Jump to content

Recommended Posts

Πέτυχα και Βλέπω την εκπληκτική εκπομπή του nova για την επιστροφή στην νέα Φιλαδέλφεια.  Αξίζει να τη δείτε.  Αν και έχω αρκετά χρόνια να βρεθούμε νομίζω ότι είδα και ένα συνφορουμιτη να μιλάει.  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, billy21 said:

Γαύροι "οικολόγοι".....

dekeleias 1.png

310877737_477879594362102_19335352692172

Γαύροι μουνιά, γαμώ τον Πειραιά!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ διαβάζεις κάτι αρθρακια του τύπου "να, βλέπεται τωρα την ΑΕΚ, αυτή είναι η κανονική ΑΕΚ" ή "τα τελευταία χρόνια υποφεραμε και μας έκαναν κηδείες μικρομεσαίες ομαδες", αλλά το γιατί συνέβαινε αυτό δεν το ακουμπάει κανένας και οπου ναναι θα δούμε τα αλλά τα αρθρακια που θα λένε "πρέπει να χωρέσει και ο Μανταλος με τον Τζαβέλα στην εξισωση" ή "ο ο εξωστρακισμος των Ελλήνων με Αλμειδα".Να είστε σίγουροι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΦΚ από τα παλιά Πρωταθληματικό Σαββατοκύριακο (aek-live.gr)

΄Η πως ο «Σιδηρό» αγνοούσε πως ο συμπατριώτης του (Μακεδονίας) VARίστας Ευστάθιος Γκορτζίλας … κάνει διαιτητικά λουτρά αποθεραπείας … «στη Λίμνη Βουλιαγμένης» ή αλλιώς «στη Λίμνη του Κλατενμπεργκο-Μπενετικού Τέρατος του Λόχνες»!

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα.... Δεν είναι καλή εβδομάδα. Τα έσοδα μειώνονται, είμαστε σε κρίση. Το κόνφερανς δεν υποστηρίζει τέτοιες δράσεις. Λυπούμαστε.

 

Screenshot 2022-10-19 080250.png

Link to comment
Share on other sites

Ασχολούνται με τις καντίνες μαθαίνω οι.... φακελάκηδες. Να δούμε τι άλλο μένει μέχρι να φτάσετε στο μουνί της μαμάκας σας να ηρεμήσουμε όλοι.

Link to comment
Share on other sites

Όσους θέλουν να σου δημιουργουν προβλημα για κάθε απίθανο λόγο.... Αυτοί σε λίγο θα βγάλουν κατοίκους που τους κόβει την θέα το γήπεδο... 

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς με άδεια είναι οι καντίνες αλλα αν θέλουν μπαίνουν και μέσα στο οικόπεδο της ΑΕΚ δίπλα στα εκδοτήρια αν ειναι αυτό το πρόβλημα ... 

Οι καντίνες ειναι σαν του Νιάρχειου και πραγματικά έξυπνη κίνηση που τη γράφαμε και εδώ κάποια χρόνια πρίν . 

Το πρόβλημα τους είναι τα έσοδα που φέρνουν οι καντίνες αφού δουλεύουν 24/7 και προσφέρουν φαί και καφέ στις βόλτες του κόσμου . 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Αυτοί σε λίγο θα βγάλουν κατοίκους που τους κόβει την θέα το γήπεδο... 

Και δίκιο θα έχουν. 

Πείτε τους να έρθουν να μου πάρουν... μια συνέντευξη γι' αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MITSAKLAS said:

Και δίκιο θα έχουν. 

Πείτε τους να έρθουν να μου πάρουν... μια συνέντευξη γι' αυτό. 

Θα κανονιστει. Έρχονται απο το Mega  σύντομα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Θα κανονιστει. Έρχονται απο το Mega  σύντομα

Τους περιμένουμε στη φιλόξενη γειτονία μας. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.enwsi.gr/1228300/aek/aek-podosfairo/to-cheirotero-gipedo-tis-elladas-se-choirostasio-ypodechthikan-ton-kosmo-tis-aek-sti-livadeia-foto.html?utm_source=internal&utm_medium=feed Τιμή κ δόξα στον υπάλληλο που υπέγραψε την άδεια για την καταλληλότητα του γηπέδου του σουβλακιακού. Μπράβο, τα βρήκε όλα τέλεια. Για να ξέρουμε απλά τι νοπανα αντιμετωπίζει η ΑΕΚ, εις τας Αθήνας. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ρε μουνιά, για τον Πετράκη 2 χρόνια μας φουσκώσατε τ΄αρχίδια. Για ότι έκανε αυτή η λουμπίνα χτες στην Τρίπολη θα ασχοληθείτε? Προχωράμε λένε οι άλλοι στο πρωτοσέλιδο. Χάθηκε ευκαιρία ο άλλος. Η ΑΕΚ πέταξε χωρίς λόγο 2 βαθμούς ο παράλλος. Που περιμένει κ... ενεργοποίηση του Μάνταλου-χαχαχαχαχαχα-. Τόσο άμπαλος. Γαμώ το σπιτάκι σας, αλλά αν σκοπεύετε παρέα με τους Κίτσους κ τους Μήτσους να βγάλετε κανένα διπλό την Τετάρτη θα πάρει το κέφι σας..... Φωτιά. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να έχουμε ρόστερ που να βάζουμε ισοδύναμους παίχτες σε περίπτωση τραυματισμών και απουσιών. Τον δεύτερο Ελίασον θα τον έχεις στη ναφθαλίνη μήπως πάθει τίποτα ο πρώτος; Λείπει και Ελίασον και Τσούμπερ, ε τι να κάνουμε, τρίτος είναι ο Άμραμπατ ή ο Μάνταλος.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Οι 5 αλλαγές όμως βοηθάνε να μην έχεις παίκτες στην ναφθαλίνη και ευνοούν πολύ τα μεγάλα ρόστερ. Η μονιμοποίηση των αλλαγών (αφού ήταν ... προσωρινή λόγω κοβιντ) είναι τεράστια αλλαγή για το ποδόσφαιρο, θα φανεί και στο μέλλον. Συν, ότι από ισοδύναμους παίκτες περισσότερο σημαντικό κατά την γνώμη μου είναι να έχεις παίκτες με τα ίδια χαρακτηριστικά για την θέση.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Epitaph21 said:

Οι 5 αλλαγές όμως βοηθάνε να μην έχεις παίκτες στην ναφθαλίνη και ευνοούν πολύ τα μεγάλα ρόστερ. Η μονιμοποίηση των αλλαγών (αφού ήταν ... προσωρινή λόγω κοβιντ) είναι τεράστια αλλαγή για το ποδόσφαιρο, θα φανεί και στο μέλλον. Συν, ότι από ισοδύναμους παίκτες περισσότερο σημαντικό κατά την γνώμη μου είναι να έχεις παίκτες με τα ίδια χαρακτηριστικά για την θέση.

Συμφωνω με τις αλλαγές και το ροστερ γενικά αλλά θα ήθελα παίχτες με διαφορετικά χαρακτηριστικά για να προσαρόμζεσαι στις ανάγκες των παιχνιδιών και να μην γίνεσαι προβλέψιμος. Αν πχ στη θέση του Ελίασον έχω μια κόπια του, το παιχνίδι μας α κατέληγε να είναι προβλέψιμο κάποια στιγμη. Δεν είναι όλα τα αριστερα μπακ πχ ίδια. Κάποιους μπορεί να τους έχει καλύτερα ο Νίκλας κάποιους ο Αμραμπατ. Ετσι πιστεύω 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Skepastos said:

Συμφωνω με τις αλλαγές και το ροστερ γενικά αλλά θα ήθελα παίχτες με διαφορετικά χαρακτηριστικά για να προσαρόμζεσαι στις ανάγκες των παιχνιδιών και να μην γίνεσαι προβλέψιμος. Αν πχ στη θέση του Ελίασον έχω μια κόπια του, το παιχνίδι μας α κατέληγε να είναι προβλέψιμο κάποια στιγμη. Δεν είναι όλα τα αριστερα μπακ πχ ίδια. Κάποιους μπορεί να τους έχει καλύτερα ο Νίκλας κάποιους ο Αμραμπατ. Ετσι πιστεύω 

Αν σου τραυματιστεί ο ένας μετά πρέπει να αλλάξεις αυτά που κάνεις στο γήπεδο, δίκοπο μαχαίρι.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Epitaph21 said:

Αν σου τραυματιστεί ο ένας μετά πρέπει να αλλάξεις αυτά που κάνεις στο γήπεδο, δίκοπο μαχαίρι.

Σύμφωνοι. Δεν ξέρω τι είναι σωστό. Εμένα μου αρέσει η ποικιλία γενικά. Οχι αυτό παιζω, με αυτους τους παίχτες κλπ

Link to comment
Share on other sites

Ο Τσούμπερ πάντως αν καθαρίσει από το πρόβλημά του, που τον ταλαιπωρούσε καιρό, πιστεύω θα ανέβει πάρα πολύ κ θα θυμίσει τον περσινό Τσούμπερ.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Epitaph21 said:

Οι 5 αλλαγές όμως βοηθάνε να μην έχεις παίκτες στην ναφθαλίνη και ευνοούν πολύ τα μεγάλα ρόστερ. Η μονιμοποίηση των αλλαγών (αφού ήταν ... προσωρινή λόγω κοβιντ) είναι τεράστια αλλαγή για το ποδόσφαιρο, θα φανεί και στο μέλλον. Συν, ότι από ισοδύναμους παίκτες περισσότερο σημαντικό κατά την γνώμη μου είναι να έχεις παίκτες με τα ίδια χαρακτηριστικά για την θέση.

Δυστυχώς μόνο ένα Πετρομάνταλο έβγαλε η φύση. Που να τον βρούμε τον δεύτερο με τέτοιο κολοπέταγμα;;;;;

(Εννοείται πως το τρόλινγκ απευθύνεται στους συνΑεκτζήδες και όχι στον ίδιο τον Πετράν που παίζει όσο ξέρει και μπορεί)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×