Jump to content

Recommended Posts

"Δεν προκύπτει όμως αυτή τη στιγμή σιγουριά πως απόψε θα έχουμε κάτι πολύ συγκεκριμένο"

Εχουμε μπλεξει με εναν κωλογερο που το μονο που τον ενδιαφερει ειναι να μην φανει πως υπεκυψε στο τελεσιγραφο των οπαδων.

Link to comment
Share on other sites

o αρναουτογλου ειπε οτι ο μανταλος του χρόνου θα παίρνει 900 χιλιαρικα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, George_D said:

o αρναουτογλου ειπε οτι ο μανταλος του χρόνου θα παίρνει 900 χιλιαρικα..

Αρα θα ειναι εδω;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Αρα θα ειναι εδω;

Όπως έλεγε και αυτός, ποιος θα βρεθεί να πάρει αυτό τον παίχτη;

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ομάδα που να του δίνει έστω τα μισά νομίζετε; 
 

Οπως ο Μπακακης κι ο Σβάρνας πού να πάνε, κάθονται και τα τρώνε, μονο ένας καραμαλακας θα τους έκανε τέτοια συμβόλαια.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αυτο το καλοκαιρι 3,600 ΑΕΚτζηδες θα αγορασουν διαρκειας των 250€ ωστε ο Μανταλος να εισπραξει 900,000€.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Η κατάσταση έχει τελεσιδικήσει. Είτε θα λύσει τώρα το πρόβλημα, το ένα απ τα πολλά, είτε θα το πάρει μαζί του τον Σεπτέμβρη κ φυσικά στo Nίκος Γκούμας.

Link to comment
Share on other sites

Μαζί του θα το πάρει εννοείται.  Τι να λύσει ?

Κονόμα κάνει . Με τόσες ανατροπές φέτος , ποιος μου λέει οτι δεν είναι και μιλημένο ?

Link to comment
Share on other sites

Κάτι ήξερε που έβαζε πολεμιστρες στην αγ σοφία.....της πουτάνας θα γίνει

Link to comment
Share on other sites

Για 900χιλ δέχεται κ ελαφρύ ξύλο ο Πετράκης. Άνετα. Εδώ θα μείνει να τα τρώει απ τον γνώστη του ποδοσφαίρου. Ο Σβάρνας είναι η κλασσική περίπτωση του σας έπιασα μαλάκες.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μάνταλος είναι τόσο σάπιος και τελειωμένος που αντί να φύγει μπας κ σώσει την αξιοπρέπεια του, θέλει να φύγει με κυνηγητά και σφαλιάρες - καταδικάζω κάθε μορφή βίας - οι οποίες θα πέσουν και στο καινούριο γηπεδο υπό το βλέμμα του εκπαιδευόμενου αετου. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, nikos said:

Φρέσκος Τσαταλης 

 

Ο Δημήτρης Μελισσανίδης γι΄αρκετή ώρα φαίνεται πως δεν είχε το περιθώριο να ασχοληθεί λεπτομερώς λόγω κάποιων άλλων υποχρεώσεων κι από τη στιγμή που είναι φανερό πως αυτόν περιμένουν τα στελέχη για να ξεκαθαρίσει τα πράγματα, για αρκετή ώρα δεν είχαμε κάποια εξέλιξη.

 

 

Πάλι για χέσιμο θα πήγε ή για τσίπουρα γιατί οι υποχρεώσεις του έχουν τελειώσει 

Εκτός αν βρήκε γκόμενα η γκόμενο (δεν γνωρίζω τις σεξουαλικές του προτιμήσεις - ούτε με ενδιαφέρουν- όσο τις μπίζνες του)

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Bukowski said:

Δηλαδη αυτο το καλοκαιρι 3,600 ΑΕΚτζηδες θα αγορασουν διαρκειας των 250€ ωστε ο Μανταλος να εισπραξει 900,000€.

400 θα ΄έχει

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, billy21 said:

Για 900χιλ δέχεται κ ελαφρύ ξύλο ο Πετράκης. Άνετα. Εδώ θα μείνει να τα τρώει απ τον γνώστη του ποδοσφαίρου. Ο Σβάρνας είναι η κλασσική περίπτωση του σας έπιασα μαλάκες.

Ο Μπακακης ακομα καλυτερα. 350 χιλιαρικα μασησε και φετος με μονη υποχρεωση την προπονηση, ουτε καν αποστολες

Link to comment
Share on other sites

Του ξέφυγε τελείως το θέμα του απατεώνα..... Δεν έκανε ούτε τα βασικά για σταχτη στα μάτια, ώστε να κάνει αυτός τα δικά του με βιτρίνα την ομάδα. Παράτησε τελείως την ομάδα, με αποτέλεσμα να γίνεται έρμαιο σε κάθε αντίπαλο. Έριξε την ΑΕΚ στη γ εθνική λες και ειναι η ΑΕΛ. Και περίμενε ότι ο κόσμος θα υπομένει τα πάντα με το πρόσχημα του γηπέδου. Το παρακανε, δε φέρθηκε καθόλου έξυπνα. Ε α γαμησου στο φινάλε φινάλε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Macross said:

Τι έχουν τα δράματα? Μια χαρά ratings βαράνε. Δώστε θέαμα στο λαό και τους παετζήδες στο απόσπασμα

Εγώ δεν αναφέρομαι στους ΠΑΕτζήδες. Σκέψου όμως να ανοίξει το έργο με το αρδολόι, να ειπωθούν συμμαχίες, μεροκάματα, τηλέφωνα που σηκώθηκαν, στοχευμένη επικοινωνιακή πολιτική, εξυπηρετήσεις και το σημαντικότερο, να κινδυνεύσουν να γκρεμιστούν μαγαζιά ολόκληρα. 

Αυτή τη στιγμή κάποιοι διαλέγουν πλευρά. ΧΩΡΙΣ να έχει μιλήσει ο Μελισσανίδης. Και δεν το πάω στην αντιπολίτευση που λέει ο οδοντίατρος. Ο κόσμος της ΑΕΚ δεν έχει ιδέα ποιος πλήρωνε/πληρώνει ποιον, ποιος εξυπηρετούσε ποιανού συμφέροντα και σε ποιες βάρκες έχει πατήσει ο κάθε "αεκάρχης" των sites και των social.

Όταν λέμε ότι ο οργανισμός είναι σάπιος, δεν εννοούμε μόνο την ΠΑΕ. Είναι και τα παρακολουθήματα, είναι τόσος κόσμος που τρώει ψωμί από την ΑΕΚ.

Εγώ έχω αράξει πολυθρόνα και περιμένω.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, The Magician said:

Εγώ δεν αναφέρομαι στους ΠΑΕτζήδες. Σκέψου όμως να ανοίξει το έργο με το αρδολόι, να ειπωθούν συμμαχίες, μεροκάματα, τηλέφωνα που σηκώθηκαν, στοχευμένη επικοινωνιακή πολιτική, εξυπηρετήσεις και το σημαντικότερο, να κινδυνεύσουν να γκρεμιστούν μαγαζιά ολόκληρα. 

Αυτή τη στιγμή κάποιοι διαλέγουν πλευρά. ΧΩΡΙΣ να έχει μιλήσει ο Μελισσανίδης. Και δεν το πάω στην αντιπολίτευση που λέει ο οδοντίατρος. Ο κόσμος της ΑΕΚ δεν έχει ιδέα ποιος πλήρωνε/πληρώνει ποιον, ποιος εξυπηρετούσε ποιανού συμφέροντα και σε ποιες βάρκες έχει πατήσει ο κάθε "αεκάρχης" των sites και των social.

Όταν λέμε ότι ο οργανισμός είναι σάπιος, δεν εννοούμε μόνο την ΠΑΕ. Είναι και τα παρακολουθήματα, είναι τόσος κόσμος που τρώει ψωμί από την ΑΕΚ.

Εγώ έχω αράξει πολυθρόνα και περιμένω.

Ε γράψε μας ένα σεντονακι από τα παλιά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι βέβαιος ότι η μεγαλύτερη σαπιλα είναι εκτός παε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Εγώ είμαι βέβαιος ότι η μεγαλύτερη σαπιλα είναι εκτός παε.

Τύπου ?

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, nikos said:

Ο Μπακακης ακομα καλυτερα. 350 χιλιαρικα μασησε και φετος με μονη υποχρεωση την προπονηση, ουτε καν αποστολες

Θα έπαιζε κ στην Β΄έλεγαν κ να τα άρθρα για τον Μπακάκαρο. Τελικά πήγε 2 ματς κ μετά τοπυς έγραψε στα αρχίδια του... Μπουρδέλο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, billy21 said:

Θα έπαιζε κ στην Β΄έλεγαν κ να τα άρθρα για τον Μπακάκαρο. Τελικά πήγε 2 ματς κ μετά τοπυς έγραψε στα αρχίδια του... Μπουρδέλο.

Ναι δεν θυμάσαι; 2 ματς και βγήκανε οι πουτάνας γιοι να μας πουν ότι είναι υπόδειγμα αθλητή και ότι παλεύει κάθε ματς ακόμα και με την φανέλα της β. 
 

Αν βάλουμε όλα τα άρθρα που παίχτηκαν για Σβάρνα, Μάνταλο, Μπακάκη τα τελευταία χρόνια, θα ζαλιστούμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JOSS said:

Τύπου ?

Τύπου ΑΡΔ , εξυπηρετήσεις , χάρες κτλ 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, The Magician said:

Από κοντά μόνο. Δεν είμαι τρελός.

Το Βανκούβερ είναι πολύ ωραίο τώρα που καλοκαιριάζει. Just saying

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×