Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Bukowski said:

Βιντα παλιοπουστα δεν ξεκινησαμε καλα. Κατι τετοιες πιπες λεγαμε και εμεις οταν καναμε κοπανα. Ελα Σπατα να σταξεις πουστονεο και ασε τις διακοπες.

Του έστειλε τους διαρρήκτες ο χοντρός πριν καν πατήσει Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω κόσμο να πόσταρει αεροδρόμια, i.e. Καβανι.

Ρε Μπουκοφσκι, έχουν ψαρώσει όλοι.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, agelos said:

Βλέπω κόσμο να πόσταρει αεροδρόμια, i.e. Καβανι.

Ρε Μπουκοφσκι, έχουν ψαρώσει όλοι.

Νομος ελξης. Προχωραμε. Ερχεται.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Τι άτυχος ο Τίγρης ρε πστη μου...

Πάνε οι άλλοι και κάνουν το 0-4...

Πάει η επιταγή Ιμπισεβιτς... Πρέπει να βγεί από το συρτάρι... Και τη φύλαγε με τόση στοργή όλα αυτά τα χρόνια...

Πάρτε Πλανιτς .. εμένα με έπεισε...

Link to comment
Share on other sites

Τα ματς του γαύρου με τη Μακάμπι απέδειξαν τι είδους φορ θες…Κριμα που χάθηκε ο Ραιτ. Αυτό το στυλ είναι ο ορισμός του σύγχρονου φορ πλέον. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Με εκείνο  το παιδί το ψηλό με τα μαλλιά από το Μοντεβιδέο τι γίνεται ?

Link to comment
Share on other sites

Φέρε Μπαζόερ και Χατζηδιάκο να σφίξει η άμυνα ρε γερό.

Δώσε Μανταλάκο και Κίτσο Τζαβέλα στην Μακάμπι να μας δώσουν Χαζίζα και Πλάνιτς.

Link to comment
Share on other sites

Ερχεται (ο Καβανι)

Με φωνη και υφος Κακετση στην Δικη του Σκαι.

Link to comment
Share on other sites

Μπελφοντιλ ελεύθερος, Σιμυ παραχωρείται και δανεικός. Φέρτε ένα χτικιο ρε μπροστά να παίρνει παραμαζωμα τις γαυριελες 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Skepastos said:

Μπελφοντιλ ελεύθερος, Σιμυ παραχωρείται και δανεικός. Φέρτε ένα χτικιο ρε μπροστά να παίρνει παραμαζωμα τις γαυριελες 

Ρε μλκ Σκεπαστε θα αποκτησεις λιγη κλαση στο γουστο;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειδαμε οτι ο Ολυμπιακος παρουσιαζει θεματα απεναντι σε στοιχειωδως σοβαρες ομαδες. 2-3 κινησεις επιπεδου Βιντα (ή εστω Πινεδα) και χτυπας πρωταθλημα οντας φαβορι. Τοσα χρονια αυτη τη σεζον περιμεναμε. Ας ανοιξει ο κουμπαρας επιτελους. Ωρα για επιδειξη πλουτου.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Bukowski said:

Ρε μλκ Σκεπαστε θα αποκτησεις λιγη κλαση στο γουστο;

Πάνω που πάω να αποκτήσω σκέφτομαι τον κυρ Μιμή να μου φωνάζει «Εμένα με ρώτησες;» και τότε προσγειώνομαι απότομα. Δεν το κάνω επίτηδες ρε φίλε έχω ψυχολογικά 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Πάνω που πάω να αποκτήσω σκέφτομαι τον κυρ Μιμή να μου φωνάζει «Εμένα με ρώτησες;» και τότε προσγειώνομαι απότομα. Δεν το κάνω επίτηδες ρε φίλε έχω ψυχολογικά 

δηλαδη πιστευεις οτι αν του πεις"προεδρε παρε τον Μπελφοντιλ, ειναι παιχταρας", θα κατσει να σε ακουσει?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Skepastos said:

Πάνω που πάω να αποκτήσω σκέφτομαι τον κυρ Μιμή να μου φωνάζει «Εμένα με ρώτησες;» και τότε προσγειώνομαι απότομα. Δεν το κάνω επίτηδες ρε φίλε έχω ψυχολογικά 

Μα δηλαδη οταν μπηκε ο γαυρος στο μπουρδελο του ο Κοκκαλης εφερε Ριβαλντο και εμεις που περασαμε οσα περασαμε τοσα χρονια θα την βγαλουμε με Μπενφοντιλ;

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, aris2168 said:

δηλαδη πιστευεις οτι αν του πεις"προεδρε παρε τον Μπελφοντιλ, ειναι παιχταρας", θα κατσει να σε ακουσει?

Όχι μωρέ. Να περνάει η ωρα

2 minutes ago, Bukowski said:

Μα δηλαδη οταν μπηκε ο γαυρος στο μπουρδελο του ο Κοκκαλης εφερε Ριβαλντο και εμεις που περασαμε οσα περασαμε τοσα χρονια θα την βγαλουμε με Μπενφοντιλ;

Πέρα από την πλάκα τώρα. Τι πιθανοτητες δίνεις για κάτι ανάλογο; 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Όχι μωρέ. Να περνάει η ωρα

Πέρα από την πλάκα τώρα. Τι πιθανοτητες δίνεις για κάτι ανάλογο; 

Πολλες. Οχι επειδη ειναι ΑΕΚτσης τρανος, αλλα επειδη σιγουρα εχει το κομπλεξ του να το παιξει "Κοκκαλης". Επισης εδωσε πολλα για αμυντικο και θεωρω δεδομενο πως θα δωσει περισσοτερα για επιθετικο που αλλωστε εκει παντα δινει το μεγαλυτερο συμβολαιο. Αρα παμε στα 2 με 2+ για επιθετικο.

Link to comment
Share on other sites

Τον κοιταζει η βαζελα διαβαζω. Τον παρακολουθω τα τελευταια χρονια απο τοτε που παιξαμε προκριματικα με την ΤΣΣΚΑ. 
Τιγρη φερτον. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Bukowski said:

Πολλες. Οχι επειδη ειναι ΑΕΚτσης τρανος, αλλα επειδη σιγουρα εχει το κομπλεξ του να το παιξει "Κοκκαλης". Επισης εδωσε πολλα για αμυντικο και θεωρω δεδομενο πως θα δωσει περισσοτερα για επιθετικο που αλλωστε εκει παντα δινει το μεγαλυτερο συμβολαιο. Αρα παμε στα 2 με 2+ για επιθετικο.

Ρε Μπούκο μακάρι πραγματικά. Ξερεις τι δεν μπορω να καταλάβω ομως; Αν τα λες σοβαρά η είσαι το μεγαλύτερο τρολ του κόσμου 😂😂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Ρε Μπούκο μακάρι πραγματικά. Ξερεις τι δεν μπορω να καταλάβω ομως; Αν τα λες σοβαρά η είσαι το μεγαλύτερο τρολ του κόσμου 😂😂

Ισχύουν και τα δύο ταυτόχρονα. Κβαντομηχανικο τρολ αλήθειας

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Έχουμε κανένα νέο από Ουρουγουάη?

Κατ αρχας το σωστο ειναι ΟυρΑγουαη

Cc @Νονός

Link to comment
Share on other sites

  • nikos locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×