Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Just now, NIS 9-11 said:

βραδυ σαββατου σιντιμπε

και ο αεκτζης θα χυνει 

δευτερα ηρθε μελαγχολικη

και πηραμε το ζινι

Σιντιμπέ τον έλεγαν

και τα γαυράκια έκλαιγαν

Κι αν τελικά ποτέ του δεν ερθεί

Ο Ζινι πάντοτε θα ναι για εμας εκεί

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, tarasfw said:

Δε διαβάζω πλέον, δεν αντέχεται η γραφικότητα τους....μου φάνηκε όμως πολύ υπερβολικό 

Κοιτα γενικα ειμαι της άποψης πως αν ειναι να σαι γελοίος, πρεπει να σαι οσο περισσοτερο γινεται. Απο αυτη την αποψη το παμε άψογα. Μην ξεχνάς πως είμαστε η ομαδα που χει γινει τρεντι λογω τσίλιες καφενείου. Θελω να πω αλλοι επενδύουν σε επικοινωνία, εμεις εμπνέουμε την αγνή γραφικότητα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

H Φενέρ είναι κοντα στον Μακαμπού.

H Fener δεν ενδιαφερεται για Μακαμπου και δεν εχει θεση ξενου γραφουν οι Τουρκοι . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

H Fener δεν ενδιαφερεται για Μακαμπου και δεν εχει θεση ξενου γραφουν οι Τουρκοι . 

Εχουν μπερδέψει τα Μακαμπούτια τους στην Φενερ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

H Fener δεν ενδιαφερεται για Μακαμπου και δεν εχει θεση ξενου γραφουν οι Τουρκοι . 

Διαψεύδουν γρηγορότερα αυτοί. Ωραία

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, billy21 said:

H Φενέρ είναι κοντα στον Μακαμπού.

Φενερ δεν να γαμαει και αυτη να πουμε.

Εχει παρει τον Κινγκ τον Μπατσουαι προχτες και τον Ζοάο Πέντρο απο την Σαμπντόρια, πόσους σεντερ φορ θα εχει

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Κοιτα γενικα ειμαι της άποψης πως αν ειναι να σαι γελοίος, πρεπει να σαι οσο περισσοτερο γινεται. Απο αυτη την αποψη το παμε άψογα. Μην ξεχνάς πως είμαστε η ομαδα που χει γινει τρεντι λογω τσίλιες καφενείου. Θελω να πω αλλοι επενδύουν σε επικοινωνία, εμεις εμπνέουμε την αγνή γραφικότητα.

Σε γελοιοτητα πρωτάθλημα παίρνουνε από Α γύρο 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, baRon21 said:

Φενερ δεν να γαμαει και αυτη να πουμε.

Εχει παρει τον Κινγκ τον Μπατσουαι προχτες και τον Ζοάο Πέντρο απο την Σαμπντόρια, πόσους σεντερ φορ θα εχει

Κανουν επίδειξη πλουτου τα μουνοπανα. Που ακούστηκε να χει ομαδα τρεις επιθετικους;

Link to comment
Share on other sites

Just now, baRon21 said:

Φενερ δεν να γαμαει και αυτη να πουμε.

Εχει παρει τον Κινγκ τον Μπατσουαι προχτες και τον Ζοάο Πέντρο απο την Σαμπντόρια, πόσους σεντερ φορ θα εχει

Αν έχεις λεφτά παίρνεις

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

 

Άψογα αν μέχρι την Πέμπτη δεν πάει Τουρκία κάπου αλλού θα έχουμε ελπίδες,

Link to comment
Share on other sites

Μιας και λέτε για Τουρκία, να πούμε ότι η ομάδα του Πιρλο έχει 4 βαθμούς σε 4 ματς με παθητικό 9 γκολ και είναι στην 14η θέση. 

Link to comment
Share on other sites

Μάθετέ το. Γιε ε εεε 
Μάθετέ το! Μα τι;
Με φωνάζουνε ζίνι (το ζίνι, το ζίνι)
γιατί σ’ όλα είμαι μέσα (είμαι μέσα, είμαι μέσα)
κι όταν κάποια φορά έρθουν όλα στραβά δε μου λείπει η χαρά.

Με φωνάζουνε ζίνι (το ζίνι, το ζίνι)
γιατί σ’ όλα είμαι μέσα (είμαι μέσα, είμαι μέσα)
κι έχω βάλει σκοπό στην Αγια Σοφια να γινω πρψτος σκορερ εγω 

εεεεεεε (τρις)

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Έδωσε πολύ χρήμα φέτος η Φενέρ. Λογικό από τότε που ανέλαβε πρόεδρος ο Αλί Κότς το πήρε η Γαλατά , η Μπεσίκτας, η Μπασάκ μέχρι και η Τράμπζον το σήκωσε σαν ένας άλλος μπάοκ μετά απο 40 χρόνια, μόνο η Φενέρ δεν το πήρε 😂

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, baRon21 said:

Φενερ δεν να γαμαει και αυτη να πουμε.

Εχει παρει τον Κινγκ τον Μπατσουαι προχτες και τον Ζοάο Πέντρο απο την Σαμπντόρια, πόσους σεντερ φορ θα εχει

Από Κάλιαρι 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aussie said:

O Γιακουμακης των 11 γκολ στον Πλατανια γιατι δεν εκανε 20 γκολ με την ΑΕΚ εχοντας καλυτερους παιχτες για ταισμα;

O φαν Βερτ είναι ανώτερος

Link to comment
Share on other sites

Κρίσιμες είναι οι επόμενες ώρες για την προσπάθεια της ΑΕΚ να αποκτήσει τον Τζιμπρίλ Σιντιμπέ. Οι συζητήσεις με τον Γάλλο δεξιό μπακ είναι σε πολύ καλό δρόμο, αλλά ακόμη δεν υπάρχει οριστική συμφωνία με τους εκπροσώπους του. 

Η Νότιγχαμ φαίνεται πως εγκατέλειψε την προσπάθεια απόκτησης του 30χρονου άσου, ενώ και η Μπέτις τον έχει ακόμη ως εναλλακτική λύση έχοντας άλλους παίκτες πιο ψηλά στη λίστα της. 

Στις τάξεις της «Ένωσης» υπάρχει συγκρατημένη αισιοδοξία για θετική κατάληξη της υπόθεσης. Αν όλα πάνε καλά και ο Σιντιμπέ υπογράψει, θα έρθει άμεσα στην Αθήνα για ιατρικές εξετάσεις και υπογραφές. 

Σε ό,τι αφορά στον σέντερ φορ, οι «κιτρινόμαυροι» παίζουν σε… διπλό ταμπλό. Ο Τομ Φαν Βέερτ του Βόλου είναι στη λίστα τους, αλλά έχουν στα υπόψη και ένα άλλο όνομα φορ. Ο 20χρονος Ανγκολέζος φορ Ζίνι έρχεται στην Αθήνα αλλά λογίζεται περισσότερο ως επένδυση και θα ενισχύσει σε πρώτη φάση την ΑΕΚ Β.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Hades said:

Μετά και την τρέλα των Μεξικανων με τον Πινεδα, βλέπω να γινόμαστε πασίγνωστοι και στην Αφρική. 

Φαντάζομαι αυτόν τον τύπο να μας αναφέρει 

 

channels4_profile.jpg

O brother Μουζόν;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η Σοτσι κάνει μπάσιμο για τον Φαν Φεερτ.

Ρε γαμημενοι Ρώσοι, αφήστε μας τον παικταρα να πούμε.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, baRon21 said:

Η Σοτσι κάνει μπάσιμο για τον Φαν Φεερτ.

Ρε γαμημενοι Ρώσοι, αφήστε μας τον παικταρα να πούμε.

Μακάρι.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MITSAKLAS said:

Μακάρι.

Μπα μην το λες καν.

Απλα προστέθηκε αλλη μια προτάσουλα στο άρθρο του κεφτε

«Παρα την πρόταση της Σοτσι, η ΑΕΚ με προσωπική εντολή του Δημήτρη Μελισσανίδη καταφέρνει να εντάξει στο δυναμικό της τον πρωτο σκόρερ της Σουπερ Λιγξ για την σεζον 2021-2022.»

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×