Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Τη βλεπω τη δουλεια. Πουτσα απο γαζελα 4η αγωνιστικη στις 10 σεπ κ καπακια εγκαινια με γιουχες κ γαμωμανιασματα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε τι καθεστε και διαβαζετε τους αρδ....δεν ξερουν την τυφλα τους. Κλικ μαζευουν γιατι ξερουν οτι πειναει ο Αεκτζης για μεταγραφες. Αν ηξεραν θα εγραφαν συγκεκριμενα πραγματα. Εδω 5 αρδ γραφουν τελειως διαφορετικα πραγματα....μην πω οτι καποιοι αλλα γραφουν στο ενα site και αλλα στο αλλο. Οι ανθρωποι ειναι αστειοι. Γιατι δεν κανουν δημοσιογραφια . Αναπαραγωγη και τσιτατα κανουν. Μην πω γιαυτους που μας περνανε πως θα παιξει ο Αλμειδα και τι σκεφτετε ο Αλμειδα. . Καθυστερουν , ωαχνουν τρωνε πορτες λογικο. Γιατι εισαι εκτος Ευρωπης και δεν  εισαι και σε τοπ πρωταθλημα. Αν ειναι να πληρωνουμε 2πλασιες τιμες σε καποιους το ξερουμε. Αυτα εκανε η ΕΝΙΚ. Ο τιγρης δεν προκειται. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, CHⓇIS said:

Τη βλεπω τη δουλεια. Πουτσα απο γαζελα 4η αγωνιστικη στις 10 σεπ κ καπακια εγκαινια με γιουχες κ γαμωμανιασματα

Το λιγότερο που πρέπει να συμβεί 

Link to comment
Share on other sites

Ο αλλος λεει για τον Μανταλο παλι, λεει οτι θα τον βοηθησει να αναπτυχθει η βελτιωμενη μεσαια γραμμη.

Δεν περιγραφω αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Ψηθείτε να κάνετε μια απεξάρτηση μέχρι την Παρασκευή. Έχω αρχίσει να ανησυχώ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mporat said:

Ψηθείτε να κάνετε μια απεξάρτηση μέχρι την Παρασκευή. Έχω αρχίσει να ανησυχώ.

Αυτό σκεφτόμουν όσο έτρωγα φακούλες φτιαγμένες με στοργή και αγάπη από την μαμά πατρίδα.

Τα ξαναλέμε παραμονές του ματς με Λαμιά.

Βαρώνος out.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nikos said:

Ο,τι θέλει γράφει ο καθενας. 
 

Ο Καζαμπουμπου λέει ότι μπορεί να φύγουν και να έρθουν πολλοι παικτες ακόμα. Ποιος ξέρει, να ξέρει κάτι ή να τα γράφει στην τύχη; 
 

Οσο για τον Κετσετζογλου πιο πολύ ως απάντηση-υπεράσπιση της άποψης του ότι δεν θες βασικό φορ μου φαινονται αυτά που γράφει.

Η ουσία είναι ότι ο,τι και να γράφουν αυτοί, για μια ακόμα φορά στα χρονικά δικαιωθήκαμε οι γκρινιάρηδες που βαρούσαμε νωρις το καμπανάκι ότι αργούν. Τώρα είναι πολύ αργά, πας για την φάση να το σώσεις στο 90 και αν. Επισης οι άλλοι δεν κάθονται, ενισχύονται κι αυτοί και κάποιοι έχουν ενισχυθεί και περισσότερο μάλλον, χωρίς να έχουν τερματίσει 5οι.

Γράφει ότι κι ένας Μπαραλες για τρίτος θα ήταν ότι πρέπει.Αυτα τα έχει διαβάσει στο ΚΜ που δεν το ξέρει όπως οι υπόλοιποι ή το ξέρει και όταν τα γράφαμε αυτός έγραφε για νιοστή φορά ότι η χούντα έχει πέσει από το 17 και τα καλύτερα ερχονται;

Link to comment
Share on other sites

Παμε σε αλλο πανομε Πλαντς λεει ο Καζαμπουμπου, 

μην βιαζεστε λεει ο ΚΚ365 , 

ολα θα γινουν μεσα στην  εβδομαδα λεει ο Τσκιρης

Μπακ χαφ ο Αμραμπατ λεει ο Τσιλης που δεν ξεγραφει και τον Αρουχο....λες και θα βγαλουμε πρωταθλημα με ενα φορ 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, baRon21 said:

image.png.28ed6ca739f9d11a2a9a30f6191e536e.png

Κανονικά έτσι έπρεπε να ξεκινάμε το Σάββατο...

Δεν έχει Μάνταλο βασικό, απορίπτεται ... Neeeeeext 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Κιοφτεδογλου γράφει ότι η απόκτηση ενός φορ καλού κάνει κακό στα ψυχολογικά του Αραουχο. Και κλείνει το πόνημα του με Παναγίες. Πιστεύω ότι αποτελεί  θυλακα του κιτρινομαυρου στα media. Τρολαρει ασυστόλως. Δεν μπορεί να είναι τόσο ηλίθιος και να τα εννοεί. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το είχα γράψει καιρό τώρα ότι, αν πάρουμε φορ, θα είναι για τον πάγκο κι όχι για βασικός. Πέρσι έδωσες το υψηλότερο συμβόλαιο στον Αραούχο, για τον οποίο έδωσες και ποσό αγοράς. Επίσης, φέτος τον έκανες αρχηγό. Αν συνεχίσουμε με 352 αναπόφευκτα θα έχει παρτενέρ τον Λιβαι γιατί δεν χωράει οπουδήποτε αλλού στην 11αδα και θες να τον βάζεις μπας και πουλήσεις κάποια στιγμή. Άρα, φορ άλλος πού χωράει; Πουθενά, οποίος δεν το βλέπει νομίζω ότι κακό στην ψυχολογία του κάνει, γι'αυτο και συνέστησα απεξάρτηση, δεν έχει νόημα να σκατε. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SpiRos said:

Εγώ το μόνο που θέλω είναι να μου εξηγήσετε που πηγαίνουν τα έσοδα.

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Για δεξί μπακ δεν έχει πει ΠΟΤΕ ο Αλμέιδα. Και με αυτά που έχουμε δει βλέπω ήδη τρεις. Αμραμπατ, Γκατσίνοβιτς, Ρότα.

Πλήρεις και δεξιά.

Πάμε παρακάτω.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, SpiRos said:

Εγώ το μόνο που θέλω είναι να μου εξηγήσετε που πηγαίνουν τα έσοδα.

Τόσα συρτάρια έχει... να μην τα γεμίσει με κάτι?

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, SpiRos said:

Εγώ το μόνο που θέλω είναι να μου εξηγήσετε που πηγαίνουν τα έσοδα.

😁

Link to comment
Share on other sites

Καλά, γελάτε και απαντάτε με πλάκα, αλλά το ερώτημα είναι πιο σοβαρό ακόμα και από το γιατί δεν φέρνεις παίχτες κτλ. κτλ. Γιατί λόγος υπάρχει σίγουρα, και δεν είναι ότι είναι ξεμωραμένος και γεροσπάγγος. Αυτό καθορίζει το μέλλον μας. Πού πάνε τα έσοδα λοιπόν;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Καλά, γελάτε και απαντάτε με πλάκα, αλλά το ερώτημα είναι πιο σοβαρό ακόμα και από το γιατί δεν φέρνεις παίχτες κτλ. κτλ. Γιατί λόγος υπάρχει σίγουρα, και δεν είναι ότι είναι ξεμωραμένος και γεροσπάγγος. Αυτό καθορίζει το μέλλον μας. Πού πάνε τα έσοδα λοιπόν;

Unicef,Ερυθρο Σταυρο,Χαμογελο του παιδιου κλπ.Απλα δεν το λεει γιατι δεν θελει να κανει επιδειξη ανθρωπισμου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mporat said:

Εγώ πάντως το είχα γράψει καιρό τώρα ότι, αν πάρουμε φορ, θα είναι για τον πάγκο κι όχι για βασικός. Πέρσι έδωσες το υψηλότερο συμβόλαιο στον Αραούχο, για τον οποίο έδωσες και ποσό αγοράς. Επίσης, φέτος τον έκανες αρχηγό. Αν συνεχίσουμε με 352 αναπόφευκτα θα έχει παρτενέρ τον Λιβαι γιατί δεν χωράει οπουδήποτε αλλού στην 11αδα και θες να τον βάζεις μπας και πουλήσεις κάποια στιγμή. Άρα, φορ άλλος πού χωράει; Πουθενά, οποίος δεν το βλέπει νομίζω ότι κακό στην ψυχολογία του κάνει, γι'αυτο και συνέστησα απεξάρτηση, δεν έχει νόημα να σκατε. 

Για πες μου και πόσα παιχνίδια χάνει κατά μέσο όρο ανά σεζόν ο Αραουχο να δω κάτι.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, SpiRos said:

Καλά, γελάτε και απαντάτε με πλάκα, αλλά το ερώτημα είναι πιο σοβαρό ακόμα και από το γιατί δεν φέρνεις παίχτες κτλ. κτλ. Γιατί λόγος υπάρχει σίγουρα, και δεν είναι ότι είναι ξεμωραμένος και γεροσπάγγος. Αυτό καθορίζει το μέλλον μας. Πού πάνε τα έσοδα λοιπόν;

To γελιο πηγαινε στο συρταρι,  με τις επιταγες του ιμπισεβιτς

Στο τελος βλεπω να γινεται κανα μπαμ οταν καταλαγιασει η φαση με το γηπεδο η αν ερθουν πουτσες

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kostas21 said:

για να συμπληρωσω οτι αν κατεβουμε με Πολωνο κ Σουηδο διδυμο αμυντικα χαφ κ με τη 4αδα που απλα βαλανε τον Κροατη σαν κερασακι, θελετε να μαντεψετε τι θα δουμε;

Αντε γιατι δεν εχουμε σοβαρα μπακ, σοβαρα αμ χαφ κ μιλαμε ξανα για φορ

Με αυτους θέλει να παιξει αλλά με 3 πίσω και ουσιαστικα 5-6 χαφ στην 11αδα.

3-2-3-1-1 ασουμε ή 3-2-3-2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×