Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #4 ​​​🐅🦀🦀


Janjanin
 Share

Recommended Posts

Αφού τα παιδιά δεν θέλουν επ ουδενί να πάνε απέναντι επίσημα 

 

Και κανένας δεν θα πάει επίσημα απέναντι όσο η ΑΕΚ θα παίζει στο ΟΑΚΑ .

 

Στη ΝΦ θα δείξει 

Link to comment
Share on other sites

Πολυχρονεμένε μας πρόεδρε μπορείτε  να τα αλλάξετε  όλα ; Σας πιστεύουμε . Πως γίνεται εσείς να έχετε παραπλανηθεί σε τόσες λάθος επιλογές , ω πρόεδρε άμαθε , προεδρε μας αιώνιε . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για τα ματιααααα του κόσμου

μια ανακοίνωση δωσ' μου

Για το ντέρμπι της Κυριακής 

 

 

Στη συνέχεια της ιστορίας ο πρόεδρος θα τους καλεσει πάνω, θα τους κεράσει μουχλιασμένη βασιλόπιτα και θα βγουν όλοι μαζί οικογενειακή φωτο  ενότητας. 

 

Θα αρκούσε ένα  Μελισσανιδη  ..  δικό σας συνάδελφοι,  αντί των δακρυβρεχτων  για το τι θα τους κάνει ο μοβόρος οταν τελειώσει το GOT ( τώρα παίρνει ιδέες από κει )

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι και οι .. φυσιοθεραπευτές θα τα ακούσουν πριν τον Μελ . Ο.τι να ναι . Απο τις λίγες ανακοινώσεις που πραγματικά καλύτερα να μην έβγαινε . Το όλο κλίμα που τη διαπνέει είναι το γνωστό «κανε μας το γήπεδο και πουλο , ως τότε δεν θα κουνηθεί φύλο». Δεν υπάρχει λόγος να εξωτερικεύεται  κιόλας . Πιο πολύ βέβαια με ενοχλεί το σχεδόν παρακλητικό ύφος για να πάνε τα λεφτά από 16000 διαρκείας με μισθό 500 σε κάποιον καλύτερο του Φρανσον ξερωγω. 

Link to comment
Share on other sites

Φύγε ρε μαλάκα αποτυχημένε. Στην εποχή σου μια ομάδα που δεν βλέπαμε καν παρά μόνο για ένα παιχνίδι στην έδρα της μια φορά τον χρόνο όπως κάθε επαρχιακή να γράφει highlights της ιστορίας της τους αγώνες με την ομάδα που έφτιαξες. Δεν θα την γράψω ΑΕΚ γιατί ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΕΚ ΡΕ ΜΛΚ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕ ΠΟΥ ΕΚΑΤΣΕΣ ΚΑΙ ΕΧΑΣΕΣ ΜΛΚ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΟΠΑΔΟΥΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΟΥΝ 97 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΣΕ CHL ΜΛΚ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΜΛΚ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΜΛΚ

 

τα πήρα λίγο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σε γλενταει και ο Κουγιας εεεεεεε εχεις γινει ρεντικολο 

Σήμερα, και πριν λίγη ώρα ενεφανίσθη στα δικαστήρια η δικηγόρος Έλλη Ρίζου, όχι ως δικηγόρος του αλλά ως αγγελιοφόρος (!!!!!!) και προσκόμισε στο δικαστήριο μια βεβαίωση ενός γιατρού, ο οποίος έγραψε ότι ο Μελισσανίδης είναι αδύνατον να μετακινηθεί τις επόμενες δέκα ημέρες, γιατί χθες το βράδυ (πιθανώς ζαλισμένος από το αποτέλεσμα) γλίστρησε κατά την έξοδό του από το Ολυμπιακό Στάδιο και έπαθε οσφυαλγία, δηλαδή έχουμε έναν τίγρη, ο οποίος πάσχει από οσφυαλγία και πρέπει να του συμπαρασταθούμε όλοι.

Το δικαστήριο έχει αποσυρθεί αυτήν τη στιγμή για να ορίσει νέα δικάσιμο»

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Σε γλενταει και ο Κουγιας εεεεεεε εχεις γινει ρεντικολο 

Σήμερα, και πριν λίγη ώρα ενεφανίσθη στα δικαστήρια η δικηγόρος Έλλη Ρίζου, όχι ως δικηγόρος του αλλά ως αγγελιοφόρος (!!!!!!) και προσκόμισε στο δικαστήριο μια βεβαίωση ενός γιατρού, ο οποίος έγραψε ότι ο Μελισσανίδης είναι αδύνατον να μετακινηθεί τις επόμενες δέκα ημέρες, γιατί χθες το βράδυ (πιθανώς ζαλισμένος από το αποτέλεσμα) γλίστρησε κατά την έξοδό του από το Ολυμπιακό Στάδιο και έπαθε οσφυαλγία, δηλαδή έχουμε έναν τίγρη, ο οποίος πάσχει από οσφυαλγία και πρέπει να του συμπαρασταθούμε όλοι.

Το δικαστήριο έχει αποσυρθεί αυτήν τη στιγμή για να ορίσει νέα δικάσιμο»

Ο παλιός καλός Μελισσανιδης

 Τελικώς , ούτε ψιλά για να εξαγοράσει την ποινή δεν έχει πάνω του 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hoffman21 said:

Λυπαμαι που το λεω αλλα η ανακοινωση εχει εντελως υπαλληλιστικο υφος..

Να χαίρεσαι που η πλειοψηφία είναι απογοητευμένη από την ανακοινωση

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά πρόεδρε, αν και έχεις ευθύνη που γλίστρησες και έπεσες, ως καπετάν τσιμπουκλής ήθελες; μπορούσες; να τα καταπιείς όλα, 80 χρόνων κοντεύει ο Ιβάν, πόσο να σε έχυσε δηλαδή; 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω ότι από τα νεύρα είστε πάρα πολύ σκληροί και η πίκρα μας θολώνει την κρίση.

Στη συγκεκριμένη χρονική συγκυρία, η ανακοίνωση είναι όπως πρέπει. Εκτός αν γυρεύετε επιθετικότητες σε καιρούς που η λέξη "σύνδεσμος οπαδών" παραπέμπει άμεσα σε εγκληματίες. 

Αυτή είναι η δίκαιη κριτική/νουθεσία στο Μελισσανίδη. Να ξεστραβωθεί μπας και τρέξει το μαγαζί με δεδομένα 2020.

Τα υπόλοιπα εγώ τα ακούω βερεσέ. 

Η ΑΕΚ έχει κάψει τους πάντες ως οργανισμός, ενδιαφερόμενος όπως τον έχετε στο κεφάλι σας δεν υπάρχει και οποιονδήποτε άλλον θα τον είχαν στην καρπαζιά όπως τον Αλαφούζο.

Μην τα βλέπουμε μονόπλευρα όλα. 

Αποδείχτηκε "λιγότερος", ναι. Αλλά φέρτε μου εσείς εναλλακτική να τα βάλει με τη μαφία και τις ισορροπίες τρόμου.

Σοβαροί να είμαστε. 

Ένα πράγμα πρέπει να κάνει μέχρι να παραδώσει σε έναν διαχειριστή που δεν θα τον διαλύσουν: να στελεχώσει το μαγαζί με κανονικούς υπαλλήλους. Ποδοσφαιριστές έχεις, από τη μέση και μπροστά είσαι μια χαρά.

Σφουγγάρισμα σε όλο το προσωπικό, εξαφάνιση μέχρι και του κάθε "Μίτσι" εκεί μέσα. Vileda πως το λένε.

Να ξεκινήσεις από το μηδέν, από εκεί που έπρεπε να ξεκινήσεις το 2013 αλλά οι συναισθηματισμοί και το ασαφές πολιτικό και οικονομικό πλαίσιο δεν σε άφησαν.

Μόνο τεχνοκρατικά στρώνει αυτό το έκτρωμα και με το Μελισσανίδη ασπίδα να απορροφά τις μαφιόζικες πρακτικές των άλλων δύο.

Εγώ τον στηρίζω, του δίνω μια ευκαιρία να το στρώσει θυσιάζοντας και δικά του πιόνια. Αύριο το πρωί πρέπει να διώξει όλα τα παράσιτα. 

Μετά είναι εύκολο να βρεις έναν μεγάλο ξένο ΤΔ, να συζητήσεις μαζί του, να δει το υλικό, να σου πει ποιος προπονητής μπορεί να κάνει αυτό το ρόστερ να παίξει μπάλα. 

Να μπεις στο γήπεδο με μια ελπίδα, με μια προσμονή ότι όντως μπορείς να ξαναγυρίσεις και δεν είσαι εκεί για να εξυπηρετείς το "μπαμπά" ή κουτές πολιτικές ατζέντες.

Εγώ είμαι με Μελισσάν. Αν μου φέρετε τον επόμενο και με πείσει ότι μπορεί καλύτερα, εδώ είμαι να το γυρίσω κι εγώ στα εύκολα και ανέξοδα "πούλα".

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, The Magician said:

Εγώ λέω ότι από τα νεύρα είστε πάρα πολύ σκληροί και η πίκρα μας θολώνει την κρίση.

[.....]

Αν μου φέρετε τον επόμενο και με πείσει ότι μπορεί καλύτερα, εδώ είμαι να το γυρίσω κι εγώ στα εύκολα και ανέξοδα "πούλα".

Συμφωνεί η διαφωνεί κάποιος, είναι μια ψύχραιμη τοποθέτηση με επιχειρήματα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, The Magician said:

Εγώ λέω ότι από τα νεύρα είστε πάρα πολύ σκληροί και η πίκρα μας θολώνει την κρίση.

[.....]

Αν μου φέρετε τον επόμενο και με πείσει ότι μπορεί καλύτερα, εδώ είμαι να το γυρίσω κι εγώ στα εύκολα και ανέξοδα "πούλα".

Υπάρχει πιθανότητα να γίνουν έστω στο 50% από τον Μελ αυτά που αναφέρεις? 

Δέχομαι ότι δεν υπάρχει κάποιος άλλος που δεν θα τον φάνε ζωντανό οι άλλοι να αναλάβει,  αλλά επιτέλους χρειαζόμαστε λίγη ποδοσφαιρική λογική, ας βαλει έναν έμπειρο και με γνώσεις της αγορά να τρέξει το ποδοσφαιρικό τμήμα και να μην ασχολείται άλλο αυτός. Φτάνει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, The Magician said:

Εγώ λέω ότι από τα νεύρα είστε πάρα πολύ σκληροί και η πίκρα μας θολώνει την κρίση.

[.....]

Αν μου φέρετε τον επόμενο και με πείσει ότι μπορεί καλύτερα, εδώ είμαι να το γυρίσω κι εγώ στα εύκολα και ανέξοδα "πούλα".

Μαγε μου μαζι σου αρκει να διωξει αυριο το πρωι Γιαννικηδες, ΓΠδες , κορακια αυλοκολακες Βασιλομπιλαρους και οσους εχουν συμμετοχη στις αποτυχιες τα τελευταια χρονια. Ας αλλαξει και τα πλακακια και τους φοριαμους

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα να αλλάξει στελέχη κλπ κάηκαν, τα ειπαμε περυσι, πρόπερσι κλπ 

Κουρασαν.

 

ΠΟΥΛΟ ακόμα κι αν είναι να πάνε χειρότερα τα πραγματα , να μην τον βλέπουμε στα μάτια μας.

Εννοειται να πληρώσει τα χρεη του πρώτα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πλέον θεωρώ τα έχει δοκιμάσει όλα ο Μελ. 

Νομίζω ποια ούτε ιδέα έχει ούτε αλλαγές μπορεί να κάνει .

Άντε και διώχνει τον Γιαννίκη .

Να φέρει ποιον ? 

Με τι λεφτά ? 

Και το όραμα ? 

 

Link to comment
Share on other sites

@The Magician συμφωνώ ότι διάδοχη κατάσταση όπως την έχουν πολλοί στο μυαλό τους δεν φαίνεται να υπάρχει και τα «πούλα» ή «εξαφανίσου» προς τον Μελισσανίδη, δεν θα σημαίνουν απαραίτητα και καλύτερο μέλλον

Παρόλα αυτά το σενάριο που λες με την τεχνοκρατική στελέχωση της ΠΑΕ το θεωρώ ανέφικτο. Σιγά μην αλλάξει ο Μελισσανίδης, επειδή φάγαμε ακόμα μια ψωλιά απ' τον ΠΑΟΚ. Οκ ακόμα μια καμμένη χρονιά προστέθηκε και οι 3 συνεχόμενες καταστροφικές χρονιές έγιναν 4. Οκ, στα @@ μας, εξάλλου το γήπεδο προχωράει και τη διοίκηση μόνο αυτό την ενδιαφέρει.

Γενικά, προσωπικά, το μέλλον της ΑΕΚ το βλέπω δύσκολο και μίζερο. Τα πρώτα 1-2 χρόνια ο ενθουσιασμός του νέου γηπέδου θα κρύψει ίσως κάποια προβλήματα, τα οποία όμως θα είναι θέμα χρόνου να επανεμφανιστούν.  

Η μοίρα της ΑΕΚ αυτή πιστεύω θα είναι, 3η, πολύ μακριά από επίπεδα πρωταθλητισμού και 1-2 φορές τη δεκαετία ίσως κάνουμε ένα μικρό, παρωδικό ξεπέταγμα. Μέχρι εκεί, αυτός θα ναι ο ρόλος της ΑΕΚ τα επόμενα χρόνια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

@The Magician συμφωνώ ότι διάδοχη κατάσταση όπως την έχουν πολλοί στο μυαλό τους δεν φαίνεται να υπάρχει και τα «πούλα» ή «εξαφανίσου» προς τον Μελισσανίδη, δεν θα σημαίνουν απαραίτητα και καλύτερο μέλλον

Παρόλα αυτά το σενάριο που λες με την τεχνοκρατική στελέχωση της ΠΑΕ το θεωρώ ανέφικτο. Σιγά μην αλλάξει ο Μελισσανίδης, επειδή φάγαμε ακόμα μια ψωλιά απ' τον ΠΑΟΚ. Οκ ακόμα μια καμμένη χρονιά προστέθηκε και οι 3 συνεχόμενες καταστροφικές χρονιές έγιναν 4. Οκ, στα @@ μας, εξάλλου το γήπεδο προχωράει και τη διοίκηση μόνο αυτό την ενδιαφέρει.

Γενικά, προσωπικά, το μέλλον της ΑΕΚ το βλέπω δύσκολο και μίζερο. Τα πρώτα 1-2 χρόνια ο ενθουσιασμός του νέου γηπέδου θα κρύψει ίσως κάποια προβλήματα, τα οποία όμως θα είναι θέμα χρόνου να επανεμφανιστούν.  

Θα τρώει κουκουνες πιστεύεις στην Αγία Σοφιά και θα ναι ο ΑΕΚτζης στη γήπεδα και θα λέει κάνε υπομονή ? 

Ας γελάσω 

Τις πουτανας θα γίνει και θεωρώ δεδομένο πως θα γίνουμε ρεντικολο .

 

Όπως επίσης θεωρώ δεδομένο πως στο τέλος θα φτάει ο αχάριστος κόσμος .

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Giorgos said:

Υπάρχει πιθανότητα να γίνουν έστω στο 50% από τον Μελ αυτά που αναφέρεις? 

Δέχομαι ότι δεν υπάρχει κάποιος άλλος που δεν θα τον φάνε ζωντανό οι άλλοι να αναλάβει,  αλλά επιτέλους χρειαζόμαστε λίγη ποδοσφαιρική λογική, ας βαλει έναν έμπειρο και με γνώσεις της αγορά να τρέξει το ποδοσφαιρικό τμήμα και να μην ασχολείται άλλο αυτός. Φτάνει.

Ναι υπάρχει. Το κουμάντο στο ποδοσφαιρικό τμήμα είναι πολύ εύκολο να αλλάξει. Έναν άνθρωπο πρέπει να διώξει: το Γιάννη.

Αυτόν εννοώ δικό του πιόνι. Δημητριάδηδες και σια δεν τους υπολογίζω, είναι αστείοι. 

Vileda παντού, να πάρει η μπάλα και Ανθές και Αγγελικές, να σφουγγαρισεις τους πάντες. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×