Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. IX


Araujo21
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, tarasfw said:

Δανεικούς με οψιόν μισθού 

Αμα δειτε κανα βιντεακι του πυροσβέστη θα τους δειτε σε ολο τους το μεγαλείο.

απο την πλευρά της Καππαδοκίας ειναι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χθες ήταν και η γυναίκα μαζί και επειδή είχε διαβάσει για εγκαίνια στις 17 Σεπτεμβρίου, μου λέει στείλε τους ένα μέιλ γιατί θα ξευτυλιστουν.

Στις 17 Σεπτεμβρίου είναι της Αγίας Σοφίας και των θυγατέρων της Αγάπης, Πίστης και Ελπίδας, ενώ το γήπεδο έχει πάρει το όνομα από την εκκλησία της Πόλης που είναι αφιερωμένη στην Αγία του Θεού Σοφία.

Άντε να το εξηγήσεις στον ΤΤ αυτό και εκείνος στο σκατογερο...

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, ο,τι και να λέμε για την ΠΑΕ, αυτός με τον σκύλο θέλει παλούκωμα.

Το γήπεδο έχει 2 φυλακες, ηλικιωμένοι. Καλοί άνθρωποι, αφήνουν τον κόσμο να μπει με ευγένεια. Αλλά δεν κάνουν για αυτή τη δουλειά.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Χθες ήταν και η γυναίκα μαζί και επειδή είχε διαβάσει για εγκαίνια στις 17 Σεπτεμβρίου, μου λέει στείλε τους ένα μέιλ γιατί θα ξευτυλιστουν.

Στις 17 Σεπτεμβρίου είναι της Αγίας Σοφίας και των θυγατέρων της Αγάπης, Πίστης και Σοφίας, ενώ το γήπεδο έχει πάρει το όνομα από την εκκλησία της Πόλης που είναι αφιερωμένη στην Αγία του Θεού Σοφία.

Άντε να το εξηγήσεις στον ΤΤ αυτό και εκείνος στο σκατογερο...

Λεπτομερειες που δεν θα χαλασουν ανα καλο αφηγημα....εξαλλου ΟΠΑΠ Αρενα λεγεται.....αυτοι εχουν ριξει τα  φραγκα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Χθες ήταν και η γυναίκα μαζί και επειδή είχε διαβάσει για εγκαίνια στις 17 Σεπτεμβρίου, μου λέει στείλε τους ένα μέιλ γιατί θα ξευτυλιστουν.

Στις 17 Σεπτεμβρίου είναι της Αγίας Σοφίας και των θυγατέρων της Αγάπης, Πίστης και Σοφίας, ενώ το γήπεδο έχει πάρει το όνομα από την εκκλησία της Πόλης που είναι αφιερωμένη στην Αγία του Θεού Σοφία.

Άντε να το εξηγήσεις στον ΤΤ αυτό και εκείνος στο σκατογερο...

Θα τολμήσουν να πουν στον Μελ. ότι είναι λάθος; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Θα τολμήσουν να πουν στον Μελ. ότι είναι λάθος; 

Σωστό.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MITSAKLAS said:

Χθες ήταν και η γυναίκα μαζί και επειδή είχε διαβάσει για εγκαίνια στις 17 Σεπτεμβρίου, μου λέει στείλε τους ένα μέιλ γιατί θα ξευτυλιστουν.

Στις 17 Σεπτεμβρίου είναι της Αγίας Σοφίας και των θυγατέρων της Αγάπης, Πίστης και Σοφίας, ενώ το γήπεδο έχει πάρει το όνομα από την εκκλησία της Πόλης που είναι αφιερωμένη στην Αγία του Θεού Σοφία.

Άντε να το εξηγήσεις στον ΤΤ αυτό και εκείνος στο σκατογερο...

Ισχυει και το χα διαβασει και καπου αλλου.

Κατα τα αλλα πες της αυτο περιμεναμε για να ξεφτυλιστουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αυτός με τον σκύλο παίζει να μην έχει καμία σχέση με την ΑΕΚ, άλλωστε θα έπαιρνε το ζώο  για να πάει μετά Ριζουπολη; Μάλλον βόλτα έκανε, και αντί να το πάει για χεσιμο στο άλσος, είδε που έμπαινε κόσμος στο γήπεδο και το πήγε στο γκαζόν που είναι και ωραία για το ζωντανό. 

Link to comment
Share on other sites

Πως να πας μπροστά σε έναν κουροπαλάτη,ενώ φοράει την κάπα του Μπάτμαν κ να πεις... μπλέξαμε τους Αγίους? 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, MITSAKLAS said:

Χθες ήταν και η γυναίκα μαζί και επειδή είχε διαβάσει για εγκαίνια στις 17 Σεπτεμβρίου, μου λέει στείλε τους ένα μέιλ γιατί θα ξευτυλιστουν.

Στις 17 Σεπτεμβρίου είναι της Αγίας Σοφίας και των θυγατέρων της Αγάπης, Πίστης και Σοφίας, ενώ το γήπεδο έχει πάρει το όνομα από την εκκλησία της Πόλης που είναι αφιερωμένη στην Αγία του Θεού Σοφία.

Άντε να το εξηγήσεις στον ΤΤ αυτό και εκείνος στο σκατογερο...

image.png.2227ae7fe5004e0bdd1240e01eddfa31.png

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, MITSAKLAS said:

Χθες ήταν και η γυναίκα μαζί και επειδή είχε διαβάσει για εγκαίνια στις 17 Σεπτεμβρίου, μου λέει στείλε τους ένα μέιλ γιατί θα ξευτυλιστουν.

Στις 17 Σεπτεμβρίου είναι της Αγίας Σοφίας και των θυγατέρων της Αγάπης, Πίστης και Σοφίας, ενώ το γήπεδο έχει πάρει το όνομα από την εκκλησία της Πόλης που είναι αφιερωμένη στην Αγία του Θεού Σοφία.

Άντε να το εξηγήσεις στον ΤΤ αυτό και εκείνος στο σκατογερο...

Η τρίτη κόρη της Αγίας Σοφίας λεγόταν Ελπίδα.

Δηλώνω υπέυθυνα ότι με ανησυχεί σφόδρα το λάθος (ή "λάθος" ???) του συντρόφου Μήτσακλα.

Μήπως στην ανάρτηση του εμπεριέχεται ή υποκρύπτεται το μήνυμα ότι χάθηκε η Ελπίδα ????

Θα δούμε παιδιά, θα δούμε ......

________________________________________________

BTW, πηγές της Ι.Μ. των εκεί περιοχών (βαριέμαι να γράφω τη μισή Β' Αθηνών) αφήνουν να διαρρεύσει ότι ο Σεβασμιομακαριώτατος (ένας είναι) επεσήμανε προσωπικά στον Μίμη (μας) εξ αρχής το "θέμα" της 17ης Σεπτεμβρίου και την αναντιστοιχία.

Εισέπραξε πλατύ χαμόγελο απαστράπτουσας οδοντοστοιχίας και φιλικό χάδι στον ώμο. Ένα "άσε πάτερ, ξέρω εγώ" πλανήθηκε για αρκετή ώρα στον αέρα ....... :lol:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Νονός said:

Η τρίτη κόρη της Αγίας Σοφίας λεγόταν Ελπίδα.

Δηλώνω υπέυθυνα ότι με ανησυχεί σφόδρα το λάθος (ή "λάθος" ???) του συντρόφου Μήτσακλα.

Μήπως στην ανάρτηση του εμπεριέχεται ή υποκρύπτεται το μήνυμα ότι χάθηκε η Ελπίδα ????

:lol:

Ο δαίμον του πληκτρολογίου. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Νονός said:

Η τρίτη κόρη της Αγίας Σοφίας λεγόταν Ελπίδα.

Δηλώνω υπέυθυνα ότι με ανησυχεί σφόδρα το λάθος (ή "λάθος" ???) του συντρόφου Μήτσακλα.

Μήπως στην ανάρτηση του εμπεριέχεται ή υποκρύπτεται το μήνυμα ότι χάθηκε η Ελπίδα ????

Θα δούμε παιδιά, θα δούμε ......

________________________________________________

BTW, πηγές της Ι.Μ. των εκεί περιοχών (βαριέμαι να γράφω τη μισή Β' Αθηνών) αφήνουν να διαρρεύσει ότι ο Σεβασμιομακαριώτατος (ένας είναι) επεσήμανε προσωπικά στον Μίμη (μας) εξ αρχής το "θέμα" της 17ης Σεπτεμβρίου και την αναντιστοιχία.

Εισέπραξε πλατύ χαμόγελο απαστράπτουσας οδοντοστοιχίας και φιλικό χάδι στον ώμο. Ένα "άσε πάτερ, ξέρω εγώ" πλανήθηκε για αρκετή ώρα στον αέρα ....... :lol:

Σίγουρα του είπε πιστευε και μη έρευνα ο Μιμαρος 😂

με όπλο την ελπίδα που μας πουλαει 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, NIS 9-11 said:

Οπως και αυτοι που ψυρισανε ξεμπαρκοι θα ητανε που βρηκαν ευκαιρια.

Αυτή η κουβέντα είναι πάααααρα πολύ μεγάλη κι αν γίνει με ειλικρινή διάθεση ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗΣ θα στενοχωρηθεί κόσμος.

Ας την αφήσουμε καλύτερα .....

:ph34r:

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Χώρο άθλησης και αναψυχής για τους δημότες είχε ζητήσει ο Ντατουρα. Ακόμα και σε αυτό τυπικός ο κύριος Μελισσανιδης.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά συμβαίνουν επειδή η ΑΕΚ ανοίγει το γήπεδο εντελώς φολκλορικα. Κανονικά δε θα πρεπε να επιτρέπεται η είσοδο σε κανένα τοσον καιρό. Οι καθυστερες στη φωτο είδαν φως κ μπηκαν για το ινσταγκραμ στορυ. Κ φυσικα κ θα μπαιναν αφου τους παιρνει.

 

Εδώ χωναν κόσμο μέσα στην περιοδο που ηταν εργοτάξιο, τι να λέμε...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sepultura21 said:

Αυτά συμβαίνουν επειδή η ΑΕΚ ανοίγει το γήπεδο εντελώς φολκλορικα. Κανονικά δε θα πρεπε να επιτρέπεται η είσοδο σε κανένα τοσον καιρό. Οι καθυστερες στη φωτο είδαν φως κ μπηκαν για το ινσταγκραμ στορυ. Κ φυσικα κ θα μπαιναν αφου τους παιρνει.

Ρε συ, μπήκα οικογενειακώς μέσα. Δεν είδαμε φως, κανονικά ανοιχτό το είχε και το είχε κάθε μέρα 5:30-6:30 περίπου. 

Δεν ξέρω αν το κλείσει τώρα, αλλά άτυπα όποιος ήθελε μπορούσε να μπει. 

Αφού δε φέρανε καμιά κατσίκα να βοσκίσει πάλι καλά να λέμε. 

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι η ΑΕΚ έχει κάτι το γραφικό σαν σύλλογος ή οργανισμός, και κάτι τέτοια απλά το επιβεβαιωνουν. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Ρε συ, μπήκα οικογενειακώς μέσα. Δεν είδαμε φως, κανονικά ανοιχτό το είχε και το είχε κάθε μέρα 5:30-6:30 περίπου. 

Δεν ξέρω αν το κλείσει τώρα, αλλά άτυπα όποιος ήθελε μπορούσε να μπει. 

Αφού δε φέρανε καμιά κατσίκα να βοσκίσει πάλι καλά να λέμε. 

6.30-8.30 ηταν νομιζω.

Κανονιζα να φερω τη μικρη να προσκυνησει και τωρα που θα το κλεισουν με τους μαλακες να δω πως θα της το πω οτι δεν θα μπει μεσα.

Την εχω γαμησει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα, εδώ δεν είναι απλή γραφικότητα. Το προμοταρει όλο αυτό το cult γυρω απο από το γήπεδο εδώ κ χρονια η ΠΑΕ.

Μπορεί ο τυπος με το σκυλί να είναι βλαξ, αλλά in his defence, αυτός μπορεί να έχει ήδη μπει στο γήπεδο για επίσκεψη άλλες 10 φορές κ τότε του έλεγαν από τα σάιτ ότι "τρελαμένος ο λαός με την Αγ. Σοφία".

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NIS 9-11 said:

6.30-8.30 ηταν νομιζω.

Κανονιζα να φερω τη μικρη να προσκυνησει και τωρα που θα το κλεισουν με τους μαλακες να δω πως θα της το πω οτι δεν θα μπει μεσα.

Την εχω γαμησει.

Απο χτες το κλεισανε. Πηγε ο μαλακας.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×