Jump to content

Recommended Posts

3 minutes ago, billy21 said:

Προσπαθούν με πλάγιο τρόπο να μας πουν κάτι?

Πλαγιο?

Link to comment
Share on other sites

Το περιεργο που είναι; Έχουμε δει ανακοίνωση; μας έχουν  πει ότι θα είναι ο επόμενος προπονητής; Οχι. Όποτε ΟΛΑ ειναι δυνατά στον πλανητη ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, aris2168 said:

Πλαγιο?

Ε, ναι. Πρώτα ρίχνουν τον λαγό να τρέχει-δουλειά τους- να κόψουν αντιδράσεις, μετά τις εκτιμούν-σιγά μη μπορούν- κ μετά ρίχνουν την μπόμπα-σκάει στα χέρια τους-. Βέβαια εδώ θα μιλάμε για πυρηνικά, αν γίνει κάτι τέτοιο, αλλά πιστεύεις ότι έχουν συναίσθηση της κατάστασης οι περισσότεροι? Εγώ δεν το πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Ξενερωσαμε που μιλάει με Κολομβία. Έχουμε εμπειρία από Μιλοβελιξ στο συγκεκριμένο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Αρθρο για το ποσο κοντα εφτασε ο Ποστεκογλου σημερα το πρωι, τωρα η Κολομβια θελει τον Αλμειντα.

Κατι πολυ ομορφο αναμενεται.

Link to comment
Share on other sites

τυχαία συμπιπτει με τα άρθρα για αποχώρηση Παπαδημητρίου . Δεν ξέρω ... Λέω...  

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει αν δεν έχει υπογράψει και το δούμε και αυτό ας το κλείσουν το μαγαζάκι και να πάνε σπίτια τους. Περίγελος.

Link to comment
Share on other sites

το έχω πει από χθες. Ελπίζω να έχω πέσει έξω αλλά πολύ φοβάμαι ότι είχε βάλει όρο να βγούμε Ευρώπη για αυτό δεν ανακοινωνόταν. Ξεφτίλα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

το έχω πει από χθες. Ελπίζω να έχω πέσει έξω αλλά πολύ φοβάμαι ότι είχε βάλει όρο να βγούμε Ευρώπη για αυτό δεν ανακοινωνόταν. Ξεφτίλα 

Ναι το είχες γράψει, δεν νομίζω να είχε βάλει τέτοιο όρο ο Αλμέιδα και μετά να παρουσιάστηκε τόσο εμφατικά, περισσότερο αν χαλάσει κάτι θα είναι λόγω αλλαγής φρουράς και δηλαδή με ευθύνη της ΑΕΚ.

Επιπλέον έχει υπογράψει, αν ήταν ο όρος η ευρώπη θα περίμενε να το κάνει πιο μετά. Θα δείξει.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bluesman said:

 

Επιπλέον έχει υπογράψει, αν ήταν ο όρος η ευρώπη θα περίμενε να το κάνει πιο μετά. Θα δείξει.

 

Ειναι σίγουρο ότι έχει υπογράψει; Και αν υπόγραψε γιατι δεν ανακοινωθηκε;

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, AlexKR21 said:

Ειναι σίγουρο ότι έχει υπογράψει; Και αν υπόγραψε γιατι δεν ανακοινωθηκε;

Σίγουρο δεν το ξέρουμε, αλλά και στο παραπάνω δημοσίευμα και αλλού έχουν αναφέρει πως έχει υπογράψει. Επίσης ήρθε, είδε επίσημα εγκαταστάσεις, αγώνες και ξεκίνησε προγραμματισμός. Δύσκολο να μην υπέγραψε.

Link to comment
Share on other sites

δεν θεωρω σοβαρη την ειδηση οτι ολοκληρη εθνικη Κολομβίας (οχι της βενεζουελας) θα προσλαβει τον Αλμειδα

Link to comment
Share on other sites

On 5/15/2022 at 9:13 AM, Bukowski said:

Οταν την πατησε ο Πογιετ, το κλιμα για Μελισσανιδη ηταν εντελως διαφορετικο. Αν θελουμε να γινει κατι, ο Αλμειδα θα πρεπει του χρονου με το καλημερα να αποθεωνεται σε καθε παιχνιδι απο τον κοσμο ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ. Τελος η μαλακια με τις αλλαγες προπονητων.

Ο κόσμος ο πολύς θα συνεχίσει να τα ρίχνει στον εκάστοτε προπονητή και παίχτη, άσχετοι όλοι και καλά και αν φέρναμε τον τάδε και τον δήνα θα και θα και θα. Ποιον κοροϊδεύουμε, μάλλον τον εαυτό μας.

Ο Αλμέιδα (αν προλάβει) θα βάζει κανονικά τον Μάνταλο, αλλιώς δεν τον προσλαμβάνει ο Μελισσανίδης. Εχθές τα διαβάσατε για τον Σβάρνα, αποτελεί ακόμα έκπληξη σε κάποιον ότι δίνεται εντολή στους προπονητές;

Link to comment
Share on other sites

Αν όντως χαλάσει μιλάμε η ξεφτίλα δεν θα έχει τελειωμό .

Προβλέπω σε κάνα δυο χρόνια όλο το γήπεδο να είναι γραμμένο με φύγε - πούλα.

 

Δοξα το θεό, προνόησε να έχει πολύ τοίχο γύρω γύρω 

 

Link to comment
Share on other sites

Πω πω η φαση με Αλμειδα θυμίζει Βιντιαδη Χάρις που βλέπανε ματς της ΑΕΚ πριν την αναλαβουν.

Μόνο για ελικόπτερο δεν γράφτηκε αυτή τη φορά μάλλον γιατί με ντροουνς δεν θα γινότανε πιστευτό 

Link to comment
Share on other sites

Ποιές συνθήκες και ποιό κλίμα χρειάζεται άραγε για να ανακοινωθεί ο νέος προπονητής;

Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη θα ανακοινωθεί ο Αλμέιντα. Αυτή ήταν η ενημέρωση από την ΑΕΚ ΠΑΕ μέχρι σήμερα το πρωί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, The Magician said:

Την Πέμπτη θα ανακοινωθεί ο Αλμέιντα. Αυτή ήταν η ενημέρωση από την ΑΕΚ ΠΑΕ μέχρι σήμερα το πρωί.

Γιατί όχι απόψε;

😁😁😁

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, The Magician said:

Την Πέμπτη θα ανακοινωθεί ο Αλμέιντα. Αυτή ήταν η ενημέρωση από την ΑΕΚ ΠΑΕ μέχρι σήμερα το πρωί.

ανακοινώσεις αποχωρήσεων πότε θα έχουμε?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MITSAKLAS said:

Γιατί όχι απόψε;

😁😁😁

Να μην καει πολιτικό κεφάλαιο, αυτά τα μαθαίνουν στο ΠΑΣΟΚ από το πρώτο μαθημα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×