Jump to content

Recommended Posts

Μαλλιώρας Παλιός

Μπαλιώτης απο ακαδημίες

Φανελάκης καινούργιος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.aek365.org/a-869467/se-diadikasia-apokthsh-uefa-pro-o-almeida.htm
οριστε πηγατε να τον φάτε τον ανθρωπο με πληροφοριες απο τον τραγιάσκα.

Θα παει μέσα θα τους πει προπονω οπως ζω, προπονω οπως επαιζα, θα συγκινηθούν και απο αυτον, και απο το λαδακι του τιγρη και θα το παρει.

Link to comment
Share on other sites

Ρε δεν είναι δυνατόν κάθε τέτοια ιστορία να γίνεται τεράστιο θέμα στην ομάδα, τρωγομαστε με τα ρούχα μας κάθε φορά. Αφού λύση θα βρεθεί έτσι ή αλλιώς, τι γράφουν παπαριές. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mporat said:

Ρε δεν είναι δυνατόν κάθε τέτοια ιστορία να γίνεται τεράστιο θέμα στην ομάδα, τρωγομαστε με τα ρούχα μας κάθε φορά. Αφού λύση θα βρεθεί έτσι ή αλλιώς, τι γράφουν παπαριές. 

Γιατι ειναι στο μυαλο τους να δημιουργουν θεμα ...και το εβγαλε ο τραγιασκας 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Zara said:

Δικατσά όπως και τα διαρκείας της ΟΠΑΠ ΑΡΕΝΑ που θα αναγνωρίζονται και στο ΟΑΚΑ. 

Αχαχαχαχχχχχχχ

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mporat said:

Ρε δεν είναι δυνατόν κάθε τέτοια ιστορία να γίνεται τεράστιο θέμα στην ομάδα, τρωγομαστε με τα ρούχα μας κάθε φορά. Αφού λύση θα βρεθεί έτσι ή αλλιώς, τι γράφουν παπαριές. 

Καταλαβαινεις πολλα για αυτον που το γραφει. Ο τραγιασκας ειδικά, παντα προσωπική μου αποψη, ειναι ο μεγαλύτερος καταστροφολογος που δηλώνει ρεπόρτερ της ΑΕΚ. Φυσικα δεν λεω να ειναι σαν τον καζαμπουζου, το αλλο ακρο, αλλα καπου ελεος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, baRon21 said:

Καταλαβαινεις πολλα για αυτον που το γραφει. Ο τραγιασκας ειδικά, παντα προσωπική μου αποψη, ειναι ο μεγαλύτερος καταστροφολογος που δηλώνει ρεπόρτερ της ΑΕΚ. Φυσικα δεν λεω να ειναι σαν τον καζαμπουζου, το αλλο ακρο, αλλα καπου ελεος.

Ο Τραγιασκας δηλωνει ΑΕΚ ομως ειναι απαισιοδοξος και θεωρει οτι δεν πρεπει να κρυβουμε κατω απο το χαλι τιποτα. Γενικα εχει περιεργη κοσμοθεωρια που πολλες φορες προκαλει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Ο Τραγιασκας δηλωνει ΑΕΚ ομως ειναι απαισιοδοξος και θεωρει οτι δεν πρεπει να κρυβουμε κατω απο το χαλι τιποτα. Γενικα εχει περιεργη κοσμοθεωρια που πολλες φορες προκαλει 

Απο περυσι με τον Εντσαμ σαν να εχει γυρισει διακόπτη.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, baRon21 said:

Απο περυσι με τον Εντσαμ σαν να εχει γυρισει διακόπτη.

Και απο αυτο και απο οταν διωξαμε Χιμενεθ 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Araujo21 said:

Γιατι ειναι στο μυαλο τους να δημιουργουν θεμα ...και το εβγαλε ο τραγιασκας 

Κάποτε τον έκαιγε η ΑΕΚ, τώρα τον καίει η τσέπη του

Link to comment
Share on other sites

Εγινε θεμα μια παπαρια καμαρωτη επειδη δεν υπαρχει πια Αντρεας να δινει ρεπορταζ.

Δουλευταραδες ολοι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, The Magician said:

Εγινε θεμα μια παπαρια καμαρωτη επειδη δεν υπαρχει πια Αντρεας να δινει ρεπορταζ.

Δουλευταραδες ολοι.

Δεν εχουν ονομα να βγαλουν καηκε και του Φαλι και επρεπε με κατι να ασχοληθει το "ρεπορταζ"

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, billy21 said:

Ο Μάνταλος τι δίπλωμα έχει?

Λογικά ούτε ποδηλάτου (με βοηθητικές).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ο Ματίας Αλμέιδα μίλησε για τον φρέσκο Ντομαγκόι Βίντα αλλά και γενικότερα για τις μεταγραφες της ΑΕΚ. Διαβάστε όσα ενδιαφέροντα είπε:

-Με δεδομένο πως και το κλαμπ έχει γνωστοποιήσει τη συμφωνία που υπάρχει με τον Ντομαγκόι Βίντα. Τι σημαίνει για την ομάδα η απόκτηση ενός τόσο έμπειρου ποδοσφαιριστή με σημαντικές παραστάσεις και αν στο μυαλό σας, είναι ο ηγέτης της άμυνας εν όψει της νέας σεζόν; 

Όταν κάποιος ποδοσφαιριστής έχει μια διαδρομή, για οποιοδήποτε κλάμπ είναι πολύ σημαντικό. Αλλά αν σκεφτείτε λίγο τις απαντήσεις που σας έδωσα στα προηγούμενα ερωτήματα, η συμπεριφορά μου απέναντι του θα είναι όπως θα είναι σε όλους. Είναι ο καλύτερος σεβασμός που μπορείς να δείξεις σε έναν ποδοσφαιριστή, όταν του συμπεριφέρεσαι το ίδιο, όπως τους υπόλοιπους. Για μένα, ο ποδοσφαιριστής, νιώθει ξεχωριστό σεβασμό, όταν τον σέβεσαι σαν άνθρωπο και δεν τον βλέπεις σαν μια μηχανή που απλά κλωτσάει μια μπάλα…   

Όσον αφορά το δεύτερο σκέλος, θα δούμε όταν έρθει και ξεκινήσει τις προπονήσεις. Θα δούμε που βρίσκεται και σίγουρα, δέχτηκα να έρθει ο συγκεκριμένος ποδοσφαιριστής, γιατί μου αρέσει και γιατί τον θέλω… 

 

-Έχουν γίνει τέσσερις μεταγραφές, αν συμπεριλάβουμε και τον Βίντα, πόσες ακόμα περιμένετε; 

Υπάρχει μια πολύ καλή διάθεση από τη διοίκηση και τον ιδιοκτήτη της ομάδας. Έχουμε δει συνολικά, γύρω στους 80 ποδοσφαιριστές. Σχεδόν, 80… 

-Θυμάστε τα ονόματα να μας…πείτε;

Έχω από μικρός πολύ κακή όραση… (Γέλια). Δεν μπορώ να σας βοηθήσω. (Γέλια) Αλλά θεωρούμε, ότι οι ποδοσφαιριστές που ήδη έχουν έρθει ήταν στις θέσεις που χρειαζόμασταν και βλέπουμε ότι προσαρμόζονται πάρα πολύ καλά. 

-Σας δυσκόλεψε το ότι δεν είχατε στο βασικό στάδιο της προετοιμασίας τον έναν από τους δύο στόπερ που είχατε ζητήσει ή το αφήσατε στην άκρη αυτό το γεγονός όταν ξεκίνησε η προπόνηση και δουλέψατε με το υπάρχον υλικό; 

Δεν με δυσκόλεψε γιατί είμαι καινούργιος, όλοι οι ποδοσφαιριστές επίσης για μένα είναι καινούργιοι. Αυτό που ήθελα να δω, ήταν το πως δουλεύουν οι ποδοσφαιριστές μου και βασικά ο στόχος μου ήταν να βγάλω κάτι παραπάνω από τον καθέναν τους. 

-Κάνετε δεύτερες σκέψεις για πιθανή ενίσχυση στα πλάγια μπακ, με δεδομένο, όπως φαίνεται, πως έχετε επιλέξει σε πρώτη φάση αυτό το σύστημα; Και επίσης κάτι ακόμα, αν έχετε επιμείνει και για κάποια άλλη μεταγραφή ποδοσφαιριστή, μετά από αυτή του Πινέδα που γνωρίζουμε ότι συνέβη αυτό; 

Στη θέση του Πινέδα, ούτως ή άλλως, είμαστε καλυμμένοι. Στο κέντρο είμαστε καλά, στα άκρα είμαστε καλά… Μετά, αυτό που θα κάνουμε, είναι να συνεχίσουμε να βλέπουμε αν υπάρξει  κάποια πιθανότητα… Δηλαδή, αν μπορέσει να υπάρξει ένας ποδοσφαιριστής που θα είναι ενδιαφέρον και συμφωνήσουμε εγώ και η διοίκηση, τότε θα πάρουμε την καλύτερη δυνατή απόφαση για την ομάδα.  

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει είπε αυτό που ξέρουμε. Στόπερ επιθετικός για τώρα και θα γίνουν άλλες κινήσεις μετά ανάλογα τις ανάγκες ή ευκαιρίες. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kapetane21 said:

Τι σόι είναι αυτό ρε 

Παίζει να είναι και ο ίδιος με μούφα προφίλ. Σαν το ανέκδοτο με τον Πόντιο που άλλαξε το όνομα του επειδή τον κορόιδευαν τα παιδιά στο σχολείο και από Γιαννης Σκατας το έκανε Κωστας Σκατας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μα τω Θεω θα εδινα ολο το συμβολαιο στο βλακα και θα τον τελειωνα απο την ομαδα. Να μην ξαναπατησει στα Σπατα, να μην τριγυρναει καν περιξ της ομαδας. Μονο ετσι νογανε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×