Jump to content

Α.Ε.Κ. BC 2023-24 [Νέα-Μεταγραφές]:


George_D
 Share

Recommended Posts

εγώ αναρωτιέμαι πως μετά από όλα τα μπαν και γενικά την κατάσταση με τις πληρωμές τα τελευταία χρόνια έρχονται ακόμα παίκτες στην ΑΕΚ 

Link to comment
Share on other sites

Είναι ντροπή αυτό το πράγμα. Ξεφτιλίζεται ο σύλλογος διεθνώς με τα ban και με αυτές τις δηλώσεις ενός αξιοπρεπέστατου και αναγνωρισμένου προπονητή. Ωραία τιμή για τα 100 χρόνια μας κάνει ο κυρ Μάκης...

Να βράσω τα 3 τελευταία κύπελλα και τις μεταγραφές "βόμβα" κάθε χρόνο αν είναι να βλέπουμε αυτή τη παρακμή. Η διοίκηση είναι για ξήλωμα όλη, από πάνω μέχρι κάτω. Ο Μάκης είχε ένα παθιασμένο όραμα για το τμήμα το οποίο όμως δεν ήταν ρεαλιστικό, ούτε βασισμένο σε ένα σοβαρά δομημένο πλάνο. Λειτούργησε ως φίλαθλος με το συναίσθημα και όχι ως επιχειρηματίας, με πατέντες άρπα κόλλα και έκανε και κίνηση για γήπεδο (άκυρο και το μέρος) χωρίς να έχει τακτοποιήσει πρώτα ούτε τα βασικά. Για να υπάρξει εξυγίανση χρειαζόμαστε ολική επαναφορά. Να μην έρθει ούτε ένας ξένος αν δεν μπορούμε να τον πληρώσουμε. Ας χτίσει ο Ζουρος μια ομάδα με πιτσιρίκια που θα παίρνουν μισθούς που θα μπορούμε να υποστηρίξουμε μέχρι να ξεχρεωσουμε και μετά θέλει ένα προσγειωμένο πλάνο χωρίς υπερβολές. Θέλει χρόνο, ΟΚ. Θα πέσεις Α2; ΟΚ. Θα ψάξεις μετά σιγά σιγά για επενδυτές; Ξένους; ΟΚ. Αλλά τουλάχιστον δεν θα διασύρεται διεθνώς η ΑΕΚ και η ιερή ιστορία της. Δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση...

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Να πούμε ότι και οι αρδ μας έχουν παίξει πολύ αρνητικό ρόλο με την ασυλία που προσφέρουν στην ΚΑΕ, με πρώτο τον κεφτέ.

Σήμερα πχ δεν έχει ανεβάσει καν τις δηλώσεις του Πλάθα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι ΚΑΕ μου προφανως και ειναι ψεματα αυτα που λεει ο Πλαθα, προφανως τα 10αδες ban καθε λιγο και λιγακι δεν αφορουν οφειλες αλλα αερα κοπανιστο.

Βρε ουστ ξεφτιλες

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Ναι Γιώργο μου, απ' το στομάχι του τα έβγαλε. Δεν τα έχετε ξανακάνει άλλωστε.

Link to comment
Share on other sites

Καλα νταξει οι 2 μηνες καθυστερηση δεν ειναι τιποτα. Σε ολη την Ευρωπη ουτε οι μισες δεν πληρωνουν στην ωρα τους, ενω στην Ελλαδα οι 2 μηνες ειναι το στανταρ. Το προβλημα δεν ειναι εκει, το προβλημα ειναι οτι εχεις βγαλει ονομα στην αγορα για ολους τους λαθος λογους.

Το αλλο προβλημα ειναι οτι καθε 1-2 χρονια ο ενας απο μας ανακοινωνει σχεδιασμους και πλανα για τα επομενα χρονια και σε 10 μερες εχουν παει περιπατο. Δεν χρειαζεται να αναφερω ποσες μα ποσες φορες εχει γινει αυτο.

Το τελευταιο προβλημα ειναι οτι οι ΑΡΔ της ΑΕΚ δεν κανουν πραγματικο ρεπορταζ μπασκετ και εμφανιζεται το γραφειο τυπου της ΚΑΕ ως η μοναδικη και (εν τελει) αχρηστη πηγη πληροφορησης. Οτι να ναι ανακοινωσεις, ολοι οι αθλητες που φευγουν φταινε, ο κοσμος φταιει, ο καιρος φταιει κλπ.

 

Εγω πηγαινοντας κοντρα στο ρευμα θα πω στον Μακη να:

1. Μειωσει το μπατζετ εως εκει που φτανουν τα χερια του.

2. Να ξεπληρωσει τα χρεη μεχρι μηδενισμου τους.

3. Κοιταξει να φτιαξει ακαδημιες οπως ειχε υποσχεθει και παλια και να κανει παιδομαζωμα.

4. Να ψαξει να βρει επενδυτη.

5. Να μειωσει τις τιμες των διαρκειας, ειδικα για τους 1000 πιστους καθε χρονο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Kamikaze21 said:

Τα διαψευδει ολα η ΚΑΕ και περναει στην αντεπιθεση με μηνυση για τον πλαθα

https://www.aekbc.gr/i-asylia-teleiose/?fbclid=IwAR3i45pN4VjvTv7flepIyll7tR0QjhrRK1jPAda8tF86He5mi6Oi6ykTLP4

 

Να οριστε, αυτα λεω. Ολοι ειναι μαλακες, εμεις σωστοι. Τοτε γιατι βρε μαλακες καθε σεζον εχουμε 25 μπαν αν ειμαστε σωστοι?

Δεν σας πιστευει κανεις, γελαμε μεχρι και εμεις μαζι σας, για να μην σας πω τι κανει ολη η Ευρωπη.

Στην τελικη αν λετε αληθεια, γιατι δεν βγαζατε στην φορα τις αποδειξεις οτι ειναι πληρωμενοι ολοι οπως πρεπει απο την αρχη της χρονιας και να βουλωσετε τους παντες?

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, panther-21- said:

Να οριστε, αυτα λεω. Ολοι ειναι μαλακες, εμεις σωστοι. Τοτε γιατι βρε μαλακες καθε σεζον εχουμε 25 μπαν αν ειμαστε σωστοι?

Δεν σας πιστευει κανεις, γελαμε μεχρι και εμεις μαζι σας, για να μην σας πω τι κανει ολη η Ευρωπη.

Στην τελικη αν λετε αληθεια, γιατι δεν βγαζατε στην φορα τις αποδειξεις οτι ειναι πληρωμενοι ολοι οπως πρεπει απο την αρχη της χρονιας και να βουλωσετε τους παντες?

Γενικά στο τομέα επικοινωνίας η ΚΑΕ είναι αιώνες πίσω δεν μπορεί να προστατεύσει την ομάδα με ανακοινώσεις όπως η σημερινή καταλαβαίνει κανείς πόσο άρρωστο είναι όλο το αγωνιστικό και διοικητικό τμήμα.Δεν υπάρχει γιατρειά. Χειρότερα γίνονται τα πράγματα μετά τις σημερινές ανακοινώσεις για μηνύσεις κατά του πλάθα ο οποίος είπε την αλήθεια.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Éric Rabé said:

Να πούμε ότι και οι αρδ μας έχουν παίξει πολύ αρνητικό ρόλο με την ασυλία που προσφέρουν στην ΚΑΕ, με πρώτο τον κεφτέ.

Σήμερα πχ δεν έχει ανεβάσει καν τις δηλώσεις του Πλάθα.

Δε νομίζω ότι είναι προστασία, αλλά πλήρης αδιαφορία όλων για το μπάσκετ. Κουραστήκαμε όλοι πλέον και κακά τα ψέματα, αρκετοί σκεφτόμαστε το κατά πόσο είναι χρήσιμη για την ίδια την ΑΕΚ η ύπαρξη του τμήματος σε αυτή την κατάσταση 

Link to comment
Share on other sites

Η ύπαρξη του τμήματος είναι χρήσιμη. Όχι φυσικά όπως λειτουργεί τώρα. Γιατί δεν μπορεί να γίνει ένας Κολοσσός, ένας Προμηθέας κτλ, δεν ξέρω. Αλλά κάτι τέτοιο πρέπει να γίνει μέχρι να έρθουμε στα ίσια μας και να διεκδικήσουμε ένα καλύτερο μέλλον.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SpiRos said:

Η ύπαρξη του τμήματος είναι χρήσιμη. Όχι φυσικά όπως λειτουργεί τώρα. Γιατί δεν μπορεί να γίνει ένας Κολοσσός, ένας Προμηθέας κτλ, δεν ξέρω. Αλλά κάτι τέτοιο πρέπει να γίνει μέχρι να έρθουμε στα ίσια μας και να διεκδικήσουμε ένα καλύτερο μέλλον.

Προφανως. Το ιστορικα πιο πετυχημενο τμημα του συλλογου, οσο μπουρδελο και να παρουσιαζεται φετος, δεν γινεται να συζηταμε αν εχει νοημα υπαρξης. Να το πω διαφορετικα, το οτι ο Μακης τον παιζει, δεν σημαινει οτι πρεπει να διαλυσουμε το τμημα.

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, stavros 9-11 said:

Δε νομίζω ότι είναι προστασία, αλλά πλήρης αδιαφορία όλων για το μπάσκετ. Κουραστήκαμε όλοι πλέον και κακά τα ψέματα, αρκετοί σκεφτόμαστε το κατά πόσο είναι χρήσιμη για την ίδια την ΑΕΚ η ύπαρξη του τμήματος σε αυτή την κατάσταση 

Το ότι η ανακοίνωση της ΚΑΕ για τη μήνυση στον Πλάθα ανέβηκε 1ο-2ο θέμα στο αεκ365 ενώ οι δηλώσεις του Ισπανού ούτε καν ανέβηκαν δεν δηλώνουν αδιαφορία αλλά ηθελημένη πουστιά

Το ίδιο συμβαίνει και με τα ban, τα οποία όταν σβήνουν έχουμε πανηγυρικά άρθρα για τον «μάγκα» Αγγελόπουλο αλλά δεν μέχρι τότε δεν έχει γίνει καν αναφορά για την ύπαρξή τους

Πουστιές είναι όλα αυτά και μάλιστα απροκάλυπτες.

Οσο για το τμήμα οκ προφανώς είναι απαραίτητη η ύπαρξή του, ασχέτως της γνώμης που έχουμε όλοι για το μπασκετ μιλάμε για το 2ο σε δημοφιλία άθλημα στην Ελλάδα. Δεν γίνεται να μην υπάρχεις καθόλου. Και για την ίδια την ΑΕΚ το τμήμα είναι ιστορικό, μιλάμε για το 1ο (και μέχρι πριν μια 3ετία μοναδικό) τμήμα που μας έφερε ευρωπαϊκό τίτλο, το 2ο τμήμα μας σε πρωταθλήματα (με έναν αστερίσκο για τον στίβο), ενώ παρότι είμαστε σε κακή κατάσταση είναι το μόνο τμήμα που μας εκπροσωπεί κάθε χρόνο στην Ευρώπη μέχρι την Άνοιξη εδώ και πολλά χρόνια.

Ο Μάκης είναι για σφαλιάρες, η εικόνα της ΚΑΕ για κλάματα, επικοινωνιακά δεν μπορούμε να εμπνεύσουμε σεβασμό ούτε στους ίδιους μας τους οπαδούς, αλλά δεν γίνεται να αναρωτιόμαστε την χρησιμότητα του τμήματος, δηλαδή οκ

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μία φορά που είχα κατέβει από τη θεσσαλονίκη στο γαλάτσι για να δω την ΑΕΚ στο μπάσκετ και μόλις έφτασα γήπεδο πίστεψα ότι ο αγώνας αναβλήθηκε γιατί δεν υπήρχε ψυχή σε ακτίνα 5 km, μια χαρά αναρωτήθηκα για τη χρησιμότητα του τμήματος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, stavros 9-11 said:

Εγώ πάντως μία φορά που είχα κατέβει από τη θεσσαλονίκη στο γαλάτσι για να δω την ΑΕΚ στο μπάσκετ και μόλις έφτασα γήπεδο πίστεψα ότι ο αγώνας αναβλήθηκε γιατί δεν υπήρχε ψυχή σε ακτίνα 5 km, μια χαρά αναρωτήθηκα για τη χρησιμότητα του τμήματος.

Κακως. Το οτι η πλειοψηφια των οπαδων της ΑΕΚ ειναι εξισου μαλακες με τον Μακη δεν αιτιολογει να αναρωτιομαστε την χρησιμοτητα του τμηματος. Να αναρωτιομαστε γιατι εμεις δεν στηριζουμε το τμημα οπως τα σκουληκια ξερω εγω οκ, το να αναρωτιομαστε γιατι ανεχομαστε τις μαλακιες και τα μπρος-πισω του Μακη επισης οκ, αλλα να αναρωτιομαστε γιατι υπαρχει η ΑΕΚ στο μπασκετ ειναι η μεγαλυτερη μαλακια που θα μπορουσε να ειπωθει.

Αν ειναι να αναρωτιομαστε για αυτα, καλυτερα να αυτοκτονησουμε σαν σωματειο και οι οπαδοι με κωλοδαχτυλο και να πεθανουμε ολοι. Ξαναλεω, η τωρινη πορεια ενος τμηματος δεν αποτελει δικαιολογια ουτε για μας που η πλειοψηφια εχει γυρισει την πλατη απο την μια, αλλα ουτε και κουβεντας περι χρησιμοτητας του τμηματος. Καπου βαλτε λιγο φρενο στην καφενειακη κουβεντα, θα τριζουν τα κοκκαλα του Αμερικανου, του Τροτζου και του Μοσχου με αυτα που γραφετε.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, stavros 9-11 said:

Εγώ πάντως μία φορά που είχα κατέβει από τη θεσσαλονίκη στο γαλάτσι για να δω την ΑΕΚ στο μπάσκετ και μόλις έφτασα γήπεδο πίστεψα ότι ο αγώνας αναβλήθηκε γιατί δεν υπήρχε ψυχή σε ακτίνα 5 km, μια χαρά αναρωτήθηκα για τη χρησιμότητα του τμήματος.

Με αυτή τη λογική να κλείσουμε όλα τα τμήματα και να μείνουμε μόνο με το ποδόσφαιρο 

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ναι

Στο φόρουμ όλα εύκολα ειναι, την επόμενη φορά που θα φύγω από τα λιόσια μέσα στη μιζέρια γιατί θα έχουμε φάει τριαντάρα στο κεφάλι από τον τελευταίο της βαθμολογίας, θα μπω στο ΚΜ να νιώσω όμορφα για την ιστορικότητα της ομάδας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, stavros 9-11 said:

Εγώ πάντως μία φορά που είχα κατέβει από τη θεσσαλονίκη στο γαλάτσι για να δω την ΑΕΚ στο μπάσκετ και μόλις έφτασα γήπεδο πίστεψα ότι ο αγώνας αναβλήθηκε γιατί δεν υπήρχε ψυχή σε ακτίνα 5 km, μια χαρά αναρωτήθηκα για τη χρησιμότητα του τμήματος.

καλυτερα β εθνικη ημιεπαγγελματυικο με κανα γηπεδακι σε καμια νεα ιωνια ας πουμε και καλτιλα παρα αυτο

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AlexKR21 said:

Με αυτή τη λογική να κλείσουμε όλα τα τμήματα και να μείνουμε μόνο με το ποδόσφαιρο 

Αν είναι να έχουμε τα ξεφτιλίκια του μπάσκετ; Να χρωστάμε σε όλη τη γη και αγωνιστικά να μείνουμε ανυπόληπτοι; Ναι εννοείται λουκέτο παντού 

Link to comment
Share on other sites

Και μιας και πιασαμε τις μαλακιες του Μακη, να συμπληρωσω σε ολα αυτα και την ανυπαρξια του οπαδικου μας κινηματος φερει εξισου τεραστια ευθυνη στην καταντια μας, απο ολες τις αποψεις. Και στην κριτικη που δεν γινεται αλλα και στην στηριξη που δεν υπαρχει. Δηλαδη εχω απο την μια απαιτηση να κανουν την δουλεια τους οι ΑΡΔ της ΑΕΚ, αλλα δεν γινεται να κλεινω τα ματια στο οτι οι οπαδοι μας πετανε αετο. Και οχι φετος, χρονια τωρα.

Η ομαδα χρειαζεται στηριξη -ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ- απο εμας με παρουσια στο γηπεδο, διαρκειας και κριτικη για τα τεκτενομενα εκει και οπως πρεπει. Τι απο ολα αυτα εχουμε κανει ως κοσμος της ΑΕΚ? Αν εξαιρεσεις τους 1000-1500 (και παλι καλα να λεμε) που στηριζουν καθε χρονο, οι υπολοιποι που ειναι? Οργανωμενοι οπαδοι, ανοργανωτοι, φιλαθλοι κλπ. Ολο δικαιολογια οτι ειναι μακρια τα Λιοσια (ενω η Φιλαδελφεια ειναι διπλα για ολους πχ), οτι δεν εχει φωτα, μας κλεβουν τους καταλυτες κλπ. Ε νυσαφι πια με την δικαιολογια στο στομα.

Καλα για το κεφαλαιο της κριτικης μην μιλησω καν, οταν το μοναδικο πραγμα που εχει γινει ηταν να κανεις επιθεση και ενα γηπεδο μπουρδελο με τους Εβραιους και καλα λογω Παλαιστινης. Εκει ξεκινα και τελειωνει η κριτικη σου, οπως και στην εικονα του αδειου πεταλου (κυριως περσι) και φετος.

Κατα τα αλλα, Μακη εισαι μαλακας και διαλυστε το τμημα. Λιγο αυτοκριτικη μαλακες μου δεν βλαπτει.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stavros 9-11 said:

Αν είναι να έχουμε τα ξεφτιλίκια του μπάσκετ; Να χρωστάμε σε όλη τη γη και αγωνιστικά να μείνουμε ανυπόληπτοι; Ναι εννοείται λουκέτο παντού 

Τα χρέη και την αγωνιστική ανυποληψία την έχουμε περάσει παντού και για χρόνια, ακόμα και στη μπάλα που σήμερα είμαστε δυνατοί και μετράμε τις ώρες να δούμε την ομάδα.

Αυτή είναι η ιστορία της ΑΕΚ ρε συ Σταύρο καλώς ή κακώς, αν η λογική μας ήταν δυνατή ομάδα ή λουκέτο έπρεπε να είχαμε αφανιστεί ως σύλλογος προ πολλού

Δεν λέω να μην μας νοιάζει όταν ένα τμήμα έχει εικόνα διάλυσης, ίσα ίσα αλλά δεν είναι λύση να μιλάμε για λουκέτο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, panther-21- said:

Και μιας και πιασαμε τις μαλακιες του Μακη, να συμπληρωσω σε ολα αυτα και την ανυπαρξια του οπαδικου μας κινηματος φερει εξισου τεραστια ευθυνη στην καταντια μας, απο ολες τις αποψεις. Και στην κριτικη που δεν γινεται αλλα και στην στηριξη που δεν υπαρχει. Δηλαδη εχω απο την μια απαιτηση να κανουν την δουλεια τους οι ΑΡΔ της ΑΕΚ, αλλα δεν γινεται να κλεινω τα ματια στο οτι οι οπαδοι μας πετανε αετο. Και οχι φετος, χρονια τωρα.

Η ομαδα χρειαζεται στηριξη -ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ- απο εμας με παρουσια στο γηπεδο, διαρκειας και κριτικη για τα τεκτενομενα εκει και οπως πρεπει. Τι απο ολα αυτα εχουμε κανει ως κοσμος της ΑΕΚ? Αν εξαιρεσεις τους 1000-1500 (και παλι καλα να λεμε) που στηριζουν καθε χρονο, οι υπολοιποι που ειναι? Οργανωμενοι οπαδοι, ανοργανωτοι, φιλαθλοι κλπ. Ολο δικαιολογια οτι ειναι μακρια τα Λιοσια (ενω η Φιλαδελφεια ειναι διπλα για ολους πχ), οτι δεν εχει φωτα, μας κλεβουν τους καταλυτες κλπ. Ε νυσαφι πια με την δικαιολογια στο στομα.

Καλα για το κεφαλαιο της κριτικης μην μιλησω καν, οταν το μοναδικο πραγμα που εχει γινει ηταν να κανεις επιθεση και ενα γηπεδο μπουρδελο με τους Εβραιους και καλα λογω Παλαιστινης. Εκει ξεκινα και τελειωνει η κριτικη σου, οπως και στην εικονα του αδειου πεταλου (κυριως περσι) και φετος.

Κατα τα αλλα, Μακη εισαι μαλακας και διαλυστε το τμημα. Λιγο αυτοκριτικη μαλακες μου δεν βλαπτει.

ναι μακρια ειναι οταν πρεπει να εχεις οχημα για να πας..εγω ας πουμε  το συγκρινω με τη ζωφρια που παιζαμε 2012 ας πουμε β εθνικη  πριν να εχω αμαξι διναμε ραντεβου αττικη 20 πιτσιρικια να παμε με το λεοφ και ηταν αλλα 20 μεσα ε τα αντιστοιχα πιτσιρικια τωρα και καυλωμενα να ηταν δεν μπορουν

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, panther-21- said:

Και μιας και πιασαμε τις μαλακιες του Μακη, να συμπληρωσω σε ολα αυτα και την ανυπαρξια του οπαδικου μας κινηματος φερει εξισου τεραστια ευθυνη στην καταντια μας, απο ολες τις αποψεις. Και στην κριτικη που δεν γινεται αλλα και στην στηριξη που δεν υπαρχει. Δηλαδη εχω απο την μια απαιτηση να κανουν την δουλεια τους οι ΑΡΔ της ΑΕΚ, αλλα δεν γινεται να κλεινω τα ματια στο οτι οι οπαδοι μας πετανε αετο. Και οχι φετος, χρονια τωρα.

Η ομαδα χρειαζεται στηριξη -ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ- απο εμας με παρουσια στο γηπεδο, διαρκειας και κριτικη για τα τεκτενομενα εκει και οπως πρεπει. Τι απο ολα αυτα εχουμε κανει ως κοσμος της ΑΕΚ? Αν εξαιρεσεις τους 1000-1500 (και παλι καλα να λεμε) που στηριζουν καθε χρονο, οι υπολοιποι που ειναι? Οργανωμενοι οπαδοι, ανοργανωτοι, φιλαθλοι κλπ. Ολο δικαιολογια οτι ειναι μακρια τα Λιοσια (ενω η Φιλαδελφεια ειναι διπλα για ολους πχ), οτι δεν εχει φωτα, μας κλεβουν τους καταλυτες κλπ. Ε νυσαφι πια με την δικαιολογια στο στομα.

Καλα για το κεφαλαιο της κριτικης μην μιλησω καν, οταν το μοναδικο πραγμα που εχει γινει ηταν να κανεις επιθεση και ενα γηπεδο μπουρδελο με τους Εβραιους και καλα λογω Παλαιστινης. Εκει ξεκινα και τελειωνει η κριτικη σου, οπως και στην εικονα του αδειου πεταλου (κυριως περσι) και φετος.

Κατα τα αλλα, Μακη εισαι μαλακας και διαλυστε το τμημα. Λιγο αυτοκριτικη μαλακες μου δεν βλαπτει.

Για τους οργανωμένους, ειδικά για τα επεισόδια με τους Εβραίους πέρσι συμφωνώ, αλλά ειδικά φέτος μια χαρά κόσμο μαζέψαμε. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×