Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Just now, nedved21 said:

Ο τυπος ειναι κανονι στα φιλικα και η μονη ομαδα που δεν μπορεσε να σκοραρει απεναντι της ηταν η ΑΕΚ. Δειγμα οτι και με Τζαβελα-Μητογλου μια χαρα εισαι.

Εχουμε Κοσιδη εμεις 😂(btw παιζει να μην εχει βαλει γκολ ουτε στα διπλα της προπονησης). Ας κοιταξουμε να κλεισουμε κανενα τετοιο ταλεντακι εγω λεω κι ας αφησουμε τους Ραντονια-Καρακλαγιτς-Τζουντα. Μπαινουμε που μπαινουμε στην διαδικασια να φερουμε εναν μικρο καθε χρονο, ας ειναι καποιος που να αξιζει την ευκαιρια.

Link to comment
Share on other sites

Με το ρόστερ όπως είμαστε σήμερα παλεύουμε για 3 θέση. Για να ξέρουμε Ποσα χρειάζεται να κάνει ακόμα ο μιζερογερος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κι επειδή κανείς δεν εγγυάται στην ΑΕΚ πως θα υπάρξει θετική εξέλιξη με έναν εκ των Μινγκέθα – Πλάνιτς οι «κιτρινόμαυροι» εξετάζουν κι άλλες περιπτώσεις κεντρικών αμυντικών, ακόμα και από τη δεξαμενή των ελεύθερων όπου υπάρχουν και ευκαιρίες και ποιοτικοί στόπερ, όπως φάνηκε και με τον Ντομαγκόι Βίντα. Σύμφωνα με πληροφορίες εκτός από τους Μιγκέθα – Πλάνιτς καθώς κι άλλους 1-2 στόπερ που δεσμεύονται με συμβόλαια με τις ομάδες τους, στην ΑΕΚ εξετάζουν συγχρόνως τις τελευταίες μέρες και ελεύθερους στόπερ, οι οποίοι διαθέτουν ενδιαφέροντα αγωνιστικά χαρακτηριστικά και που καλύπτουν σε μεγάλο βαθμό τα «θέλω» του Αλμέιδα. (ΩΡΑ)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Aussie said:

Συμβολαιο που ληγει Ιουνιο του 23.

https://www.transfermarkt.com/andras-nemeth/profil/spieler/546415

Βασικότατος στις μικρές εθνικές της Ουγγαρίας, το καλύτερο ταλέντο (δεν είναι και δύσκολο πάντως) που κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή στην επίθεση. Σαν επένδυση είναι καλή, φίφτι φίφτι να σου βγει. Σε καμία περίπτωση όμως δεν έτοιμος να είναι η πρώτη αλλαγή επιθετικού πχ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Από τους ελεύθερους στόπερ για τριτη λύση στην ιεραρχία (μετά τον Βιντα και τον επόμενο που πρέπει να είναι το ίδιο καλός) εμένα θα μου άρεσε ο Timothée Kolodziejczak. Παίζει και αριστερό στόπερ σε τριαδα και αριστερό μπακ και αριστερό φουλ μπακ. Πολυεργαλείο σε καλή ηλικία. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μινγκέθα πάει Θέλτα. Καλύτερα δεν μου γέμιζε το μάτι.

ΦΕΡΕ ΟΛΛΑΝΔΙΚΟ δίδυμο ρε γεμιστάνα 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Από τους ελεύθερους στόπερ για τριτη λύση στην ιεραρχία (μετά τον Βιντα και τον επόμενο που πρέπει να είναι το ίδιο καλός) εμένα θα μου άρεσε ο Timothée Kolodziejczak. Παίζει και αριστερό στόπερ σε τριαδα και αριστερό μπακ και αριστερό φουλ μπακ. Πολυεργαλείο σε καλή ηλικία. 

Δεν είδα ότι έμεινε ελεύθερος. Όντος πολυεργαλείο 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SpiRos said:

Βασικότατος στις μικρές εθνικές της Ουγγαρίας, το καλύτερο ταλέντο (δεν είναι και δύσκολο πάντως) που κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή στην επίθεση. Σαν επένδυση είναι καλή, φίφτι φίφτι να σου βγει. Σε καμία περίπτωση όμως δεν έτοιμος να είναι η πρώτη αλλαγή επιθετικού πχ.

Εννοειται δεν ειναι ετοιμος για πρωτη αλλαγη οπως λες. Ωστοσο αντι να εχουμε τον Χ Κοσιδη, ας κοιταξουμε να επενδυσουμε καπου που οντως να αξιζει. 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μάθαμε με ποια πτήση ερχεται ο Καβανι?

Μη πάμε και στηνομαστε με τις ώρες. Έχει και ζεστη..

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, No11 said:

Τελικά μάθαμε με ποια πτήση ερχεται ο Καβανι?

Μη πάμε και στηνομαστε με τις ώρες. Έχει και ζεστη..

Εσυ δεν εχεις στηθεί ακομα δηλαδη;

Link to comment
Share on other sites

Γαμηθηκαμε στις μεταγραφές κ σήμερα .4 από τους 10-11 που θέλουμε. ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΕΙ Κ ΑΥΤΟ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ησυχία βλέπω...

Είτε πάμε για ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΑΜ...

Είτε είδε ο Τιγραρος τα χάλια των δύο γαύρων και σκέφτηκε ότι τους έχει κι έτσι...

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Αλεξις Σαντσες μας κανει;

Κοντός και αντιεμπορικος.

Κάτι πιο εκλεκτό,?

Link to comment
Share on other sites

Πώς κρίνει το ΚΜ την κίνηση Τίγρη να κάνει πλάτες στη Θέλτα για Μιγκεθα προκειμένου να τους πάρει τον Πινέδα τζάμπα?

Να ετοιμάσει κάποιος το poll

Link to comment
Share on other sites

τωρα καταλαβαινω τη στρατηγικη μας, ο τιγρης αφησε τον πλανιτς στη μακαμπι για να αποκλεισει τον γαυρο και τωρα προβλεπω αλλαγη σκηνικου και να ερχεται τελικα

Link to comment
Share on other sites

  • nikos locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×