Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, nikos said:

παντως ο Αλμειδα ζηταει 2 παικτες, στοπερ, φορ και βλεπουμε.

 

στο κεντρο και στα πλαγια λεει δεν εχει προβλημα.

δεν τον βλεπω και πολυ απαιτητικο τελικα. γιατι ειδικα στα πλαγια κανονικα θες και 2 και 3 παικτες.

Εγώ πιστεύω ότι έχει καταλάβει άπλυτα με τι κλόουν έχει μπλέξει και λέει ας κλείσουμε πρώτα τα κενά στον άξονα που μας καίνε και τέλος των μεταγραφών τσεκάρουμε και για αναβάθμιση σε άλλες θέσεις. Πιστεύω στα χασομέρια θα πωληθεί ο Μισελεν και θα έρθει άλλο μπακ. 

Link to comment
Share on other sites

Αντε να πωληθεί ο Μισελεν να ρθει βασικος δεξι μπακ. Εγώ τον πίστευα και τον πθστευω αλλά είναι δροσερο παιδί και βαψομαλλιας, μόνο για να εισπράξει την οργή του αφεντικού μετά από άτυχο αποτέλεσμα κάνει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Κροάτης αμυντικός δεν θα έρθει με πτήση της γραμμής και είναι οριστικό ότι θα προσγειωθεί σε διαφορετικό τέρμιναλ. Όποτε εύκολα καταλαβαίνει κάνεις ότι δεν υπάρχει νόημα να πάει φίλαθλος της ΑΕΚ στο αεροδρόμιο.

Ο 33χρονος θα φτάσει αργά το απόγευμα προς βράδυ στην χώρα μας, χωρίς να είναι γνωστή η ακριβής ώρα αφού η πτήση είναι ιδιωτική.

Αύριο, ο Βίντα αναμένεται να υποβληθεί στα εργομετρικά και ιατρικά τεστ και την Κυριακή θα υπάρξει η επίσημη ανακοίνωση της απόκτησης του. Την Δευτέρα θα κάνει την πρώτη του προπόνηση με την ΑΕΚ και θα ενταχθεί κανονικά στα πλάνα του Ματίας Αλμέιδα.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, yiannis_21 said:

Πες του προκαταβολικά να πάει να γαμηθεί του "πασίγνωστου δημοσιογράφου". Για το "ΑΕΚτζής" που είπες έχω αμφιβολίες. 

Δεν το βλεπω να του πω να πα να γαμηθει γιατι ειχε την ευγενεια να μου απαντησει προσωπικα και αμεσα..

Αποταμιευω τα μπινελικια πλεον για ειδικες περιπτωσεις... επειδης εχω και τεραστιο αποθεμα .... για πιο σοβαρες καταστασεις...

Μια φορα για να το λεει αυτος και συναμα να το ποσταρω προσωπικα εγω στο ΚΜ , σημαινει οτι η πληροφορια δεν ειναι παπάτζα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, baRon21 said:

Εχει παιξει και μαζι με Βιντα, και στο Μεξικό οσο ηταν ο Αλμειδα στην Τσιβας.

Κρατα το

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Δεν το βλεπω να του πω να πα να γαμηθει γιατι ειχε την ευγενεια να μου απαντησει προσωπικα και αμεσα..

Αποταμιευω τα μπινελικια πλεον για ειδικες περιπτωσεις... επειδης εχω και τεραστιο αποθεμα .... για πιο σοβαρες καταστασεις...

Μια φορα για να το λεει αυτος και συναμα να το ποσταρω προσωπικα εγω στο ΚΜ , σημαινει οτι η πληροφορια δεν ειναι παπάτζα..

Πες του να πα να γαμηθεί από μένα που του το έστειλα επί προσωπικού αλλά δεν είχε την ευγένεια να μου απαντήσει

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, yiannis_21 said:

Πες του να πα να γαμηθεί από μένα που του το έστειλα επί προσωπικού αλλά δεν είχε την ευγένεια να μου απαντήσει

Μηπως του έστειλες επι προσωπικού να παει να γαμηθει και για αυτο δεν σου απαντησε;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Κοινο μυστικο πλεον20220729_201244.thumb.jpg.a0c92088c84baeec3d2c2af40e377d98.jpg

Μπουκο έχεις κάνει ζημία 🤣

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Δεν το βλεπω να του πω να πα να γαμηθει γιατι ειχε την ευγενεια να μου απαντησει προσωπικα και αμεσα..

Αποταμιευω τα μπινελικια πλεον για ειδικες περιπτωσεις... επειδης εχω και τεραστιο αποθεμα .... για πιο σοβαρες καταστασεις...

Μια φορα για να το λεει αυτος και συναμα να το ποσταρω προσωπικα εγω στο ΚΜ , σημαινει οτι η πληροφορια δεν ειναι παπάτζα..

Πές του ότι ο Καβάνι έχει ήδη έρθει.

Και επίσης πέστου ότι ο πουστόγερος δεν γίνεται να την βγάλει καθαρή με Καβανι-Μερτενς μόνο, δεν είμαστε Ιωνικός.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geologos said:

Πές του ότι ο Καβάνι έχει ήδη έρθει.

Και επίσης πέστου ότι ο πουστόγερος δεν γίνεται να την βγάλει καθαρή με Καβανι-Μερτενς μόνο, δεν είμαστε Ιωνικός.

Ρεκομπα εφερνε και ο Τσακιρης στον Πανιωνιο, σιγα

Link to comment
Share on other sites

Just now, nedved21 said:

Ρεκομπα εφερνε και ο Τσακιρης στον Πανιωνιο, σιγα

Άμα φέρει Ισκο Καβάνι Μέρτενς, και ένα κερασάκι του Αυγούστου, κάτι γίνεται.

Αλλιώς να το αποδεχτούμε ότι του Μελ το ταβάνι είναι Ατρόμητος και αν.

Link to comment
Share on other sites

Άμα πιάνουμε Χιλιανους να δούμε και τον Βαργας. 

Παίζει να είναι και καποιου είδους ρεκορ, η μόνη ευρωπαϊκή ομάδα με τρεις με ίδιο όνομα αλλά από διαφορετικές χώρες.

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω θελαμε κατι καλυτερο αλλα δε μπορει να ειναι κακος. Στα θετικα οτι εχει παιξει με Βιντα 2 χρονια.

Link to comment
Share on other sites

  • nikos locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×