Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

12 minutes ago, Kapetane21 said:

Θαυμάστε την ΑΕΚ της Αγίας Σοφιάς με Μανταλένα, Κίτσοτζαβελλα και flying dutchman. 

Αυτές είναι οι δυνατότητες του γέρου. 

Όχι ρε υπομονή.

Οταν τα λέω εγώ είμαι μικρός και γκρινιάζω.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, baRon21 said:

τα λέω εγώ είμαι μικρός και γκρινιάζω.

Ανυπόμονοι νεαροί. Και γκρινιάρηδες. Βιάζονται να δουν την χρυσή εποχή Μελλισανίδη με το νέο γήπεδο. Υπομονή νεανία μου, έχει για όλους ο πρόεδρος.

Link to comment
Share on other sites

Ομάδα μιας χρήσης παλι ο μεγιστάνας.... Τον πρωτο σκόρερ του πρωατθληματος σας φέρνει ρε πεπονια .... 

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε, 2 ποδοσφαιρισταί είναι ακόμα και μετά ο απρόβλεπτος Τίγρης που θα αποφασίσει για το κεράσι γλασέ "για να ζεσταθεί ο κόσμος στην Αγιασοφιά" όπως είπε και ο Κετς.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, The Magician said:

Είπαμε, 2 ποδοσφαιρισταί είναι ακόμα και μετά ο απρόβλεπτος Τίγρης που θα αποφασίσει για το κεράσι γλασέ "για να ζεσταθεί ο κόσμος στην Αγιασοφιά" όπως είπε και ο Κετς.

Φαν φεερτ και Φερνάντες?

Link to comment
Share on other sites

Just now, baRon21 said:

Φαν φεερτ και Φερνάντες?

Δεν νομίζω ότι έχουν καταλήξει ακόμα. Δεν έχω κάποια τελευταία πληροφόρηση, την αίσθησή μου μεταφέρω.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, The Magician said:

Δεν νομίζω ότι έχουν καταλήξει ακόμα. Δεν έχω κάποια τελευταία πληροφόρηση, την αίσθησή μου.

Σε ευχαριστώ, αλλά μόνο και μόνο που με καμία 15αρια μαρια πλας έσοδα πάει σε λύσεις τέτοιου επιπέδου δεν έχω κάτι άλλο να πω, κουράζει η φάση.

Συμμεριζομαι @Bukowski περί καμένης χρόνιας, αν και όταν το είχε πρώτο γράψει δεν το πιστεύα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, baRon21 said:

Σε ευχαριστώ, αλλά μόνο και μόνο που με καμία 15αρια μαρια πλας έσοδα πάει σε λύσεις τέτοιου επιπέδου δεν έχω κάτι άλλο να πω, κουράζει η φάση.

Συμμεριζομαι @Bukowski περί καμένης χρόνιας, αν και όταν το είχε πρώτο γράψει δεν το πιστεύα.

Μπουκόφσκι μάντης Κάλχας, βουλωμένο γράμμα διαβάζει. Οι στοιχηματικές αυτόν ρωτάνε για αποδόσεις. 

Μόνο την χρονια του πρωταθληματος επεσε εξω

Link to comment
Share on other sites

Τιγρικα σκεπτομενος, αν ο στοχος ειναι να ξεπουλησω διαρκειας και τα οπλα ειναι 2, νεο γηπεδο και παιχταραδες, γιατι να τα καψω και τα δυο τη μια χρονια?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, aris2168 said:

Τιγρικα σκεπτομενος, αν ο στοχος ειναι να ξεπουλησω διαρκειας και τα οπλα ειναι 2, νεο γηπεδο και παιχταραδες, γιατι να τα καψω και τα δυο τη μια χρονια?

Αισιόδοξο σε βρίσκω για την δεύτερη χρονιά.

Link to comment
Share on other sites

Τίγρης ειναι ικανός να γλιτώσει τα συμβόλαια όλων των κομμενων και να κάνει ανανέωση συμβολαίου στον Μάνταλο για να μην αισθάνεται ριγμένο. Σε σχέση με τους άλλους.... Α και να μην φέρει κανέναν γιατί έρχεται δυσκολος χειμωνας

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Αισιόδοξο σε βρίσκω για την δεύτερη χρονιά.

Οχι μωρε, αυτο ειναι το φετινο σκεπτικο. Του χρονου αναπροσαρμοζουμε. Υπαρχει ευελιξια.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aris2168 said:

Οχι μωρε, αυτο ειναι το φετινο σκεπτικο. Του χρονου αναπροσαρμοζουμε. Υπαρχει ευελιξια.

Ευελιξία με βάση την τσιγγουνιά. Ελπίζω να μην έχει δεύτερη χρονιά.

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να ξοδευει για μαλακιες λεφτά και εκεί που πρεπει να μην δίνει το κάτι παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Ρε φίλε δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να ξοδευει για μαλακιες λεφτά και εκεί που πρεπει να μην δίνει το κάτι παραπάνω

Πέρα από Γκατσι, που άλλου έχει ξοδέψει λεφτά φέτος πέρα από τα πριμ σε Βιντα, γιονσον, που και αυτα δεν τα έδωσε ντούκου αλλά σε βάθος χρόνων?

Σε ατομικά σνακ και νερό είναι η απάντηση.

Ζητω ο ΔΜ.

Καντε υπομονή αδέλφια, έρχεται ο Φαν Φεερτ να κάτσει στα bucket καθίσματα του πάγκου της περιφέρειας από το 23.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, baRon21 said:

Πέρα από Γκατσι, που άλλου έχει ξοδέψει λεφτά φέτος πέρα από τα πριμ σε Βιντα, γιονσον, που και αυτα δεν τα έδωσε ντούκου αλλά σε βάθος χρόνων?

Σε ατομικά σνακ και νερό είναι η απάντηση.

Ζητω ο ΔΜ.

Καντε υπομονή αδέλφια

Σε μαλακιες για την παρτι του λέω. Για την ομάδα ουτε τον ιδρώτα του δεν δινει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Σε μαλακιες για την παρτι του λέω. Για την ομάδα ουτε τον ιδρώτα του δεν δινει

👍 

Link to comment
Share on other sites

Τι γκρινιάζετε μωρέ μαλάκες μεσημεριάτικα. 

Λες και δεν ξέρει τον τρόπο ο Τίγρης να σας φτιάξει. 

Και θα σας φτιάξει. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brom21 said:

Δυσκολευει του Καβανι στη Βιγιαρεαλ.

Ο Τιγρης κανει τα κουμαντα του.

Δάκτυλος @Bukowski έχει χαλάσει όλες τις συμφωνίες

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, MITSAKLAS said:

Τι γκρινιάζετε μωρέ μαλάκες μεσημεριάτικα. 

Λες και δεν ξέρει τον τρόπο ο Τίγρης να σας φτιάξει. 

Και θα σας φτιάξει. 

Και η γρίνα τέχνη είναι 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brom21 said:

Δυσκολευει του Καβανι στη Βιγιαρεαλ.

Ο Τιγρης κανει τα κουμαντα του.

@billy21 έχουμε αρκετό πλεόνασμα για να τον πάρουμε? Τι λέει η λαδόκολλα.

Πρεπει να έπεσαν και οι τιμές για τα σιτηρά όποτε θα του βγουν πιο φθηνά οι μπάρες δημητριακών για τους χορευτές των εγκαινίων?

Link to comment
Share on other sites

Θα είναι φαρσοκωμωδια να μην ολοκληρωθεί η ενίσχυση  ιδιαίτερα μετά και από πώληση και απαλλαγές συμβολαίων.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×