Jump to content

ΑΕΚ Χάντμπολ 2023-24


George_D
 Share

Recommended Posts

14 hours ago, Man Of Faith said:

Δηλαδή πάει και το χάντμπολ απ ότι καταλαβαίνω;

Ανάλογα πως το βλέπει κανείς. Αν κάποιος αρκείται στο να παίρνει εγχώριους τίτλους, τότε είμαστε ακόμα καλά προς το παρόν. Το παραπάνω βήμα που έλπιζα όμως μάλλον πάπαλα.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, 1989 generation said:

Τουλάχιστον φέτος δεν ακούμε δηλώσεις για κατηφόρες που θα έχουν οι αντίπαλοι....Είμαστε ικανοί για όλα βέβαια.... Και δε μου αρέσει που η διοργάνωση γίνεται ουσιαστικά στην έδρα του Διομήδη......

Εντάξει σε σύγκριση με Κοζάνη που πήγε πέρυσι πιο κοντά είναι. Την θεωρώ δίκαιη πόλη καθώς είναι όλες από νότο οι ομάδες που διεκδικούν το κύπελλο 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fanch21 said:

Εντάξει σε σύγκριση με Κοζάνη που πήγε πέρυσι πιο κοντά είναι. Την θεωρώ δίκαιη πόλη καθώς είναι όλες από νότο οι ομάδες που διεκδικούν το κύπελλο 

Άλλο αυτό με την Κοζάνη....Πάντως όλοι περίμεναν Λουτράκι, ξαφνικά έσκασε το Ναύπλιο.........Όπως και να έχει, πρέπει να πάρουμε την κούπα.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και στόχος είναι το νταμπλ, να ρεφαριστει το περυσινό πατατράκ (όσο γίνεται τουλάχιστον) και μακάρι να στοχεύσει όπως είπε και ο spiRos πλέον σε ευρωπαϊκή διάκριση του χρόνου. Θες πλουραλισμο πάντως σε πολλές θέσεις ώστε να το καταφέρεις. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βγήκαν τα μέτρα της αστυνομίας σχετικά με το φάιναλ φορ στο Ναύπλιο όπου αποφασίστηκε στα ημιτελικά η κάθε ομάδα να πάρει 25 προσκλήσεις αλλά θα βγουν ξεχωριστά για τον τελικό στο σύνολο 500. Που σημαίνει άμα περάσουμε λογικά θα δοθούν παραπάνω εισιτήρια. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παίζουμε καλύτερα στην άμυνα όσο περνάει η ώρα.

Ανεβαίνει και ο Ματσκεβιτς!

Άντε να δούμε...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, JOSS said:

Πέφτει σφάξιμο η μου φαίνεται ; 

Πέφτει. Τους ακουμπας και δίνει φάουλ απευθείας 

Link to comment
Share on other sites

4 γκολ σε 20 λεπτά δεν θυμάμαι από πότε έχουμε να βάλουμε 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fanch21 said:

4 γκολ σε 20 λεπτά δεν θυμάμαι από πότε έχουμε να βάλουμε 

Για να γραφεις εδω τετοια ωρα, μαλλον επεσες μεσα σ αυτο που μου λεγες για τον εργοδοτη...

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Για να γραφεις εδω τετοια ωρα, μαλλον επεσες μεσα σ αυτο που μου λεγες για τον εργοδοτη...

Τον περιμένω υπομονετικά 

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε δύσκολα . Νομίζω η διαφορα έγινε στους γκολκιπερ . Αλλά δεν έχω και μεγάλη γνώση του αθλήματος . 

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια αποτυχία. Τώρα μένει το πρωτάθλημα, να δούμε αν θα γίνουν τα περσινά ή θα βάλουμε μυαλό 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fanch21 said:

Άλλη μια αποτυχία. Τώρα μένει το πρωτάθλημα, να δούμε αν θα γίνουν τα περσινά ή θα βάλουμε μυαλό 

Σημερα εσυ καταλαβες οτι εχουμε βαλει;

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Σημερα εσυ καταλαβες οτι εχουμε βαλει;

Στο "Κασιμάτης"θα είναι αλλιώς 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε βλέπω να είμαστε καλυτεροι από γαυρο τα τελευταία δυο χρόνια, τώρα γιατί περναει ότι δεν τους βλέπουμε κτλ δεν το έχω καταλάβει. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos changed the title to ΑΕΚ Χάντμπολ 2023-24
  • AG21 featured and unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×