Jump to content

ΑΕΚ-Βουλγάρες (17η αγ.): Τετάρτη, 2/3/2022, 20:30, Cosmote Sport 1


Skepastos
 Share

Recommended Posts

Έπος, πρέπει να αλλάξουμε πίστα όμως και να πάμε στα σημάδια των Άγγλων από το glorious 66. Πώς ήταν τα άστρα την τελευταία φορά που κερδίσαμε κτλ.

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΑΔΕΡΦΙΑ

 

1/3/98 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ 0-1 (Α' Εθνική -τέσσερα στα τέσσερα στα ντέρμπι με Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό, με σκόρερ τον Χρήστο Μαλαδένη)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, yiannis_21 said:

ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΑΔΕΡΦΙΑ

 

1/3/98 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ 0-1 (Α' Εθνική -τέσσερα στα τέσσερα στα ντέρμπι με Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό, με σκόρερ τον Χρήστο Μαλαδένη)

Διηγώντας τα να κλαις 

Link to comment
Share on other sites

Ο Μελισσανίδης στα Σπάτα. Σίγουρος ο ασσος. Θα παρουσιασει τον νέο προπονητη και θα ζητήσει νίκη και Ευρώπη

Link to comment
Share on other sites

ETCI CΩCΤΕC ΑΞΙΕC ΚΑΙ ΙΔΑΝΙΚΑ ΟΠΩC ΑΡΜΟΖΕΙ CΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑC

 

Προτού ξεκινήσει την παρθενική του προπόνηση με την πρώτη ομάδα της ΑΕΚ, ο νέος τεχνικός της «Ένωσης», μετά την απομάκρυνση του Αργύρη Γιαννίκη, μίλησε στους «κιτρινόμαυρους» παίκτες, λέγοντάς τους: «Υπήρξαμε και εμείς ποδοσφαιριστές και ξέρουμε πως το μυστικό στο ποδόσφαιρο είναι: "Βοηθάω τον εαυτό μου, βοηθάω τον συμπαίκτη μου, παίζω για τον διπλανό μου"».

Link to comment
Share on other sites

Just now, yiannis_21 said:

ETCI CΩCΤΕC ΑΞΙΕC ΚΑΙ ΙΔΑΝΙΚΑ ΟΠΩC ΑΡΜΟΖΕΙ CΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑC

 

Προτού ξεκινήσει την παρθενική του προπόνηση με την πρώτη ομάδα της ΑΕΚ, ο νέος τεχνικός της «Ένωσης», μετά την απομάκρυνση του Αργύρη Γιαννίκη, μίλησε στους «κιτρινόμαυρους» παίκτες, λέγοντάς τους: «Υπήρξαμε και εμείς ποδοσφαιριστές και ξέρουμε πως το μυστικό στο ποδόσφαιρο είναι: "Βοηθάω τον εαυτό μου, βοηθάω τον συμπαίκτη μου, παίζω για τον διπλανό μου ».

"Βοηθάω τον εαυτό μου, βοηθάω τον συμπαίκτη μου, παίζω για τον διπλανό μου κι ας ειναι αντιπαλος. Επισης σε καθε πουτσοσκαμπιλο γυρναω και τ αλλο μαγουλο." 

 

Link to comment
Share on other sites

Επικράτησε η λογική 

Τουλάχιστον ας βγάλουν αντίδραση οι παίχτες και να πάρουμε μια νίκη επιτέλους με τους σιχαμενους 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και 3 να φάμε, με Γιαννικη θα τρώγαμε 4.

Παιζαμε με κάτι χειρότερο από κώνο στον παγκο 

Link to comment
Share on other sites

To vazo edo afou...

Gyrisa spiti noris shmera prin kana tetarto. 

Evala ligo Ert1 oso trogame na mhn akouo Tourkikh TV sto background.

Ekbobh Studio4 styl proinadikou kai piasane thn istoria me thn syzigo tou Shakhov pou genhse mesa ston polemo.

Clipaki highlight me Shakhov me fanela tou vou na panyghrizei goal me ton Prijovic ( ton podosfairisth ths A.E.K opos elege h parousiastria)

Kata ta alla exoume ypefthino PR ton Dhmato. Mas kanei plaka to kratiko mesa sthn mourh mas.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ντυθείτε καλά όσοι θα το αποφασίσετε σήμερα.

Αναμένουμε με αγωνία τον χρήστη @CHⓇIS κ την πρόβλεψη του  καιρού στην περιοχή του ΟΑΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, gybe21 said:

Ντυθείτε καλά όσοι θα το αποφασίσετε σήμερα.

Αναμένουμε με αγωνία τον χρήστη @CHⓇIS κ την πρόβλεψη του  καιρού στην περιοχή του ΟΑΚΑ.

Tora empaina re na valo🤣

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

11αδα με Άμραμπατ εκτός Μανταλο εντος και μονη άλλη αλλαγή τον Μοχαμαντι

 

 

ο Τσιντώτας είναι κάτω από τα δοκάρια, οι Τζαβέλλας-Βράνιες στόπερ, ο Ρότα δεξιά, ο Μοχαμάντι αριστερά, οι Σιμόες-Σιμάνσκι στον άξονα, ο Μάνταλος στο “10”, οι Τσούμπερ – Γκαρσία στα άκρα και ο Αραούχο στην γραμμή κρούσης.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

11αδα με Άμραμπατ εκτός Μανταλο εντος 

Οφρυδόπουλος. Μιλάει ελληνικά ξέρει 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά. Έδωσε διαπιστευτήρια ο Οφρυδοπουλος. Ξεκίνησε βασικό το Μάνταλο. Με τη μια μπήκε στο νόημα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Ρότα και το διδυμο πίσω Επισης έπρεπε να παραμείνουν βασικοι όλοι;

Ηρεμα ρωταω.

Link to comment
Share on other sites

Ήρεμα δεν προλαβε να δει τίποτα. Ας παρει το ματς και τα υπόλοιπα θα τα δουμε σύντομα. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×