τις αποφάσεις και το κρατάνε στη θέση του γιατί να το κάνω εγώ ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/1/2022 at 9:43 PM, Araujo21 said:

 Δεν νιώθω πίεση, έχω στόχους και οράματα.

Ανοσία στο πρέσινγκ 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D featured and pinned this topic
  • George_D locked and unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×