Jump to content

ΑΕΚ-Βολος (20η αγ.): 30/1/22, 17:15, cs1


Rigas21
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, billy21 said:

Όταν ο Χατζισαφι είναι απροπόνητος πάνω από 7 μέρες λόγω κόβιντ κ με πηγαινέλα στο Ιράν, απλά λες ότι παίκτης Μιτάι δεν υπάρχει. Δεν έχω πρόβλημα, αρκεί να μην έχουμε τα ίδια βαθυστόχαστα άρθρα το καλοκαίρι, γιατί αν δεν είχε έρθει ο Μοχαμαντί στα τελειώματα από αριστερά θα είμασταν η χαρά του κάθε πικραμένου.

Δεν νομιζω οτι παρουσιαστηκε ποτε σαν κατι περισσοτερο απο ολα τα "προτζεκτ νεων παικτων" στην Ελλαδα ο Μιται. 

Η ομαδα ποτε δεν εδειξε οτι εχει βλεψεις να παει με τον Μιται 2ο ή 1ο αριστερο μπακ. Με Ινσουα-Λοπεζ ξεκινησες περσι, με Μοχαμαντι-Χατζισαφι φετος.

Τωρα για το αν δεν ειχε ερθει ο Μοχαμαντι, να πιασουμε και τα υπολοιπα αν, αν δεν ειχε ερθει ο Ελ Αραμπι στον γαυρο, αν δεν ειχε ερθει ο Περειρα αρχιδιαιτητης κλπ.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nedved21 said:

Δεν νομιζω οτι παρουσιαστηκε ποτε σαν κατι περισσοτερο απο ολα τα "προτζεκτ νεων παικτων" στην Ελλαδα ο Μιται. 

Η ομαδα ποτε δεν εδειξε οτι εχει βλεψεις να παει με τον Μιται 2ο ή 1ο αριστερο μπακ. Με Ινσουα-Λοπεζ ξεκινησες περσι, με Μοχαμαντι-Χατζισαφι φετος.

Τωρα για το αν δεν ειχε ερθει ο Μοχαμαντι, να πιασουμε και τα υπολοιπα αν, αν δεν ειχε ερθει ο Ελ Αραμπι στον γαυρο, αν δεν ειχε ερθει ο Περειρα αρχιδιαιτητης κλπ.

O Mοχαμαντί ήρθε στα τελειώματα, οριακά. Άρα το πρότζεκτ Μιτάι υπήρχε στο μυαλό όλων.

Link to comment
Share on other sites

Όταν βλέπω παίχτη να εκτελεί πεναλντι με 2 βήματα μου σηκώνει την πίεση. Πάρε φορά ρε γαμημενε 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, billy21 said:

O Mοχαμαντί ήρθε στα τελειώματα, οριακά. Άρα το πρότζεκτ Μιτάι υπήρχε στο μυαλό όλων.

Δικο σου συμπερασμα ειναι αυτο, απο τον Ιουλιο ειχε ακουστει ο Μοχαμαντι.

Link to comment
Share on other sites

Οχι οτι με πειραζει να παρω και μαιμου πεναλτι οταν οι ανταγωνιστες εχουν παρει πολυ χειροτερα, αλλα το συγκεκριμενο ηταν. Τον βρισκει στον βηματισμο. Χαζο μεν, αλλα δεν παυει να ειναι πεναλτι. Θυμισε αυτο που ειχε κανει ο Σβαρνας με τον ΑΡΗ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω ξαναπεί. Δεν κάνει κανεις για εκτέλεση πεναλτυ. Εγώ θα προπονούσα στις εκτελέσεις πρώτο εκτελεστή τον Τζαβέλλα που είναι Κάγκουρας με κρύο αίμα.

υγ. Φοβερό δοκαρι ο ουχο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nedved21 said:

Δικο σου συμπερασμα ειναι αυτο, απο τον Ιουλιο ειχε ακουστει ο Μοχαμαντι.

Οντως για Μοχαμαντι ειχαμε ασχοληθει πριν καν φερουν Χατζισαφι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nedved21 said:

Δικο σου συμπερασμα ειναι αυτο, απο τον Ιουλιο ειχε ακουστει ο Μοχαμαντι.

Είχε ακουστεί, ήρθε ο Χατζισαφί. Για έναν αριστερό μπακ πηγαίναμε. Η πραγματικότητα γράφει πότε ήρθε ο Μοχαμαντί, δεν είναι θέμα συμπεράσματος.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×