Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, Bukowski said:

Αγκόλα στην ιστορική 1⁰ de Agosto

Εκεί μπορεί να έχουν μπάλες από δέρμα κροκόδειλου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, tarasfw said:

O ένας φέρνει Μαρσέλο και ο άλλος παλεύει με το Ζινι.....

Μαρτσελο φέρνει ο χοντρος

Στα νευρα μας τη δινει

Μα φίλε μου με Ζινι εγω

Πανζουρλισμος θα ζινει

 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, tarasfw said:

Εκεί μπορεί να έχουν μπάλες από δέρμα κροκόδειλου 

Κάνουν περιτομες εκει στα αγόρια; Αν ναι μπορει και από πουτσόδερμα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειχα ποσταρεί άλλους 3. Ένα που είχε ο Ερυθρός Αστέρας πριν ήταν στην Μόλντε, που πήγε στην Μάλμε νομίζω, ο επιθετικός της Μπόντο ο Μπόνιφέϊς που πήγε στην πρωταθλήτρια Βελγίου κ έναν που παίζει στην Βαλερένγκα αν θυμάμαι καλά. Και έχει κ άλλους, Ειδικά η Νιγηρία είναι power. Και έχει κ σχετικά καλό πρωτάθλημα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Ειχα ποσταρεί άλλους 3. Ένα που είχε ο Ερυθρός Αστέρας πριν ήταν στην Μόλντε, που πήγε στην Μάλμε νομίζω, ο επιθετικός της Μπόντο ο Μπόνιφέϊς που πήγε στην πρωταθλήτρια Βελγίου κ έναν που παίζει στην Βαλερένγκα αν θυμάμαι καλά. Και έχει κ άλλους, Ειδικά η Νιγηρία είναι power. Και έχει κ σχετικά καλό πρωτάθλημα.

Εξ αρχης εγραψα πως ο τυπος φαινεται να το χει. Τωρα ποσο δεν ξερω, αλλα νταξ δες λιγο Κοσιδη δες και Ζινι και κρινε

Link to comment
Share on other sites

Μετά και την τρέλα των Μεξικανων με τον Πινεδα, βλέπω να γινόμαστε πασίγνωστοι και στην Αφρική. 

Φαντάζομαι αυτόν τον τύπο να μας αναφέρει 

 

channels4_profile.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εξ αρχης εγραψα πως ο τυπος φαινεται να το χει. Τωρα ποσο δεν ξερω, αλλα νταξ δες λιγο Κοσιδη δες και Ζινι και κρινε

 Το θέμα είναι να αξιολογήσεις το επίπεδο που έπαιζε κ πόσο γρήγορα μπορεί να φτάσει στο δικό σου κ φυσικά να κάνει τα ίδια ή κ καλύτερα αφού θα έχει προπονηθεί όπως πρέπει. Για μένα ρίχνεις το βάρος στον Ζίνι αφού ο Κοσίδης πήρε τις ευκαιρίες του κ δεν έκανε τπτ.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Μετά και την τρέλα των Μεξικανων με τον Πινεδα, βλέπω να γινόμαστε πασίγνωστοι και στην Αφρική. 

Φαντάζομαι αυτόν τον τύπο να μας αναφέρει 

 

channels4_profile.jpg

Εχουμε κανεναν να μιλάει Angolan Portuguese να φτιαξει accounts στα social media οπως θα φτιάξει ο @Rayo Vallecano 21 ισπανικα;

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα δουλέψει με Οφρυδοπουλο και θα μάθει τα μυστικά του ποδοσφαίρου 

Στείλτε τον δανεικό σε καμία Β Ολλανδίας καλυτερα λέω εγώ 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

 Το θέμα είναι να αξιολογήσεις το επίπεδο που έπαιζε κ πόσο γρήγορα μπορεί να φτάσει στο δικό σου κ φυσικά να κάνει τα ίδια ή κ καλύτερα αφού θα έχει προπονηθεί όπως πρέπει. Για μένα ρίχνεις το βάρος στον Ζίνι αφού ο Κοσίδης πήρε τις ευκαιρίες του κ δεν έκανε τπτ.

 

Εγω βασικα πιστευω τον Κουχαρσκι. Μακαρι να φέρνει καθε χρονο 2-3 τετοιους.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Ναι θα δουλέψει με Οφρυδοπουλο και θα μάθει τα μυστικά του ποδοσφαίρου 

Στείλτε τον δανεικό σε καμία Β Ολλανδίας καλυτερα λέω εγώ 

Δεν διαβάζεις Κετσετζόγλειο ρεπορτάζ όμως:

"Ο Ζίνι αναμενεται να ενταχθεί στο βασικό γκρουπ αλλα ανάλογα με τις ανάγκες θα αγωνίζεται και στη Β ομάδα."

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Δεν διαβάζεις Κετσετζόγλειο ρεπορτάζ όμως:

"Ο Ζίνι αναμενεται να ενταχθεί στο βασικό γκρουπ αλλα ανάλογα με τις ανάγκες θα αγωνίζεται και στη Β ομάδα."

Τα Σάββατα θα σκοράρει με τη Β ομάδα και τις Κυριακές με την Α. Τγρ φχρστ

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, billy21 said:

 Το θέμα είναι να αξιολογήσεις το επίπεδο που έπαιζε κ πόσο γρήγορα μπορεί να φτάσει στο δικό σου κ φυσικά να κάνει τα ίδια ή κ καλύτερα αφού θα έχει προπονηθεί όπως πρέπει. Για μένα ρίχνεις το βάρος στον Ζίνι αφού ο Κοσίδης πήρε τις ευκαιρίες του κ δεν έκανε τπτ.

 

Οπως και αυτος της Σλαβια Πραγας. Που δεν ηξερε ουτε τα βασικα αλλα ειναι ταχυτατος και τωρα ετοιμαζονται να τον πουλησουν κατι μυρια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Δεν διαβάζεις Κετσετζόγλειο ρεπορτάζ όμως:

"Ο Ζίνι αναμενεται να ενταχθεί στο βασικό γκρουπ αλλα ανάλογα με τις ανάγκες θα αγωνίζεται και στη Β ομάδα."

Καλα σε όσα έχει πει αυτός μέσα έχει πέσει 

Λέει καλημέρα και κοιτάω αν όντως είναι πρωί 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Εγω βασικα πιστευω τον Κουχαρσκι. Μακαρι να φέρνει καθε χρονο 2-3 τετοιους.

Τέτοιοι παίκτες διψάνε για ευκαιρίες. Αρκεί να στηριχτούν προπονητικά σωστά.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Τέτοιοι παίκτες διψάνε για ευκαιρίες. Αρκεί να στηριχτούν προπονητικά σωστά.

Αμα ησουν σοβαρο (για ελληνικά δεδομένα παντα) κλαμπ, πέραν των αλλων, θα τον έστελνες εναν χρονο στην Β και θα έλεγες στον ΓΠ να κανει τα κουμάντα του να γράψει 25 γκολ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Αμα ησουν σοβαρο κλαμπ, πέραν των αλλων, θα τον έστελνες εναν χρονο στην Β και θα έλεγες στον ΓΠ να κανει τα κουμάντα του να γράψει 25 γκολ.

Ριάξια τέλος.Συμφωνούμε απόλυτα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Αμα ησουν σοβαρο (για ελληνικά δεδομένα παντα) κλαμπ, πέραν των αλλων, θα τον έστελνες εναν χρονο στην Β και θα έλεγες στον ΓΠ να κανει τα κουμάντα του να γράψει 25 γκολ.

Έτσι χτίζεις το transfermarkt

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hades said:

Έτσι χτίζεις το transfermarkt

25 γκολ μια χρονια στην Β', δανεικός μια χρονια Ολλανδια και να τος ο επομενος Σαμουελ Ετο.

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον ο Κουχαρσκι πουλησε Μιται με 3 μυρια, τον μαυρο Ανγκολεζο Χααλαντ θα τον πουλησει παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

Και γενικά όταν όλοι περιμένουμε κάνα δυο παιχταράδες μπας και κάνουμε τίποτα φέτος, δεν ανακοινώνεις με αυτόν τον τρόπο τέτοια μεταγραφή....και ας είναι για Β ομάδα.το περνάς με μικρά γράμματα. Είναι λίγο γελοίο 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, agelos said:

Μαρτσελο φέρνει ο χοντρος

Στα νευρα μας τη δινει

Μα φίλε μου με Ζινι εγω

Πανζουρλισμος θα ζινει

 

βραδυ σαββατου σιντιμπε

και ο αεκτζης θα χυνει 

δευτερα ηρθε μελαγχολικη

και πηραμε το ζινι

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tarasfw said:

Και γενικά όταν όλοι περιμένουμε κάνα δυο παιχταράδες μπας και κάνουμε τίποτα φέτος, δεν ανακοινώνεις με αυτόν τον τρόπο τέτοια μεταγραφή....και ας είναι για Β ομάδα.το περνάς με μικρά γράμματα. Είναι λίγο γελοίο 

Αμα σου φάνηκε αυτο υπερβολικό, κατσε να δεις πρωτοσελιδο Ώρας οταν κλεισει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Αμα σου φάνηκε αυτο υπερβολικό, κατσε να δεις πρωτοσελιδο Ώρας οταν κλεισει.

Δε διαβάζω πλέον, δεν αντέχεται η γραφικότητα τους....μου φάνηκε όμως πολύ υπερβολικό 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×