Jump to content

ΠΑΓΟΥΡΑΔΕΣ- ΑΕΚ (11η αγ.): 27/11/21, 19:30, Νovasports


Stylianopoulos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

36 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Moχαμάντι
      1
    • Μισελέν
      0
    • Βράνιες
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Σιμόες
      3
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τσούμπερ
      1
    • Άμραμπατ
      28
    • Μάνταλος
      0
    • Αραούχο
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Ρότα
      0
    • Σάκχοφ
      3
  2. 2. Κόουτσινγκ Γιαννίκη

    • Καλό
      3
    • Μέτριο
      10
    • Κακό
      18
    • Φυσιολογικό
      5
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Μισελέν
      1
    • Βράνιες
      0
    • Μήτογλου
      5
    • Σιμόες
      0
    • Σιμάνσκι
      4
    • Τσούμπερ
      7
    • Άμραμπατ
      0
    • Μάνταλος
      19
    • Αραούχο
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Ρότα
      0
    • Σάκχοφ
      0


Recommended Posts

Την πατήσαμε με Απόλλωνα, με γαυρο οκ ντέρμπι είναι, σήμερα μας έφεξε εμάς. Ε πως, όταν είσαι συνεπής έτσι πάει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Επίσης η ομάδα έβγαζε το ότι θα νικήσει. Όποιος δεν το αισθανόταν θέμα δικό του.

Όσο ήταν ο Μάνταλος μέσα Σπυρο, χαρακτήρισε με όπως θες, φοβόμουν ότι θα φάμε και δεύτερο. Μπορεί να είμαι αμπαλος, κομπλεξικός, αυτό ένιωσα όμως. Όταν βγήκε ανέπνευσα εγώ και όλη η ομάδα…

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Επίσης η ομάδα έβγαζε το ότι θα νικήσει. Όποιος δεν το αισθανόταν θέμα δικό του.

Η ομάδα έβγαζε ότι ήθελε να κερδίσει, όσο κι αν προσπάθησε για το αντίθετο ο προπονητής της.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, chris manousopoulos said:

Μεχρι το 60. Μετα τα γαμησε ο γιαννικης...

Μια χαρά ήταν όλα. Εκ των υστέρων φυσικά και όλοι εκ του αποτελέσματος κρινόμαστε. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Όσο ήταν ο Μάνταλος μέσα Σπυρο, χαρακτήρισε με όπως θες, φοβόμουν ότι θα φάμε και δεύτερο. Μπορεί να είμαι αμπαλος, κομπλεξικός, αυτό ένιωσα όμως. Όταν βγήκε ανέπνευσα εγώ και όλη η ομάδα…

Ναι ρε συ. Τρομερό. Άλλη ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Καραφλας 

Κακο κοουτσαρισμα επειδη εκανε την αδιανανοητη αλλαγη στο 60, πρεπει να ξερει οτι δεν γινεται να γυρισεις μανταλο στο 8 χωρις αλλα 2 χαφ εκει.

 

Μανταλος αθλιος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Η ομάδα έβγαζε ότι ήθελε να κερδίσει, όσο κι αν προσπάθησε για το αντίθετο ο προπονητής της.

Διαφωνώωωωω. Υγεία να έχουμε. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Όσο ήταν ο Μάνταλος μέσα Σπυρο, χαρακτήρισε με όπως θες, φοβόμουν ότι θα φάμε και δεύτερο. Μπορεί να είμαι αμπαλος, κομπλεξικός, αυτό ένιωσα όμως. Όταν βγήκε ανέπνευσα εγώ και όλη η ομάδα…

Μαζί σου αγορίνα, δεν το είπα με σκοπό να την πω σε κανένα. Είπα όπως το έζησα εγώ, απλά περίμενα το γκολ της νίκης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως οσο ο μελισσανιδης κανακευει μανταλο, κανεις δε θα τον κουνησει . Περσι ο καρερα με ιβιτς εφαγαν το κεφαλι τους..

 

Link to comment
Share on other sites

Κάτι ακόμα. Ο Ρότα είναι για διακοπή συμβολαίου με τη ντρίπλα στο κέντρο αντί για γέμισμα. Δεύτερη μαλακια μαζεμένη σε κοντινά ματς. Και επειδή βαρέθηκα να περιμένω τα στοιχήματα, πουλο το Γενάρη, δανεικός δεν ξέρω τι και φέρτε ένα δεξί μπακ αναπληρωματικο να μπορεί να σταθεί. Το παιδί είναι χαζο. Φάνηκε και με τις δηλώσεις με τον Άρη. Το ίδιο ισχύει και με το Μητογλου. Με το ζόρι να μας βγουν οι παίχτες; Φέρτε μια στοπεραρα και αφήστε τον να δουλέψει. Στου κασίδη το κεφάλι θα μάθει; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Μαζί σου αγορίνα, δεν το είπα με σκοπό να την πω σε κανένα. Είπα όπως το έζησα εγώ, απλά περίμενα το γκολ της νίκης.

Ναι ρε δεν παρεξηγούμαι. Το ήθελα και εγώ πολύ έβλεπα όλη την ομάδα να μάχεται, να έχει δυνάμεις και ένα βαρίδι να την κρατάει πίσω. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Κάτι ακόμα. Ο Ρότα είναι για διακοπή συμβολαίου με τη ντρίπλα στο κέντρο αντί για γέμισμα. Δεύτερη μαλακια μαζεμένη σε κοντινά ματς. Και επειδή βαρέθηκα να περιμένω τα στοιχήματα, πουλο το Γενάρη, δανεικός δεν ξέρω τι και φέρτε ένα δεξί μπακ αναπληρωματικο να μπορεί να σταθεί. Το παιδί είναι χαζο. Φάνηκε και με τις δηλώσεις με τον Άρη. Το ίδιο ισχύει και με το Μητογλου. Με το ζόρι να μας βγουν οι παίχτες; Φέρτε μια στοπεραρα και αφήστε τον να δουλέψει. Στου κασίδη το κεφάλι θα μάθει; 

Ο Ρότα και ο καθε Ρότα είναι νεαρός. Ή θα τα υποστούμε αυτά ή δεν ξέρω. 

Link to comment
Share on other sites

Μπορούσε να το γυρίσει με 3 πίσω αφού στην ουσία μετά το 70 οι άλλοι είχαν στηθεί πίσω με μοναδικό μπροστά τον κουρασμένο Περεα .

Ντουσανικη σχολή κ ο Γιαννίκης.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mobster21 said:

Ναι ρε συ. Τρομερό. Άλλη ΑΕΚ.

Όσο δεν επαιζε τις πρώτες αγωνιστικές όλοι λέγαμε ότι η ΑΕΚ φέτος έχει βελτιωθεί στις στατικες φάσεις και βγάζει ευκαιρίες. Μάντεψε τι έγινε όταν ξεκίνησε να τις εκτελεί ο Μάνταλος. 2 κόρνερ ο Γκαρσια στο δεύτερο δοκάρι, κεφαλιές Σιμοες ανενόχλητος. Κόρνερ ο Αμραμπατ, αναμπουμπούλα, πανικός και υψοφοβια. Κόρνερ ο Μάνταλος και ξύσιμο αρχιδιων και χασμουρητά από τους Παγουραδες 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, chris manousopoulos said:

Δυστυχως οσο ο μελισσανιδης κανακευει μανταλο, κανεις δε θα τον κουνησει . Περσι ο καρερα με ιβιτς εφαγαν το κεφαλι τους..

 

ο Καρερα δε τον εβγαζε ποτέ τον Μάνταλο. ο μόνος που και που τον έβαζε στον πάγκο η έξω αριστερά ήταν ο μανολο

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SpiRos said:

Ο Ρότα και ο καθε Ρότα είναι νεαρός. Ή θα τα υποστούμε αυτά ή δεν ξέρω. 

Δεν αντέχω άλλο Σπυρο. Ας μάθει άλλου το παιδί. 24 χρόνων έξω είσαι ετοιμος ποδοσφαιριστής. Σύνταξη θα του δώσουμε και αυτού; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω είμαι υπέρ να υποστούμε τα λάθη νεαρών αλλά όταν υπάρχει προοπτική όπως του μητογλου αλλά αυτός ο ρότα δεν βλέπω κάτι καλό πάνω του είτε αμυντικά είτε επιθετικά ούτε κάποια προοπτική. Μακάρι να διαψευστώ. 

Link to comment
Share on other sites

Μακράν η καλύτερη επίθεση, αλλά άμυνα υποβιβασμού.

Παιχνίδι με κόντρα διαιτησία και το είχες για 1-4.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goku21 said:

ο Καρερα δε τον εβγαζε ποτέ τον Μάνταλο. ο μόνος που και που τον έβαζε στον πάγκο η έξω αριστερά ήταν ο μανολο

Ο καρερα με ιβιτς ειχαν αποφασισει να τον σφουγγαρισουν. Το πηρε πανω του ομως ο μεγαλος..

Και μετα ειδαμε πως επαιζε η κλικα...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Δεν αντέχω άλλο Σπυρο. Ας μάθει άλλου το παιδί. 24 χρόνων έξω είσαι ετοιμος ποδοσφαιριστής. Σύνταξη θα του δώσουμε και αυτού; 

Είναι όντως 24; Νόμιζα πιο νεαρός. Αν είναι έτσι έχεις δίκιο με τα χίλια, δεν το συζητάω. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και ο αγωνιστικό; Γολγοθάς συνεχίζεται. Βαζελος εντός, αστέρας εκτός και μετά Νίκαια. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AG21 said:

Εγω είμαι υπέρ να υποστούμε τα λάθη νεαρών αλλά όταν υπάρχει προοπτική όπως του μητογλου αλλά αυτός ο ρότα δεν βλέπω κάτι καλό πάνω του είτε αμυντικά είτε επιθετικά ούτε κάποια προοπτική. Μακάρι να διαψευστώ. 

Όχι όχι παιδιά τέλος τα ψέμματα από τη διοίκηση. Η ΑΕΚ πρέπει να πάει μόνο προς τα πάνω. Είναι μέγεθος, είναι ιστορία, είναι πολλά. Μόνο οι καλύτεροι και οποίους θεωρούν ελπιδοφόρους, δανεικους ώστε να έρθουν έτοιμοι πίσω. Φτάνει με τις μετριότητες. Το παιδί αυτό με το λάθος με τον Άρη και με το σημερινό, αν επαιζε στο τοπικό, θα μάζευε φαπες στα αποδυτήρια από τις παλιοσειρές που θα ήταν δικές του…

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ολίγον τι υπερβολική η κουβέντα για το Γιαννικη, αλλά δε βαριέσαι, Σάββατο βράδυ είναι, κερδίσαμε, πείτε. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μαζεμένα.

Καλύτερος ο Μαροκινος.

Χειρότερος Μανταλος κι αμέσως μετά Μητογλου.

Δύο λόγια για τον γιδοβοσκο στον πάγκο.

Ξέρεις ότι ο πας παίζει με αντεπιθεσεις και μακρινές μπαλιές. Και ξεκινάς το παιχνίδι με την άμυνα και πάλι πολύ ψηλά με αποτέλεσμα να τρως φάσεις στην πλάτη σου. Πρώτη μαλακία.

Αφήνεις τον Μανταλο μέσα μέχρι το 80 και του δίνεις όλα τα στημένα, τα οποία πάνε στο γάμο του καραγκιόζη ως συνήθως. Δεύτερη μαλακία.

Βγάζεις τον κακό Σιμανσκι κι αντί να τον αντικαταστήσει με χαφ, βάζεις χαφ την τιτικα, με αποτέλεσμα η ομάδα να κοπεί στη μέση. Τρίτη μαλακία.

Βγάζεις τον Μισελεν που έχει μια συμπαθητική σέντρα και βάζεις τον Ροτα, ο οποίος δεν έχει σέντρα. Για το λάθος του στο τέλος δεν θα πω κάτι. Τετάρτη μαλακία.

Τέλος, κάνει τις ίδιες ακριβώς αλλαγές σε κάθε παιχνίδι. Καμία νέα ιδέα.

Δεν μου κάνεις κύριε γιδοβοσκε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×