Jump to content

Recommended Posts

Οι πλεροφοριες μου εμενα -και το κόβω ως εδώ- είναι ότι σε αυτό το σενάριο μαλλον υπάρχει καούρα περισσότερο από την μια πλευρά. Δεν θα πω ποια, αλλά το λέει και η λογική, τουλαχιστον η δικη μου. Φιλτράρατε και λιγο αυτά που βλέπετε τελευταία.

Προφανως και θα πρόκειται περι γελοίας κατάστασης και η γελοιότητα θα αφορά και τις 2 πλευρές. 

Επειδή βέβαια ΑΕΚ είσαι, μπορεί να αποφασίσεις να σπάσεις και το τελευταίο γραφικόμευρο, οπότε θα δείξει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Οι πλεροφοριες μου εμενα -και το κόβω ως εδώ- είναι ότι σε αυτό το σενάριο μαλλον υπάρχει καούρα περισσότερο από την μια πλευρά. Δεν θα πω ποια, αλλά το λέει και η λογική, τουλαχιστον η δικη μου. Φιλτράρατε και λιγο αυτά που βλέπετε τελευταία.

Προφανως και θα πρόκειται περι γελοίας κατάστασης και η γελοιότητα θα αφορά και τις 2 πλευρές. 

Επειδή βέβαια ΑΕΚ είσαι, μπορεί να αποφασίσεις να σπάσεις και το τελευταίο γραφικόμευρο, οπότε θα δείξει.

Ρε Νίκο, καμμένα χαρτιά είναι και οι δύο. 

Μπορεί να επέλθει μια προσωρινή ηρεμία, αλλά στην πρώτη μαλακία θα γίνει Δελφινάριο. 

Link to comment
Share on other sites

Τελικα θα ξεβρακωθει εντελως στα γεραματα ο φοβερος και τρομερος Μελισσανιδης και μετα απο αμπαλο και αφραγκο πελατακι/υπαλληλος του καθε Σαββιδη, Κοκκαλη κλπ θα φτασει στο σημειο να κανει και αναπαντητες στον Ντεμακο μπας και σωθει;

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Ρε Νίκο, καμμένα χαρτιά είναι και οι δύο. 

Μπορεί να επέλθει μια προσωρινή ηρεμία, αλλά στην πρώτη μαλακία θα γίνει Δελφινάριο. 

Δελφινάριο από την πρώτη στιγμή πες καλύτερα.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Τελικα θα ξεβρακωθει εντελως στα γεραματα ο φοβερος και τρομερος Μελισσανιδης και μετα απο αμπαλο και αφραγκο πελατακι/υπαλληλος του καθε Σαββιδη, Κοκκαλη κλπ θα φτασει στο σημειο να κανει και αναπαντητες στον Ντεμακο μπας και σωθει;

Τώρα εδώ έχουμε το εξής πρόβλημα. 

Ο ένας κάνει αναπάντητες και του άλλου δεν του σηκώνουν το τηλέφωνο. 

Δλδ και σε θεωρητικό επίπεδο η παράσταση στο Δελφινάριο έχει αρχίσει. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Ρε Νίκο, καμμένα χαρτιά είναι και οι δύο. 

Μπορεί να επέλθει μια προσωρινή ηρεμία, αλλά στην πρώτη μαλακία θα γίνει Δελφινάριο. 

Ο Ντεμης απο που κι ως που ειναι καμμενο χαρτι; Εννοω πως ακριβως τον.... καιει ιστορικα η μετεπειτα απο αυτον ιστορικη εξελιξη των πραγματων; Καμμενο χαρτι ειναι ο Μελισσανιδης και οσοι επι Ντεμη πιστευαν οτι θα ερχοταν και θα μας εκανε Μπαρτσελονα και "κοιτα πως κατηντησες την ΑΕΚ ρε Κοντε".

Αποψουλα μου.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Ευκαιρία να βάλει κ τα... 70... 😂 🤡!

Αχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα.

Και με τα 250 που ήθελε ο Τιτάνας; Τι θα γίνει; Δε θα τα πάρει; 

Link to comment
Share on other sites

Καμμενο χαρτι για την ΑΕΚ, μετα απο αυτη την δεκαετια ειναι μονο ο Μελισσανιδης. Και απο αποψη οριστικων εντυπωσεων και απο αποψη βιολογικη. Φευγει και η ΑΕΚ ειναι ελευθερη μετα τον 35ετη καρκινο αυτου, του αγαπητικου του και των σουβλακοφαγων του.

Link to comment
Share on other sites

Ένα πράγμα δικαιούται ιστορικά για λόγους ισότητας, την επιστροφή του. 

Δεν μπορεί άλλοι να γυρίζουν και δύο και τρεις φορές και ο Νικολαίδης καμία. 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως όπως δεν σήκωσε ο πρόεδρος ένα γαμημένο τηλ το 05 αλλά κ το 08- από μόνος του έπρεπε σαν ΑΕΚτζης να πράξει τότε- έτσι κ εγώ αν ήμουν Ντέμης κ έβλεπα κλήση του - λέμε τώρα- θα την έστελνα στον τηλεφωνητή. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MITSAKLAS said:

Αχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα.

Και με τα 250 που ήθελε ο Τιτάνας; Τι θα γίνει; Δε θα τα πάρει; 

Τι ωραία ποσά ε? Νομίζεις ότι μιλάς για την Παρί

Link to comment
Share on other sites

Σωστη η απαντηση του Τιτανα περι 250 στις παπαριες του Μελισσανιδη περι 70 εσεις και 70 εγω. Για την ακριβεια τοποθετησε τον Μελισσανιδη ακριβως στα κυβικα του απεναντι στην οικογενεια του οταν η συζητηση πηγε στα εκατομμυρια. Και παιζει να ταν και κουβαρντας.

Link to comment
Share on other sites

 

Το 2011 και θαρρώ και το 2012 ή 2013 ο Ντέμης πάντωε είχε θελήσει συνάντηση με τον Μελισσανίδη.

 

 

Δευτέρα 11 ΑΠΡ 2011 - 12:36419 ΣΧΟΛΙΑ

Συναντήθηκαν Τίγρης - Ντέμης

Τα είπαν οι δύο πρώην πρόεδροι της ΑΕΚ με πρωτοβουλία του Ντέμη Νικολαΐδη

Μια συνάντηση που μπορεί να παίξει καταλυτικό ρόλο στις εξελίξεις στην ΑΕΚ πραγματοποιήθηκε πριν από λίγες μέρες σύμφωνα με εξακριβωμένες πληροφορίες του aek365.gr. Με δική του πρωτοβουλία ο Ντέμης Νικολαΐδης συναντήθηκε με τον Δημήτρη Μελισσανίδη και είναι 100% επιβεβαιωμένο πως αντικείμενο της κουβέντας που έκαναν οι δύο άνδρες ήταν η ΑΕΚ και η κατάσταση που επικρατεί στο σύλλογο.

Μπορεί και οι δύο τους να είχαν αποσυρθεί από τα κοινά της ομάδας εδώ και καιρό με τον Δημήτρη Μελισσανίδη να μην έχει ενεργοποιηθεί μετά την πρόταση που έκανε το 2008 και τον Ντέμη μετά την παραίτηση του τον Νοέμβριο του ίδιου έτους να έχει αρκεστεί μόνο σε κάποιες υποστηρικτικές για τον εαυτό του δηλώσεις αναφορικά με όσα του προσάπτουν, όμως παρέμειναν κάτοικοι... Ελλάδος και σίγουρα γνώριζαν και γνωρίζουν ανά πάσα στιγμή τι συμβαίνει στην ΑΕΚ.

 

Η συνάντηση τους λοιπόν είχε θέμα την ΑΕΚ όμως το ακριβές περιεχόμενο της δεν έχει γίνει γνωστό.

 

https://www.aek365.org/a-114704/sunanththhkan-tigrhs-ntemhs.htm

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tarasfw said:

Θα φέρει το Νικολαιδη, για να διαχειρίζεται τα λεφτά του Μελισσανίδη🤣🤣

Ειναι και πολλά 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Bukowski said:

Τελικα θα ξεβρακωθει εντελως στα γεραματα ο φοβερος και τρομερος Μελισσανιδης και μετα απο αμπαλο και αφραγκο πελατακι/υπαλληλος του καθε Σαββιδη, Κοκκαλη κλπ θα φτασει στο σημειο να κανει και αναπαντητες στον Ντεμακο μπας και σωθει;

Δεν έχει από κάτι να σωθεί ο Μελισσανίδης

Ο μόνος λόγος για να φέρει τον Ντέμη στην ΑΕΚ θα είναι για να τον αποδομήσει και αυτόν (σε όσους τέλος πάντων δεν έχει καταφέρει να αποδομηθεί μόνος του)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα ρε σεις τι Ντεμης και ιστοριες μου λετε....Ιδιοι ειναι Ο ενας εδιωξε Φερερ και εβαλε Κωστενογλου και μετα εφρε ΓιΔωνη....που παραιτηθηκε και μετ τον ετρεχε τον Ντεμη στα δικαστηρια. ιδιες μαλακιες εκαναν και οι 2 . Ο αλλος εσκασε 3Μ στον τσακιρη για Τζιμπουρ ....ενω ειχε φερει με 2,2 Σκοκο

κακοι και οι 2 

Η διαφορα ειναι οτι ο Τιγρης αν θελει μπορει να τα αλλαξει ενω αντιθετα ο αλλος πηδηξε απο το καραβι κι αφησε μεγαλομετοχους να βγαλουν τα καστανα απο την φωτια

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Χαχαχαχα ρε σεις τι Ντεμης και ιστοριες μου λετε....Ιδιοι ειναι Ο ενας εδιωξε Φερερ και εβαλε Κωστενογλου και μετα εφρε ΓιΔωνη....που παραιτηθηκε και μετ τον ετρεχε τον Ντεμη στα δικαστηρια. ιδιες μαλακιες εκαναν και οι 2 . Ο αλλος εσκασε 3Μ στον τσακιρη για Τζιμπουρ ....ενω ειχε φερει με 2,2 Σκοκο

κακοι και οι 2 

Η διαφορα ειναι οτι ο Τιγρης αν θελει μπορει να τα αλλαξει ενω αντιθετα ο αλλος πηδηξε απο το καραβι κι αφησε μεγαλομετοχους να βγαλουν τα καστανα απο την φωτια

Ο ενας εφερε Σαντος, Φερερ (Κωστενογλου υπηρεσιακος) και Δωνη ο αλλος δεν μπορει να φερει ουτε Δωνη. ΟΚ καλη η εμπαθεια γενικα με τον Κοντο, αλλα σε καθαρα ποδοσφαιρικο επιπεδο δεν υπαρχει συγκριση των δυο.

Καλα αυτο που κοτζαμ ΑΕΚ 15 χρονια τωρα κλαιει επειδη εδωσε 3m για επιθετικο ειναι το μεγαλυτερο επος και ο λογος που ο καθε Μελισσανιδης δεν θα ριξει ποτε λεφτα για παιχτες. Γιατι ειμαστε καψεροι και απο την φυση μας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ο ενας εφερε Σαντος, Φερερ (Κωστενογλου υπηρεσιακος) και Δωνη ο αλλος δεν μπορει να φερει ουτε Δωνη. ΟΚ καλη η εμπαθεια γενικα με τον Κοντο, αλλα σε καθαρα ποδοσφαιρικο επιπεδο δεν υπαρχει συγκριση των δυο.

Μην λες για εμπαθεια σε μενα. Δεν ειμαι εμπαθης με τον Ντεμη. Απλα πιστευω δεν μπορει να συνεργαστει με τον Μελισσανιδη..Και ειναι εκτος χωρου πολλα χρονια. 

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω από μπάλα χίλιες φορές καλύτερα νικολαιδης παρά ο κωλογερος. Ο Ντέμης ξέρει μπάλα, ο άλλος είναι για κουλοχέρη σε καφενείο της Νίκαιας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tarasfw said:

Νομιζω από μπάλα χίλιες φορές καλύτερα νικολαιδης παρά ο κωλογερος. Ο Ντέμης ξέρει μπάλα, ο άλλος είναι για κουλοχέρη σε καφενείο της Νίκαιας

Ε μα ναι

Link to comment
Share on other sites

Για μένα ο μονος λόγος να γίνει πρόταση στον Ντεμη είναι να παιξει τον ρολο του Μπάγεβιτς το 09.

Τωρα να δεχτει ότι ξερει περισσοτερη σύγχρονη μπάλα, χαίρω πολύ, και ο Ίβιτς περισσότερη μπάλα ήξερε από τον τιγρη και οι περισσότεροι που ασχολούνται με το τοπι και τι με αυτό; 
 

Θα τον φέρει να κάνει τι; Και ο κοντος θα έρθει να κάνει τι; Τον εκτελεστικο διευθυντή; 

Θεωρω ότι η σκέψη υπάρχει, αλλά δεν θα προχωρησει, είναι παραλογο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Μην λες για εμπαθεια σε μενα. Δεν ειμαι εμπαθης με τον Ντεμη. Απλα πιστευω δεν μπορει να συνεργαστει με τον Μελισσανιδη..Και ειναι εκτος χωρου πολλα χρονια. 

Το θεμα δεν ειναι αν κανει η οχι ο Ντεμης (δεν κανει) ή ο Σαντος (ειναι μεγαλος και εχει χρονια να προπονησει καθημερινα). Το θεμα ειναι οτι εισαι τοσο μεσα στα σκατα αγωνιστικα που το ενδεχομενο να τρεξουν το αγωνιστικο Ντεμης-Σαντος φανταζει ονειρικο.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×