Jump to content

ΑΕΚ Χάντμπολ 2023-24


George_D
 Share

Recommended Posts

20 minutes ago, stavros 9-11 said:

Είναι άλλο το επίπεδο τους, δε νομίζω ότι κοντραρεις. 

Δεν υπάρχει διαφορά επιπέδου, είναι λίγο καλύτεροι, μέχρι εκεί.

υγ. το έγραψα στο -4 να ξες. :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπόρεσε να ισοφαρίσει ο Μάνταλος του χάντμπολ, κρίμα, ευκαιρεία στο εξτρέμ μετά από ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν είχαμε τραματοφύλακες σήμερα, μηδέν, και δεν μπορεί να τα χρεωθεί όλα το αμυντικό τοίχος.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να εκδηλώσαμε επίθεση στο δεξί εξτρέμ σε όλο το ματς.
Τερματοφύλακες 5 αποκρούσεις σε 35 σουτ, κάκιστο.
26-30 τελικό, κρίμα, ήταν κοντά, αλλά... 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Navas said:

 

Καλή προσπάθεια. Είναι καλύτερη ομάδα.

 

 

 

 

Αυτό είναι που δεν θέλω να περάσει. Δεν είναι ότι παίξαμε με κάποιο μεγαθήριο, ομάδα κανονική που την κοιτάς στα μάτια είναι, πρωτάρα στο EL, δεν έγινε καμιά υπέρβαση. Λίγο καλύτερη ίσως είναι, μέχρι εκεί. Δεν είναι ντροπή η ήττα στον αθλητισμό, απλά να ξέρουμε από ποιον χάσαμε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, SpiRos said:

Δυστυχώς δεν είχαμε τραματοφύλακες σήμερα, μηδέν, και δεν μπορεί να τα χρεωθεί όλα το αμυντικό τοίχος.

Νομιζω τελευταια χρονια δεν εχουμε τερματοφυλακες, Ισως μονο ο τυπος που πηγε γαυρο ηταν καλος

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Νομιζω τελευταια χρονια δεν εχουμε τερματοφυλακες, Ισως μονο ο τυπος που πηγε γαυρο ηταν καλος

Καλός ήταν ο Μπάουερ, στα χαρτιά ο Μάτσκεβιτς είναι τοπ τέρμα, αλλά βλέπω να τα έχει ψιλοπαρατήσει πνευματικά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SpiRos said:

Καλός ήταν ο Μπάουερ, στα χαρτιά ο Μάτσκεβιτς είναι τοπ τέρμα, αλλά βλέπω να τα έχει ψιλοπαρατήσει πνευματικά.

Στα χαρτια, γιατι οπως λες στο γηπεδο σαν αγγαρεια φαινεται 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SpiRos said:

 

Αυτό είναι που δεν θέλω να περάσει. Δεν είναι ότι παίξαμε με κάποιο μεγαθήριο, ομάδα κανονική που την κοιτάς στα μάτια είναι, πρωτάρα στο EL, δεν έγινε καμιά υπέρβαση. Λίγο καλύτερη ίσως είναι, μέχρι εκεί. Δεν είναι ντροπή η ήττα στον αθλητισμό, απλά να ξέρουμε από ποιον χάσαμε.

Πιο πολύ έγραψα ότι ήταν καλύτερη ομάδα απ' τον τρόπο που μας παίξανε απ' την αρχή του ματς. Δεν έχω γενικά εικόνα της ομάδας τους. Μόνο απ' ότι γράφετε όσοι ξέρετε κάτι παραπάνω. Είδα ότι ήταν μια ταχύτητα πάνω στις αντεπιθέσεις, καλό το τέρμα τους και γενικά στα εξτρέμ  δυνατοί.

Link to comment
Share on other sites

Οκ, τελείωσε η σεζόν στην Ευρώπη, σχετικά αξιοπρεπώς. Είχαμε πει ότι η ομάδα δεν είναι για πολλά πολλά, έσκασε και το γηπεδικό και αποσυντονίστηκε περισσότερο. Ας επικεντρωθούν τώρα στην Ελλάδα. Δε μας θεωρώ πρώτο φαβορί για πρωτάθλημα, μοιρασμένες πιθανότητες έχουμε με το γάβρο, αλλά ο στόχος δε μπορεί να είναι άλλος από το νταμπλ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×