Jump to content

Recommended Posts

28 minutes ago, mobster21 said:

Μας έκαναν κάτι απίθανοι βοηθοί προπονητών που έκαναν καριέρα στο ανατολικό μπλοκ μια σεζόν και δεν μας κάνει ο πρώην της Μίλαν και την Νάπολι. 

Τέλος πάντων ακόμα και έτσι εγώ θα ήθελα ακόμα καλύτερο όνομα με ακόμα καλύτερο βιογραφικό. 

Για να έρθει τοπ προπονητής θέλει χρήματα. Και για να δώσεις χρήματα χρειάζεται να αποδεχτεί ο κυρ Μήτσος το γεγονός ότι εάν είχε επενδύσει σε τοπ ονόματα και μόνο ούτε 17 προπονητές θα είχαμε αλλάξει ούτε θα ήμασταν σε τέτοιες αποστάσεις από την πρώτη θέση που οδηγεί σε Κύπελλο Ευρώπης με κανονικά λεφτά. Κι αν νομίζει ο μπάρμπας ότι θα δει τα ίδια χρήματα για παίχτη με αυτά που βλέπει ο γαύρος χωρίς να επενδύσει πρώτα να του πείτε ότι είναι ώρα να βρει το αγαπημένο του καφενείο στην Νίκαια και να μείνει εκεί. Γιατί μέχρι εκεί είναι.

 

 

Μαζί σου. Η πλάκα είναι ότι φιλονικούμε για ονόματα που ανήκουν στη σφαίρα της φαντασίας και ποτε δεν πρόκειται να τα δούμε. Άντε στο τσακίρ κέφι να έρθει κανενας τύπου Σαντος στη Δύση της καριέρας του, η κανενας φερελπις τύπου Καρντοσο. Εγώ πάντως αν είναι να καταλήξουμε σε τέτοιες λύσεις, σαφέστατα προτιμώ κάποιον μπαρουτοκαπνισμενο, κάποιο «πρώην» όνομα από το να τζογαρουμε πάλι 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω θα ήθελα Γκατουζο, αλλά είναι απίθανο να έρθει τώρα. Αν ήταν μετά τον ΟΦΗ, θα ερχόταν. Πλέον είναι πισωγύρισμα για τον ίδιο. 

Link to comment
Share on other sites

Έλα καλησπέρα, τι λέει εδώ στο ποδοσφαιρικό σέξιο; Όποιον προπονητή και να φέρουμε, αν δεν αλλάξει μυαλά πρόεδρος, υπάλληλοι, κόσμος, γενικά ότι σχετίζεται με Α.Ε.Κ. αυτή τη στιγμή, δεν θα αλλάξει κάτι. Γιατί να αλλάξει όταν κάνουμε συνέχεια τα ίδια και τα ίδια; Συνεχίστε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, SpiRos said:

Έλα καλησπέρα, τι λέει εδώ στο ποδοσφαιρικό σέξιο; Όποιον προπονητή και να φέρουμε, αν δεν αλλάξει μυαλά πρόεδρος, υπάλληλοι, κόσμος, γενικά ότι σχετίζεται με Α.Ε.Κ. αυτή τη στιγμή, δεν θα αλλάξει κάτι. Γιατί να αλλάξει όταν κάνουμε συνέχεια τα ίδια και τα ίδια; Συνεχίστε.

Γιατί τόσο απαισιόδοξος φίλε?

Αλλάξαμε προπονητή κι ενεργοποιηθηκε ο Τανκοβιτς.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει το να βάλεις τον Γκάτσουζο σε αυτά τα αποδυτήρια είναι για να ρίχνεις ατομική βόμβα στα Σπάτα. Προπονητής που να έχει κύρος και να γίνεται σεβαστός από όλους και δεν νομίζω ότι κατά τα άλλα συμπαθείς Γκάτσουζο είναι τέτοιος. 

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ: 

Μπογιέ στην προεπιλογή για την Εθνική Αργεντινής

Μπακασέτας γαμάει στην Τουρκία

Γιακουμάκης γαμάει στην Σέλτικ

Αλλά αυτός ξέρει μπάλα γιατί είδε τον Μπάρκα στο Περιστέρι. Έναν. Σε μια δεκαετία.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mobster21 said:

Γιακουμάκης γαμάει στην Σέλτικ

 

Στη Σελτικ το ξερουν;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Γιακουμακης και στη μικτη κόσμου να παιξει, ηταν κριάρι για γέλια.

Το ότι το μοναδικό του γκολ ήταν εκείνο στο Καραϊσκάκη επιβεβαιώνει ότι εκείνο το πρωτάθλημα μας το χρώσταγε το σύμπαν.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nikos said:

Ο Γιακουμακης και στη μικτη κόσμου να παιξει, ηταν κριάρι για γέλια.

Το ότι το μοναδικό του γκολ ήταν εκείνο στο Καραϊσκάκη επιβεβαιώνει ότι εκείνο το πρωτάθλημα μας το χρώσταγε το σύμπαν.

Ο Γιακουμακης οντως κριαρι ηταν, ωστοσο ειναι παιχτης που πρεπει να χει αλλου τυπους παιχτες απο αυτους που ειχε γυρω του; Ποιος ακριβως θα τον... τροφοδουσε; Για εμενα συνολικα κακοποιηθηκε απο την ΑΕΚ, αφου σε μια ομαδα με σωστους πασερς μια χαρα παιχτης για αλλαγη εκει γυρω στο 70' θα ηταν.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, AG21 said:

Εντάξει το να βάλεις τον Γκάτσουζο σε αυτά τα αποδυτήρια είναι για να ρίχνεις ατομική βόμβα στα Σπάτα. Προπονητής που να έχει κύρος και να γίνεται σεβαστός από όλους και δεν νομίζω ότι κατά τα άλλα συμπαθείς Γκάτσουζο είναι τέτοιος. 

Ε ναι ποιος Γκατουζο τωρα.. Ειναι ποτε δυνατον να καταδεχτουμε Γκατουζο στο αδερφατο των αποδυτηριων μας;

Gennaro-Gattuso.thumb.png.05f1359927fe885382cc0b9e157e0780.png

49896624_ACMilanvBolognaFCSerieAg9dpHwszPrIx.thumb.jpg.0379945d5364e6b06c13669f4cf5b60b.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

Ε ναι ποιος Γκατουζο τωρα.. Ειναι ποτε δυνατον να καταδεχτουμε Γκατουζο στο αδερφατο των αποδυτηριων μας;

Gennaro-Gattuso.thumb.png.05f1359927fe885382cc0b9e157e0780.png

49896624_ACMilanvBolognaFCSerieAg9dpHwszPrIx.thumb.jpg.0379945d5364e6b06c13669f4cf5b60b.jpg

<<Κατά τα άλλα συμπαθείς Γκάτσουζο.>> Προσωπικά τον λάτρευα σαν ποδοσφαιριστή, μου άρεσε που δάγκωνε μέσα στο γήπεδο και έδειχνε το 120% γιαυτό ήταν ο ηγέτης και αρχηγός της Ιταλίας και της Μίλαν . Ήταν το καθαρό 6αρη που σου έκοβε κυριολεκτικά τα πάντα αλλά μέχρι έτσι και σαν προπονητής από μπάλα όχι πολλά. Επίσης όπως ήταν εκρηκτική προσωπικότητα εντός γηπέδου άλλο τόσο είναι και στους πάγκους και δεν νομίζω ότι σε αυτή τη φάση θέλουμε τέτοιο προπονητή. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, AG21 said:

<<Κατά τα άλλα συμπαθείς Γκάτσουζο.>> Προσωπικά τον λάτρευα σαν ποδοσφαιριστή, μου άρεσε που δάγκωνε μέσα στο γήπεδο και έδειχνε το 120% γιαυτό ήταν ο ηγέτης και αρχηγός της Ιταλίας και της Μίλαν . Ήταν το καθαρό 6αρη που σου έκοβε κυριολεκτικά τα πάντα αλλά μέχρι έτσι και σαν προπονητής από μπάλα όχι πολλά. Επίσης όπως ήταν εκρηκτική προσωπικότητα εντός γηπέδου άλλο τόσο είναι και στους πάγκους και δεν νομίζω ότι σε αυτή τη φάση θέλουμε τέτοιο προπονητή. 

Ακριβως τετοιο προπονητη θελουμε.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, AG21 said:

<<Κατά τα άλλα συμπαθείς Γκάτσουζο.>> Προσωπικά τον λάτρευα σαν ποδοσφαιριστή, μου άρεσε που δάγκωνε μέσα στο γήπεδο και έδειχνε το 120% γιαυτό ήταν ο ηγέτης και αρχηγός της Ιταλίας και της Μίλαν . Ήταν το καθαρό 6αρη που σου έκοβε κυριολεκτικά τα πάντα αλλά μέχρι έτσι και σαν προπονητής από μπάλα όχι πολλά. Επίσης όπως ήταν εκρηκτική προσωπικότητα εντός γηπέδου άλλο τόσο είναι και στους πάγκους και δεν νομίζω ότι σε αυτή τη φάση θέλουμε τέτοιο προπονητή. 

Ψάξε και βρες δηλώσεις πρώην παιχτών του και ίσως αναθεωρήσεις. 

Link to comment
Share on other sites

Γκατούζο να μπαίνει στα αποδυτήρια όπως ο Σουγκλάκος στο ρόδα τσάντα και κοπάνα.....

Νομίζω ότι θα θέλαμε μια προσωπικότητα που να υπερτερεί έναντι αυτής των παικτών, και όχι έναν βρανιες προπονητή

Link to comment
Share on other sites

Όλοι αυτοί οι Γκατουζοι θέλουν χρήματα για να έλθουν και παίκτες. Εγώ από τη στιγμή που έπαιρνε ο Ρεμπρόφ 1,5 εκ € και του δίναμε ακατέβατα κ επίμονα 700 περιμένοντας για κάποιον περίεργο λόγο να πει το ναι .. έχω πάψει να πιστεύω στα θαύματα. Έτσι λοιπόν θα πάμε και το καλοκαίρι,θα περάσει ο καιρός συζητώντας για λύση στον πάγκο απτό πάνω ράφι και μέχρι να ρθει το πλήρωμα του χρόνου να παίξουμε Ιούλιο με την Ζελενιτσαρ..θα πάμε σε δοκιμασμένη λύση. Που να μιλάει ελληνικά ή εστω να μπορεί καπως να συνεννοηθεί το αφεντικό.

Το οποίο αφεντικό μετά από έντονη πίεση που δέχθηκε την προηγούμενη Τρίτη .. απάντησε "τόσα μπορώ τόσα κάνω.." 

Ίσως και αυτή η ειλικρινής του απάντηση ναναι και όλο το μελέ στην ΑΕΚ τελικά.

Μεγιέ μελέ μεγεμελέ φύγε απτην ΑΕΚ βρε σφιχτέ ..δε ξέρω αν του τραγουδησαν οι οπαδοί μας πάντως η κατάσταση έχει φθάσει στα κόκκινα και όλοι είναι πλέον εναντίον όλων. Αφού είδαμε ότι αμόλησε το δεξί χέρι και τον Τάσο να γράψει βαριά λόγια για τον Πέτρο, τον άνθρωπο του τόσα χρόνια στα αποδυτήρια.. όλα να τα περιμένετε πια.Ολα ανατρέπονται τελικά σαυτήν τη ζωή.

Τέλος πάντων η Ηλιούπολη εκεί να μας φτιάχνει καλά,το Αιγάλεω, ο Βλαχιώτης.. και έχουμε χρόνο να δούμε τι θα γίνει και με την ΑΕΚ.

 

  • Δικεφαλάκι 23
  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

Ο οποίος Γκατουζο έχει μάνατζερ τον Ζορζε Μέντες κι έφυγε από τη Φιορεντινα το καλοκαίρι μετά από 20 μέρες λόγω διαφωνιών στις μεταγραφές. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, tarasfw said:

Γκατούζο να μπαίνει στα αποδυτήρια όπως ο Σουγκλάκος στο ρόδα τσάντα και κοπάνα.....

Νομίζω ότι θα θέλαμε μια προσωπικότητα που να υπερτερεί έναντι αυτής των παικτών, και όχι έναν βρανιες προπονητή

Κακώς το συζητάμε γιατί δεν πρόκειται να έρθει, αλλά έτσι κουβέντα να γίνεται, όποτε σου κάνει κέφι ψάξε να δεις δηλώσεις παιχτών του. Είναι φοβερός motivator και καθόλου όπως τον έχουμε στο μυαλό μας ως παίχτη. Σίγουρα έχει ένταση στους πάγκους, αλλά με τους παίχτες του έχει αναπτύξει ένα άλλο προφίλ. Τον έχουν τσεκάρει Γιουβε, Τοτεναμ και τώρα Λεστερ. Έχει πολύ καλή εξέλιξη προπονητικά μέχρι στιγμής

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kostas21 said:

Τι συζητάτε ρε, δείτε τι γράφει ο Στυλ. 

Κοροιδευομαστε που θα φέρει κόουτς? 

Στη τελική μας το χε πει απο το 2013. Ότι η ΑΕΚ θα στηρίζεται στον εαυτό της. 

Η ΑΕΚ που στηριζεται στον εαυτο της εχει υπογραψει πουθενα οτι δεν μπορει να παρει σοβαρο προπονητη? Η ΑΕΚ που θα στηριζεται σε εσοδα εξοδα εχει στο καταστατικο οτι θα εχει προπονητες μονο οσους μιλανε ελληνικα? Η η ΑΕΚ που στηριζεται στον εαυτο της σημαινει οτι θα εχει ανικανοθυς ΤΔ και ιδιοκτητες? Αφου στηριζεται στον εαυτο της τι τον θελει τον μεγαλομετοχο της ?

Οι ερωτησεις δεν ειναι προς εσενα @Kostas21

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αμα στηριζότανε μονο η ΑΕΚ στην ΑΕΚ καλα θα τανε. δυστυχως το αφεντικό της στηριζεται στην ομάδα. κηφήνας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ταυτόχρονα έχει πει ότι δεν είναι θέμα το οικονομικό.

Ας μας και πρώτα ο ιδιος λοιπόν πιο είναι το πρόβλημα.

Περυσι είπε οι μεταγραφες και ότι ετσι είναι το ποδόσφαιρο και δεν είσαι η Μποταφογκο.

Φετος τι; 

Link to comment
Share on other sites

τι σημασια έχει πια τι λεει ο ανθρωπος, Τρίτη είπε τον Βράνιες καμμενα λαδια Κυριακή τον εφερε.

 

Link to comment
Share on other sites

Ε, αυτο.

Βασικα αν πιάσουμε τις αντιφάσεις στις οποιες εχει πέσει θα κάνουμε σεντόνι.

Κατ´εμε ο τύπος πήρε την ΑΕΚ με σκοπο να φτιάξει («μαζί της») το γήπεδο και να την μοσχοπουλήσει. Ολα τα αλλα είναι να ´χαμε να λέγαμε.
Οκ του αρεσει και το παραγοντικικι αλλα δεν του βγήκε.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Ε, αυτο.

Βασικα αν πιάσουμε τις αντιφάσεις στις οποιες εχει πέσει θα κάνουμε σεντόνι.

Κατ´εμε ο τύπος πήρε την ΑΕΚ με σκοπο να φτιάξει («μαζί της») το γήπεδο και να την μοσχοπουλήσει. Ολα τα αλλα είναι να ´χαμε να λέγαμε.
Οκ του αρεσει και το παραγοντικικι αλλα δεν του βγήκε.

Ο τυπος πηρε την ΑΕΚ για να κανει το γηπεδο και να γραφτει στην ιστορια σαν τον Μπαρλο. Αλλα ξεχασε να κανει και ομαδα 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×