Jump to content

Recommended Posts

2 minutes ago, baRon21 said:

Το ξερεις σιγουρα?

Εσυβδηλ τι φανταζεσαι

Οτι ο πελαδο ειναι ο πρωτος προπονητης στον κοσμο που δν γουσταρει τα γονα? 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ειτε στημενο απ τη διοικηση ειτε οχι, μια χαρα τα πε.

Δε ξερω τι ακριβως ψαχνουμε.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aris2168 said:

Ειτε στημενο απ τη διοικηση ειτε οχι, μια χαρα τα πε.

Δε ξερω τι ακριβως ψαχνουμε.

Ε ναι.

Έγινε αρκετές φορές, οκ. Ας σταματήσει τώρα κι ας αφήσουμε τους αιποιστοιμωναις της Θ7 να το συνεχίσουν.

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, aris2168 said:

Ειτε στημενο απ τη διοικηση ειτε οχι, μια χαρα τα πε.

Δε ξερω τι ακριβως ψαχνουμε.

Ας παρουμε αλλη μια φορα το σταυρο στο χερι να εξαγνισουμε το ελληνικο ποδοσφαιρο οπως ο ντεμης

Αν θελετε θεατρα να πατε εκει

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

Εσυβδηλ τι φανταζεσαι

Εγω ρωτησα πρωτος κρις.

Δεν μου φαινεται απιστευτο παντως απο μονος του να το ειπε. Ναι μεν εχει πεσει συρμα πρωτα στους ΑΡΔ για το θεμα, αλλα ειναι τελειως διαφορετικο πραγμα ο Κεφτες απο τον Πελαδο.

Εισαι σιγουρος οτι ειναι στημενο?

Οχι οτι κανονικα θα επρεπε να σε πειραζει αν ειναι στημενο ή οχι. 

Δεν ειπε κατι λαθος ο ανθρωπος. Να τελειωσει η μαλακια με τα καπνογονα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

Ας παρουμε αλλη μια φορα το σταυρο στο χερι να εξαγνισουμε το ελληνικο ποδοσφαιρο οπως ο ντεμης

Αν θελετε θεατρα να πατε εκει

Να δουμε μπαλα θελουμε, οχι να ανεβει η R στο UltrasWorld στα top10 pyroshows

Link to comment
Share on other sites

Just now, baRon21 said:

Εγω ρωτησα πρωτος κρις.

Δεν μου φαινεται απιστευτο παντως απο μονος του να το ειπε. Ναι μεν εχει πεσει συρμα πρωτα στους ΑΡΔ για το θεμα, αλλα ειναι τελειως διαφορετικο πραγμα ο Κεφτες απο τον Πελαδο.

Εισαι σιγουρος οτι ειναι στημενο?

Οχι οτι κανονικα θα επρεπε να σε πειραζει αν ειναι στημενο ή οχι. 

Δεν ειπε κατι λαθος ο ανθρωπος. Να τελειωσει η μαλακια με τα καπνογονα.

Γτ ειναι μλκ. Προχτες στις σερρες ολοοι τα καπνογονα βγαζαν φωτο κ λεγαν πωπω λαος κ βαζαν λαϊκ

Link to comment
Share on other sites

Χάθηκαν δύο ανθρώπινες ζωές εν ώρα ποδοσφαιρικου αγώνα, άνθρωποι οι οποίοι πιθανώς επιβαρυνθηκαν από τα δακρυγόνα και τα καπνογόνα.

Τι ακριβώς συζητάμε τώρα?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, CHⓇIS said:

Εσυβδηλ τι φανταζεσαι

Οτι ο πελαδο ειναι ο πρωτος προπονητης στον κοσμο που δν γουσταρει τα γονα? 

Ο άνθρωπος έχει στήσει μια ομάδα που στηρίζεται στον γρήγορο ρυθμό, σου λέει λοιπόν να μην πετάς καπνογονα μετά τα γκολ γιατί κόβεις το ρυθμό της ομαδας του και βοηθάς την αντίπαλη να ανασυγκροτηθεί.. Δεν εννοει να μην ριχνεις γιατι είναι "κακό", ριξε στην αρχή των κάθε ημιχρόνων, χέστηκε, τον ρυθμό μην κόβεις πάνω που παίρνει μπροστά η ομάδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CHⓇIS said:

Γτ ειναι μλκ. Προχτες στις σερρες ολοοι τα καπνογονα βγαζαν φωτο κ λεγαν πωπω λαος κ βαζαν λαϊκ

Σου φαινεται το ιδιο να αναβεις 500 καπνογονα σε γηπεδο με δυο διαζωματα και σκεπαστρο, και να διακοπτεις το ματς για 15-20 με το να αναβεις 25 σε ανοικτο?

Παν μετρον αριστον παντα και παντου. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, baRon21 said:

Να δουμε μπαλα θελουμε, οχι να ανεβει η R στο UltrasWorld στα top10 pyroshows

Αν δν ηταν η r μπορει στα ντερμπυ να πηγαινες φιλαδελφεια χωρις κασκολ οποτε λιγο καλμα με την r

Mathate kati k to lete

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Χάθηκαν δύο ανθρώπινες ζωές εν ώρα ποδοσφαιρικου αγώνα, άνθρωποι οι οποίοι πιθανώς επιβαρυνθηκαν από τα δακρυγόνα και τα καπνογόνα.

Τι ακριβώς συζητάμε τώρα?

Πες μου εσυ.

Το θεμα ειναι αν ειναι στημενος ο Πελαδο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

Αν δν ηταν η r μπορει στα ντερμπυ να πηγαινες φιλαδελφεια χωρις κασκολ οποτε λιγο καλμα με την r

Mathate kati k to lete

Chris απαντας οτι ναναι. Δεν υπαρχει μονο μαυρο και ασπρο. Δεν γινεται να σου λενε τελος ο καρκινος με τα καπνογονα, ελεος πια και να απαντας τραβα θεατρο.

Δεν σου ζητησαμε να κλεισει το πεταλο. Να μην γαμιομαστε καθε δευτερη κυριακη στα καπνογονα απλα.

lol

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, baRon21 said:

Chris απαντας οτι ναναι. Δεν υπαρχει μονο μαυρο και ασπρο. Δεν γινεται να σου λενε τελος ο καρκινος με τα καπνογονα, ελεος πια και να απαντας τραβα θεατρο.

Δεν σου ζητησαμε να κλεισει το πεταλο. Να μην γαμιομαστε καθε δευτερη κυριακη στα καπνογονα απλα.

lol

Gia pes pose fores eixes thema? 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, agelos said:

Χάθηκαν δύο ανθρώπινες ζωές εν ώρα ποδοσφαιρικου αγώνα, άνθρωποι οι οποίοι πιθανώς επιβαρυνθηκαν από τα δακρυγόνα και τα καπνογόνα.

Τι ακριβώς συζητάμε τώρα?

Ρε άγγελε αν δεν κάνω λαθος οι άνθρωποι από καρδιά πήγαν, όχι αναπνευστικά.

Οκ υπερβολή τα πολλά καπνογόνα, αλλά έλεος τώρα που θα το κάνουμε κ μεγα πρόβλημα.

Το έχει κάνει σημαία η ΠΑΕ για να γλιτωσει τα πρόστιμα, έβαλε κ τον Αλμέιδα να κάνει τις δηλώσει μήπως κ ψήσει κανέναν. 

  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CHⓇIS said:

Gia pes pose fores eixes thema? 

Και στα δυο ντερμπι? και με τον ιωνικο αλλα οκ ειδικες καταστασεις στο συγκεριμενο παιχνιδι.

Τελος παντων επειδη τραβαει πολυ η συζητηση ενω δεν θα επρεπε, αν σε ενδιαφερει μονο αν ηταν στημενος ο Πελαδο, καλως.

Δεν σου ειπε να μην ξαναριξεις καπνογονο, να σεβαστεις λιγο την δουλεια του ζητησε.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, CHⓇIS said:

Αν δν ηταν η r μπορει στα ντερμπυ να πηγαινες φιλαδελφεια χωρις κασκολ οποτε λιγο καλμα με την r

Mathate kati k to lete

Βρε φίλε μου, εσύ που "υπερασπίζεσαι" την R, έχεις ακούσει για το R Salonica ghost club, έχεις δει την φωτό "οι αετοί και οι ποντικοί"; Πίστεψέ με, δεν ανάβαμε τότε πολλά καπνογόνα αλλά μας σέβονταν όλοι...αν και δεν μαζεύαμε likes...

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, johnny21 said:

Βρε φίλε μου, εσύ που "υπερασπίζεσαι" την R, έχεις ακούσει για το R Salonica ghost club, έχεις δει την φωτό "οι αετοί και οι ποντικοί"; Πίστεψέ με, δεν ανάβαμε τότε πολλά καπνογόνα αλλά μας σέβονταν όλοι...αν και δεν μαζεύαμε likes...

Ειμαι r salonica απ το 86.

Πες μου τωρα. 

Επεσες στην περιπτωση 

Περιμενω

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου φαινεται απιθανο να υπαρχει οπαδικος εμφυλειος λογο καπνογονων, γιατι ετσι .

Ας σοβαρευτουμε λεω εγω 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, CHⓇIS said:

Ειμαι r salonica απ το 86.

Πες μου τωρα. 

Επεσες στην περιπτωση 

Περιμενω

Τι να σου πω. Είσαι 50 φεύγα σαν κι εμένα και μου λες ότι μαζεύατε στις Σέρρες likes για τα γόνα; 

Link to comment
Share on other sites

Μονο στην ΑΕΚ θα γινοταν αυτο...να πηγαινει σουπερ η ομαδα και να ασχολουμαστε με τα καπνογονα. Και να υπαρχουν και πολλοι πρωτα R και μετα ΑΕΚ.
Νομιζω οτι η ΑΕΚ μας ενωνει και ας διαφωνουμε σε πολλα αλλα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, johnny21 said:

Τι να σου πω. Είσαι 50 φεύγα σαν κι εμένα και μου λες ότι μαζεύατε στις Σέρρες likes για τα γόνα; 

Λολ

Εσεις βγαζατε φωτο γ τα σοσιαλ που ασχολειστε. 

Γ το γκοστ κλαμπ μοκο? 

Link to comment
Share on other sites

Γενικά επειδη το γήπεδο έχει θέμα με το πως φεύγει ο καπνός ( δεν φέυγει ) , πρεπει το πέταλο να εχει ενα control. ως εκει 

ολα τα αλλα ειναι να εχουμε να λεμε. 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×