Jump to content

Recommended Posts

5 minutes ago, SpiRos said:

Εγώ ήξερα και φρόντισα από την αρχή. 😛

Ε με το Τσί σου πάμε, δεν το ξέρουμε; 

Αν περιμέναμε από την πούστρα... 

Link to comment
Share on other sites

Μια και το θυμήθηκα: εύχομαι να βρεθεί άλλος εκτελεστής πέναλτι από τον Αμραμπατ, γιατί πάλι την Κυριακή είδα δύο τύπους γύρω μου που έβγαζαν βίντεο την εκτέλεση φωνάζοντας κάρφωσε το ρε πουστη καράφλα. Κάντε κάτι να σταματήσει αυτό το πράμα, για το Θεό.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Μια και το θυμήθηκα: εύχομαι να βρεθεί άλλος εκτελεστής πέναλτι από τον Αμραμπατ, γιατί πάλι την Κυριακή είδα δύο τύπους γύρω μου που έβγαζαν βίντεο την εκτέλεση φωνάζοντας κάρφωσε το ρε πουστη καράφλα. Κάντε κάτι να σταματήσει αυτό το πράμα, για το Θεό.

Τη λες και γούρικη πάντως τη συγκεκριμένη ατάκα όποτε ακούγεται 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, George_D said:

δεν βαριεσαι να καθεσαι να τα φτιαχνεις ολα αυτα..?? 😁

Εύκολο . Δεν το γράφω όλο απο την αρχή . Όποτε γινεται καποια αλλαγή βιορθώνω το προηγούμενο (μπορεί να γίνει συχνά)  ή κάνω κάποιες αλλαγές και ανα 2 μηνο ή μηνα στην μεταγραφική περίοδο το ξαναποστάρω σαν update . 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ο Garcia ποτέ θα ανανεώσει το συμβόλαιο του? 

Πρέπει να γίνει αναπροσαρμογή αμεσα.

Πέρυσι έπρεπε να είχε γίνει... Αλλά έστω φέτος.... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κατεβαζει στο 20% το ποσοστο μεταπωλησης η Μπειταρ για Γκαρσια με τη προυποθεση να λαβει τα χρηματα cash λογω οικονομικων προβληματων.

Με λιγα λογια αν πουλησουμε Γκαρσια 15 εκατ, δικα μας θα ειναι τα 2,2 + 0,8*(15-2,2) δηλαδη περιπου 12,5 εκατ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Brom21 said:

Κατεβαζει στο 20% το ποσοστο μεταπωλησης η Μπειταρ για Γκαρσια με τη προυποθεση να λαβει τα χρηματα cash λογω οικονομικων προβληματων.

Με λιγα λογια αν πουλησουμε Γκαρσια 15 εκατ, δικα μας θα ειναι τα 2,2 + 0,8*(15-2,2) δηλαδη περιπου 12,5 εκατ.

Νάχαμε να λέγαμε... Αμα είσαι παίχτης, τους σκάς μπροστά 1,5 χαρτί τώρα και καταργείς την ρήτρα (πλάκα κάνω πρόεδρε μη μας πάθεις κανα έμφραγμα)

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kami said:

Νάχαμε να λέγαμε... Αμα είσαι παίχτης, τους σκάς μπροστά 1,5 χαρτί τώρα και καταργείς την ρήτρα (πλάκα κάνω πρόεδρε μη μας πάθεις κανα έμφραγμα)

Αν εμενε το 40%, νομιζω οτι ο προεδρας θα προτιμουσε να τον πουλησει 10 παρα 20 μυρια ας πουμε, γιατι θα του καθοταν πολυ ασχημο να σκασει 8 ολοκληρα για το "τιποτα". 

Οχι οτι με τα 4 δε θα τρεμουν τα χερια του....

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Kami said:

Νάχαμε να λέγαμε... Αμα είσαι παίχτης, τους σκάς μπροστά 1,5 χαρτί τώρα και καταργείς την ρήτρα (πλάκα κάνω πρόεδρε μη μας πάθεις κανα έμφραγμα)

Αυτη τη στιγμη το 40% του Λιβαι αντιστοιχει σε 5-6 εκατομμυρια. Δεν υπαρχει λογος να γινει εξαγορα της ρητρας. Θα αξιζε αμα ειχε γινει περσι ή αμα ο Λιβαι μεινει αλλο ενα χρονο και αυξησει την αξια του στα 30 μυρια, κατι που δε προκειται να γινει.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brom21 said:

Αυτη τη στιγμη το 40% του Λιβαι αντιστοιχει σε 5-6 εκατομμυρια. Δεν υπαρχει λογος να γινει εξαγορα της ρητρας. Θα αξιζε αμα ειχε γινει περσι ή αμα ο Λιβαι μεινει αλλο ενα χρονο και αυξησει την αξια του στα 30 μυρια, κατι που δε προκειται να γινει.

Στο δικό σου παράδειγμα υπάρχει, αν με 1,5  καταργείς την ρήτρα και θα εισπράξεις 5 παραπάνω όταν πουλήσεις

Link to comment
Share on other sites

ο κουχαρσκι τον έχει βγάλει στη βιτρίνα και ξέρει ήδη τι λεφτά πιάνει άρα ΑΝ ισχύει αυτό που γράφτηκε θα το ζυγησουν και θα αποφασίσουν. 

Link to comment
Share on other sites

O Λιβαι ειναι 25-26 χρόνων, οχι 20. Να το συνυπολογιζουμε αυτο οταν σκεφτόμαστε ποσα λεφτά μπορει να δώσει μια ομάδα. 

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν παράλογο αν δεν το έκανε, το εξήγησα μερικές εβδομάδες πριν σε σχέση με μεταγραφή κάποιου παίχτη μας σε ομάδα της Μπουντεσλίγκα που παίζει για υποβιβασμό.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Toni Black said:

20230226_204023.jpg

Κάπου είδα ένα story του προχθές για τα γενέθλια της κόρης του αν δεν κάνω λάθος που είχε όλο το σόι εδώ από Μεξικό και έγραψε και του χρόνο όλη εδώ στην Ελλάδα αν κατάλαβα από τα ισπανικά που ξέρω χάρη στις εκατοντάδες ισπανολατινικες σειρές που έχω δει στο netflix 

  • Δικεφαλάκι 3
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Bluesman said:

γκατσινοβιτς1.jpg

γκατσινοβιτς2.jpg

Γνωρίζω ότι πιθανότατα υπερβαίνω τα εσκαμμένα, διότι δεν είμαι ποδοσφαιράνθρωπος, αλλά βλέποντας τα γραφήματα ένας βασικός λόγος της τεράστιας διαφοράς (πέραν προπονητού, ψυχολογίας κλπ.) μου φαίνεται ο ΡΟΛΟΣ του (το ΘΕΣΗ είναι συχνά παραπλανητικό). Ο Γκάτσι είχε περυσι περίπου τον ρόλο που έχει σε μας ο Πινέδα, ενώ φέτος σε μας έχει τον ρόλο που πέρυσι στους ζέλες είχε ο Αϊτορ. Άλλο υπηρετώ αξιοπρεπώς έναν ρόλο και άλλο "βγάζω μάτια". Ας θυμηθούμε και τον Πινέδα -εξ ανάγκης- αριστερά.

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Bluesman said:

γκατσινοβιτς1.jpg

γκατσινοβιτς2.jpg

 

Από περυσι φαινόταν τι παιχτης είναι... Τα στατιστικά νομίζω στο ποδόσφαιρο δεν έχουν παντα τόση σημασία. Στον παναθηναικο έπαιζε πιο μακριά από την περιοχη . Αλλά και παλι φαινόταν ότι το χει... 

Link to comment
Share on other sites

On 2/22/2023 at 4:07 PM, Geologos said:

Πως το μαθανε στην ΠΑΕ? Απο email?

Ελεγχθηκε η αυθεντικοτητα του αυτή την φορά?

Που το θυμήθηκες αυτό ρε φιλε;

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Man Of Faith said:

Που το θυμήθηκες αυτό ρε φιλε;

Πως το ξεχασες εσύ να ρωτάς καλύτερα. Είναι στο hall of fame της εποχής Μελισσανίδη.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Geologos said:

Πως το ξεχασες εσύ να ρωτάς καλύτερα. Είναι στο hall of fame της εποχής Μελισσανίδη.

Μας έσωσε ο Λύσανδρου λένε οι δοξασίες 

Link to comment
Share on other sites

  • AG21 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×