Jump to content

Recommended Posts

Μετά την 5λεπτη παρακολουθηση των ανω βίντεο βουτάς στον Γαγγη και απλά περιμένεις να πεθάνεις

Link to comment
Share on other sites

Εκεί στο gazzetta σας εύχομαι ΟΑΕΔ σιχαμένα σκουπίδια , ΖΩΑ. Αφήνουν σχόλια υπέρ της προπαγάνδας που είναι και απίστευτα προκλητικά, και δικά μου πολύ νορμαλ μηνύματα δεν έχει περάσει ούτε ένα. Με κυάλια βλέπεις μηνύματα ΑΕΚτζήδων, κωλοπροπαγανδίστικο σκουπίδι για σαιτ.

Νέο SDNA έχουμε

image.png.08ab7bcb1d49bb8d66770bb6ec8ee7f6.png

image.png.992f0b305b4f5ae60116315817b664d1.pngimage.png.b7dde79519b1b292ce4feb488b2598ec.png

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Karagimi said:

Εκεί στο gazzetta σας εύχομαι ΟΑΕΔ σιχαμένα σκουπίδια , ΖΩΑ. Αφήνουν σχόλια υπέρ της προπαγάνδας που είναι και απίστευτα προκλητικά, και δικά μου πολύ νορμαλ μηνύματα δεν έχει περάσει ούτε ένα. Με κυάλια βλέπεις μηνύματα ΑΕΚτζήδων, κωλοπροπαγανδίστικο σκουπίδι για σαιτ.

Νέο SDNA έχουμε

image.png.08ab7bcb1d49bb8d66770bb6ec8ee7f6.png

image.png.992f0b305b4f5ae60116315817b664d1.pngimage.png.b7dde79519b1b292ce4feb488b2598ec.png

Δεχόμαστε ανελέητο πόλεμο και βλέπεις πολλούς παπαρες να συνεχίζουν να επισκέπτονται πρώτον το SDNA και μετά άλλα παρόμοια σάιτ σε καθημερινή βάση.

Την μια στο τόσο που θα χρειαστεί κάποιος να διαβάσει καποιο άρθρο από τα γνωστά ΑΡΔ, καλό θα ήτανε να το κάνει με adblocker. Ούτε cent στα σκουπίδια που κάνουν προπαγανδα κατά της ομάδας μας. 
 

Κρίμα για το γκαζετα που είχα και την εντύπωση ότι ήτανε ένα κλικ ανώτερο από τα αλλα. Με τέτοιες μαλακιες που ανεβάζουν ελπίζω να χάσουν όλους τους ΑΕΚτζηδες που είχαν ως κοινό. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, giorgos911 said:

Δεχόμαστε ανελέητο πόλεμο και βλέπεις πολλούς παπαρες να συνεχίζουν να επισκέπτονται πρώτον το SDNA και μετά άλλα παρόμοια σάιτ σε καθημερινή βάση.

Την μια στο τόσο που θα χρειαστεί κάποιος να διαβάσει καποιο άρθρο από τα γνωστά ΑΡΔ, καλό θα ήτανε να το κάνει με adblocker. Ούτε cent στα σκουπίδια που κάνουν προπαγανδα κατά της ομάδας μας. 
 

Κρίμα για το γκαζετα που είχα και την εντύπωση ότι ήτανε ένα κλικ ανώτερο από τα αλλα. Με τέτοιες μαλακιες που ανεβάζουν ελπίζω να χάσουν όλους τους ΑΕΚτζηδες που είχαν ως κοινό. 

Κάτι πάνε να σώσουν , σβήσανε τα παραπάνω δύο σχόλια και περάσανε ένα ουδέτερο αλλά και πάλι . Και εγώ έχω χάσει πάσα ιδέα για το συγκεκριμένο "σάιτ"

Link to comment
Share on other sites

Τα λέει όπως είναι, παντελονάτα, με αλήθιες. Ο μόνος που ακούω και παρακολουθώ εγώ προσωπικά. 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τουλάχιστον ας βγει ένα καλό από αυτή την ιστορία και να τελειώσει μια και καλή η υπόθεση γκαγκαταης γιος πρόεδρος της επο . 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Leon21 said:

Τα λέει όπως είναι, παντελονάτα, με αλήθιες. Ο μόνος που ακούω και παρακολουθώ εγώ προσωπικά. 

Είδα το βιντεάκι παντελονάτος όπως πάντα και δεν φοβάται να τα πεί οπώς είναι τα πράγματα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Εντάξει τουλάχιστον ας βγει ένα καλό από αυτή την ιστορία και να τελειώσει μια και καλή η υπόθεση γκαγκαταης γιος πρόεδρος της επο . 

Ναι είναι πολύ καλό νέο αν δεν κατέβει.Ο μελ πρέπει να τους τελειώσει και να γίνει ασπίδα στον προπονητή μας.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Pelado Alme said:

Εύχομαι και ελπίζω να έχει υπάρξει συνάντηση ή τηλεφώνημα γέρου στον αλμέιδα που να του την λέει γιατί δεν έδειρε και κανέναν βου. Μακάρι ο πελάδο να έχει την στήριξη που χρειάζεται και εμείς ας μην μαθαίνουμε τίποτα ούτε για το τι γίνεται ούτε για το τι θα γίνει.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Antiviosis21 said:

Εύχομαι ... και εμείς ας μην μαθαίνουμε τίποτα ούτε για το τι γίνεται ούτε για το τι θα γίνει.

Όσο δεν μαθαίνουμε τίποτα και επικρατεί σχετική μιντιακή ησυχία από την πλευρά μας, εγώ αισθάνομαι ήσυχος και ότι έχουν γνώση οι φύλακες. Είναι αγχωτικό και εκνευριστικό βέβαια να φαίνεται ότι δήθεν δεν αντιδράς, αλλά με τον παλιάς κοπής ιδιοκτήτη μας θα έπρεπε να το είχαμε εμπεδώσει πλέον. Σκούζουν αυτοί που πονάνε. Ο αγώνας δεν γινεται στα media, προς το παρόν τουλάχιστον.

Για τα περί υιού Γκαγκάτση μελλοντικού προέδρου ΕΠΟ και τα συναφή, μόνο εμετός πλέον (αλλά και ανέκαθεν). 

Μπορεί να αισθανόμαστε κάπως όταν οι αλλόθρησκοι προσωρινά και ευκαριακά συνασπίζονται, αλλά από την άλλη είναι και σαφέστατη απόδειξη (και όχι απλά ένδειξη) δικής μας ισχύος και φόβου. των απέναντι.  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pelado Alme said:

Ναι θα βγει η Ανθή Παπακώστα στο ινσταγκραμ και θα σηκώσει στορι που θα λέει "Γκαγκατση δεν είσαι σωστός"

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stavros 9-11 said:

Ναι θα βγει η Ανθή Παπακώστα στο ινσταγκραμ και θα σηκώσει στορι που θα λέει "Γκαγκατση δεν είσαι σωστός"

Μπου Κύριε Γκαγκάτση (σε αυστηρό τονο)

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέμε μπου, δεν είναι σικ και πρκλ όχι αυστηρό τόνο σε αυτούς. Άιντε σηκώθηκε το παράρτημα να χτυπήσει τη μητρική 

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε για διοικηση π σε διαγωνισμο στρατων στον τελικο στο αδειο οακα με γαυρο , τον πηρε παραμαζωμα τον χοντρο κ δεν βαζει δυοτρεις να τραμπουκισουν αυτους π νταντευουν ρουμανο κ νιανιαρο, κ σουλατσαρουν στο γηπεδο μας με υφος κιολας. Μας εφαγαν οι καθωσπρεπισμοι

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καθωσπρεπισμοί, απλά είσαι παράρτημα του παοκ εδώ και πάρα πολλά χρόνια.

Edit: και πριν μου πρηξετε τ' αρχιδια γιατί πονάει το παραπάνω, πείτε μου απλά πως θα σχολιαζατε την ιστορία με τα δελτία και με την κατάθεση του Δημητριάδη στο δικαστήριο του Σαββίδη έχοντας στο σενάριο άλλες ομάδες. Είσαι παράρτημα κι όσο πιο γρήγορα το καταλάβετε τόσο το καλύτερο για εσάς.

Link to comment
Share on other sites

Μιλωντας σοβαρα και εν ταχει, η γνωμη μου ειναι οτι το 18 τους το τριψες στην μαπα, μετα εκαναν ολοι πισω να το παρει αυτος, στα κυπελλα δεν ειχες τα κουμαντα κ σε τρυπησε κ μετα τον ειχε αναγκη τον σαββιδη ναριξει επο γαυρου οποτε κ οι γενικοτερες κοτο συμπεριφορες . Να δουμε πως θα το χειριστει τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Οχι πως συμφωνω με την σταση αυτη εννοειται

Link to comment
Share on other sites

Μα είναι μόνιμα υποτακτική η στάση της διοίκησης της ΑΕΚ προς του ΠΑΟΚ. Στα πρώτα χρόνια που επιστρέψαμε, αντε λες είναι μέχρι να στρώσουμε εμείς και να πέσει η παράγκα του Βαγγέλα. Έπειτα όμως δεν δικαιολογείται.

Γίνονται τραγικά πράγματα εις βάρος μας.

Τελικά όχι μόνο δεν αλλάξαμε σελίδα πέρσι διοικητικά - επικοινωνιακα αλλά κάνουμε επανάληψη όλες τις αηδίες του παρελθόντος. Ευτυχώς υπάρχει ο Αλμειδα πού κλωτσάει λίγο μπας και...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Navas said:

Μα είναι μόνιμα υποτακτική η στάση της διοίκησης της ΑΕΚ προς του ΠΑΟΚ. Στα πρώτα χρόνια που επιστρέψαμε, αντε λες είναι μέχρι να στρώσουμε εμείς και να πέσει η παράγκα του Βαγγέλα. Έπειτα όμως δεν δικαιολογείται.

Γίνονται τραγικά πράγματα εις βάρος μας.

Τελικά όχι μόνο δεν αλλάξαμε σελίδα πέρσι διοικητικά - επικοινωνιακα αλλά κάνουμε επανάληψη όλες τις αηδίες του παρελθόντος. Ευτυχώς υπάρχει ο Αλμειδα πού κλωτσάει λίγο μπας και...

Και επειδή εύκολα ξεχνάμε. Πέρυσι στο ντέρμπι τίτλου της χρονιάς μας ακυρώσαν πεντακάθαρο γκολ που απορούσε μέχρι και ο κλεφτοκοτάς.

Σκέφτομαι μόνο να γινόταν αυτό στην φιλαδέλφεια....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λέτε  αλλά αυτοί οι μούλοι της τούμπας είναι υπεύθυνοι που σπιναρει παντού το αδελφοκτόνοι το χάρτινη και όλα τα αεχ2014   Από αυτά τα μιάσματα το παίρνουν και οι άλλοι και σου κολλάνε την λεζα

κανενα οίκτο δεν θέλει στα  ενοχλητικά κουνούπια της τούμπας . 
και δυστυχώς η διοίκηση μας μέχρι που πήγε να πάρει και την Ρουμάνα την κοπριά αυτή . Όπου βρεθεί σε βρίζει 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Araujo21 said:

Δεν ξέρω τι λέτε  αλλά αυτοί οι μούλοι της τούμπας είναι υπεύθυνοι που σπιναρει παντού το αδελφοκτόνοι το χάρτινη και όλα τα αεχ2014

Παράσημο είναι το σκούξιμο τους. Ξέρουν πως είναι πίσω σε μπάλα, γήπεδο, λαό, ηθική. Σε χτυπάν απο το καλοκαίρι ο καθένας με τον τρόπο του. Αυτό επειδή μιλάμε για "ευκολότερα" πρωταθλήματα της ιστορίας μας κλπ. Πόλεμος  

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×