Jump to content

ΑΕΚ Χάντμπολ 2023-24


George_D
 Share

Recommended Posts

Τελείωσε η χρονιά για μένα, δεν με ενδιαφέρει να το παίζω μονόφθαλμος ανάμεσα στους τυφλούς, δεν μου προκαλεί κάποια ικανοποίηση. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, billy21 said:

O γαύρος άλλαξε μόλις προπονητή. Ο Γραμματικός πήρε την θέση του Καρασαββίδη.

Να και ένα καλό νεό....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, 1989 generation said:

Να και ένα καλό νεό....

 Ο Γραμματικός δεν είνια χειρότερος του Καρασαββίδη. Πάνω κάτω στα ίδια τους έχω.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Navas said:

 Ο Γραμματικός δεν είνια χειρότερος του Καρασαββίδη. Πάνω κάτω στα ίδια τους έχω.

Ο Γραμματικός είναι ότι χιερότερο υπάρχει. Ψώνιο του κερατά, το μόνο που ξέρει είναι να γαμωσταυρίζει τους παίκτες. Ο άλλος ο φουκαράς τους έδειχνε και κάνα σύστημα στην επίθεση. Αν καταφέρουν οι δικοί μας και χάσουν κούπα από το Γραμματικό, ας κόψουν όλοι το άθλημα από μόνοι τους...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, SpiRos said:

Τελείωσε η χρονιά για μένα, δεν με ενδιαφέρει να το παίζω μονόφθαλμος ανάμεσα στους τυφλούς, δεν μου προκαλεί κάποια ικανοποίηση. 

Δεν μας περισσευουν οι εγχωριες κουπες Σπυρο, χωρια που απεναντι στον γαυρο ειναι και θεμα πρεστιζ να νικας

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AlexKR21 said:

Δεν μας περισσευουν οι εγχωριες κουπες Σπυρο, χωρια που απεναντι στον γαυρο ειναι και θεμα πρεστιζ να νικας

Το ξέρω, κι έτσι είναι, απλά προσωπικά δεν θα νιώσω τίποτα το ιδιαίτερο εκτός από μια στιγμίαια ικανοποίηση. Από εκεί και πέρα τυχόν νταμπλ να μην θεωρηθεί επιτυχία και να φροντίσουν να φτιάξουν τα κακώς κείμενα. 

Link to comment
Share on other sites

Από ότι καταλαβαίνω εδώ και 2 χρόνια έχει πέσει το μπατζετ αρκετά. Γενικά πάντα ήμουν της άποψης, καλύτερα πρωταθλητισμός σε 5 αθλήματα παρά μετριότητες σε 20. Για μένα λουκέτο όπου δρν κανεις πρωταθλητισμό και μοίρασμα του μπατζετ στα υπόλοιπα καλύτερα 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν με χαλάει να μην κάνουν πρωταθλητισμό, αλλά γιατί πάει και μπλέκεται με άλλα τμήματα όταν έχει αρχίσει το χάντμπολ; Ας βρει ο σύλλογος λεφτά από όπου αλλού θέλει.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SpiRos said:

Εμένα δεν με χαλάει να μην κάνουν πρωταθλητισμό, αλλά γιατί πάει και μπλέκεται με άλλα τμήματα όταν έχει αρχίσει το χάντμπολ; Ας βρει ο σύλλογος λεφτά από όπου αλλού θέλει.

Εγώ προσωπικά δεν καταλαβαίνω την κάψα να έχει η ΑΕΚ πόλο και τάβλι που λέει ο λόγος. Εχεις συγκεκριμένα έσοδα που μοιράζονται σε μαύρες τρύπες, μοιρασε τα σε 5 τμήματα να κάνουν πρωταθλητισμό. Ισως είναι λάθος η οπτική μου και να είναι καλύτερο να γεννιούνται ΑΕΚόπουλα στις μικρές ηλικίες σε όλα τα αθλήματα. Φοβάμαι όμως οτι το να μεγαλώνει ένα πιτσιρίκι με τη φανέλα της ΑΕΚ και να εθίζεται στην ήττα μακροπρόθεσμα ίσως είναι χειρότερο 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σημασία αν έχει 3 η 43 τμήματα φτάνει σε αυτά να έχει ανθρώπους που ξέρουν τι κάνουν . Οικονομικά προβλήματα είχαμε και με μόνα τμήματα το βόλλευ και τα κλάσσικα όπως ξιφασκία και σκάκι . Τώρα ειδικά με το γήπεδο και με τη κάρτα φίλου θα έπρεπε να υπηρχε πιο μεγάλη άνεση . Στη τελικά ας ανεβάσουμε τα οικονομικά της ερασιτεχνικής για να ξέρουμε τι πάει που ? 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11-10 ημίχρονο. 

Η ομάδα γύρισε χαντμπολικά χρόνια πίσω, είναι αργή, απελπιστικά αργή σε ευρωπαϊκό επίπεδο.

Αμυντικά σε σετ παιχνίδι είναι καλύτερα τα πράγματα με το κάτι σαν 4-2 με τις παρενοχλήσεις ψηλά, αλλά και η Ξυνή μια μετριότατη ομάδα είναι.

Κρίμα. 

Link to comment
Share on other sites

Το πείραμα Αλβανού όπως δείχνουν τα πράγματα απέτυχε

Και αφού πλέον δεν υπάρχει η δικαιολογία του κακού Δημητρούλια απ' ότι φαίνεται κάποιοι εκεί μέσα είτε δεν μπορούν είτε δεν θέλουν

Link to comment
Share on other sites

Δεν είδα το παιχνίδι, δε χρειαζόταν άλλωστε, ήξερα ότι αυτή η ομάδα θα έχανε απόψε. Από τη χρονιά του τρεμπλ και μετά, κάποιοι ψήλωσαν απότομα και μάλλον ζαλίστηκαν. Από τον πρόεδρο που την είδε ΑΕΚάρχης, ξεκίνησε να κάνει υπεροπτικές δηλώσεις και απλώθηκε και σε άλλα αθλήματα, με απώτερο σκοπό να γίνει πρόεδρος στην ερασιτεχνική. Το Δημητρούλια, που την είδε κι αυτός υπερπρποπονητής, πλακώθηκε πέσρι με τους μισούς παίκτες και με όσους δεν πλακώθηκε απλά τους είδε να φεύγουν γιατί δεν την πάλευαν. Το χαστούκι από Πυλαία και γάβρο δεν τους ξύπνησε. Δώσανε την ομάδα στον Αλβανό, αλλά του μειώσανε και το μπάτζετ γιατί είχαμε και το γυναικείο βόλευ, και τώρα βλέπω να τον τρώμε κι αυτόν ως ανεπαρκή..... Στο ξεκίνημα της χρονιάς, επειδή κάναμε κάποιες νίκες και παίξαμε κάπως καλά, σκέφτηκα ότι ίσως βιάστηκα να τους ξεγράψω, αλλά μπα...Δε μπορούν με αυτά τα μυαλά που κουβαλάνε εκεί μέσα. Μη χαλιέστε άδικα, το τμήμα πλέον δεν είναι οι μάγκες του Μπακαούκα και του Τσαούση, αλλά ακριβοπληρωμένοι επαγγελματίες που παίζουν μόνοι τους και βγαίνουν δεύτεροι...Ε, δεν αξίζουν την παραμικρή στήριξη, και το λέει ένας άνθρωπος που στήριζε χρόνια και φέτος δεν έχει πάει σε ούτε ένα παιχνίδι. Ούτε θα πάει...Ρε αθεόφοβοι, χάσατε από το Γραμματικό??

Link to comment
Share on other sites

Επίσης φέτος που θα έχει ο γαύρος το πλεονέκτημα έδρας, θα γίνουν οι τελικοί στην Χαλκίδα «για το καλό του αθλήματος»;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω χερόσφαιρα δεν κατέχω...δεν ξερω αν απέτυχε ο Αλβανός...

Αυτο που ξέρω ειναι οτι απέτυχε ο μεταγκραφικός πλάνος...

Νομιζω οτι ο Παπασταμάταρος θα πραξει τα δεοντα αμεσα..

Οι καρτες φιλου... ξεχειλίζουν κι απ τα μπατζάκια μας.. 

Link to comment
Share on other sites

Και βλέπω ποστ στο φβ από αεκ.γρ, "ήττα σε συνθήκες ζούγκλας". Με την δικαιολογία έτοιμη μια ζωή, νοοτροπία που μου φέρνει αναγούλα. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos changed the title to ΑΕΚ Χάντμπολ 2023-24
  • AG21 featured and unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×