Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

58 minutes ago, Brom21 said:

image.png.2965495886c35bb780a29dc0430d9e79.png

Μένει ελεύθερος, φετος ειχε κακη χρονια με την κακη Λεγκια με 8 γκολ. Περσι 22 γκολ και η Λεγκια πρωτη. Τον θελαμε πισω;

Από μένα είναι οχι 

Υπάρχει εμπάργκο για όλους τους πρώην. 

Ακόμα και αυτούς που έπαιζαν στην fantasy 11αδα μας , τύπου Ζονας, 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Duck_Season said:

Από μένα είναι οχι 

Υπάρχει εμπάργκο για όλους τους πρώην. 

Ακόμα και αυτούς που έπαιζαν στην fantasy 11αδα μας , τύπου Ζονας, 

Εχει λογική αυτό που λες και δεν έχεις άδικο τώρα που το ξανασκέφτομαι

Link to comment
Share on other sites

Πρώην ήταν και ο ουχο φυσικά. Τέλος πάντων τίμιος στα νιάτα του τώρα δεν έχω άποψη και ίσως πλεον να μην μπορεί να προσφέρει. Σας τρίτος με μικρό συμβόλαιο θα είχε μια λογική. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, parakmiakos said:

Για τρίτο φορ με κλειστά μάτια. 

 

25 minutes ago, Duck_Season said:

Από μένα είναι οχι 

Υπάρχει εμπάργκο για όλους τους πρώην. 

Ακόμα και αυτούς που έπαιζαν στην fantasy 11αδα μας , τύπου Ζονας, 

Συμφωνώ και με τα δύο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κανένας 

Θέμα νοοτροπίας. Σαν να βαριέσαι να ψάχνεις. Πόσο ντεκαντανς ειναι να γυρίζεις πίσω στις δουλειές που παραιτήθηκες?

Ναι θα υπάρχουν και εξαιρέσεις, αλλά εδώ μιλάμε για αρρώστια 

Καλύτερα να χάσω έναν ουχο,  παρά να λουστώ 10 βατράχια 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 μηνας πριν την αναχωρηση για προετοιμασια. Μεταγραφες?? 0 .. Με τις μεταγραφες που χρειαζομαστε θα επρεπε να εχουν ερθει ηδη 1-2 να ξεκινησει να ρολλαρει. Αλλη μια χρονια με την ψυχη στο στομα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και δεν ειναι μονο οι δικοι μας που κοιταμε να επιστρεψουν, γενικα στην διοικηση της ΑΕΚ αν καποιος εχει αγωνιστει στο Ελλ. Πρωταθλημα παιρνει πολλους ποντους. "Ξερει την Ελληνικη πραγματικοτητα" λες και στελνουμε διπλωματη στην Κινα και πρεπει να ξερει τα εθιμα τους και τις νορμες συμπεριφορας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι κάπου ωπα με τις επιστροφές αλλά δεν νομίζω ότι αυτό είναι το πρόβλημα μας που μένουμε 25 βαθμούς πίσω από τον πρώτο και 13 από τον δεύτερο ξέρω γω.Αν κοιτάξετε στους απέναντι γαυρους βορρά και νότου πάνω κάτω τις ίδιες επιστροφές με μας έχουν.

Φτιάξε σωστή ομάδα και αν κάποιος αξίζει να επιστρέψει ας επιστρέψει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Man Of Faith said:

Συμφωνώ ότι κάπου ωπα με τις επιστροφές αλλά δεν νομίζω ότι αυτό είναι το πρόβλημα μας που μένουμε 25 βαθμούς πίσω από τον πρώτο και 13 από τον δεύτερο ξέρω γω.Αν κοιτάξετε στους απέναντι γαυρους βορρά και νότου πάνω κάτω τις ίδιες επιστροφές με μας έχουν.

Φτιάξε σωστή ομάδα και αν κάποιος αξίζει να επιστρέψει ας επιστρέψει.

Υπάρχει μια σημαντική διαφορά. 

Σε μας επιστρέφουν κατά κανόνα για να τους σποκαταστησει ο οργανισμός. Στον πονομονατο πχ έχουμε σκάσει πάνω από 2 μύρια και υπάρχει κόσμος που πιστεύει ότι είναι αδικημένος και πρέπει να ξανάρθει  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Duck_Season said:

Υπάρχει μια σημαντική διαφορά. 

Σε μας επιστρέφουν κατά κανόνα για να τους σποκαταστησει ο οργανισμός. Στον πονομονατο πχ έχουμε σκάσει πάνω από 2 μύρια και υπάρχει κόσμος που πιστεύει ότι είναι αδικημένος και πρέπει να ξανάρθει  

Γι αυτό λεω οποιος αξίζει να επιστρέψει, παικτικα όχι για κάποιον άλλο λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Η Ράκοφ θέλει κ τον Αλμπάνη. Υπάρχει κ ο Μπακάκης παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ: Γεμίζει τον άξονα μέχρι την προετοιμασία

Καζαμπουμπου αρθο στο πορτοκαλι

Γραφει γραφει και δεν λεει τιποτα 

Και κλεινει το αρθρο ετσι:

Πόσο γρήγορα μπορούν να εμφανιστούν καρποί, είναι κάτι που θα κριθεί από την αγορά. Είναι αλήθεια πως η ΑΕΚ θα πρέπει να πληρώσει υπεραξίες, όπως είναι και αλήθεια πως ακόμα και εάν προσφέρει περισσότερα χρήματα από άλλους ενδιαφερόμενους, δεν αποτελεί τον πλέον ελκυστικό προορισμό. Αρα, χρειάζεται χρόνος και στοχευμένες κινήσεις, αν και στην ΑΕΚ αισιοδοξούν πως θα βρουν τους παίκτες που θέλουν μέχρι το διάστημα που έχουν ορίσει.

🤡🤡

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Υπεραξίες διαβαζω λες και τους είπαμε να κοντράρουν την Μπαρτσελονα για τον Λεβαντοφσκι. 

Meanwhile  όλοι οι στόχοι μας ειναι γνωστες για το πρότζεκτ της οπαπ αρένα,  ενθουσιαζονται που θα μπουν χεράκι,  χεράκι με τον Πετρακη, αλλά κάτι συμβαίνει και χάνουμε επαφή στην συνέχεια και δεν μαθαίνουμε και την γνώμη τους και για τον ατσάλινο

Link to comment
Share on other sites

Στο πολωνικό πρωτάθλημα μετακομίζει με κάθε επισημότητα ο Στράτος Σβάρνας, ο οποίος παραχωρήθηκε από την ΑΕΚ με τη μορφή δανεισμού στην Raków Częstochowa, η οποία διατηρεί οψιόν αγοράς του διεθνή κεντρικού αμυντικού.

Τη συμφωνία, ανακοίνωσε και τυπικά τόσο η κιτρινόμαυρη ΠΑΕ, όσο και η πολωνική ομάδα, η οποία καλωσόρισε τον Στράτο Σβάρνα. Ο ποδοσφαιριστής, τόνισε: “Αυτή είναι η πρώτη μου μεταγραφή στο εξωτερικό. Είμαι πολύ χαρούμενος που βρίσκομαι στη Raków, έναν σύλλογο που πίστεψε σε εμένα από την αρχή. Θα ήθελα να πετύχω τους στόχους μου. Το να παίζω στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις, είναι ένας από τους λόγους που βρίσκομαι εδώ. Η Raków θα προσπαθήσει να μπει στη φάση των ομίλων, οπότε θα ήθελα να βοηθήσω την ομάδα και να συμμετάσχω σε ευρωπαϊκούς αγώνες μαζί της”. Από την πλευρά του, ο αθλητικός διευθυντής της Raków Ρόμπερτ Γκραφ πρόσθεσε: “Ελπίζουμε ότι ο Στράτος θα αυξήσει σημαντικά τον ανταγωνισμό και θα βοηθήσει στην επίτευξη των στόχων μας. Είναι ένας παίκτης που μπορεί να παίξει ως στόπερ και ως δεξιός μπακ”.

Η ανακοίνωση της ΠΑΕ ΑΕΚ:

Η ΠΑΕ ΑΕΚ ανακοινώνει την παραχώρηση του ποδοσφαιριστή Στράτου Σβάρνα στην RKS Rakow Czestochowa, με τη μορφή δανεισμού για έναν χρόνο.

Η πολωνική ομάδα διατηρεί οψιόν για την αγορά των δικαιωμάτων του Έλληνα διεθνή αμυντικού το καλοκαίρι του 2023. 
 

95bec913bfba53d4680b9debcf2331c9_864328.

Link to comment
Share on other sites

Ο Καζαμπουμπου λέει ότι η ίδια ομάδα ενδιαφέρεται και για τον Αλμπάνη. 

Link to comment
Share on other sites

Τον εβαλαν να κόψει την φέτα με το μαχαίρι. Μαλακια έκαναν. Τον πατσά με το ψαλίδι έπρεπε να τον βάλουν να κόψει, που δεν κόβει ούτε με βάλε μέσα στο γήπεδο 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Γάμησαν την ΑΕΚ για να γίνει ποδοσφαιριστης ο σβάρνα... Ξυλο που θέλουν... 

Και ο άλλος το έχει πρωτο θεμα αντί να το κρυβουν.. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως  κοιτάξτε παρουσίαση που κάνει για τον σβάρνα ο Πολωνος και συγκρίνετε .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×