Jump to content

Recommended Posts

3 hours ago, Stylianopoulos said:

Σαν το κουμάντο της ΑΕΚ ,σαν τι άλλο να κατέβει;

 Η έφαγες το πρωινό παραμύθι του Κεφτέ και συ ή κανεις πλάκα. 

  Μπράβο στα παιδιά της R που με προσωπικό κινδυνο..τα βάζουν με ο,τι πιο βρώμικο υπάρχει εντός της ΑΕΚ .

 

Πλάκα κάνω. Ειρωνικά το έγραψα. :P

Ξέρω ότι είναι ο Μελισσανιδης πάρα του Μελισσανίδη στη ΠΑΕ και αυτός κάνει κουμάντο τόσο καιρό χωρίς ποτέ να φαίνεται η να έχεις ευθύνες. λες και τον έχει μαγέψει η σαν τα ζιγκολο που κολλάνε στις γριές για την περιουσία. 

Όσο για το Κετσε δεν ντρέπεται που σε αυτή τη δύσκολη στιγμή λέει μαλακιες για να κρατήσει το μαγαζάκι του και αυτός. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AlexKR21 said:

Οκ, μπραβο στα παιδια που εχουν το κουραγιο να ασχολουνται ακομα και να τραβιουνται στα γραφεια ειδικα αν κινδυνευουν κιολας για την κινηση τους αυτη, αλλα το μονο που γινεται ειναι την πεφτουμε στους "μπροστινους". Οσο δεν ακουμπαμε τον Μελισσανιδη, δεν προκειται να αλλαξει κατι.

Συμφωνώ σχεδόν απόλυτα.

Αλλά με κάποιον πρέπει να του ασκηθεί πίεση, να καταλάβει πως δεν περνάν όλα με παραμύθες από τους σουβλακοφάγους.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, yiannis_21 said:

Άγγελε με ποια σειρά προτεραιότητας για το αρδολόι;

 

Εγώ είμαι μεταξύ νο.1 Κεφτέ και ΤΤ αλλά έχω αποφασίσει για το νο.3 μου. Καζαντζόγλου ξεκάθαρα. 

Είμαι πολύ περίεργος να μάθω το δικό σου τοπ-3. Ευχαριστώ.

1. Hey ho let's go

2. Κεφτεδακια Σμυρνεικα

3. Whoever

Ευχαριστώ και καταδικάζω.

Link to comment
Share on other sites

Κετσετζόγλου τον είχα ας πούμε κάτω από το top 3 γλίτσας του αρδολογιού μας (συγκριτικά άλλους τους είχα πάντα πιο άχτι), αλλά με το σημερινό ανέβηκε επάξια στην πρώτη θέση του βάθρου και δεν μπορώ να σκεφτώ ποιος θα τον ρίξει από εκεί. Ρε τον ξεφτιλισμένο τον ρωτάγανε για παρεμβάσεις στο έργο του προπονητή και αυτός έλεγε με νόημα "δεν ξέρω, πάντως στις προπονήσεις είναι παρόντες και ο Κονέ με τον Παπαδημητρίου". Επί 22 λεπτά στρογγύλευε γωνίες ο ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟΣ. Ντρέπομαι για τα κλικ που του έχω κάνει, το σημερινό ήταν το τελευταίο μου, μόνο ΚΜ στο εξής.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Thanks Παναγιώτη γενικα και που εφτυσες τον gay καποτε και για την συμμετοχη σου στο Πρωταθλημα και για την βοϊδοπουτσα με στο Open. Στα δικα μου ματια θα ειναι παντα πολυ θετικο το προσημο σου στην ομαδα και σιγουρα πολυ περισσοτερο απο κατι αλλους πολυδιαφημισμενενους "ΑΕΚαρες". Απλα δεν γινοταν να μεινεις μετα το αισχος αυτο φετος. Πανε καταρτίσου (έξυπνο παιδι εισαι) και αν ειναι τα ξαναλεμε καποτε με μια αλλη, λιγοτερο πουστικη διοικηση.

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Thanks Παναγιώτη γενικα και που εφτυσες τον gay καποτε και για την συμμετοχη σου στο Πρωταθλημα και για την βοϊδοπουτσα με στο Open. Στα δικα μου ματια θα ειναι παντα πολυ θετικο το προσημο σου στην ομαδα και σιγουρα πολυ περισσοτερο απο κατι αλλους πολυδιαφημισμενενους "ΑΕΚαρες". Απλα δεν γινοταν να μεινεις μετα το αισχος αυτο φετος. Πανε καταρτίσου (έξυπνο παιδι εισαι) και αν ειναι τα ξαναλεμε καποτε με μια αλλη, λιγοτερο πουστικη διοικηση.

Σωστος

Link to comment
Share on other sites

Κιοφτες 

 

δεν έχει υπάρξει κάποια επαφή μεμονωμένα από στέλεχος της ΠΑΕ με τον Μελισσανίδη, άρα δεν φαίνεται να έχει υπάρξει και παραίτηση του Παναγιώτη Κονέ, όπως γράφτηκε και το πιο πιθανό είναι, η συνάντηση που θα γίνει, να αφορά όλα τα στελέχη συνολικά και όχι έναν έναν ξεχωριστά. Εκεί λοιπόν, σε αυτή την συνάντηση, θα ξεκαθαρίσουν τα πάντα…

Link to comment
Share on other sites

Θα θενε αποζημιωσεις κάποιοι 

 

Θα έχει γέλιο να φύγουν μονο Παπαδημητριου Κονε στο τελος 

Link to comment
Share on other sites

Αν έρθει ο Ματίας κ δεν βρει ούτε έναν απ τον συρφετό στα Σπάτα, τότε θα μιλάμε για αχτίδες φωτός. Δύσκολο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

μονο Παπαδημητριου Κονε στο τελος 

Εκκλησία κλέβεις. Οι άλλοι θα πάνε στην ΑΕΚ Β΄ κ βλέπουμε. Υπάρχει κ ο Ανδρέας πχ αλλά αυτός είναι αόρατος, σαν το μπουκάλι-αόρατο για την ΠΑΕ- που έφαγε χθες ο Ρότα κ δεν είδαμε μια ανακοίνωση. Τον αόρατο πως να τον διώξεις?

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Εκκλησία κλέβεις. Οι άλλοι θα πάνε στην ΑΕΚ Β΄ κ βλέπουμε. Υπάρχει κ ο Ανδρέας πχ αλλά αυτός είναι αόρατος, σαν το μπουκάλι-αόρατο για την ΠΑΕ- που έφαγε χθες ο Ρότα κ δεν είδαμε μια ανακοίνωση. Τον αόρατο πως να τον διώξεις?

 

Ετριξε η καρεκλα του Αντρεα σημερα με τα κλαρινα του Κετσετζογλου. Θα το εκτιμησει σιγουρα ο ΓΠ το σημερινο.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, billy21 said:

Αν έρθει ο Ματίας κ δεν βρει ούτε έναν απ τον συρφετό στα Σπάτα, τότε θα μιλάμε για αχτίδες φωτός. Δύσκολο.

Και ξαναρωτώ, θα επιστρέψει ο Ματθαίος;

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Και ξαναρωτώ, θα επιστρέψει ο Ματθαίος;

Γιατι εχουν και καλυτερο να φερουν; Πολυτελεια ειναι. Παρα πολυς μας πεφτει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ετριξε η καρεκλα του Αντρεα σημερα με τα κλαρινα του Κετσετζογλου. Θα το εκτιμησει σιγουρα ο ΓΠ το σημερινο.

Σημαντικό ότι έχει κ καρέκλα, αν κ αόρατος.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Ετριξε η καρεκλα του Αντρεα σημερα με τα κλαρινα του Κετσετζογλου. Θα το εκτιμησει σιγουρα ο ΓΠ το σημερινο.

Η καρέκλα του Αντρέα τρίζει ούτως ή άλλως, αν και γερή κατασκευή. 

Link to comment
Share on other sites

ποιος θα μετραει ποντους στα ευρωπαικα παιχνιδια μας ;; #γαμωτοφαμιλι

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MITSAKLAS said:

Και ξαναρωτώ, θα επιστρέψει ο Ματθαίος;

Αυτόν μας είπαν, αυτόν λέμε. Deal που δεν έχουν υπογραφεί χαλάνε εύκολα, ειδικά αν υπάρχει κ καμιά ρήτρα Ευρώπης πχ. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Γιατι εχουν και καλυτερο να φερουν; Πολυτελεια ειναι. Παρα πολυς μας πεφτει.

Δεν εννοώ αυτό.

Μη με ξανασυγχισεις και δεν έχει κάποιο κόμμα εκλογές σήμερα να πάω να ηρεμήσω.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Αυτόν μας είπαν, αυτόν λέμε. Deal που δεν έχουν υπογραφεί χαλάνε εύκολα, ειδικά αν υπάρχει κ καμιά ρήτρα Ευρώπης πχ. 

Και ντιλ που έχουν υπογραφεί χαλάνε... ειδικά αν για πολύ κόσμο είναι ζήτημα επιβίωσης.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Δεν εννοώ αυτό.

Μη με ξανασυγχισεις και δεν έχει κάποιο κόμμα εκλογές σήμερα να πάω να ηρεμήσω.

Μια χαρα θα ερθει και γιατι δεν ειναι πουσταρας σαν κωλογερο και συμφωνησε και γιατι καλυτερο απλα δεν θα φερουν και αν χαλασει θα χουμε αγριες καταστασεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Και ντιλ που έχουν υπογραφεί χαλάνε... ειδικά αν για πολύ κόσμο είναι ζήτημα επιβίωσης.

Δεν τους παιρνει στην ΠΑΕ να χαλασει.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται πώς το βλέπει και ο ίδιος και τι διαβεβαιωσεις εχδι πρει. 

Αν το βλέπει μακροχρόνια και πιστεύει στον εαυτό του και έχει κάποιες διαβεβαιωσεις δεν το χαλάει μια χρονιά εκτός Ευρώπης. 

Αν βλέπει ότι δεν φιαχνει το μπουρδέλο τότε εύκολα χαλάει η συμφωνία. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Δεν τους παιρνει στην ΠΑΕ να χαλασει.

Νομίζεις ότι ξέρουν τι τους παίρνει και τι όχι;

Δες τι γίνεται ανάμεσα στις φατρίες το τελευταίο 2ωρο με την παραίτηση (;) του Κονέ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Νομίζεις ότι ξέρουν τι τους παίρνει και τι όχι;

Δες τι γίνεται ανάμεσα στις φατρίες το τελευταίο 2ωρο με την παραίτηση (;) του Κονέ.

Μου άρεσε αυτό με τις φατρίες. Το κλέβω. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×