Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Just now, goku21 said:

 Ε τι να έλεγε δηλαδή? Οι παιχτες μου είναι άχρηστοι και θέλω άλλους? 

Μόνο βλάκες τυπου Ουζουνίδη τα λένε αυτά. 

Μεταγραφές θα ζητήσει από την διοίκηση όχι από τους δημοσιογράφους. 

Ακριβως αυτο. 

Απλως αποκαλυψε εμμεσα οτι επομενη μεταγραφη θα ειναι του σεντερ φορ.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goku21 said:

 Ε τι να έλεγε δηλαδή?

Η σιωπη ειναι χρυσος...αυτο δεν του το μαθανε..

Μα δεν καταλαβαινει οτι εκτιθεται ?

Link to comment
Share on other sites

Ο μιται τον είχαμε χάσει λογο Σαράντη  αλλά τελικά γύρισε σαν ασωτος υιός 

Ο μιται είναι μόλις 18 ετών και έχει παίξει σε sl1.  Πέρσι με τη Β βρήκε ρυθμό αν και αυτό είναι σχετικό. Αν δεν ήταν πάντως η Β θα είχε ξεχαστεί ( άλλο ένα κέρδος) 

Το ντιλ είναι σούπερ και το πιστώνεται ο Κουχαρσκι άσχετα αν σε 4 χρόνια πουληθεί με 10εκ ( καθόλου απίθανο ) 

Χαίρομαι που άλλο ένα παιδί με καταγωγή απο Αλβανία προοδεύει ενώ τα ελληνακια χάνονται γιατί το μυαλό τους το έχουν παντού εκτός της μπάλας. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλειται η Λοκομοτιβ να κανει και μια προταση 8Μ για Μανταλο και θα τους δωσουμε δωρο τον Λε Ταλεκ. Αντε παληκαρια τοσα φραγκα μας μασησατε απο το αεριο 

Link to comment
Share on other sites

Μην ειμαστε καταδικαστικοι προς παικτες 18-19-20-21-22 χρονων. Δεν ειναι ολοι οι ποδοσφαιριστες Μεσι και Ροναλντο που απο τα 16 τους τριπλαρανε τον Μαλντινι, και το πιο σημαντικο ταλεντο ενος ποδοσφαιριστη(και ανθρωπου γενικοτερα,) ανωτερο και απο το εμφυτο αθλητικο ταλεντο, ειναι η συνεχης βελτιωση, η ελλειψη εφησυχασμου. Βεβαια καμια σημασια δεν εχει αν βγαλουμε εμεις αχρηστο τον Μιται και τον καθε Μιται στα 18 του, αλλα αν τον βγαζει αχρηστο η ιδια η ομαδα, που η συγκεκριμενη ομαδα (πιθανοτατα) λογω ανικανων στελεχων το κανει πολυ συχνα.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, AG21 said:

Ο μιται τον είχαμε χάσει λογο Σαράντη  αλλά τελικά γύρισε σαν ασωτος υιός 

Ο μιται είναι μόλις 18 ετών και έχει παίξει σε sl1.  Πέρσι με τη Β βρήκε ρυθμό αν και αυτό είναι σχετικό. Αν δεν ήταν πάντως η Β θα είχε ξεχαστεί ( άλλο ένα κέρδος) 

Το ντιλ είναι σούπερ και το πιστώνεται ο Κουχαρσκι άσχετα αν σε 4 χρόνια πουληθεί με 10εκ ( καθόλου απίθανο ) 

Χαίρομαι που άλλο ένα παιδί με καταγωγή απο Αλβανία προοδεύει ενώ τα ελληνακια χάνονται γιατί το μυαλό τους το έχουν παντού εκτός της μπάλας. 

Παίζει και βασικός στην Αλβανία νομίζω ο μιται. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Η σιωπη ειναι χρυσος...αυτο δεν του το μαθανε..

Μα δεν καταλαβαινει οτι εκτιθεται ?

Πως εκτίθεται? Λέγοντας ότι οι παιχτες του είναι οι καλυτεροι? Σε ποιον εκτίθεται? 

Πολυ σωστή απάντηση ήταν. 

Η σεζόν ξεκινάει αυριο έχεις ματς. Θα τον ρώταγαν για το ρόστερ και δεν θα απανταγε ? Ναι σιγά μην έβριζε και τον Μελισανίδη που δεν του πηρε μπακ.... 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Πετυχημένο το project τελικά 

Αυτό που το πας??

Μας τα έλεγαν οι αρδ τώρα θα μας κουνάνε κ το δάχτυλο.

Link to comment
Share on other sites

Είναι βασικό ότι τόσο καιρό δεν ακούστηκε κιχ.

 

σημαινει ότι η ΠΑΕ δουλεύει καλύτερα πλέον.

 

 

κανε μεταγραφές ρε λαμόγιο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Άμα έφερνε τρεις παιχταράδες ακόμα, φορ δεξί μπακ χαφ και στόπερ, θα κάναμε περίπατο φέτος. Οι άλλοι αφημένοι φαίνονται 

Link to comment
Share on other sites

Just now, tarasfw said:

Άμα φέρει τρεις παιχταράδες ακόμα, φορ δεξί μπακ χαφ και στόπερ, θα κάναμε περίπατο φέτος 

Ειναι κριμα γιατι πρώτη φορα εναν μηνα πριν κλεισει η μεταγραφική περιοδος θελει ακομα 2 ενδεκαδατους μαρς (δεξι μπακ χαφ και στοπερ) και τον φορ που να βλέπει ενδεκαδα καθε κυριακη.

Παντα σύμφωνα με το 3-1-4-1-1

Μετα θα επρεπε να παρει εναν για να εχει πισω απο τον Γιονσον, κάποιον πισω απο τον Τσουμπερ (αριστερο μπακ χαφ).

Και μετα τον Καβανι για δικαίωση @Bukowski

Link to comment
Share on other sites

Η ομαδα σκαουτινγκ του ΚΜ ειχε διακρινει τα καλα στοιχεια του προτζεκτ Μιται.Μπραβο στους Ρωσους που τα ειδαν και αυτοι.Θα τον πλακωσουν στη βαρβατη ντοπα και σε 2 χρονια η θα ειναι ντουκι ετοιμος για μπουντεσλιγκα η θα βαδισει στο μονοπατι του Νινη και του Ρετσου.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το παιδί μου άρεσε. Ήθελε δουλειά αμυντικά και στη σωματοδομή αλλά είχε πολύ καλά στοιχεία. Ταχύτητα, τριπλα, θράσος…Απο τη μια στεναχωριέμαι γιατί δεν είδαμε που θα έφτανε με τη φανέλα μας, από την αλλη χαιρομαι γιατί δεν έβρισκε χώρο και είτε έπρεπε να φύγει δανεικός είτε να πωληθεί. Εις το επανιδείν. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Skepastos said:

Εμένα το παιδί μου άρεσε. Ήθελε δουλειά αμυντικά και στη σωματοδομή αλλά είχε πολύ καλά στοιχεία. Ταχύτητα, τριπλα, θράσος…Απο τη μια στεναχωριέμαι γιατί δεν είδαμε που θα έφτανε με τη φανέλα μας, από την αλη χαιρομαι γιατί δεν έβρισκε χώρο και είτε έπρεπε να φύγει δανεικός είτε να πωληθεί. Εις το επανιδείν. 

Πανω σε αυτο που λες, ξερει και πολυ μπαλα.

Θυμαμαι σε κατι 5Χ5 που παιζαμε οταν ειχαμε εικαστικά και μουσικη εβγαζε ματια, και καυλανταγε ως επι τον πλείστον.

Βαρωνος εχει παιξει μαζι με τον Τζαβιδα του Ατρόμητου,τον Ρουκουνακη μας, τον Κοσιδαρο μας, και πολλα αλλα παιδια που ηταν στις ακαδημίες που για εναν η τον αλλον λογο δεν ανέβηκαν ποτε στην Β.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Μ επιασε το παραπονο. Με χουανκ στη θεση του πετρου τιπαπαδες θα καναμε ρε??? 

Μεχρι κ ο @MITSAKLAS θα παιρνε διαρκειας... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CHⓇIS said:

Μ επιασε το παραπονο. Με χουανκ στη θεση του πετρου τιπαπαδες θα καναμε ρε??? 

Μεχρι κ ο @MITSAKLAS θα παιρνε διαρκειας... 

😂😂😂😂να σαι καλα ρε @CHⓇIS γελασα παραπανω απο οσο επρεπε ... Ο αλλος δεν βγαινει ουτε με σκαρπελο απο την 11αδα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goku21 said:

Πως εκτίθεται? Λέγοντας ότι οι παιχτες του είναι οι καλυτεροι? Σε ποιον εκτίθεται? 

Πολυ σωστή απάντηση ήταν. 

Η σεζόν ξεκινάει αυριο έχεις ματς. Θα τον ρώταγαν για το ρόστερ και δεν θα απανταγε ? Ναι σιγά μην έβριζε και τον Μελισανίδη που δεν του πηρε μπακ.... 

Σεβαστη η αποψη σου μπρο...εγω ομως εχω κολλησει μαυτο το ατιμο ''Εγώ είμαι χαρούμενος με το ρόστερ που έχουμε.''

Μακαρι να καμω λαθος..

Αν τολεγε κανα αρδ βεβαια θα του την πεφταμε..

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνία με Καβάνι, περνά το Σάββατο από ιατρικά
Βιγιαρεάλ μεταγραφές

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα με τη μεταγραφη μιται, αλλα πρεπει τωρα να βρεθει μια λογικη φωνη, να σταθει διπλα στον τιγρη, να τον συγκρατησει μην αρχιζει να σκορπαει απο δω κι απο κει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Συμφωνία με Καβάνι, περνά το Σάββατο από ιατρικά
Βιγιαρεάλ μεταγραφές

Αναφερθηκε νωριτερα στο τοπικ. Καμια ανησυχια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, aris2168 said:

Αναφερθηκε νωριτερα στο τοπικ. Καμια ανησυχια.

να ηρεμησουμε με την Καβανιαδα μπας και παρουμε κανεναν εφικτο στοχο 

Link to comment
Share on other sites

Γατάκια είστε όλοι, το ντιλ Μιτάι θα τσακίσει τελευταία στιγμή σε τεχνική λεπτομέρεια, ο πρότζεκτ θα ανέβει πρώτη ομάδα και θα διαπιστωθεί ότι δεν χρειάζονται άλλες μεταγραφές, έχουμε πλέον παίχτη αξίας 3μ απο λοκομοτίβ βασικούρα. Εγκρίνει και ο Αλμέιδα φυσικά, τον παρακολουθούσε από την Τσίβας.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×