Jump to content

Βαζελος-ΑΕΚ (1η αγωνιστικη play-offs ): 13 Μαρτίου 2022 19:30 Cosmote Sport1


Araujo21
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Μάνταλου  

23 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μισελέν
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Μοχαμάντι
      3
    • Σιμόες
      0
    • Χατζισαφί
      6
    • Μάνταλος
      0
    • Άμραμπατ
      9
    • Τσούμπερ
      0
    • Αραούχο
      5
    • Γέβτιτς
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Τάνκοβιτς
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Οφρυδόπουλου

    • Καλό
      6
    • Μέτριο
      10
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      7
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Μισελέν
      0
    • Μήτογλου
      11
    • Τζαβέλλας
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Σιμόες
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Μάνταλος
      6
    • Άμραμπατ
      1
    • Τσούμπερ
      3
    • Αραούχο
      0
    • Γέβτιτς
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Τάνκοβιτς
      2


Recommended Posts

1 minute ago, Skepastos said:

Με την επιστροφή Σιμανσκι το επόμενο που περιμένω να δω από Οφρυδοπουλο είναι αριστερό εξτρέμ το Χατζισαφι και Τσουμπερ στη θέση του Μάνταλου. Το στοίχημα είναι να ενεργοποιηθεί πάλι ο Τσουμπερ και αυτό θα γίνει μόνο με μια αλλαγή θέσης.

Και αυτό γενικά είναι το παράπονο μου από τους προπονητες που πέρασαν. Πχ σήμερα ο Γιοβάνοβιτς ειδε τον Παλασιος να υποφέρει απέναντι στο Χατζισαφι. Δεν τον έβγαλε, ξέρει ότι είναι ποιοτικός, πρώτα τον έφερε στον άξονα και μετά τον πήγε φορ. Ένας γαμημενος προπονητής αυτό δεν το έχει κάνει με τον Τσουμπερ. Τον έχουν διαβάσει πλέον αριστερά, το ότι συγκλίνει να σουτάρει η να πασάρει και τον κλείνουν. Έχει αποδείξει ότι είναι καλός στις κάθετες κινήσεις και ξέρει να βγαίνει στην πλάτη της άμυνας. Βαλτον ρε πούστη μου δίπλα στον Αραουχο, να βρει πιο πολλες συνεργασίες στον άξονα και με το Μαροκινό και με τον Αμραμπατ 

Είχαμε αστείους προπονητες φετος.

Μην περιμενεις πολλά ουτε από το παιδί αυτό.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CHⓇIS said:

Επισης υεωρω οτι ο μισλεν ειναι πολυ καλυτερος απ τους αλλους κ πιο ολοκληρωμενος ως ποδοσφαιριστης πλευρας κ αν εχει συμμετοχες θα ανεβει παρολο το κραξιμο που του ριξατε

Απλά μερικές φορές κολλαει το μυαλό του αμυντικά, είναι λες και βρίσκεται στον κόσμο του. Αυτό μου την κάνει 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CHⓇIS said:

Επισης υεωρω οτι ο μισλεν ειναι πολυ καλυτερος απ τους αλλους κ πιο ολοκληρωμενος ως ποδοσφαιριστης πλευρας κ αν εχει συμμετοχες θα ανεβει παρολο το κραξιμο που του ριξατε

Είναι καλυτερος τεχνικά. Αλλά ειναι υπερβολικά σοφτ και κάνει σταθερά μαλακιες. Δεν ξέρω ποσό μπορεί να ανεβεί αλλά δεν είναι γι ΑΕΚ αυτή  την στιγμή 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο μισλεν μου φαίνεται Λούλα Τιτίκα πουστρακι......όσο μπάλα και να ξέρει 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Είχαμε αστείους προπονητες φετος.

Μην περιμενεις πολλά ουτε από το παιδί αυτό.

Αξιοπρεπεια θέλω και δυο απλά πράγματα που δεν χρειάζεται να είσαι προπονητής με διπλώματα για να τα κανεις

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Είναι καλυτερος τεχνικά. Αλλά ειναι υπερβολικά σοφτ και κάνει σταθερά μαλακιες. Δεν ξέρω ποσό μπορεί να ανεβεί αλλά δεν είναι γι ΑΕΚ αυτή  την στιγμή 

Στο γκολ παντως αν τον ακουμπουσε θα ταν κοκκινη. 

Επισης γ να τον κρινουμε θα πρεπει να τον δουμε σε πολλα ματς συνεχομενα κ οχι οταν κανςι μια μλκ τον αφηνεις εξω γ 5 ματς κ ξανα μανα παλι

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

Στο γκολ παντως αν τον ακουμπουσε θα ταν κοκκινη. 

Επισης γ να τον κρινουμε θα πρεπει να τον δουμε σε πολλα ματς συνεχομενα κ οχι οταν κανςι μια μλκ τον αφηνεις εξω γ 5 ματς κ ξανα μανα παλι

Καλά ναι αλλά δες από την αρχή ποσό έχει αντιληφθεί την φάση κ ποσό τρέχει προς την μπαλα. Ας τον βάλει σε μαζεμένα να δούμε 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vagos21 said:

Καλά ναι αλλά δες από την αρχή ποσό έχει αντιληφθεί την φάση κ ποσό τρέχει προς την μπαλα. Ας τον βάλει σε μαζεμένα να δούμε 

Αυτο που θελω να πω ειναι ας τον συγκρινουμε με τον λαλα που ολοι λεγαμε ειναι παικταρας και δν τον πηραμε. Πανω κατω ιδιοι παικτες ειναι 

Με τα θετικα κ τα αρνητικα

Link to comment
Share on other sites

Επισης χωρις να μαι 100 % σιγουρος σημερα σε στημενα στην περιοχη μας δν πρεπει να χασαμε φαση

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CHⓇIS said:

Επισης χωρις να μαι 100 % σιγουρος σημερα σε στημενα στην περιοχη μας δν πρεπει να χασαμε φαση

Κανει δουλιτσα ο Οφρυδο;

Link to comment
Share on other sites

Ενταξι εχει κανει 2-3 λαθη ο Μισελεν σημερα αλλα δεν ειναι Μπακακης ουτε Ροτα. Ειναι ξενος νεος και δεν πηρε και πολλα παιχνιδια. Εχουμε κανει υπομονη με χειροτερους . Αυτο που λειπει απο την ομαδα ειναι ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ και το ειδαμε και σημερα. Με τον τρικαλινο Κλοπ χασαμε με κατω τα χερια. Σημερα με εναν νορμαλ προπονητη εστω β εθνικης ημασταν πολυ καλυτεροι 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Κανει δουλιτσα ο Οφρυδο;

Ειμαι υπερμαχος του μοτο δν υπαρχει ελλην προπονητης

Αλλα δν μπορω να παραγνωρισω οτι βλεπω 1 2 πραγματα βελτιωσης

Αν ο αρτζυ ηταν στο μειον 1 ο σοκ ειναι στο συν 1

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

Ειμαι υπερμαχος του μοτο δν υπαρχει ελλην προπονητης

Αλλα δν μπορω να παραγνωρισω οτι βλεπω 1 2 πραγματα βελτιωσης

Δεν υπαρχει ελλην προπονητης για την ΑΕΚ τα εχουμε πει απο day 1 επι Ουζουνιδη 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CHⓇIS said:

Ειμαι υπερμαχος του μοτο δν υπαρχει ελλην προπονητης

Αλλα δν μπορω να παραγνωρισω οτι βλεπω 1 2 πραγματα βελτιωσης

Σωστός! Κρις επειδή γενικά είσαι φωνή της λογικής, άνοιξε σε παρακαλώ εσυ το τοπικ για τους βου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι ευχαριστημενος σχεδον απ ολους τους παικτες. Πιστευω οτι ο Χατζισαφι ηταν πολυ κομβικος αλλα ακομη κι ο Μητογλου μετα το λαθος σταθηκε καλα. Αυτοι που δε μπηκαν στο ματς ηταν αυτοι που ηρθαν απ τον παγκο αλλα ισως δικαιολογουνται απ την τροπη που ειχε παρει το ματς. Μπορουσαμε κι επρεπε να κερδισουμε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Μισλεν έχει σχετικά καλή σέντρα.

Αλλα, έχει κάνει δύο τραγικά λάθη σήμερα.

Ένα στη φάση του γκολ κι άλλο ένα στο 2ο ημίχρονο όπου τρώει τούμπα μόνος του κάνοντας βήματα προς τα πίσω.

Τέλος, στη φάση που του δίνει τη μπάλα ο Τσουμπερ, περιμένω από αυτόν να κάνει κάτι καλύτερο από αυτό που θα έκανε κι ο Μπακακης.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Δεν υπαρχει ελλην προπονητης για την ΑΕΚ τα εχουμε πει απο day 1 επι Ουζουνιδη 

Οχι γ την ΑΕΚ μονο. Γενικα

Το χω ξαναγραψει. 8 ελληνες εχουν παρει πρωταθλημα μεταξυ αυτων κ ο λεμονης......... 

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε ολοι πως πηρε πρωταθλημα ο Λεμονης. Αστο @CHⓇIS 
Συμφωνουμε οτι δεν υπαρχει ελληνας προπονητης

Link to comment
Share on other sites

Υπερεσιακός είναι ο Οφρυδόπουλος και έτσι πρέπει να κριθεί.

 

'Αρα ας κανει τα βασικά και βλέπουμε 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Skepastos said:

Σωστός! Κρις επειδή γενικά είσαι φωνή της λογικής, άνοιξε σε παρακαλώ εσυ το τοπικ για τους βου

Αν επιτρεπει ο @CHⓇIS, θα ήθελα το τοπικ αυτου του ματς να το ανοίξω εγώ. Το βλέπω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

Αν επιτρεπει ο @CHⓇIS, θα ήθελα το τοπικ αυτου του ματς να το ανοίξω εγώ. Το βλέπω πολυ.

Ανοιξε το ρε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οι βου με εμας θα εχουν 1 προπονηση. Η νικη ειναι μονοδρομος με ντεμπουτο Πολωνου τανκ.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, aris2168 said:

Αν επιτρεπει ο @CHⓇIS, θα ήθελα το τοπικ αυτου του ματς να το ανοίξω εγώ. Το βλέπω πολυ.

Προχωρά άρχοντα και ΠΗΔΑ τους! 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Μισελεν συζητιέται μονο για παγκο.

Αποψη μου.

Θες δεξιό μπακ βασικό το καλοκαίρι και Ροτα αντίο.

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο σε άλλο ένα άρθρο έπος, ο Τάσος ο Τσαταλης μας ενημερώνει ότι αν έπαιξε τόσο καλά ο Χατζισαφι είναι γιατί τον βοήθησε ο Μάνταλος. Είναι επιχείρηση η κωλογλυφαδα τελικά 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×