Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Έφυγε και ο καταστροφές Παπαδημητρίου που έκλεινε μεταγραφές 15 Αυγούστου και χάλαγε τη πιάτσα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι βλέπουν εκεί στην ΠΑΕ αλλά (χτύπα ξύλο) αν τραυματιστεί ο Βίντα πας για πρώτους αγώνες με την περσινή άμυνα μείον τον Βρανιες....

Δεν το λες και πρόοδο...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Άλβαρο Γκονζάλες έμεινε ελεύθερος από την Μαρσέιγ και βρίσκεται στη λίστα του γαυρου. Εμεις αυτον τον καψαμε νομιζω ...ηταν πολλα τα λεφτα ? Η δεν ταιριαζε στην φιλοσοφια μας 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Araujo21 said:

Ο Άλβαρο Γκονζάλες έμεινε ελεύθερος από την Μαρσέιγ και βρίσκεται στη λίστα του γαυρου. Εμεις αυτον τον καψαμε νομιζω ...ηταν πολλα τα λεφτα ? Η δεν ταιριαζε στην φιλοσοφια μας 

32, 1.82 cm, παίζει δεξιά, μανουρες κάνει... Μάλλον προτιμήθηκε ο Βίντα για τη θέση αυτή αφού δέχτηκε προσφορά μας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θεωρώ πως θα έχουμε επανάληψη του 2015 η του 2018, θα γίνουν 3-4 καλές μεταγραφές. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Είχες ευκαιρία φετος που φτιάχνουν οι άλλοι ομάδες από την αρχη και επαιζαν κι Ευρώπη στο ενδιάμεσο κι εσυ ειχες από τον Μάιο να ασχοληθείς μονο με το να φτιάξεις μια σοβαρή ομάδα, αλλά ο Μητσαρας αποφάσισε να το γαμησει πάλι γιατί θέλει να αγοράζει ευκαιρίες στις εκπτώσεις.

Τωρα ασ´τα βράσ´τα. Και οι άλλοι θα κάνουν μεταγραφες ενδεκάδας, ολοι τους.  Και αυτοί δεν ήρθαν 5οι περυσι. Ούτε πλην γαυρου έχουν -τελικά- τα έσοδά σου φετος.

Ποσο λιγος είναι ρε πστμ. Ούτε με το γήπεδο δεν άλλαξε ο καραγκιοζης.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Θα δούμε σε λίγες μέρες αν αποφάσισε για άλλη μια χρονιά να... διαχειριστεί την ΑΕΚ για να κάνει άλλες μπίζνες. Καμμένο χαρτί πάντως είναι, ειδικά από την στιγμή που η... οικογένεια Μελισσανίδη δεν δείχνει ενδιαφέρον για την ομάδα. 1 μήνας έμεινε για να μάθουμε.

Link to comment
Share on other sites

Τσακίρης: «Στην ΑΕΚ θέλουν μέσα στην επόμενη εβδομάδα να έχουν τελειώσει τις μεταγραφές»

😂😂😂😂🤡🤡🤡🤡🤡

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

Τσακίρης: «Στην ΑΕΚ θέλουν μέσα στην επόμενη εβδομάδα να έχουν τελειώσει τις μεταγραφές»

😂😂😂😂🤡🤡🤡🤡🤡

Έχω πάψει να ασχολούμαι με τα ψέμματα τους. Μπορούν άνετα να τα βάλουν στον παχύ τους πωπό. Αν τα βάλουν κ μόνοι τους θα πονέσουν κ λιγότερο.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, nikos said:

Γελαει ο κόσμος με τους αρδ πάλι 

Νικο δεν ειναι μονο αυτο, μας καυλαντανε κιολας.

Ο ηλιθιος ο ξεδοντιαρης εχτες ειρωνευεται και ανεβαζει video vlog με τιτλο «Μπας και έφυγε ο Αραούχο από την ΑΕΚ και δεν το καταλάβαμε;».

Ειρωνευεται το αρχιδι κιολας ρε. Εχουμε κανει οσα διαρκειας οσα οι γαυροι και οι ζελες μαζι και παραπανω μην σου πω, και ο ανθρωπος υπερασπιζεται εμμεσα την ανικανη διοικηση μηπως και τσιμπησει κανα σουβλακι παραπανω και μπει επομενος στην ιεραρχια για να διαδεχθει τον βλακα τον Τσαταλη που το εχει δει ιστοριας και κανει και μανουρες με οπαδους γαμω το ξεσταυρι του.

Ανεβαζει ενα βιντεο που εξυμνει τον Ουχο, που μεταξυ μας, με ολο τον σεβασμο που εχω για αυτον τον παιχτη, εχει βγαλει ηδη μια θλαση φετος, και το να βαλει πανω απο 15 γκολ εφετος θα ειναι θαυμα, και λεει δεν καταλαβαινει γιατι γινεται τετοιος χαμος με το σεντερ φορ. το 3-5-2 θελει δυο φορ βαρβατα ενδεκαδας και αλλον εναν να ερχεται απο τον παγκο για ανασες. Αυτην την στιγμη εχεις ενα, πας να βαφτισεις αλλο ενα, και το βυσμα τον Κοσιδη.

Δεν υπαρχουν λογια ρε, αλλα ειμαστε αρρωστοι και τους δινουμε αξια με τα γαμημενα τα clicks και τα refresh καθε μερα...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Man Of Faith said:

Πως τα γράφουν έτσι οι άτιμοι

Δλδ λες, αποκλείεται να πουλάνε σανό.

Και τόσο πειστικοί και με παρελθόν αξιοπιστίας.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, baRon21 said:

Νικο δεν ειναι μονο αυτο, μας καυλαντανε κιολας.

Ο ηλιθιος ο ξεδοντιαρης εχτες ειρωνευεται και ανεβαζει video vlog με τιτλο «Μπας και έφυγε ο Αραούχο από την ΑΕΚ και δεν το καταλάβαμε;».

Ειρωνευεται το αρχιδι κιολας ρε. Εχουμε κανει οσα διαρκειας οσα οι γαυροι και οι ζελες μαζι και παραπανω μην σου πω, και ο ανθρωπος υπερασπιζεται εμμεσα την ανικανη διοικηση μηπως και τσιμπησει κανα σουβλακι παραπανω και μπει επομενος στην ιεραρχια για να διαδεχθει τον βλακα τον Τσαταλη που το εχει δει ιστοριας και κανει και μανουρες με οπαδους γαμω το ξεσταυρι του.

Ανεβαζει ενα βιντεο που εξυμνει τον Ουχο, που μεταξυ μας, με ολο τον σεβασμο που εχω για αυτον τον παιχτη, εχει βγαλει ηδη μια θλαση φετος, και το να βαλει πανω απο 15 γκολ εφετος θα ειναι θαυμα, και λεει δεν καταλαβαινει γιατι γινεται τετοιος χαμος με το σεντερ φορ. το 3-5-2 θελει δυο φορ βαρβατα ενδεκαδας και αλλον εναν να ερχεται απο τον παγκο για ανασες. Αυτην την στιγμη εχεις ενα, πας να βαφτισεις αλλο ενα, και το βυσμα τον Κοσιδη.

Δεν υπαρχουν λογια ρε, αλλα ειμαστε αρρωστοι και τους δινουμε αξια με τα γαμημενα τα clicks και τα refresh καθε μερα...

Σε αυτό που λες είδα τον τίτλο και δεν μπηκα καν.

Γενικα με αυτους ασχολούμαι είτε για να γελάω όταν έχω ορεξη να ασχοληθώ μαζί τους, είτε για να διαβάσω καμια πληροφορία στις μεταγραφικές περιόδους, τελικά μονο στο πρώτο με καλυπτουν.

Μιλάμε για ο,τι χειρότερο υπαρχει σε επάγγελμα αυτήν την στιγμή. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετά το άρθρο στο 365 πριν από κάτι μήνες για το ότι θέλαμε και άλλους ΓΠ στην ΑΕΚ έσβησα όλα τα bookmarks από τον Browser και δεν έχω ξαναμπεί ούτε εκεί ούτε σε άλλο αεκτζίδικο σάιτ (πχ enwsi κλπ). Τα κλικς μου τα κερνάω πια στο sport fm. Τομέιτο τομάτο θα μου πεις.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να, από Gazzetta.gr 🤪

Στην ΑΕΚ δεν αισθάνονται πίεση χρόνου και τονίζουν πως θέλουν να προχωρήσουν σε απόκτηση στόπερ που θα κάνει τη διαφορά μαζί με τον Βίντα και δεν επιθυμούν να πάρουν παίκτη απλά για να πάρουν. 
 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Να, από Gazzetta.gr 🤪

Στην ΑΕΚ δεν αισθάνονται πίεση χρόνου και τονίζουν πως θέλουν να προχωρήσουν σε απόκτηση στόπερ που θα κάνει τη διαφορά μαζί με τον Βίντα και δεν επιθυμούν να πάρουν παίκτη απλά για να πάρουν. 
 

Με αυτό τι φάση?

Γίνεται να πάρεις παίκτη για να ΜΗΝ πάρεις ας πούμε?

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε 2 παίκτες ρε χυδαίοι αυγοζύγιδες.. Αι στο διάολο παρακαλάμε σα τους μαλάκες με 30κ διαρκείας, ηλίθιοι ε ηλίθιοι

Link to comment
Share on other sites

Καλοκαίρι 2008, απογοήτευση, γκρινια, αποχωρησεις

Με 18.230 διαρκειας ΣΤΟ ΟΑΚΑ όμως έχουμε 

Αγορά Μπλανκο, Σκοκο, Σαχα, Τζεμπουρ, Μαιστοροβιτς, Χουανφραν, Κυργιάκος, Μπασινας, Πελετιερι και προσπαθεια επιστροφης Κατσουρανη.

Στη Νέα Φιλαδέλφεια μετά από 19 χρόνια έχουμε Αλλοτινες μου εποχες

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον εχουμε κατασταλλαξει οτι ο Πλανιτς θα ερθει σε 2 βδομαδες, δεν υπαρχει περιπτωση να γινεται σοβαρη δουλεια απο τη διοικηση για τον 2ο στοπερ. 

Δε νομιζω καν να μπαινουν σε κοπο να διαπραγματευτουν αμα τα ποσα ειναι αρκετα ψηλα. Απλα θα το αφηνουν για αρχες σεπτεμβρη μπας και γλιτωσουν κανα 100αρικο.

Link to comment
Share on other sites

Το παιζανε δυσκολοι το χειμωνα με την προταση που εφερε ο μανατζερ του Μισελεν.

Τωρα τον δινουν δανεικο αρκει να πλερωσουν το συμβολαιο οι αλλοι. 

Μυρωδιαδες.

  • Δικεφαλάκι 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×