Jump to content

Recommended Posts

52 minutes ago, Araujo21 said:

Ο τυπος πηρε την ΑΕΚ για να κανει το γηπεδο και να γραφτει στην ιστορια σαν τον Μπαρλο. Αλλα ξεχασε να κανει και ομαδα 

Ουτε διέθεσε  χρήμα, ούτε είχε τις ικανοτητες για να κάνει ομάδα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Συγχυσμένος ο ΔΜ.

Δεν πιστεύω να έχει αρχίσει να φοβάται μήπως ο κόσμος εκτός από γήπεδο , θα θέλει να δει και ομάδα ? 

Δεν πιστεύω να φοβάται πως θα ακούει μπινελίκια? 

Δεν πιστεύω να φοβάται , μάλλον να τρέμει στην ιδέα πως θα χρειαστεί να βάλει λεφτά ? 

ΔΜ

Η πουλά η βάλε λεφτά , δεν σε βλέπω καλά 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Συγχυσμένος Σιχαμένος ο ΔΜ.

Δεν πιστεύω να έχει αρχίσει να φοβάται μήπως ο κόσμος εκτός από γήπεδο , θα θέλει να δει και ομάδα ? 

Δεν πιστεύω να φοβάται πως θα ακούει μπινελίκια? 

Δεν πιστεύω να φοβάται , μάλλον να τρέμει στην ιδέα πως θα χρειαστεί να βάλει λεφτά ? 

ΔΜ

Η πουλά η βάλε λεφτά , δεν σε βλέπω καλά 

fixed

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εδω διαβαζουμε την απλη απορια ενος απλου, καθημερινου, συνηθισμενου ΑΕΚτζη σε fb post για τον Οφρυδοπουλο

20220308_201356.thumb.jpg.9db8e8807c8b9fa730dca7b3c6d57b2b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη (και μάλλον η τελευταία) φορά που συμφωνώ με τον Θεμιστοκλή τα τελευταία πολλά χρόνια:

"Αν μια ομάδα δεν θέλει να δώσει χρήματα κι έχει ένα άλλο μοντέλο ή δεν υπάρχουν πολλά λεφτά σε ένα πρωτάθλημα, το νούμερο ένα που κοιτάς δεν είναι να πάρεις έναν παικταρά σέντερ φορ, είναι να πάρεις έναν προπονητή. Να τον πληρώσεις πολλά λεφτά. Ο Σάντος για εκείνη την ΑΕΚ ήταν πολυτέλεια. Πήρε παίκτες τους οποίους είτε δεν τους ξέραμε είτε δεν ήταν πρώτης διαλογής και κατάφερε να παίξει ομαδικό ποδόσφαιρο. Έχοντας τον κόσμο, την εμπιστοσύνη της διοίκησης και χωρίς ανασφάλεια. Υπάρχουν κι άλλα παραδείγματα, όπως το να παίρνεις πρωτάθλημα χωρίς να έχεις σπουδαίους παίκτες. Νούμερο ένα είναι ο προπονητής. Τον στηρίζεις μέχρι θανάτου"

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mobster21 said:

"Αν μια ομάδα δεν θέλει να δώσει χρήματα κι έχει ένα άλλο μοντέλο ή δεν υπάρχουν πολλά λεφτά σε ένα πρωτάθλημα, το νούμερο ένα που κοιτάς δεν είναι να πάρεις έναν παικταρά σέντερ φορ, είναι να πάρεις έναν προπονητή. Να τον πληρώσεις πολλά λεφτά. Ο Σάντος για εκείνη την ΑΕΚ ήταν πολυτέλεια. Πήρε παίκτες τους οποίους είτε δεν τους ξέραμε είτε δεν ήταν πρώτης διαλογής και κατάφερε να παίξει ομαδικό ποδόσφαιρο. Έχοντας τον κόσμο, την εμπιστοσύνη της διοίκησης και χωρίς ανασφάλεια. Υπάρχουν κι άλλα παραδείγματα, όπως το να παίρνεις πρωτάθλημα χωρίς να έχεις σπουδαίους παίκτες. Νούμερο ένα είναι ο προπονητής. Τον στηρίζεις μέχρι θανάτου"

Οσμή .... νεκροθαλάμου (ντου-μπα).

Link to comment
Share on other sites

Φημες θελουν να μπαινουμε Αγια Σοφια με προπονητη Ρεμπροφ και βοηθο Τσιγκρινσκι .... (μαλλον ευσεβεις ποθοι θα πω εγω) 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Araujo21 said:

Φημες θελουν να μπαινουμε Αγια Σοφια με προπονητη Ρεμπροφ και βοηθο Τσιγκρινσκι .... (μαλλον ευσεβεις ποθοι θα πω εγω) 

Ανωμαλος είναι ο Ρεμπροφ ? 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ανωμαλος είναι ο Ρεμπροφ ? 

 

Τον εψησε ο Τσιγκρινσκι 😂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, agelos said:

Screenshot_20220308_223814.jpg

Του ριχνουμε την ψυχολογια και δεν θα βγαλει την ΑΕΚ ευρωπη? 

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμος να κουνήσει κ επίσημα λευκή σημαία ο... πρόεδρος? Μέσα στην Αγιά Σοφιά? Θα τρέμουν τα Άγια χώματα κ όχι από σεισμό.

Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2022 at 6:41 PM, mobster21 said:

Εν τω μεταξύ: 

Μπογιέ στην προεπιλογή για την Εθνική Αργεντινής

Μπακασέτας γαμάει στην Τουρκία

Γιακουμάκης γαμάει στην Σέλτικ

Αλλά αυτός ξέρει μπάλα γιατί είδε τον Μπάρκα στο Περιστέρι. Έναν. Σε μια δεκαετία.

Επανέρχομαι για μια σημαντική προσθήκη:

Σοϊλέδης γαμάει στο Survivor

Link to comment
Share on other sites

Καλά μας κάνουν. Όσο υπάρχουν μαλακες που ζητάνε Οφρυδοπουλους τόσο θα μας ταΐζουν Γιοκανοβιτς. Ας κάτσουμε τώρα οι μαλακες να ονειρευόμαστε Σαντος, Ρεμπροφ και Γκατουζο. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, AlexKR21 said:

Από δημοσιογράφο ή απλό φίλαθλο το σχόλιο;

Από Μανταλο.

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμος να γυρίσει στην Ουκρανία και να πολεμήσει τους Ρώσους δηλώνει ο Σεργκέι Ρεμπρόφ που το καλοκαίρι απασχόλησε την ΑΕΚ και επί της παρούσης εργάζεται στην Αλ Άιν.

Μιλώντας στην ιστοσελίδα του «Independent», τόνισε πως δεν μπορεί να σκέφτεται το ποδόσφαιρο αυτές τις δύσκολες ώρες, ενώ κατέστησε σαφές ότι με το που μπορέσει, θα επιστρέψει στη χώρα του για να πάρει ένα όπλο και να πολεμήσει.

«Έχω μιλήσει με δημοσιογράφους σε όλο τον κόσμο και θέλω να ξέρουν όλοι τι συμβαίνει, τώρα δεν μπορώ να σκέφτομαι το ποδόσφαιρο, πρέπει όλοι να έχουμε στο μυαλό μας την υπεράσπιση της χώρας μας», υποστήριξε ο Ρεμπρόφ. 

«Εγώ είμαι υπερήφανος για τους ανθρώπους, για τους στρατιώτες που μάχονται. Έχω μία δουλειά εδώ, αλλά με το που τελειώσει η σεζόν, θα επιστρέψω σπίτι, στους ανθρώπους μου», επισήμανε. 

«Θα παλέψω, θα πάρω ένα όπλο για να έχω στο χέρι. Και θα επιβιώσουμε, δεν βλέπω πιθανό τον οποιοδήποτε συμβιβασμό με τον Πούτιν»,κατέληξε.

Το χασαμε το κορμι πατριωτες 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ενωση :

ΑΕΚ: Σενάριο για Αμπελάρδο - Προτάθηκε ο Ισπανός τεχνικός

Σύμφωνα με όσα αναφέρει η «Sportday», ο Αμπελάρδο προτάθηκε και επανήλθε στα… ραντάρ της ΑΕΚ. Ο Ισπανός τεχνικός είχε απασχολήσει και το καλοκαίρι του 2019, ενώ είναι ελεύθερος από τον Απρίλιο του 2021, μετά από τις παρουσίες του στους πάγκους της Αλαβές και της Εσπανιόλ.

ΑΕΚ: Σενάριο για Αμπελάρδο - Προτάθηκε ο Ισπανός τεχνικός

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μεγάλη γάτα ο Μοντενιέ.

Λογικά όταν προσγειώθηκε εκείνο το βράδυ που γύρισε στο καπάκι, θα σόρταρε και ANW στον NYSE.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×