Jump to content

Γενικότερη κουβέντα για τις σχέσεις ΠΑΕ ΑΕΚ - ΠΑΕ ΠΑΟΚ με αφορμή την κατάθεση Δημητριάδη στην δίκη Σαββίδη


agelos
 Share

Πώς κρίνετε τις σχέσεις ΠΑΕ ΑΕΚ και ΠΑΕ ΠΑΟΚ μετά ΚΑΙ από αυτό  

57 members have voted

  1. 1. Πώς κρίνετε τις σχέσεις ΠΑΕ ΑΕΚ και ΠΑΕ ΠΑΟΚ;

    • Εχθρικές
    • Ουδέτερες/Φυσιολογικές
    • Φιλικές
    • Υποτακτικές από την πλευρά της ΠΑΕ ΑΕΚ


Recommended Posts

2 hours ago, nikos said:

Πλησιάζουμε σε φάση Καρυπιδη Μαρινάκη.
Δεν θα ντραπεί να το κάνει κι αυτο, το μονο σίγουρο.

 

Έχω αηδιάσει και πραγματικά δεν έχω καταλάβει γιατί το κάνει αυτό, εκτός από το ότι αυτός είναι και αυτή είναι η φύση του.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, AlexKR21 said:

Αυτό που δεν καταλαβαίνεις είναι ότι ελάχιστα μας ενδιαφέρει τι λέει ο κάθε Ντέμης, ο κάθε Δημητριάδης και ο κάθε Μελισσανίδης σαν προσωπικότητες

Το θέμα μας είναι ότι 2 από αυτούς εκφράζουν την επίσημη ΠΑΕ ΑΕΚ. Επομένως η μουνοπανιά τους έχει πολύ μεγαλύτερη βαρύτητα.

Ο Νικολαΐδης μαλακίες λέει, αλλά πλέον μιλάει απλά σαν παρουσιαστής και εκφράζει τον εαυτό του, όχι την ΑΕΚ

Αυτο που δεν καταλαβαινεις εσυ ειναι οτι δεν ειχα κανενα σκοπο να αναφερω τον Ντεμη και τον καθε Ντεμη, οποτε μαλλον σε λαθος ατομο τα λες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να το χωνέψω ακόμα το σημερινό.

Δεν είναι ρε παιδί μου ότι η παε ΑΕΚ μέσω του Δημητριάδη προσπάθησε να στρογγυλεψει τα πράγματα.

Μιλάμε για υιοθέτηση όλης μα όλης της φρασεολογίας και των επιχειρηματων των στραβοστομηδων.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

On 2/24/2022 at 1:03 PM, billy21 said:

Σταύρακα, σου θίξαμε τον.... μάρτυρα?

screenshot-disqus.com-2022.02.24-13_02_55.png

Ο Σταυρος κοβει μονο '' απρεπεις '' 😆 ...εκφρασεις ..

Αν ποσταρες ''μπούλο'' ή εστω μπο@λο...θα στο περναγε ....παλιόπαιδο..🤣.

Link to comment
Share on other sites

  • nikos pinned this topic

Έφτιαξα ξεχωριστό τοπικ να υπάρχει, γιατί προσωπικά θεωρώ ΑΔΙΑΝΟΗΤΗ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΞΕΥΤΙΛΑ αυτό που έγινε και αυτό που γίνεται γενικά εδώ και χρόνια  με την ΠΑΕ ΑΕΚ και την ΠΑΕ ΠΑΟΚ, με τον Μελισσανίδη και τον Σαββίδη…

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Έχει βγάλει η κατά τα άλλα λαλιστατη ΠΑΕ ανακοίνωση κατά της Ρωσικής εισβολής στην Ουκρανία, όπως έπραξε η ΚΑΕ και η Ερασιτεχνική?

 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Nestoridis21 said:

Έχει βγάλει η κατά τα άλλα λαλιστατη ΠΑΕ ανακοίνωση κατά της Ρωσικής εισβολής στην Ουκρανία, όπως έπραξε η ΚΑΕ και η Ερασιτεχνική?

 

Φουσκαλες εβγαλε ο σβερκος του ταμτακου απ τις φαπες. Κ αλλη θες? 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nestoridis21 said:

Έχει βγάλει η κατά τα άλλα λαλιστατη ΠΑΕ ανακοίνωση κατά της Ρωσικής εισβολής στην Ουκρανία, όπως έπραξε η ΚΑΕ και η Ερασιτεχνική?

 

Exeis paikth pou h gunaika tou einai kievo ston 9o mhna k dn vgazeis oute munhma sthrixhs. Milame adianohto. Mallon exei thn poutsa tou ivan ston kolo tou. 

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Στεναχωρημένος ο πρόεδρος αυτές τις μέρες, πρώτα η δίκη, μετά ο "φίλος" του μάλλον έμεινε ταπί. Να βοηθήσεις πρόεδρε κ γάμα τις μεταγραφές. Πάνω απ όλα ο τζανετακισμός.

Link to comment
Share on other sites

Eπισης παιδες μου  την εχει δωσει παρα πολυ το οτι παν να καπηλευτουν αυτο που εκανε ο αραουχο με το βραβειο, κ γραφουν ολοι ο αραουχο κ η ΑΕΚ. 

ΤΟ μονο που πιστευω εγινε ειναι οτι ο ουχο τους ειπε θελω να δωσω το βραβειο στον αλκη πως θα το κάνω? Κ ο δηματος εβαλε ξανα τη μουσουδα του..... 

Link to comment
Share on other sites

Παντως ας χαρακτηριστώ υπερβολικός, αλλα εγώ έχω αρχίσει κι έχω  αμφιβολλιες για το ιδιοκτησιακό καθεστώς πλέον.

Δλδ αυτά που γίνονται μετά το 2018 μου θυμίζουν κάτι Καρυπιδηδες κλπ.

Υπερβολή; Μπορεί. Μπορεί και όχι.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, nikos said:

Παντως ας χαρακτηριστώ υπερβολικός, αλλα εγώ έχω αρχίσει κι έχω  αμφιβολλιες για το ιδιοκτησιακό καθεστώς πλέον.

Δλδ αυτά που γίνονται μετά το 2018 μου θυμίζουν κάτι Καρυπιδηδες κλπ.

Υπερβολή; Μπορεί. Μπορεί και όχι.

Εγω μετα κ το τελευταιο συμβαν πιστευω οτιη εκδικειται τον κοσμο της ΑΕΚ θελοντας να δειξει οτι εγω ξερω μπαλλα, η οτι τον εχουν απο καπου χοντρα "πιασμενο" 

Link to comment
Share on other sites

Κατά καιρούς έχουμε φιλοξενήσει στις εξέδρες μας πρόσφυγες γιατί αυτοί είμαστε και μπράβο μας. Τώρα που οι Ουκρανοί ξεσπιτωνονται, θα επιτρέψει το αφεντικό μας ο Ιβάν το ίδιο αν κι όταν τους φιλοξενήσει η χώρα; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mporat said:

Κατά καιρούς έχουμε φιλοξενήσει στις εξέδρες μας πρόσφυγες γιατί αυτοί είμαστε και μπράβο μας. Τώρα που οι Ουκρανοί ξεσπιτωνονται, θα επιτρέψει το αφεντικό μας ο Ιβάν το ίδιο αν κι όταν τους φιλοξενήσει η χώρα; 

Απο Σπαρτη εισαι φιλε?

Link to comment
Share on other sites

Μελ+Ιβαν=σπ'ασιμο εμπαργκο στην τεως εσσδ με κυλοτες hermes kai καποτες  yves sain laurant απο βιολογικη κανναβη ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ .

Εξ ού και η φιλία..

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Έτσι. Οκ δεν ξέρουμε τι έγινε. 

Αλλα το θέμα είναι ότι έσπευσαν, μέσα σε λίγα λεπτα το διέψευσαν μην πέσει καμια φάπα. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×