Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Ο Μελισσανίδης παρ' ότι είναι πλέον ο Καπουτζίδης των παραγόντων, εξακολουυθεί να έχει ένα τσουτσουνάκι και δυο αρχιδάκια. 

Το ένα του αρχιδάκι είναι ο ΓΠ, το άλλο ο Μάνταλος-Μανταλοειδή-Μανταλισμός. 

Ότι κοπεί καλό είναι. Μακάρι όλα. 

Ούτε τον παλέτα ρε φιλε, είμαι σίγουρος ότι θα τον γλεντουσε και ο Δημητρελος αν ήταν αντιπαλος.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Καλα εμενα στα αρχιδια μου κιολας αμα θελετε πλακωστε τον και στο ξυλο. Χαρη θα κανετε στον Μελισσανιδη.

Εγώ για το καλό του Αλμέιδα τα γράφω και οι Χριστοπαναγίες οι προκαταβολικές για το καλό του είναι. 

Τώρα αν ο Ψινάκης θέλει να δει φάση σαν το χθεσινό 1-2 που γύρισε όλο το παιχνίδι, θα κάτσω να σκάσω νομίζεις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Όσο υπάρχει Μελισσανίδης, προκοπή δεν πρόκειται να δούμε.

Ναι αλλα καλο θα ηταν καποια στιγμη και ο κοσμος να ξυπνησει. ΟΚ δεν μπορει να τα βαλει με τον Μελισσανιδη, ας ξυπνησει λιγο και ας του κανει το εργο πιο δυσκολο. Πχ στο γηπεδο:

Διαρκες γιουχα καθε φορα που ο Μανταλος πιανει την μπαλα και γιατι οχι και Ροτα στο Χαριλαου οταν παει να εκτελεσει κορνερ

Αποθεωση Αλμειδα και καθε προπονητη που ειναι εστω κανονικος

Μπουκες αν η ΑΕΚ φερνει εστω και ισοπαλια που θα οδηγουν σε τιμωριες κεκλεισμενων στο νεο γηπεδο κλπ

Μονο ετσι θα νιωσει

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Και 400+ θα βγάλει και θα τα πουλήσει. 

Ουτε καν εδω θα μαστε. Ουτε 10k δεν θα σπρωξει του χρονου.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ουτε καν εδω θα μαστε. Ουτε 10k δεν θα σπρωξει του χρονου.

Μαντεύω sold out....

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Εγώ για το καλό του Αλμέιδα τα γράφω και οι Χριστοπαναγίες οι προκαταβολικές για το καλό του είναι. 

Τώρα αν ο Ψινάκης θέλει να δει φάση σαν το χθεσινό 1-2 που γύρισε όλο το παιχνίδι, θα κάτσω να σκάσω νομίζεις;

Στα αρχιδια μας ο Αλμειδα ως Αλμειδα. Απλα πρεπει να κανει σαφες ο κοσμος πως οποιος στραβοκοιταξει προνονητη της ΑΕΚ θα τρωει μπουκαλι στο κεφαλι σαν τον Ροτα.

Link to comment
Share on other sites

Μηδενική ανοχή στον οποιοδήποτε δεν κάνει τα βασικά. Όπως και να λέγεται, όση ώρα και να βρίσκεται στην ΑΕΚ. Αυτά μας εφτασαν εδώ, να αφήσουμε τον έναν, να αφησουμε τον άλλον, δεν φταίει αυτός, φταίει εκείνος. Φόρεσες το έμβλημα της ΑΕΚ; Κάνε μαλακια και θα γαμηθεις. Ας μην προχωρήσουν σε σκούπα και φαράσι και θα ξεκινήσουμε με πουστριλικια. Περίοδοι χαριτος τελείωσαν για όλους χθες. Δυστυχώς η ευτυχώς και για τους υπόλοιπους 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ουτε καν εδω θα μαστε. Ουτε 10k δεν θα σπρωξει του χρονου.

Αν βγάλει για Αγια Σοφια θα φύγουν όλα σαν ζεστό ψωμάκι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Αν βγάλει για Αγια Σοφια θα φύγουν όλα σαν ζεστό ψωμάκι.

Παμε ενα στοιχημα; Αν γινει sold out σου πληρωνω διαρκειας. Αν δεν γινει μου δινεις τα λεφτα ενος διαρκειας.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Στα αρχιδια μας ο Αλμειδα ως Αλμειδα. Απλα πρεπει να κανει σαφες ο κοσμος πως οποιος στραβοκοιταξει προνονητη της ΑΕΚ θα τρωει μπουκαλι στο κεφαλι σαν τον Ροτα.

Το μπουκάλι θα πάει στον προπονητή που θα ξανανεχτεί τα Μανταλοειδή. 

Τελεία και παύλα. 

Αν κάνει το σωστό θα πάει εκεί που λες. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Θα θελε

Θα έχει περάσει καιρός  Θα φέρει τρεις παίχτες που θα διαφημιστουν από τους αυλικούς παιχταραδες 2-3 αλλαγές θα διώξει κ Παπαδημητρίου ένεκα ριζικών αλλαγών, ματς δεν θα έχει μέχρι να αρχίσουν οι κουκουνες πάνε τα διαρκείας.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Το μπουκάλι θα πάει στον προπονητή που θα ξανανεχτεί τα Μανταλοειδή. 

Τελεία και παύλα. 

Αν κάνει το σωστό θα πάει εκεί που λες. 

Αρα παλι λαδι τα Μανταλοειδη. Βλεπεις γιατι λεω πως καλα κανει ο Μελισσανιδης στους ανω των 45 που τον εφτιαξαν; Σαν την πουτσα του τους παιζει.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rossi said:

Θα έχει περάσει καιρός  Θα φέρει τρεις παίχτες που θα διαφημιστουν από τους αυλικούς παιχταραδες 2-3 αλλαγές θα διώξει κ Παπαδημητρίου ένεκα ριζικών αλλαγών, ματς δεν θα έχει μέχρι να αρχίσουν οι κουκουνες πάνε τα διαρκείας.

Θες να βαλεις και εσυ στοιχημα μαζι μου;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Θες να βαλεις και εσυ στοιχημα μαζι μου;

Να δώσω έστω κ εμέσα λεφτά στον "τίγρη"? Ποτέ ξανά! 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Αρα παλι λαδι τα Μανταλοειδη. Βλεπεις γιατι λεω πως καλα κανει ο Μελισσανιδης στους ανω των 45 που τον εφτιαξαν; Σαν την πουτσα του τους παιζει.

Τι λες μωρέ; Διαβάζεις αυτά που γράφω ή καυλαντίζεις πρωινιάτικα; 

Εγώ μιλάω για πλήρη αφανισμό του Μάνταλου-Μανταλοειδών-Μανταλισμού και εσύ λες για λάδι; 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Παμε ενα στοιχημα; Αν γινει sold out σου πληρωνω διαρκειας. Αν δεν γινει μου δινεις τα λεφτα ενος διαρκειας.

Τα διαρκειας θα φύγουν λόγω του γηπέδου, ελάχιστοι θα πάρουν επειδή γουστάρουν Μιμη, όχι ότι δεν υπάρχουν και αυτοί.Στοιχηματα δεν βάζω δεν θέλω να σου πάρω τα λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Με σύγχυσε πρωινιάτικα ο @Bukowski, φεύγω, πάω να ψηφίσω στο ΣΥΡΙΖΑ να ηρεμήσω λιγάκι. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MITSAKLAS said:

Τι λες μωρέ; Διαβάζεις αυτά που γράφω ή καυλαντίζεις πρωινιάτικα; 

Εγώ μιλάω για πλήρη αφανισμό του Μάνταλου-Μανταλοειδών-Μανταλισμού και εσύ λες για λάδι; 

Εσυ λες πως αν ο προπονητης δεν σκουπισει Μανταλοειδη να την πληρωνει αυτος απο τον κοσμο, οτι δηλαδη συμβαινει μια δεκαετια τωρα που την πληρωνουν οι προπονητες. Εγω λεω να αναλαβει ο κοσμος να τελειωσει τα μανταλοειδη διευκολυνοντας το εργο του προπονητη.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Man Of Faith said:

Τα διαρκειας θα φύγουν λόγω του γηπέδου, ελάχιστοι θα πάρουν επειδή γουστάρουν Μιμη, όχι ότι δεν υπάρχουν και αυτοί.Στοιχηματα δεν βάζω δεν θέλω να σου πάρω τα λεφτά.

Δεν σε βλεπω και πολυ σιγουρο..

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Rossi said:

Να δώσω έστω κ εμέσα λεφτά στον "τίγρη"? Ποτέ ξανά! 

Σε εμενα θα τα δωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εσυ λες πως αν ο προπονητης δεν σκουπισει Μανταλοειδη να την πληρωνει αυτος απο τον κοσμο, οτι δηλαδη συμβαινει μια δεκαετια τωρα που την πληρωνουν οι προπονητες. Εγω λεω να αναλαβει ο κοσμος να τελειωσει τα μανταλοειδη διευκολυνοντας το εργο του προπονητη.

Με σύγχυσες, πάω στο εκλογικό κέντρο. 

Link to comment
Share on other sites

Αν ο Αλμέϊδα κάνει για τη δουλειά, θα δούμε μία εντελώς διαφορετική ΑΕΚ.

Οι Βιγιαφάνες, Αϊτόρ, Σάντσεθ, Χουανκάρ πέρυσι ήταν από κάκιστοι ως εντελώς μέτριοι. Φέτος όχι ότι έγιναν παικταράδες, αλλά βελτιώθηκαν πολύ. Ο Βιγιαφάνες μάλιστα όχι από την αρχή. Ο Καρλίτος παρότι είχε και φέτος ένα κακό τρίμηνο, έπαιξε καλύτερα.

Το κλειδί για τα αποτελέσματα ανεξαρτήτως συστημάτων είναι να γίνεται ποιοτική δουλειά και σε υψηλή ένταση στις προπονήσεις. Τότε ο χ θα πλασάρει καλύτερα, ο y θα σεντράρει ωραιότερα, και ο z θα πιέζει ορθότερα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bukowski said:

Φετος θα βγαλει χωρις Ευρωπη εξ ορισμου. Σιγα μην παει ο αλλος να παρει ακριβο διαρκειας να βλεπει τον ΠΑΣ και τον Ιωνικο.

Και τις μεταγραφές τις καλές, τις έξυπνες τις οικονομικές που μας λέει ο Τασος

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×