Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #4 ​​​🐅🦀🦀


Janjanin
 Share

Recommended Posts

Είχα ανέβει Θεσσαλονίκη το πρωί και είπα να ακούσω λίγο Μετρόπολις να θυμηθώ τα παλιά. Σήμερα μάλλον ήταν η πρώτη μέρα που συζήτησαν κάτι πέρα από τη δολοφονία για λίγο και φυσικά κορόιδευαν τον τίγρη. Μλκ σε γλενταει ο αυτιστικός Γρηγόρης κόκκινος

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stavros 9-11 said:

Είχα ανέβει Θεσσαλονίκη το πρωί και είπα να ακούσω λίγο Μετρόπολις να θυμηθώ τα παλιά. Σήμερα μάλλον ήταν η πρώτη μέρα που συζήτησαν κάτι πέρα από τη δολοφονία για λίγο και φυσικά κορόιδευαν τον τίγρη. Μλκ σε γλενταει ο αυτιστικός Γρηγόρης κόκκινος

καθε μερα οταν ειναι φυσιολογικα τα πραγματα 

Link to comment
Share on other sites

Ρεσιτάλ αυτοκριτικής από τον τσιπη, αδίκως μια και κουβαλησε το καλύτερο ροστερ της 10ετιας.  Εν το μεταξύ είμαι απολύτως σίγουρος ότι έχει βρει γκομενο  και μας πουλάει παπά ότι πάει να δει το γήπεδο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

πόσους μηνες πριν σας εχω πει οτι σα;ββάτο εγκαίνια Κυριακή ανακοινώνεται ο νέος ιδιοκτήτης...... δε βαζετε μυαλό.... 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, mobster21 said:

persona non grata, που λένε και στο χωριό μου

poutana non grata - ορεινη ναυπακτια

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, GIANNHS said:

πόσους μηνες πριν σας εχω πει οτι σα;ββάτο εγκαίνια Κυριακή ανακοινώνεται ο νέος ιδιοκτήτης...... δε βαζετε μυαλό.... 

Έλα ρε Γιάνναρε, welcome back!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MITSAKLAS said:

Την έχεις μικρύνει περισσότερο κι από τον τακουνα.

 

Προφανώς ρε, τι συζητάμε

Link to comment
Share on other sites

Μιμη σου αρεσει η ρωσικη τσαπου? Γουσταριζεις να γλειφεις τσετσενικα παπαρια? 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι το αποψινό που είναι πρόβλημα, το πρόβλημα είναι όλα όσα έχουν γίνει μέχρι το αποψινό.

Αλλά εσύ διαβάζεις ακόμα την "Ώρα" για να ενημερωθεις και παίρνεις Σουηδούς "διεθνείς" στις 31 Γενάρη.

Link to comment
Share on other sites

Είχα γράψει πριν χρόνια και εδώ πριν ξεκινήσει καν το γήπεδο... Ότι αν συνέχιζε όπως το 16 ο κόσμος θα ξενερώνεκαι θα το γήπεδο δεν θα άλλαζε τίποτα... Κρίμα που δυστηχως έγιναν έτσι τα πραγματα .... Τι να το κάνεις το γήπεδο... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×