Jump to content

Ρουλης - ΑΕΚ ( 21η Αγωνιστικη): Τεταρτη 02/02/2022, 19:30, Novasports Prime


Araujo21
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

26 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Τσιντώτας
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Ρότα
      0
    • Mήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Αραούχο
      25
    • Μάνταλος
      0
    • Ανσαριφάρντ
      1
    • Λε Ταλέκ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Γιαννίκη

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      2
    • Κακό
      22
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      1
    • Χατζισαφί
      0
    • Ρότα
      1
    • Μήτογλου
      1
    • Τζαβέλλας
      2
    • Σιμόες
      1
    • Σιμάνσκι
      0
    • Σάκχοφ
      8
    • Γκαρσία
      0
    • Τούμπερ
      7
    • Αραούχο
      0
    • Μάνταλος
      5
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Λε Ταλέκ
      0


Recommended Posts

1 minute ago, tarasfw said:

Αιχμάλωτη η ομάδα σε ανίδεους και άχρηστους.....8 χρόνια τώρα

Καλη λευτεριά ΑΕΚ

Κοίτα να δεις που τον περιμέναμε χρόνια τον νιαου για να μας τον φτάσουν στον οισοφαγο.Ποιος να μας το έλεγε.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, billy21 said:

Σφάζει με το βαμβάκι ο ΚΚ. Μετά κ την δήλωση Αραούχο πιστεύω ότι τελειώνει ο Γιαννίκης.

Διευκρυνισε ότι δεν εννοούσε αλλαγή προπονητη 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Διευκρυνισε ότι δεν εννοούσε αλλαγή προπονητη 

Ο Δημάτος. Έκανε ο Ουχο διευκρυνιστική δήλωση?

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα χάσαμε και περνάει απαρατήρητη η συγκλονιστικη εμφάνιση του αρχηγου χωρίς περιβραχιονιο σήμερα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Αραουχο μια χαρά τα είπε. Μίλησε αυτός που ξέρει οτι τον γουστάρει ο κόσμος. Δεν νομιζω να υπάρχει παικτηε στην ομάδα που να θέλει τον Γιαννικη

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Κοίτα να δεις που τον περιμέναμε χρόνια τον νιαου για να μας τον φτάσουν στον οισοφαγο.Ποιος να μας το έλεγε.

Ανήκουστο τελείως, και εγώ που δεν είμαι και τόσο μεγάλος και δε θυμάμαι τα καμώματα του απατεώνα στις αρχές της δεκαετίας του 90, πίστευα ότι θα γαμαμε και θα δερνουμε........ότι θα σαρώνουμε εντός και εκτός γηπέδου, ότι θα είμαστε ομάδα φόβητρο.....

Και τι κάναμε; Τον βου πρωταθλητή και η σφαλιάρα πάει σύννεφο

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, billy21 said:

Ο Δημάτος. Έκανε ο Ουχο διευκρυνιστική δήλωση?

Πού το είδες ότι το είπε ο Δηματος; Γιατί δεν το έχω βρει ακόμα 

Link to comment
Share on other sites

Σε ενάμιση μήνα τον καθάρισε σαν αυγό το Γιαννίκη ο "οργανισμός". Το Μιλόγεβιτς τον είχαν αυγοκόψει στο δίμηνο.

Τον Πογέτ επειδή δεν "βοήθησαν" τα αποτελέσματα, έγινε 3 βδομάδες το μάλε βράσε και έχασαν μέχρι και από Λεβαδειακούς για να σφουγγαριστεί.

Ο Καρέρα πάνω στο τρίμηνο, ο Μαρίνος από την πρώτη μέρα, ο Χιμένεθ καθαρίστηκε παρότι πήρε και πρωτάθλημα. 

Καρντόσο και Μοράις φαγώθηκαν μοναχοί τους, ο Τιμούρ έμεινε ελάχιστα, ο Δέλλας "δεν βγήκε". 

Τι έχουν τα έρμα και ψοφάνε; Δεν στεριώνει ούτε επιτυχημένος προπονητής, όχι οι "αποτυχημένοι". 

Και όνομα να έρθει, εάν δεν έχει "κώδικες" με το Μελισσανίδη, θα τον αυγοκόψουν σε χρόνο ντε τε. Όπως σωστά ειπώθηκε, κάποτε φαγώθηκε ολόκληρος Σέρα επειδή δεν ήθελε ο Ζήκος να ξυπνάει για πρωινή προπόνηση.

Τί συζητάμε; Ίαση στην αρρώστεια δεν υπάρχει. Είχα ελπίδες ότι με το restart θα πάρουν χαμπάρια. Τελικά ούτε το πάθημα δεν έγινε μάθημα.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Να φυγει ο Γιαννικης και να διαλέξει τον επόμενο, ποιος? Ο Μελισσανίδης? Φαύλος κύκλος. 

Δεν έμεινε τίποτα να θυμίζει ΑΕΚ. 

Υ. Γ. Ασχετο αλλά μου έκανε εντύπωση. Πάμε από πουτσα σε πουτσα κι ο κεφτές χθες ανέβαζε βίντεο απ την 7αρα του γαυρου. Την παλεύουν καθόλου οι αρδ? 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σε μέρα που έχουμε φάει άλλο ένα ξευτιλικι ασχολείστε αν το είπε ο Δημάτος η όχι. Στα παπαρια μας  ξέρουμε όλοι τι εννοεί ο Αραουχο όσες μαλακιες γράφουν οι αρδ και ο Δημάτος.. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tarasfw said:

Ανήκουστο τελείως, και εγώ που δεν είμαι και τόσο μεγάλος και δε θυμάμαι τα καμώματα του απατεώνα στις αρχές της δεκαετίας του 90, πίστευα ότι θα γαμαμε και θα δερνουμε........ότι θα σαρώνουμε εντός και εκτός γηπέδου, ότι θα είμαστε ομάδα φόβητρο.....

Και τι κάναμε; Τον βου πρωταθλητή και η σφαλιάρα πάει σύννεφο

Το ότι με Μελισσανιδη θα γαμαμε και θα δέρνουμε ειναι το μεγαλύτερο παραμύθι που έχει γραφτεί από τότε που γραφτηκε σταχτοπουτα, το πρόβλημα είναι πως συντηρείται από τα 90s μέχρι σήμερα χωρίς ΠΟΤΕ να υπάρχει πραγματική αφορμη

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Πού το είδες ότι το είπε ο Δηματος; Γιατί δεν το έχω βρει ακόμα 

Τα non paper αυτός δεν τα δίνει? Εκτός κ αν οι αρδ έφτιαξαν κοινή γραμμή μόνοι τους.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, parakmiakos said:

Να φυγει ο Γιαννικης και να διαλέξει τον επόμενο, ποιος? Ο Μελισσανίδης? Φαύλος κύκλος. 

Δεν έμεινε τίποτα να θυμίζει ΑΕΚ. 

Υ. Γ. Ασχετο αλλά μου έκανε εντύπωση. Πάμε από πουτσα σε πουτσα κι ο κεφτές χθες ανέβαζε βίντεο απ την 7αρα του γαυρου. Την παλεύουν καθόλου οι αρδ? 

Αυτο ακριβώς. Δεν έχω αλλά ριακτιο  να σου βάλω... Δεν κοιταζει που μας έφτασε στην πλάτη 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Είσαστε σίγουροι ότι θέλετε να φύγει ο Γιαννικης;

😁😁😁

Εγώ θέλω να φύγει ο Μανταλος και ο ΓΠ. Αν γίνουν αυτά πιστεύω ακόμα και σε Γιαννίκη να γυρίσει τη κατάσταση παρότι είναι βλημα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kostas21 said:

H ελπίδα ήταν το παρασκήνιο, όλα τ; αλλά τα ξέραμε. 

Και εκεί στο τέλος όλο σφαλιάρες έτρωγε, απλά τον έκαναν να φαίνεται κάμποσος οι γύρω γυρω

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Τα non paper αυτός δεν τα δίνει? Εκτός κ αν οι αρδ έφτιαξαν κοινή γραμμή μόνοι τους.

Είπε ότι του το ζήτησε να το διευκρυνισει  αφού τελείωσε τις δηλώσεις.

Τεσπα μικρη σημασια έχουν ολα αυτά.

Ο Αραουχο είπε το αυτονόητο ότι πρέπει να αλλάξει κάτι δραστικά. Αρα το πιο σύντομο είναι ο προπονητης. 
Τι άλλο να αλλάξει δραστικά δλδ. Απλά μετά έπρεπε να προστατέψει και τον εαυτό του.
 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nickpes21 said:

Το ότι με Μελισσανιδη θα γαμαμε και θα δέρνουμε ειναι το μεγαλύτερο παραμύθι που έχει γραφτεί από τότε που γραφτηκε σταχτοπουτα, το πρόβλημα είναι πως συντηρείται από τα 90s μέχρι σήμερα χωρίς ΠΟΤΕ να υπάρχει πραγματική αφορμη

Ε πίστευα ότι θα θα πάρει το παρασκήνιο, θα παίρνει σφυρίγματα και θα χτυπιομαστε με το γαύρο.....όχι αυτό το Αισχος

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nickpes21 said:

Εγώ θέλω να φύγει ο Μανταλος και ο ΓΠ. Αν γίνουν αυτά πιστεύω ακόμα και σε Γιαννίκη να γυρίσει τη κατάσταση παρότι είναι βλημα

Πρώτα θα ξαναδιαλυσει η ΑΕΚ και ύστερα θα φύγει ο ΓΠ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Είπε ότι του το ζήτησε να το διευκρυνισει  αφού τελείωσε τις δηλώσεις.

Τεσπα μικρη σημασια έχουν ολα αυτά.

Ο Αραουχο είπε το αυτονόητο ότι πρέπει να αλλάξει κάτι δραστικά. Αρα το πιο σύντομο είναι ο προπονητης. 
Τι άλλο να αλλάξει δραστικά δλδ. Απλά μετά έπρεπε να προστατέψει και τον εαυτό του.
 

Οκ το διευκρυνιστικό δεν το πρόσεξα. Αλλά όντως μικρή σημασία έχει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Πρώτα θα ξαναδιαλυσει η ΑΕΚ και ύστερα θα φύγει ο ΓΠ.

Ναι αλλά αυτό είναι μεγαλο πρόβλημα... 

Link to comment
Share on other sites

Στήριξη στον Γιαννικη και αυριο διακοπή δανεισμού στο κωλοπαιδο τον Γεβτιτς γιατί εξέθεσε τον αρχηγο και τον προπονητη. Να μάθουν να σέβονται οι νέοι την ιεραρχία. Πώληση Τανκοβιτς γιατί δεν κατάφερε να γυρίσει το ματς. Και επαναφορά Μπακάκη Σβάρνα γιατι ποναμε την ομάδα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kostas21 said:

Οταν έχει λεφτά τα καταφέρνει. Όταν όμως δεν υπάρχει πηγή χρημάτων δεν έχει μαγκιές. 

Ποτέ είχε λεφτά ρε Κώστα; ποτέ έβαλε ο ίδιος λεφτά; ποτέ. Ο καρρας είχε τα λεφτα. Μια ζωή κουμάντο με λεφτά άλλων εκανε

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×