Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, AlexKR21 said:

Μεγάλη μουνοπανιά αν πάρουμε Μιλόγεβιτς και το λέω εγώ που του χω και μια σχετική εκτίμηση

Αφού γουστάρει βαλκανίλα και ανακύκλωση ο οργανισμός ξεκαθάρισέ το απ' την αρχή, μην μας το παίζεις ότι δίνεις λεφτά και ψάχνεις κάτι σοβαρό. 

 

Μιλαμε για εμπαιγμο του κοσμου ΞΕΚΑΘΑΡΑ.   Πεταξε τα πυροτεχνηματα για να παει σε αυτο που ηθελε ΒΑΛΚΑΝΙΖΑΤΕΡ 

Και απο αυριο θα γραφτουν ολα τα ιτς ονοματα παικτων 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Giorgos said:

Ήμουν σίγουρος ότι γράφτηκε όντως. Λίγες ωρες ακόμα μέχρι να το διαβάσουμε και επίσημα.

Χωρις να εχω δει το αρθρο Τσαταλη οταν τα εγραφα

Σε αυτό το πλαίσιο σύμφωνα με τις πληροφορίες μας, των επιλογών δηλαδή που είναι αρκετά μπροστά, βρίσκεται πάντα ο Βλάνταν Μιλόγεβιτς. Με τον 51χρονο Σέρβο τεχνικό, που οδήγησε τον Ερυθρό Αστέρα για πρώτη φορά στην ιστορία του από τότε που επισημοποιήθηκε το νέο σύστημα διεξαγωγής, στην φάση των ομίλων του Champions League την σεζόν 2018-2019, υπήρξαν συγκεκριμένες επαφές μέσα στο Σαββατοκύριακο και είναι αρκετά ψηλά στις επιλογές της ΑΕΚ. Είναι γνωστό επίσης πως και στο πρόσφατο παρελθόν, όταν η Ένωση βρέθηκε σε φάση αναζήτησης προπονητή, ο Μιλόγεβιτς ήταν από τις βασικές επιλογές, αλλά δεν είχε σταθεί δυνατό να επιτευχθεί συνεργασία, όσο είχε συμβόλαιο. 

Link to comment
Share on other sites

Άντε ας έρθει να μην παραμυθιαζόμαστε γενικά, μια χαρά και ο Γούτας και ο Παρας, πάμε για μεγαλεία αλλη μια χρονιά.

Link to comment
Share on other sites

Μιλογεβιτς κοουτς 

Γουτας Παρρας , Μητογλου Θυμιανης  ηδη 4 μεταγραφες 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Βγηκαμε στην αγορα με 1,3m και βρηκαμε τον Μιλογεβιτς 

Φίλε εμείς θέλαμε, αλλά ποιος έρχεται στο ελληνικό πρωτάθλημα; :(

Link to comment
Share on other sites

Φέρε καλύτερα αυτόν τον Γιαννικη, έχω καλύτερο feeling σε σύγκριση με το μουνοπανο από τη Σερβία 

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια χρονια που θα ψαχνομαστε τι εφταιξε τον Νοεμβρη 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Φέρε καλύτερα αυτόν τον Γιαννικη, έχω καλύτερο feeling σε σύγκριση με το μουνοπανο από τη Σερβία 

Καλυτερα Χιμενεθ. Μιλογεβιτς ειναι σαν να μας φερει σε 5 χρονια Μαντζιο επειδη πηγε καλα με Αρη.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Αλλη μια χρονια που θα ψαχνομαστε τι εφταιξε τον Νοεμβρη 

Προσωπικα αν ερθει αυτο το μπουρδελο στην ΑΕΚ, ευχομαι χρονια χειροτερη και απο περσι και με κοσμο στις κερκιδες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Καλυτερα Χιμενεθ. Μιλογεβιτς ειναι σαν να μας φερει σε 5 χρονια Μαντζιο επειδη πηγε καλα με Αρη.

Ο Σπανιολος έχει καεί. Ας τελειώνουμε μια και καλή 

Μόνη ελπίδα ότι ακόμα δεν έχει ποσταρει ο Στυλιανοπουλος 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Ο Σπανιολος έχει καεί. Ας τελειώνουμε μια και καλή 

Μόνη ελπίδα ότι ακόμα δεν έχει ποσταρει ο Στυλιανοπουλος 

Ποσταρε χτες οτι μιλανε σε ξενοδοχειο , Αυτο φτανει. Τα ειπε  ολα . Αν ειχες συμφωνησει με Ρεμπροφ δεν υπηρχε λογος συναντησης 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Προσωπικα αν ερθει αυτο το μπουρδελο στην ΑΕΚ, ευχομαι χρονια χειροτερη και απο περσι και με κοσμο στις κερκιδες.

Ειμαι το ιδιο απαισιοδοξος οσο ακριβως ημουν και μα Ουζουνιδη , ΚΑι δεν επεσα εξω

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Ειμαι το ιδιο απαισιοδοξος οσο ακριβως ημουν και μα Ουζουνιδη , ΚΑι δεν επεσα εξω

Χειροτερος του Σαχλαμαρινου ο Μιλογεβιτς.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vargas21 said:

Ειμαι το ιδιο απαισιοδοξος οσο ακριβως ημουν και μα Ουζουνιδη , ΚΑι δεν επεσα εξω

Γιατί , μη μου πεις ότι με Καρντόζο ήσουν πιο αισιόδοξος ... 🤣

Link to comment
Share on other sites

Just now, vamos bien said:

Γιατί , μη μου πεις ότι με Καρντόζο ήσουν πιο αισιόδοξος ... 🤣

Οχι φυσικα. Εκει περιμενα να δω το πρωτο φιλικο. Μετα ημουν σιγουρος για τ που θα καταληξει

Link to comment
Share on other sites

Ακολουθούν οι 7 παιχταράδες διαφοράς που έγραψε και ο Δικεφαλοc

7 φορές θα χρειαστεί να διαβάσουμε όνομα από πάνω ράφι, μέχρι να καταλήξουμε σε μουνοπανο. 

Κουράγιο αδέρφια 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη υπαρχει νοημων ανθρωπος που θα πληρωσει εστω φρεντο σε καφενε να δει την ποδοσφαιρικη προταση ενος Σερβου πρωην του Πανιωνιου;

Link to comment
Share on other sites

Και επανέρχομαι σε αυτό που έλεγα πριν λίγες μέρες, Χιμένεθ θα λέτε και θα κλαίτε 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα είναι απλά. Προπονητής δυναμικής βαζελα = δυναμική βαζελα. Αυτή είναι η ΑΕΚ του 🐅 . Δυναμικής βαζελα του Αλαφούζου.

Link to comment
Share on other sites

Ναι τους αρδ περιμέναμε. 
 

Δεν μας είχε πει ο Στυλιανόπουλος ποια ακριβώς είναι η σειρά.

Link to comment
Share on other sites

Ας ερθουν τιποτα σοβαροι αθλητες, που λεει και ο Νικος, για αρχη, και καταπινω και επιστροφη Κωστενογλου, εκει μας εφτασε ο τυπος που μονο ατακες προσφερει, πλεον ουτε κι αυτες.Αλλα εδω θα ειμαστε και παλι βασικουρες και κουμαντο θα κανουν οι Πετρομανταλοι και οι Μιχαλομπακακηδες με τον Βλανταν τον Μιλογεβιτς.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Vargas21 said:

Θυμιανης  

Αλλος αυτός τώρα; Απο που προκύπτει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×