Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, tony_montana said:

Ποια λεφτά ρε;πιστεύεις ότι θα δώσει στον Σέρβο 1 χαρτι; εμπρός καλό μου πλυντήριο. 

Μπορει και να τα δωσει. Ο τυπος ειναι χαζεμενος ακουσε για Σερβο προπονητη και ξελιγωθηκε. Ασχημο πραγμα να σαι κοπρογερος που ξερεις τι σκουπιδι εισαι γενικα και τι αποτυπωμα αφησες στην κοινωνια οσο εζησες ασχετα αν το παιζεις σπουδαιος και να θες να γυρισεις τον χρονο 30 χρονια πισω.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Giorgos said:

700 χιλιάρικα είπε ο Στυλ.

Αρα εχουμε τον φθηνοτερο προπονητη απο τους 4. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Bukowski said:

Αντε παιδια τα ξαναλεμε οταν φυγει ο Σερβος. Καλα κουραγια εγω δεν θα δω ουτε 1' απο αγωνες της ΑΕΚ.

Δεν έχεις να πας πουθενά. Το καλύτερα έρχονται. Το ΚΜ ανδρωθηκε στις εποχές του μάνατζερ της χρονιάς. Το ΚΜ ήταν και παραμένει πάντα στην αντιπολίτευση. Ραντεβού στα γουναραδικα

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tony_montana said:

Και τα ρέστα, μεταγραφές. 

Έφερε μητογλου, πάνε τα ρέστα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Αρα εχουμε τον φθηνοτερο προπονητη απο τους 4. 

Αλλά τον ακριβότερο από τους άλλους 10. Δεν τα λέτε, δεν τα γράφετε 

Link to comment
Share on other sites

Α και που σαι Μελισσανιδη. Σε γαμησε απο τωρα ο Μαρινακης και ουτε που το χεις παρει γραμμη.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον δεχτήκαμε

Τσάμπα χάσαμε 1 μήνα με Γαλλίες και Ρεμπρόφ, αφού ξέρουμε ότι το ταβάνι μας εκεί είναι

Σίγουρα δεν είναι καμιά προπονητάρα, αλλά εγώ επιμένω ότι είναι αξιοπρεπής

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Αρα εχουμε τον φθηνοτερο προπονητη απο τους 4. 

Μου φαίνεται περίεργο ότι θα πάρει παραπάνω ο Γιοβάνοβιτς αλλά δεν μπορώ να είμαι και σίγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Εχει απασφαλισει ο εθναρχης,για να εφυγε μεχρι και ο λυσανδρου φανταζομαι ποσο δραμα ειναι η κατασταση στην ΠΑΕ.

Το μονο που μενει να δουμε ειναι κανα ιωνικος ΑΕΚ ασο ημιχρονο διπλο τελικο

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vagos21 said:

μερα χαράς για το ΚΜ και σήμερα! 
A2BD48F7-CFB6-4C77-8216-1E6B0F9A9224.jpeg.1757559f194e999a183d8af8303c81d3.jpeg

Στεναχωριέται όποιος αρνείται να καταλάβει πώς λειτουργεί το μαγαζί

Οι περισσότεροι εδώ μέσα έχουμε πάθει ανοσία

 

Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερο δεν είναι η επιλογή προπονητή. Εγώ πχ καταλαβαίνω και την οπτική του Μπλουσμαν άσχετα αν εμένα δεν μου κάνει. Το κακο είναι ότι με Μιλόγεβιτς χαμηλώνει αυτόματα ο πήχυς των μεταγραφών. Είναι αυτό που έγραψε ο Μιαούλης. Ότι προτιμά το Σέρβο γιατί  προσπαθεί και με λιγότερο καλούς παίχτες. Ενώ οι άλλοι 2 θα είχαν απαιτήσεις...Κριμα, αλλά μια από τα ίδια θα έχουμε. Ας ψάξουμε τώρα ποια σερβακια μένουν ελεύθερα. Φεύγει η Πορτογαλική παροικία και θα γεμίσουμε Σέρβους. Που σε πνίγουν στο αστραμα για να σώσουν το τομάρι τους 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σας μεταφέρω (με επιφύλαξη) την πληροφορία που έχω εγώ ότι το συμβόλαιο θα ειναι 

450 + 100 κονφερενς + 300 πρωτάθλημα 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πιέλ, Στεφάν, Μπορδαλας, Κικε Φλορες, Ρεμπρόφ, Ντα Σιλβα, Κονιοπλάνκα, Μπεν Αρφά.

Τελικά πας σε Μιλογεβιτς, Παρρα, Θυμιατο και Μητογλα και Γουτα.

Σαν να κανονίζεις παρτουζάρες με γκομενάρες σαν αυτες που ποστάρει ο @aris2168 ο απιδοσυλλέκταρος, και τελικά να σου σκάνε μύτη 3 καλοχτενισμένα τραβέλια.

Δεν λέω, μπορει να υπάρχουν θετικά χαρακτηριστικά όπως ωραίο μαλλι ή αλλα πράγματα, αλλά έχουν και ένα παπάρι ΝΑ.

για να τα λέμε όλα.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

είναι αξιοπρεπής

Δηλαδη; Τι εννοουμε οταν λεμε "αξιοπρεπης"; Ειναι σαν την αλλη μαλακια που βλεπουμε στο ρεπορταζ (της ΑΕΚ συνηθως) οτι ειναι "κανονικος προπονητης"; Ή το "θελει να φτιαχνει ομαδες που κερδιζουν και παιζουν ομορφο ποδοσφαιρο"; Λες και υπαρχουν προπονητες που θελουν να φτιαχνουν ομαδες που χανουν και παιζουν αθλιο ποδοσφαιρο ας πουμε. Χιλιοι και δυο τροποι να πεις καποιον "μετριο" χωρις να ακουστει ασχηνο ειναι αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μπεν αρφά άραγε πόσα χρόνια περίμενε την στιγμή που θα συνεργαστεί με τον Μιλογεβιτς.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Giorgos said:

Μου φαίνεται περίεργο ότι θα πάρει παραπάνω ο Γιοβάνοβιτς αλλά δεν μπορώ να είμαι και σίγουρος.

Ο Γιοβανοβιτς εχει παει και εναν προημιτελικο CL με ΑΠΟΕΛ.

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλωσε ο Μπάεβιτς και θέλει άλλον σερβογκόμενο ο πρόεδρος.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Σας μεταφέρω (με επιφύλαξη) την πληροφορία που έχω εγώ ότι το συμβόλαιο θα ειναι 

450 + 100 κονφερενς + 300 πρωτάθλημα 

Λογικά ποσα . Καπου εκεί θα είναι. Το πιο σημαντικό είναι να μάθουμε την αποζημίωση που θα πάρει πριν τα Χριστούγεννα 

Link to comment
Share on other sites

Η μονη χρονια που μας ελεγαν οτι αλλαζουν τα παντα και οτι πρεπει να παμε σε προπονητη βαρομετρο και εμεις βρηκαμε τον νεο πισωγλεντη με το φθηνοτερο συμβολαιο προπονητη των 4ων (ισως και απο τα σκουλικια). Ελπιζω η αποζημειωση σε περιπτωση απολυσης να ειναι μικρη για το καλο της ομαδας. Μελισσανιδη πουλο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, yiannis_21 said:

Μεγάλωσε ο Μπάεβιτς και θέλει άλλον σερβογκόμενο ο πρόεδρος.

Αμα τον ακουσεις να μιλαει ελληνικα τον Βλανταν θα πορωθεις.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Σας μεταφέρω (με επιφύλαξη) την πληροφορία που έχω εγώ ότι το συμβόλαιο θα ειναι 

450 + 100 κονφερενς + 300 πρωτάθλημα 

Πριμ για 4η θέση και χαμένο τελικό δεν έχει?

Link to comment
Share on other sites

Καλοφορετη η Σερβικη παλτουδια.

Κουράγιο σε όσους πίστευαν ότι θα κλείσει Ρεμπροφ ο μεγάλος.

Κουράγιο και στην φίλη του Μπουκοφσκι. :tooth:

Link to comment
Share on other sites

300 για πρωταθλημα εβαλε πριμ ο αθεοφοβος πα να πει το ψιλοπιστευει κιολας και φιλαει τον κωλο του χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×