Jump to content

ΑΕΚ-Βουλγάρες (17η αγ.): Τετάρτη, 2/3/2022, 20:30, Cosmote Sport 1


Skepastos
 Share

Recommended Posts

Την τρύπα στα οικονομικά την οποία δημιούργησε Ο ΙΔΙΟΣ με τις μαλακισμένες μάγκικες Νικαιώτικες αποφάσεις του αυτές να τις πληρώσει ο ίδιος.

Μια χαρά ομάδα φτιάχνεις με έσοδα έξοδα αν την διαχείριση την κάνουν ανθρώποι που γνωρίζουν από ποδόσφαιρο του 2022 και δεν έχουν μάθει να κρύβουν την ανεπάρκεια τους πίσω από τον Μπάγεβιτς ψάχνοντας τον νέο.

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Το γεγονός ότι φτάσαμε στο σημείο να φτιάχνει γήπεδο στην Νέα Φιλαδέλφεια και να θέλουμε να φύγει όταν ανοίξει το πρώτο τουρνικέ σε επίσημο αγώνα λέει ΠΟΛΛΑ για το πόσο ΜΑΛΑΚΑΣ είναι ο άνθρωπος.

Το γεγονός ότι έκανε πολλά χρήματα δεν αποκλείει το γεγονός ότι είναι ΜΥΡΩΔΙΑΣ από ποδόσφαιρο.

Φτιάξε το γήπεδο και πήγαινε στα καφενεία της Νίκαιας να γλυτώσει το κεφάλι μας από τις μαλακίες σου και την δήθεν μαγκιά σου.

Ερχόμαστε έλεγες, να φεύγεις λέω.

Link to comment
Share on other sites

ΞΕΦΤΙΛΗΣΕΣ την ΑΕΚ ρε ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ

Φύγε και άσε το γήπεδο έτσι όπως είναι

Στα αρχίδια μου πλέον

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, The Magician said:

Ο Σερβος τους ειπε οτι δεν θελει ουτε αποζημιωση ουτε επικοινωνιακη ομπρελα ουτε τιποτα. 

Να τον αφησουν να φυγει παρακαλεσε.

Πριν συμφωνησει με τους Αραβες ετσι;

Τοσο αρρωστη ειναι η ομαδα.

H arrosteia se mia photo @The Magician

 

IMG-20220303-WA0013.jpg

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Νονός said:

Ακόμα να αλλάξεις άβαταρ ? Ανησυχώ ....

Αμα γινω τωρα οφρυδοπουλο ... θα ψαχνεται μεχρι το καλοκαιρι ο Μπουκο..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stavros 9-11 said:

Εμένα πάντως έφτασαν στα αυτιά μου κάποιες κουβέντες που υποτίθεται ότι έγιναν από εργάτες του γηπέδου, σύμφωνα με τις οποίες το γήπεδο δεν θα είναι έτοιμο σε λιγότερο από 2 χρόνια. Δεν ξέρω ούτε εγώ ο ίδιος πώς να τα αξιολογήσω όλα αυτά. Ο καθένας ας δώσει τη βάση του νομίζει.

Τα ελεγε ο Χαμπος

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic

Ναι μην χάσουμε το Conference πάει γαμήθηκε η ζωή μας χωρίς αυτή την επιτυχία

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα "καλυτερα εκτος Ευρωπης" μου θυμιζουν τα "καλυτερα να πεσουμε, απο τα να παλευουμε να βγαινουμε τεταρτοπεμπτοι". Δεν υπαρχει καμια απολυτως λογικη στο να θεωρηθει καλυτερο το σεναριο στο οποιο δεν βγαινεις Ευρωπη. Να κοψουν τον κωλο τους να παρουν ευρωπαϊκο εισιτηριο. Του χρονου θα ναι η τελευταια χρονια που θα χεις... πιστωση την σεζον Χιμενεθ στην Ευρωπη και θα χεις καλη κληρωση εστω στο Κονφερενς. Αν δεν βγεις, απο του παραχρονου θα χεις μηδενικη βαθμολογια οπως οταν ανεβηκες απο την Β' ή οπως ο Βαζελος ας πουμε.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα εκτος Ευρωπης και μετα εσοδα εξοδα και ακομα πιο κατω. Η ιστορια της ΑΕΚ δεν πρεπει να μην περιλαμβανει Ευρωπη στα σχεδια της. Μονο ετσι μεγαλωνουν οι ομαδες 

Μου θυμιζει το βαλε τα πιτσιρικια να παιξουν 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×