Jump to content

Recommended Posts

59 minutes ago, MITSAKLAS said:

Μπούλη δεν τον είχε πει τότε το Μάκη ο Μελ και τον πήραν τα ζουμια τον έναν από 'μας;

Δεν το θυμάμαι αυτο,  εχει πει και πολλά ο τίγρης 

Link to comment
Share on other sites

Ελα ενταξει, το βιντεο ειναι ξεκαθαρο.

Τον σπρωχνουν, ο Αλμειδα κοιταει περιεργος και ξαφνικα πλακωνουν 10 μπραβοι του Βου που το μονο που θελουν να κανουν ειναι να προκαλεσουν σκηνικο.

 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα πιο πολύ μαζί του!Μακάρι να τον έθαβε τον αρχιπουστα....Τον σπρώχνει εντωμεταξύ και δεν κουνιέται πιθαμή ο Πελάδο....Προβοκάτσια ξεκάθαρη.....

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

2 βδομάδες έμειναν κοουτς. Κάντους ταλιμπαν και μπείτε στους 2 αγώνες σαν να μην υπάρχει αύριο. Μπουρδέλα που θελετε πρωταθλημα, βρωμιάρηδες....Γαμήστε τους ρε

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Προβοκάτσια ξεκάθαρη.....

το ότι το είδε ο Λουτσέσκου και έφυγε για τα αποδυτήρια με κάνει να πιστεύω πως ήταν σχεδιασμό από πριν όλο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ολο αυτο θα τους γυρισει μπουμερανγκ. Ειμαι σιγουρος. 

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε στη φόρα και το βίντεο που του την πέφτει ο Γκαγκα με ένα πλήθος φουσκωτών.

ΜΝΠΝ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλε Αλμέδια κρίμα που δεν άφησες αποτύπωμα στη μάπα τους τα δαχτυλίδια σου

Link to comment
Share on other sites

Το βιντεο δεν εχει ανεβει σε κανενα "αντικειμενικο" σαιτ ακομα...

Link to comment
Share on other sites

Κεφαλίδι έπρεπε να ρίξεις στο νοπανο. Γαμώ τα πάντα τους που τόλμησαν να απλώσουν χέρι πάνω σου τα σκπδ.

Link to comment
Share on other sites

είμαι περήφανος πάντως που έχουμε έναν προπονητή που όταν τον σπρώξανε δεν έκανε θέατρο αλλά αντιθέτως στάθηκε σαν βράχος. Ενώ άλλοι είχαν τους προπονητές τους με καροτσάκια και διχτάκια στο κεφάλι. 

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Leon21 said:

είμαι περήφανος πάντως που έχουμε έναν προπονητή που όταν τον σπρώξανε δεν έκανε θέατρο αλλά αντιθέτως στάθηκε σαν βράχος. Ενώ άλλοι είχαν τους προπονητές τους με καροτσάκια και διχτάκια στο κεφάλι. 

Για τον προπονητη πρεπει να ειμαστε ολοι περηφανοι. Για την ΠΑΕ που τον εβαλε να ζητησει και συγγνωμη εγω προσωπικα δεν ειμαι καθολου περηφανος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατί η ΑΕΚ δεν ζητά τιμωρία των Βουλγαρων; Δεν αφήνει ο Ιβάν;

Link to comment
Share on other sites

Εικόνα

Γαμιέστε όσοι αφήσατε να συμβεί αυτό. ΓΑΜΙΕΣΤΕ κ να παρακαλάτε μην στραβώσει ο άνθρωπος κ φύγει. 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, bladerunner21 said:

Εικόνα

Γαμιέστε όσοι αφήσατε να συμβεί αυτό. ΓΑΜΙΕΣΤΕ κ να παρακαλάτε μην στραβώσει ο άνθρωπος κ φύγει. 

Φίλε να ξέρεις δεν θα φύγει για κάνενα μουνόπανο ίσα ίσα θα κάτσει να τους γαμάει κάθε χρόνο. Στη χώρα του έχει ζήσει χειρότερες στιγμές!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φανταστείτε και να νικάγαμε τι θα έκαναν.Το σκηνικό ήταν προμελετημένο να γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλακες Βούλγαροι ο τύπος δεν έχει μασήσει μέσα στο Μπομπονερα με τους άλλους να κρέμονται απο πάνω του σα τα  σταφύλια ,στο μαντρί σας θα φοβόταν? Ζώα.

ΠΑΕ ΑΕΚ κλασική εχθρός της ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Την μια μπαινει ο τσετσενος με μπραβους και οπλα τωρα χωνεται η πορδη ο Γκαγκατσης και προκαλει παλι επεισοδια. Δεν φταιει κανεις εκτος απο τον μαλακα που δεν τους εκανε ενσταση με τα δελτια να σε λενε χαρτινο τωρα τα ορκ της κοπριας 4 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σαν πουτάνα σιγά σιγά πήγε έσπρωξε και μέτα έφυγε ο φλώρος στα αποδυτήρια και αμόλυσε τα άσβερκα ορκ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Karagimi said:

Στοχευμένα άρθρα από παντού, όλως τυχαίως αυτό επέλεξαν από την αυτοβιογραφία. Σιχαμένα ζώα

image.png.16ac215de163a5336ba0405a05d5a0f6.png

Εγώ πάλι γιατί το θεωρώ επαινετικό το χωρίον ?

Έχω πρόβλημα, λέτε ?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gybe21 said:

Ρε μαλακες Βούλγαροι ο τύπος δεν έχει μασήσει μέσα στο Μπομπονερα με τους άλλους να κρέμονται απο πάνω του σα τα  σταφύλια ,στο μαντρί σας θα φοβόταν? Ζώα.

ΠΑΕ ΑΕΚ κλασική εχθρός της ΑΕΚ.

Τι να μασήσει ο ματίας τους έχει για πρωινό.

Link to comment
Share on other sites

Το πορτοκαλι ακομα να το ανεβασει και κοβει και σχολια που αναφερονται και σε αυτο.

 

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν έχω παραπάνω νεύρα για τον πουτάνας γιο τον νάνο ή την παε

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×