Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Araujo21 said:

Η ΠΑΕ περιμένει να κάνει μεταγραφές με τα λεφτά Απο τα διαρκείας

 

Αν είναι έτσι ας το εβαζε 600 ευρώ πάλι θα τσίμπαγαν οι ΑΕΚτζιδες για να εχουν προτεραιότητα. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Αν είναι έτσι ας το εβαζε 600 ευρώ πάλι θα τσίμπαγαν οι ΑΕΚτζιδες για να εχουν προτεραιότητα. 

Περίμενε να κάνει ταμείο πρώτα μη βιάζεσαι. Άυγουστο τα λέμε 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AG21 said:

Ευτυχώς που έφυγε ο Παπαδημητρίου και όλα λειτουργούν ρολοι και γίνονται γρήγορα οι μεταγραφές από 1 αθλητικό διευθυντή, 1 εκτελεστικο διευθυντη, 1 τεχνικό διευθυντή, 1 τιμ μάνατζερ και 2 σκουτ. 

Νομίζω πως ο Παπαδημητρίου έπρεπε να μείνει.....ίσως να ήταν κ ο μόνος που έπρεπε να μείνει 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tarasfw said:

Νομίζω πως ο Παπαδημητρίου έπρεπε να μείνει.....ίσως να ήταν κ ο μόνος που έπρεπε να μείνει 

 Καλώς έφυγε αφού δεν κόλλαγε με το γενικό δημοσιουπαλληλικο κλίμα και δεν εμπιστευοταν κανέναν. Ήταν πλέον τοξική η σχέση όσο και αν δούλευε σαν σκλάβος. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AG21 said:

 Καλώς έφυγε αφού δεν κόλλαγε με το γενικό δημοσιουπαλληλικο κλίμα και δεν εμπιστευοταν κανέναν. Ήταν πλέον τοξική η σχέση όσο και αν δούλευε σαν σκλάβος. 

Οι άλλοι έπρεπε να φύγουν οι κοπροι

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tarasfw said:

Οι άλλοι έπρεπε να φύγουν οι κοπροι

Είναι ντροπή ως ΑΕΚ να έχουμε τέτοιους λίγους παράγοντες ειδικά τη χρονιά της επιστροφής

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το γκαζόν που ήταν κατακίτρινο και το έφεραν τυλιγμένο σε καρότσες, πρασίνισε; 

Link to comment
Share on other sites

On 7/10/2022 at 6:26 PM, billy21 said:

Πάντως δεν βλέπω πως η Σταντάρ έχει την δυνατότητα να δώσει 4Μ στην Θέλτα. Έκανε βέβαια μια καλή πώληση τελευταία, αλλά δεν νομίζω να δώσει όλη την είσπραξη για τον Πινέδα. Βέβαια όσο περιμένεις κάποιος θα βρεθεί να τα δώσει μέσα στο καλοκαίρι.

Πάνε αυτοί, ήταν κ λογικό. Αλλά όσο το καθυστερούμε θα βρεθεί ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, nikos said:

Φέτος προσπάθησε να παει με τα θέλω του προπονητη.

Ειπε λοιπόν ο προπονητης καποιους παικτες και ξεδιάλεγε και καποιους από αυτους που του προτείνουν οι γυρω γυρω εκεί μεσα.

Και δωσ´του οι διαπραγματεύσεις και άντε κανα παζάρι ακόμα κλπ.

Αυτη είναι η μονη εξήγηση που μπορώ να δωσω, διαφορετικά μας τρολαρει.

Και ποιος θα παρει την ευθυνη; Ο Κουχαρσκι που εχει 1μιση μηνα στην ομαδα δεν γινεται.

Ολοι οι αλλοι περιφερουν "λιστες" και καβλαντιζουν με μανατζερια. Αλλα κανενας δεν τολμαει να παει στο μεγαλο και να πει "αυτος και εγγυωμαι εγω για το 800αρι του¨.

Κοτες λυρατες. Και επειδη γνωστους παικτες ΔΕΝ μπορεις να φερεις, ειναι και δυσκολο να πειστει ο Μελισσανιδης.

Εγω απορω με τον Αλμέιδα που δεν εχει πει "αναλαμβανω εγω και καντε περα ρε μαλακες να τελειωνουμε". Αναγκαζεται ο ανθρωπος και παει με τον Κορνεζο και το Λατσι να χτισει ομαδα.

Αστειες καταστασεις. Ερασιτεχνισμοι, ευθυνοφοβιες και παθογενειες.

Δυο μηνες και ολο το σκαουτινγκ ηταν ο Βιταο. Γελαει ο κοσμος.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι αν δεν του βγει κανένα 800αρι θα κλειδαμπαρώσει τα συρτάρια για πάντα. Καρμιρισμός. 

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω κ ότι πρότεινε ο Ταυλαρίδης πήγαινε στον κάλαθο των σκουπιδιών? 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, billy21 said:

Να υποθέσω κ ότι πρότεινε ο Ταυλαρίδης πήγαινε στον κάλαθο των σκουπιδιών? 

θα παρει κανενα η Λαρισα και θα τρεχουμε μετα να την πληρωσουμε. Ειμαι σιγουρος οτι θα μετανιωσουμε στο μελλον 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

θα παρει κανενα η Λαρισα και θα τρεχουμε μετα να την πληρωσουμε. Ειμαι σιγουρος οτι θα μετανιωσουμε στο μελλον 

Μιλάς για στάνταρ καταστάσεις τώρα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Μιλάς για στάνταρ καταστάσεις τώρα. 

Μιλαω για μια ομαδα που διοικειται απο ερασιτεχνες.... που δεν προσπαθησε ποτε να παρει καποιους παικρες παρα μονο κατι μικρους Σερβους....

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, The Magician said:

Εγω απορω με τον Αλμέιδα που δεν εχει πει "αναλαμβανω εγω και καντε περα ρε μαλακες να τελειωνουμε". Αναγκαζεται ο ανθρωπος και παει με τον Κορνεζο και το Λατσι να χτισει ομαδα.

Ισως και να μην ειναι η προσωπικοτητα που πολλοι πιστευαν, επειδη ειχαν αναγκη να πιστεψουν καπου.

Δηλαδη δεν θα μου κανει εκπληξη αν μας βγει ενας πιο σοβαροφανης Μιλογεβιτς που γυμναζεται και εχει ωραια κομη. Στο κατω κατω απο τους τελευταιους του MLS ηρθε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Μιλαω για μια ομαδα που διοικειται απο ερασιτεχνες.... που δεν προσπαθησε ποτε να παρει καποιους παικρες παρα μονο κατι μικρους Σερβους....

Το... ερασιτέχνες είναι ήπιο. Καραπουτσαριό είναι. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Το... ερασιτέχνες είναι ήπιο. Καραπουτσαριό είναι. 

Το ερασιτέχνες παει σε αυτους απο το SunCity 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Araujo21 said:

θα παρει κανενα η Λαρισα και θα τρεχουμε μετα να την πληρωσουμε. Ειμαι σιγουρος οτι θα μετανιωσουμε στο μελλον 

Να δεις που αυριο το πρωι ο ηλιος θα βγει απ την ανατολη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

Να δεις που αυριο το πρωι ο ηλιος θα βγει απ την ανατολη.

Sokαρομαι που το ακουω. Μια φορα δεν θα βγει απο βορρα ο φουστης?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Οι βου λεει πανε για Λιβαγια αλλα δεν δινουν πανω αο 1Μ συμβολαιο ενω αυτος θελει 1,5Μ 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Οι βου λεει πανε για Λιβαγια αλλα δεν δινουν πανω αο 1Μ συμβολαιο ενω αυτος θελει 1,5Μ 

Πόσες καλές ειδήσεις να αντέξει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Καλα νομιζω οτι δεν ισχυει κατι τετοιο, πρώτον αν ειχε ρήτρα 1.5μ με τετοια σεζον που ειχε, θα ειχε παει στην Αϊντχόφεν που ελεγε.

Fake news.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Πόσες καλές ειδήσεις να αντέξει κανείς?

Όπως αναφέρει η ιστοσελίδα politic.gr, το όνομα του Κροάτη παίζει πολύ δυνατά στα γραφεία του ΠΑΟΚ, ωστόσο υπάρχει μεγάλη διαφορά στο οικονομικό.

Ο Λιβάγια αμοίβεται με ένα ποσό κοντά στο 1,5 εκατ. ευρώ, ενώ η ρήτρα αποδέσμευσης του από την τωρινή του ομάδα είναι και αυτή στο 1,5 εκατ.

Ο ΠΑΟΚ είναι διατεθειμένος να πληρώσει ένα μεγάλο ποσό προκειμένου να μείνει ελεύθερος ο παίκτης, ενώ δίνει συμβόλαιο περίπου στο 1 εκατ. στον Λιβάγια κάνοντας τον από τους πιο ακριβοπληρωμένους του ρόστερ.

Μεινε δυνατος @billy21  θα κανουμε ρελανς στις μεταγραφες. Οταν ερθει ο προεδρας απο διακοπες ξεκουρασης 

Link to comment
Share on other sites

Just now, baRon21 said:

Καλα νομιζω οτι δεν ισχυει κατι τετοιο, πρώτον αν ειχε ρήτρα 1.5μ με τετοια σεζον που ειχε, θα ειχε παει στην Αϊντχόφεν που ελεγε.

Fake news.

 

Για ρητρα 1,5Μ το πιστευω και γω. Νομζιω ηταν παραπανω 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×