Jump to content

Recommended Posts

5 minutes ago, giorgospalataki said:

Εγώ παντως δν το χάνω πια το παραμυθι. 

Δν έρχεται ο ρεμπροφ με την καμια στον παπατζη. 

 

Το θεμα ειναι ποσο εντυπωσιακα αστεια θα ναι η επικοινωνιακη διαχειριση

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Το θεμα ειναι ποσο εντυπωσιακα αστεια θα ναι η επικοινωνιακη διαχειριση

Αστο πανω στα παιδια αυτο. Αρθρα  Aekcast και οτι χρειαστει για να αποδειξουν ποσο σωστη λυση ειναι ο Μιλογεβιτς . Που εχει κερδισει και τν γαυρο 

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο το Μιλογεβιτς απογοητευτηκα οταν εφυγε επιτυχημενος απο τον Αστερα για να παει Σαουδικη Αραβια. Σιγουρα πηρε καλα λεφτα αλλα η επιλογη δε δειχνει φιλοδοξια. Στον Αστερα τα ειχε παει πολυ καλα οπως καλα τα ειχε παει και στον Πανιωνιο.  

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Το γράφω για πολλοστη (και όχι μονο φετος).

Σοβαρος και φιλόδοξος  προπονητης θα ζητήσει ΜΠΑΤΖΕΤ Ή ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΓΙΑ 1ος.

Τι από τα 2 μπορεί να κάνει ο Μητσος; 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, nikos said:

Το γράφω για πολλοστη (και όχι μονο φετος).

Σοβαρος και φιλόδοξος  προπονητης θα ζητήσει ΜΠΑΤΖΕΤ Ή ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΓΙΑ 1ος.

Τι από τα 2 μπορεί να κάνει ο Μητσος; 

Κανενας προπονητής και καμία ομάδα δεν λέει το δεύτερο Νίκο. Μια φορά τύπωσε μπλουζάκια ο κοντός και έσπασε το βλακομετρο. Απλά θα τα πουν γενικά και αόριστα. Η ΑΕΚ είναι μεγάλη ομάδα πρέπει πάντα να παλεύει κλπ 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Κανενας προπονητής και καμία ομάδα δεν λέει το δεύτερο Νίκο. Μια φορά τύπωσε μπλουζάκια ο κοντός και έσπασε το βλακομετρο. Απλά θα τα πουν γενικά και αόριστα. Η ΑΕΚ είναι μεγάλη ομάδα πρέπει πάντα να παλεύει κλπ 

Ναι αλλα οχι και να λενε ολοι "παμε για πρωταθλημα" και "εχουμε ροστερ για πρωταθλημα" κτλ κτλ για να φορτωνεται πιεση και γκρινια ο προπονητης αντι του Μελισσανιδη.

Link to comment
Share on other sites

Ο Σαντος και στην ΑΕΚ και στον βαζελο είχε κρατήσει χαμηλά τον πήχυ παντως.

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bukowski said:

Ναι αλλα οχι και να λενε ολοι "παμε για πρωταθλημα" και "εχουμε ροστερ για πρωταθλημα" κτλ κτλ για να φορτωνεται πιεση και γκρινια ο προπονητης αντι του Μελισσανιδη.

Άλλο το ένα άλλο το άλλο. Το κλίμα αυτό δημιουργείται από τους δημοσιογράφους. Πχ φέτος επειδή κατάλαβαν ότι κινδυνεύει ο σβέρκος τους έχουν χαμηλώσει τον πήχη. Δεν είναι ευκολο να χτυπήσεις φέτος τον Ολυμπιακό, φέτος πρέπει να κλείσεις την ψαλίδα κλπ. Οκοι οι δηνοιοσγραφοι τα γράφουν πρόσεξε το 

Link to comment
Share on other sites

Σαντος σε βαζελο 

 

Ποτέ δεν είπα ότι πάμε για πρωτάθλημα. Είπα ότι ο Παναθηναϊκός είναι μεγάλη ομάδα και στην Ελλάδα και στην Ευρώπη και πρέπει να μπαίνει σε όλες τις διοργανώσεις με τη σκέψη να είναι πρώτος. Eλεγα επίσης ότι θέλω να κάνω έργο και για το μέλλον. Δεν ήλθα για άμεσα αποτελέσματα. Αυτό που δεν θα έλεγα ποτέ στους παίκτες μου είναι να μην κερδίσετε γιατί η φετινή χρονιά είναι για να μην κερδίζουμε. Αλλωστε, το πιο σημαντικό είναι να κερδίζεις τίτλους. Αν είναι δυνατόν και στη φετινή χρονιά"

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Άλλο το ένα άλλο το άλλο. Το κλίμα αυτό δημιουργείται από τους δημοσιογράφους. Πχ φέτος επειδή κατάλαβαν ότι κινδυνεύει ο σβέρκος τους έχουν χαμηλώσει τον πήχη. Δεν είναι ευκολο να χτυπήσεις φέτος τον Ολυμπιακό, φέτος πρέπει να κλείσεις την ψαλίδα κλπ. Οκοι οι δηνοιοσγραφοι τα γράφουν πρόσεξε το 

Το κλιμα το διαμορφωνει ο Δηματος αναλογα με το τι του ζηταει η διοικηση.

Θα τους δω τι θα γραφουν τον Αυγουστο, ειδικα αν αποκλεισεις πανηγυρικα στο μεταξυ καμια δευτεραθλητρια του Σαν Μαρινο στα προκριματικα. Τωρα με τον κωλο μας να σταζει φλοκια ακομα απο τα γαμησια της χρονιας δεν τους παιρνει να χουν και ψηλα τον αμανε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Θα τους δω τι θα γραφουν τον Αυγουστο, ειδικα αν αποκλησεις στο μεταξυ καμια δευτεραθλητρια του Σαν Μαρινο στα προκριματικα. Τωρα με τον κωλο μας να σταζει φλοκια ακομα αποντα γαμησια της χρονιας δεν τους παιρνει να χουν και ψηλα τον αμανε.

Εσυ τι πιστεύεις; Θα φυλάξουν τον κωλο τους, ιδίως αν ανοίξουν και τα γήπεδα η θα το πάνε πάλι με τουπέ και αφ’υψηλου; Εγώ πιστεύω έχουν πάρει το μήνυμα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Εσυ τι πιστεύεις; Θα φυλάξουν τον κωλο τους, ιδίως αν ανοίξουν και τα γήπεδα η θα το πάνε πάλι με τουπέ και αφ’υψηλου; Εγώ πιστεύω έχουν πάρει το μήνυμα 

Οτι τους πει ο Δηματος θα γραψουν δηλαδη οτι εφερε παιχτουρες ο Προεδρος που του ζητησαν ο προπονητης Σακης Τσιωλης και ο ΤΔ Κονε.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Skepastos said:

Κανενας προπονητής και καμία ομάδα δεν λέει το δεύτερο Νίκο. Μια φορά τύπωσε μπλουζάκια ο κοντός και έσπασε το βλακομετρο. Απλά θα τα πουν γενικά και αόριστα. Η ΑΕΚ είναι μεγάλη ομάδα πρέπει πάντα να παλεύει κλπ 

Εκείνη την χρονιά δεν είχα πάει ούτε σε έναν αγώνα, εκτός από το Σεβιγια-ΑΕΚ τον Δεκέμβρη, αφού δεν είχα πατήσει στην Ελλαδα και τα παρακολουθούσα ιντερνετικα, και νόμιζα ότι το "δεν πάμε για πρωταθλημα" απλά το είχε πει. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Οτι τους πει ο Δηματος θα γραψουν δηλαδη οτι φεραμε παιχτουρες.

Ε τότε να περιμένουν δύσκολους καιρούς ιδίως αν στραβώσει πάλι...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Ε τότε να περιμένουν δύσκολους καιρούς ιδίως αν στραβώσει πάλι...

Θα ερθει Χιμενεθ και θα αλλαξει η θεματολογια

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Εκείνη την χρονιά δεν είχα πάει ούτε σε έναν αγώνα, εκτός από το Σεβιγια-ΑΕΚ τον Δεκέμβρη, αφού δεν είχα πατήσει στην Ελλαδα και τα παρακολουθούσα ιντερνετικα, και νόμιζα ότι το "δεν πάμε για πρωταθλημα" απλά το είχε πει. 

Όχι. Το είχε τυπώσει και σε μπλουζάκια και τα είχε μοιράσει με το AEK Empire νομίζω 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Όχι. Το είχε τυπώσει και σε μπλουζάκια και τα είχε μοιράσει με το AEK Empire νομίζω 

Τότε δεν πηγαν να κάνουν και κοινή εξέδρα με βαζελους στο οακα; θα μου πεις, κάποτε γινόταν αυθόρμητα αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Τότε δεν πηγαν να κάνουν και κοινή εξέδρα με βαζελους στο οακα; 

Αυτό δεν το θυμάμαι. 

Link to comment
Share on other sites

Και με μπαοκτζηδες κ με βαζελους ειχε γινει κοινη εξεδρα. Μόνο με γαυριελαδεν ειχε γινει 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Όχι. Το είχε τυπώσει και σε μπλουζάκια και τα είχε μοιράσει με το AEK Empire νομίζω 

Γενικα επειδη δεν κερδισε ποτε πρωταθλημα σαν ποδοσφαιριστης, σε συνδυασμο με την υπερμετρη εγωπαθεια του, καπως τα εφτιαξε στο κεφαλι του και θεωρησε οτι το να παρεις πρωταθλημα ειναι εως και κακο. Οτι δηλαδη το προβλημα ηταν του πρωταθληματος, οχι οτι αυτος ηταν choker σαν ποδοσφαιριστης και εντελως ανικανος σε οτιδηποτε αλλο εκτος απο τα ποδια και τα ρουθουνια.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως οταν ερθει ο Μιλογεβιτς ή ο Γιοβανοβιτς, οταν θα γκρινιαζουν στο -18 οτι δεν εχουν παικτες αυτους θα βριζω οχι τον καβουρια.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hades said:

Ιβάν κυπελλούχος, καλώς όρισες Λουτσέσκου! 

Γκαρσια συμβολαιο καρδιας..

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Μετα αναρωτιομαστε αν οντως μας περνανε σε κοσμο. Ας συνεχισουμε καμια δεκαετια ακομα ετσι και εμεις και ο βαζελος και θα αποκτησει κοσμο και στην Αθηνα ο Βου (παλι καλα που ειναι κολλημενοι και ο τοπικισμος τους τους περιοριζει γεωγραφικα).

Προφανώς υπάρχει κόσμος που του αρέσουν οι ομάδες που παίρνουν τίτλους και θα βρει κάποιους νέους οπαδούς. Αλλά αυτό θα συμβεί στην Βόρεια Ελλάδα. Αλλιώς και με τον Πανιώνιο που έχει τα μισά κύπελλα του ΠΑΟΚ που τα πήρε στην τελευταία πενταετία πριν κλείσει τα εκατό χρόνια ζωής θα είχε αυξήσει κόσμο άλλα αυτό δεν έγινε ΠΟΤΕ. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×