Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Ασχετο με τα μεταγραφικα αλλα η Ομονοια που κερδισαμε και λεηαμε Οφηκαι Βολος της Ελλαδας διπλο μεσα στην Γανδη και βλεπει ομιλους Europa

Link to comment
Share on other sites

Αντε τον ανακοινώσαμε και τον λοχία.

Μην κανουμε ομως παλι 3 εβδομαδες.

Ε Δημητράκη;

Δωσε λεφτα και αυτον ελευθερο τον πηρες.

Για τι τα κρατάει ο αλήτης.

Ποσα θελει αυτος ο Καβανι δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

3 ελευθεροι 1 δανεικός και 1 αγορα.

"θα ζαλιστείτε με την ομάδα που θα σας κάνω"

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Geologos said:

3 ελευθεροι 1 δανεικός και 1 αγορα.

"θα ζαλιστείτε με την ομάδα που θα σας κάνω"

 

Κι ο Τσουμπερ φέτος αγοράστηκε, 2 οι αγορές. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mporat said:

Κι ο Τσουμπερ φέτος αγοράστηκε, 2 οι αγορές. 

Δεν μπορώ να τους μετράω τους παίκτες 2 φορές. Τα είπαμε τα μπράβο πέρσι.

Μια με τον Λιβαγια, μια με τον Τσούμπερ, και άλλες 20 φορές με τον Αραούχο και τα πηγαινελα του.

Τα credits μια φορά δίνονται. Και τον Πινεδα να κρατήσει με 7 μύρια του χρόνου, σιγά μη του πούμε και ευχαριστώ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τι πρόβλημα έχουν με τον Μιχάλη το μπακάκη; Οι ίδιοι πριν δύο χρόνια τον είχαν καθιερώσει στυλοβάτη της νέας ΑΕΚ που θα μπει αγ σοφία. Ε αυτό κάνει ο άχρηστος

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Geologos said:

Δεν μπορώ να τους μετράω τους παίκτες 2 φορές. Τα είπαμε τα μπράβο πέρσι.

Μια με τον Λιβαγια, μια με τον Τσούμπερ, και άλλες 20 φορές με τον Αραούχο και τα πηγαινελα του.

Τα credits μια φορά δίνονται. Και τον Πινεδα να κρατήσει με 7 μύρια του χρόνου, σιγά μη του πούμε και ευχαριστώ.

Ή να του πούμε ευχαριστώ του χρόνου αλλά όχι κ φέτος. 

Link to comment
Share on other sites

Κκ ειπε οτι θελουν ονομα στο φορ.

Μαλλον ανοιξε ΚΜ μετα απο καιρο και αρχισε να διαβασει ποστ @Bukowski

Link to comment
Share on other sites

Just now, baRon21 said:

Κκ ειπε οτι θελουν ονομα στο φορ.

Μαλλον ανοιξε ΚΜ μετα απο καιρο και αρχισε να διαβασει ποστ @Bukowski

Καβανι θα ερθει μωρ μαλακες σας το χω πει απο Ιουνιο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Καβανι θα ερθει μωρ μαλακες σας το χω πει απο Ιουνιο.

Περναει ιατρικα σε μια βιγιαρεαλ. Απο εκει δανεικος θα ναι? Δε γουστάρω. Ειχα καταλαβει οτι θα τον αγορασουμε.

Link to comment
Share on other sites

Παντως ο αντιπρόεδρος της Μπόκα (Ρικέλμε) βγήκε και δήλωσε οτι δεν μπορέσαμε να τον υπογράψουμε και οτι παει Βιγιαρεάλ.

Για να δουμε ποτε θα βγει ο τιγρης

Link to comment
Share on other sites

Θα είναι επιπέδου καβανι αλλά θα έρθει καποιος που θα τον Googlαρουμε κανα 2ωρο. Μπεεε

Link to comment
Share on other sites

Ο dzyuba πηγε στην Ντερμισπορ.

Ενας Μπελοττι μας εμεινε.

Καταραμενη φτώχεια

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, baRon21 said:

Ο dzyuba πηγε στην Ντερμισπορ.

Ενας Μπελοττι μας εμεινε.

Καταραμενη φτώχεια

Κλεινει Ρομα. Αργησε παλι ο Γεμιστανας.

Link to comment
Share on other sites

Ας φέρει 1 δεξιά , 1 στόπερ, 1 επιθετικό, 1 6αρι και αν διώξουν κ τον Μοχαμαντί 1 αριστερά κ ας μην κάνει μπαμ. Και αν μπορεί με τα λεφτά που του δωσε ο κόσμος κ 1 αριστερό εξτρεμ. Άλλωστε δεν είναι για όλους τα μπαμ.

Edited by billy21
Link to comment
Share on other sites

Βλέποντας την αποστολή είναι ξεκάθαρο ότι μας λείπουν

1. Αριστερό στόπερ (ή Πλανιτς με Βίντα αριστερά)

2. Δεξί Μπακ χαφ (ΔεξιΤσουμπερ)

3. Αριστερό εξτρέμ (Ντεσποντοφ = 2 βραδιές στο Ρέμο).

4. Δεξί εξτρέμ Ελιασον

5. Φορ τύπου Χασάν-Γκογκιτς (ας μην είναι Καβανι αλλά θέλω σε 7 λεπτά συμμετοχή = 1 γκολ).

Και από εκεί και πέρα κερασακια

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ. Δεν χρειαζόμαστε 2ο φορ έχουμε Πέτρο εκεί. Φέτος τον φύγαμε από τα χαφ τον παίρνουμε επίθεση. Να μην τρέχει και πολύ το παιδί.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brom21 said:

Κλεινει Ρομα. Αργησε παλι ο Γεμιστανας.

Όχι ρε πστη μου... Τι ατυχία είναι αυτή... Πάνω που οπισθογράφησε την επιταγή...

Τι κάνεις ρε Μπελοτι...😥

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή σύμφωνα με Κετσε, θα αφήσουμε τον παίκτη που η ΑΕΚ προσδοκά να έχει το μεγαλύτερο πιθανό κέρδος από πώληση κ έναν από τους πιο αθλητικούς κ εκρηκτικούς μας παίκτες εκτός 11αδας για να παίζει ο μέτριος, αποτυχημένος, περιπατητής. Μάλιστα. Τα ίδια Παντελάκη μου, τα ίδια Παντελή μου. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για το κέντρο δεν βλέπω να παίρνουν άλλο. Σου λέει έχω Γιόνσον και με Σιμανσκι, Γαλανόπουλο, Φράνσον θα βγει η χρονιά πού δεν υπάρχει και Ευρώπη. 

Επίθεση θέλεις σίγουρα έναν βασικό συν έναν αναπληρωματικο καλού επιπέδου και ας κάνουμε τον Γκαρσία με τον Άμραμπατ ροτεισον. Λες και το έχουν το γκολ κιόλας! 

Μην πω και για δεξί μπακ χαφ! 

Το σπαστικό είναι το παζαρεμα από εδώ και από εκεί με την καθυστέρηση πού όποιος και αν έρθει θα χρειαστεί και χρόνο προσαρμογής και χρόνο να δέσει με τους υπόλοιπους. 

Τόσο δύσκολο είναι να έχεις ένα έτοιμο ροστερ να προετοιμάσει ο προπονητής, (όποιος και αν είναι αυτός)? Τόσα χρόνια κάνουμε την ίδια παπαρια. Βαρεθήκαμε, κουραστηκαμε και δεν αποδίδει, όσο και αν προσπαθούμε να το καλλωπισουμε. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, billy21 said:

Δηλαδή σύμφωνα με Κετσε, θα αφήσουμε τον παίκτη που η ΑΕΚ προσδοκά να έχει το μεγαλύτερο πιθανό κέρδος από πώληση κ έναν από τους πιο αθλητικούς κ εκρηκτικούς μας παίκτες εκτός 11αδας για να παίζει ο μέτριος, αποτυχημένος, περιπατητής. Μάλιστα. Τα ίδια Παντελάκη μου, τα ίδια Παντελή μου. 

Εχω την ελπιδα μηπως ο Αλμειδα ειναι μαγος και του βρει ρολο, οποτε αν ειναι να αποδοσει, ας μεινει παγκο ο Λιβαι. Καποια στιγμη ομως πρεπει και αυτος να πωληθει να βγαλουμε κανα ταλιρο.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, billy21 said:

Δηλαδή σύμφωνα με Κετσε, θα αφήσουμε τον παίκτη που η ΑΕΚ προσδοκά να έχει το μεγαλύτερο πιθανό κέρδος από πώληση κ έναν από τους πιο αθλητικούς κ εκρηκτικούς μας παίκτες εκτός 11αδας για να παίζει ο μέτριος, αποτυχημένος, περιπατητής. Μάλιστα. Τα ίδια Παντελάκη μου, τα ίδια Παντελή μου. 

Μάλλον έχει ενθουσιάσει και τον Αλμειδα 

Υπομονή 4 χρόνια ακόμα μέχρι να κρεμάσει τσ παπούτσια του 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Brom21 said:

Εχω την ελπιδα μηπως ο Αλμειδα ειναι μαγος και του βρει ρολο, οποτε αν ειναι να αποδοσει, ας μεινει παγκο ο Λιβαι. Καποια στιγμη ομως πρεπει και αυτος να πωληθει να βγαλουμε κανα ταλιρο.

Για να αποδόσει θα πρέπει να έχει κ φιλοδοξίες. Το παιδί είναι συμβιβασμένο με την αποτυχία κ την μιζέρια. Κανονικά από εκεί ξεκινάς την σκούπα. Απ τον αρχηγό της μιζέριας. Τεσπά, θα χάσει πάλι κάπου στο κέντρο την μπάλα κ θα τα ξύνει φωνάζοντας τους άλλους να μαρκάρουν, θα φάμε γκολ κ αυτό θα είναι το οριστικό τέλος του, ειδικά αν γίνει στα πάτρια. Τώρα αν περιμένουμε με τον περιπατητή... να πρεσάρουμε σε 3-5-2 θα γελάσει το σύμπαν μαζί μας.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Duck_Season said:

Υπομονή 4 χρόνια ακόμα μέχρι να κρεμάσει τσ παπούτσια του 

Γιατί να μην παίξει ως τα 40? Θα συμπέσει κ η βιολογική με την παικτική-αθλητική του ηλικία.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×