Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. IX


Araujo21
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Araujo21 said:

As you wish Μπουκο. Αν θεωρεις οτι σε λοκαρω εγω οκ Απλα πολλες φορες πανω στην απαισιοδοξια σου λες υπερβολες . Δεν εχω κανενα θεμα μαζι σου 

Εγω το γηπεδο όπως το βλέπω (και το βλεπω καθε μερα) θεωρω πως δεν ειναι έτοιμο να υποδεχτει 30k κόσμου και δεν θα ναι ως τον Δεκέμβρη. Μακαρι να πέσω εξω, αλλα τι βλεπω γραφω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εμενα το γηπεδο όπως το βλέπω (και το βλεπω καθε μερα) θεωρω πως δεν ειναι έτοιμο να υποδεχτει 30k κόσμου και δεν θα σαι ως τον Δεκέμβρη. Μακαρι να πέσω εξω, αλλα τι βλεπω γραφω.

Εγω το βλεπω μεσω των βιντεο. Ημουν πολυ σιγουρος οτι δεν θα παιξουμε 27/8 και το ειχα γραψει εδω μεσα. Απλα πιστευω οτι θα το ετοιμασουν σε ενα μηνα για αγωνα ποδοσφαιρου . Και οχι για την νεα χρονια. Θα δειξει.  Και περσσοτερο για οσους εχουν πληρωσει θεση 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

@Araujo21 θες να λοκαρεις λίγο τον @nedved21 να δω κάτι; 😂😂😂😂

Θελεις να εχω την τυχη του Τονι μοντανα και του Αλατι και λοιπων δυνάμεων..... 😂😂😂😂

Αν γραψει κατι για την ΑΕΚ ναι . Στα θεματα που παιζει  στην διεθνη σκηνη δεν θα ασχοληθω . Ειναι αλλος χωρος 😁

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Θελεις να εχω την τυχη του Τονι μοντανα και του Αλατι και λοιπων δυνάμεων..... 😂😂😂😂

Αν γραψει κατι για την ΑΕΚ ναι . Στα θεματα που παιζει  στην διεθνη σκηνη δεν θα ασχοληθω . Ειναι αλλος χωρος 😁

Όχι μωρε κακώς αρπαζόμαστε μερικές φορές. Καυλαντα να γίνεται 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Όχι μωρε κακώς αρπαζόμαστε μερικές φορές. Καυλαντα να γίνεται 

Αυτο ακριβως ...απλα καποιοι το παιρνουν πιο προσωπικα και αντιδρουν διαφορετικα. Και παντα οι πολιτικες και ποδοσφαιρικες συζητησεις φουντωνουν τα παθη 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Araujo21 said:

Θελεις να εχω την τυχη του Τονι μοντανα και του Αλατι και λοιπων δυνάμεων..... 😂😂😂😂

Αν γραψει κατι για την ΑΕΚ ναι . Στα θεματα που παιζει  στην διεθνη σκηνη δεν θα ασχοληθω . Ειναι αλλος χωρος 😁

Εννοεις που ελεγες οτι εξαιτιας της ΕΕ εχουμε ηλεκτροδοτηση σε ολη την χωρα και οπως το παει η ΕΕ δεν θα εχουμε ηλεκτροδοτηση ουτε στα υπουργεια; 😂

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nedved21 said:

Εννοεις που ελεγες οτι εξαιτιας της ΕΕ εχουμε ηλεκτροδοτηση σε ολη την χωρα και οπως το παει η ΕΕ δεν θα εχουμε ηλεκτροδοτηση ουτε στα υπουργεια; 😂

Δεν ειπα οτι εξαιτιας ΕΕ εχουμε ρευμα ... Αλλα τουλαχιστον δρομους εχουμε....και γηπεδο 😂😂

Link to comment
Share on other sites

@Skepastos

Για το γηπεδο και εμενα αδιανοητο μου φαινοταν οτι θα ειναι ετοιμο στην αρχη της χρονιας, και μεγαλη κοροιδια αυτο με τα διαρκειας.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, nedved21 said:

@Skepastos

Για το γηπεδο και εμενα αδιανοητο μου φαινοταν οτι θα ειναι ετοιμο στην αρχη της χρονιας, και μεγαλη κοροιδια αυτο με τα διαρκειας.

Συμφωνω. Δεν μπορώ να σπάσω τα νεύρα μου και για αυτό τώρα. Τόσο καιρό το περίμενα/με, ε ας μπούμε όποτε ναναι φέτος να πα να γαμηθει. 

Link to comment
Share on other sites

Αγώνας θα γίνει μόνο με προσωρινή άδεια 

Αν πάμε σύμφωνα με το νόμο μας βλέπω χλωμους 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Duck_Season said:

Αγώνας θα γίνει μόνο με προσωρινή άδεια 

Αν πάμε σύμφωνα με το νόμο μας βλέπω χλωμους 

Εννοείται με προσωρινή άδεια και αφού δεν θα υπάρχει επικινδυνότητα . Οι κανονικές άδειες θέλουν μήνες . 

Link to comment
Share on other sites

On 8/28/2022 at 6:40 PM, Rayo Vallecano 21 said:

Τον κόσμο της ΑΕΚ πάντα κάφρο τον θυμάμαι. Εδω το 2003 λίγο πριν γκρεμιστεί το γήπεδο κάποιοι είχαν πάρει τρόπαια ως αναμνηστικά και τα εχουν ακόμα. 

Ό,τι βρεθεί εύκαιρο. Εδώ μέσα έγραφε ένας πριν λίγο καιρό ότι βρήκε ένα ατσάλινο φτερό που είχε πέσει από το γλυπτό και το πήρε σπίτι του για ενθύμιο. Ευτυχώς που δεν βρέθηκε και κάνα καρεκλάκι ξεβίδωτο να μπει στη βεράντα.

Link to comment
Share on other sites

On 8/31/2022 at 9:22 AM, Duck_Season said:

Αγώνας θα γίνει μόνο με προσωρινή άδεια 

Αν πάμε σύμφωνα με το νόμο μας βλέπω χλωμους 

Αυτα τα προσωρινές άδειες για χωρο που θα φιλοξενεί 30k κοσμο μου φαίνονται λίγο ουτοπίες εμενα αλλα ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

On 9/1/2022 at 2:12 AM, Duck_Season said:

Πως είπατε? 

Ναι ρε .. ειμαστε ετοιμοι για γλωσσοφιλί..

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Bukowski said:

Αυτα τα προσωρινές άδειες για χωρο που θα φιλοξενεί 30k κοσμο μου φαίνονται λίγο ουτοπίες εμενα αλλα ΟΚ.

Ενώ ειδικό δικαστήριο στο Κούλη είναι ρεαλιστικό . :P 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

3 βρηκα - 1 κρατησα - 2 δωρησα..

Να τα πας πίσω και τα τρία

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Araujo21 said:

Εδω ο τυπος λεει πηρε αδεια το γηπεδο ......δεν ξερω τι παπα πουλαει 

Κοιτα στο πυροσβεστικό σώμα ειναι και σημερα ηρθαν να το επιθεωρήσουν.

Σε αυτο και μονο τον εμπιστεύομαι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, baRon21 said:

Κοιτα στο πυροσβεστικό σώμα ειναι και σημερα ηρθαν να το επιθεωρήσουν.

Σε αυτο και μονο τον εμπιστεύομαι.

Μακαρι να ειναι οπως τα λεει . Αυτος ειχε πει και ημερομηνια εγκαινιων υπογειοποιησης πριν καν το βγαλουν τα site 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×