Jump to content

Εισιτήρια Διαρκείας 2022-23:


George_D
 Share

Recommended Posts

Για τον εμπαιγμό στον κόσμο... Και για τις μεταγραφές που δεν έχεις κάνει.... Σου εύχομαι κακό ψόφο να χεις....

Link to comment
Share on other sites

14 βράδυ ανακοίνωση του Κοσσοβάρου, 17 τεστιβέ με 30 χιλιάδες αλαλαζοντες αεκτζήδες να τραγουδάνε "Μαντουμπάλα αγάπη γλυκιά μου", πλημμύρα στους εσωτερικούς χώρους από τα δάκρυα, νέα αναβολή με Ιωνικό μέχρι να τελειώσουν τα αντιπλημμυρικά έργα.

 

Ο Μελισσανιδης το βραδυ στα μπουζούκια με Γιάνναρο να του τραγουδάει πάνω από το τραπέζι "Όλα εσύ, χαρές που γεύτηκα και απογοητεύτηκα. Όλα εσύ, ζωής κοσμήματα που βγήκαν όλα ψεύτικα. Όλα εσύ, της ερημιάς μου και του πάθους μου επανάσταση. Όλα εσύ, η σταύρωση μου ήσουν μετά την ανάσταση."

 

Τάσος ανάρτηση στο fb για αχάριστο κόσμο, ο Κετς στον κόσμο του αφιέρωμα για το συγκλονιστικό AEK all over the world, άρθρο Μπουμπου στο σδνα για τα κέρδη της ΑΕΚ από τη γουρλίδικη Ριζούπολη, Δηματος αναλύει στη Στάση Νιόν τις βαθμολογίες του 2023/24, ο Βουλγαρης εξηγεί τι όμορφα ήταν στην Αγιασοφια το πρώτο τρίτο της σεζόν και ο ΤσακιRης ρευεται το τελευταίο ντονέρ στο Λουκιδέλη.

 

ΑΕΚ μόνο ΑΕΚ οποίος σας γαμαει είναι ΑΕΚ

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Πριν μια εβδομάδα που είχαμε ανοίξει το θέμα της ετοιμότητας του γήπεδου ανέβαζαν κοινοποιήσεις οι ραγιάδες για τη σιγουριά που υπάρχει για το γήπεδο και την έπεφταν στον κόσμο που εκραζε,κυρίως εδώ μέσα. Τώρα είναι μπουκωμενοι

Link to comment
Share on other sites

Τσακίρης: «Η ΑΕΚ πρέπει να αποζημιώσει τον κόσμο της κι όχι απαραίτητα οικονομικά»

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Τσακίρης: «Η ΑΕΚ πρέπει να αποζημιώσει τον κόσμο της κι όχι απαραίτητα οικονομικά»

Καλα μας τα λες τσακιρη κ σε ευχαριστουμε...... 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, CHⓇIS said:

Καλα μας τα λες τσακιρη κ σε ευχαριστουμε...... 

Έκπτωση στις τιγρε 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, CHⓇIS said:

Ερχεται μαζι με καβανι

2 TOY MHNOY ΘΑ ΤΡΩΩ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΠΥΡΓΟ.... ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.... 2 ΧΕΡΙΑ 3 ΠΟΔΙΑ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, GIANNHS said:

2 TOY MHNOY ΘΑ ΤΡΩΩ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΠΥΡΓΟ.... ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.... 2 ΧΕΡΙΑ 3 ΠΟΔΙΑ

Θα κυκλοφορεί μεταμφιεσμένος σε Κούδα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ο Κρις είναι παιδί του κέντρου, στάνταρ θα τον δεις Λευκό Πύργο, μην το συζητάς ρε.

Περισσότερες πιθανότητες έχεις να δεις εμένα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης τώρα που έφυγα από εκεί, πάρα αυτόν

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Ναι, ο Κρις είναι παιδί του κέντρου, στάνταρ θα τον δεις Λευκό Πύργο, μην το συζητάς ρε.

Περισσότερες πιθανότητες έχεις να δεις εμένα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης τώρα που έφυγα από εκεί, πάρα αυτόν

ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΜΟΥ

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τι γυφτοι Παναγία μου.

Λεει αν θέλεις επιστρέφεις το διαρκείας ολόκληρο.

🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Τι ξεφτίλες είναι αυτοί ρε θέλουν να βγούν και από πάνω γαμώ το φελέκι σας πρωί πρωί 

Link to comment
Share on other sites

κλασσικος αλητηριος νικαιωτης φτωχομπινες . ειμαστε και εμεις που δεν σου επιστρεφουμε την καρτα για δεν ψωνιζουμε απο λαμογια 

Link to comment
Share on other sites

Ρε αρχιδι με ένα γαμημενο voucher καλύτερα θα την έβγαζες.

Τι γυφτοι, τι ανίκανοι άνθρωποι.

Link to comment
Share on other sites

 

Η ανακοίνωση της ΠΑΕ: 

Αγαπητοί φίλαθλοι της ομάδας μας,

Η ΠΑΕ ΑΕΚ σας διαβεβαιώνει πως έγινε κάθε δυνατή προσπάθεια και εξαντλήθηκε κάθε πιθανότητα μέχρι και την ύστατη ώρα προκειμένου να καταστεί εφικτή η χρησιμοποίηση του νέου μας γηπέδου και η επιστροφή στα πατρογονικά εδάφη μας στη Νέα Φιλαδέλφεια από την πρώτη επίσημη εντός έδρας αγωνιστική υποχρέωση της ομάδας μας.

Δυστυχώς αξεπέραστα –εντός του συγκεκριμένου περιορισμένου χρονικού πλαισίου- τεχνικά ζητήματα των οποίων η διευθέτηση δεν εξαρτιόνταν αποκλειστικά και μόνο από την ΠΑΕ ΑΕΚ δεν επέτρεψαν να επιτευχθεί ο συγκεκριμένος στόχος.

Κατά κύριο λόγο η γραφειοκρατία και επιπλέον οι ιδιαιτερότητες της συγκεκριμένης χρονικής περιόδου (μήνας Αύγουστος), σε συνδυασμό με τις εύλογες παραινέσεις των τεχνικών μας συμβούλων να αποφευχθεί κάθε ενδεχόμενο κινδύνου για τη λειτουργικότητα του γηπέδου μας μακροπρόθεσμα και έχοντας πάντοτε ως αποκλειστικό γνώμονα την απόλυτη ασφάλεια των φιλάθλων μας, μας ανάγκασαν να οδηγηθούμε στην απόφαση να αναβάλλουμε για λίγο ακόμη την ιστορική επάνοδο της ομάδας μας στο σπίτι μας.

Θεωρούμε πως μετά από 19 χρόνια και 2 μήνες προσμονής, την ολιγοήμερη αυτή καθυστέρηση μπορούμε όλοι μας να την αντέξουμε.

Η ΠΑΕ ΑΕΚ αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει το φίλαθλο κοινό της ομάδας μας για την τεράστια και ιστορικών διαστάσεων ανταπόκρισή του στην αγορά εισιτηρίων διαρκείας.

Ως γνωστόν, θεωρείται πλέον δεδομένο πως με τη λήξη της περιόδου διάθεσης των καρτών διαρκείας θα έχει συντελεστεί μία ιστορική επίδοση που θα συνοδεύει την επιστροφή των Ενωσιτών στα Ιερά Χώματα της Νέας Φιλαδέλφειας.

Για όλους εμάς προέχει το ηθικό μέρος της σχέσης με τους φιλάθλους μας και η ειλικρινής επαφή μας με κάθε έναν από αυτούς.

Γι’ αυτόν ακριβώς τον λόγο και παρότι νομικά δεν προκύπτει καμία σχετική υποχρέωση της ΠΑΕ, ανακοινώνουμε πως όποιος φίλος ή φίλη της ομάδας μας θεωρεί ότι αδικείται από αυτή την ολιγοήμερη παράταση της επιστροφής στη Νέα Φιλαδέλφεια, μπορεί από σήμερα και μέχρι την Πέμπτη 25/8/2022 στις 15.00 να επιστρέψει την κάρτα διαρκείας του/της και να εισπράξει το ακριβές αντίτιμο αγοράς της.

- Για τους κατοίκους του Λεκανοπεδίου, η επιστροφή θα γίνεται με αυτοπρόσωπη αίτηση στο τμήμα εισιτηρίων διαρκείας της ΠΑΕ ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ.
- Για τους υπόλοιπους φίλους της ομάδας μας (εκτός Αττικής), η διαδικασία μπορεί να γίνεται μέσω του τηλεφωνικού κέντρου του τμήματος εισιτηρίων, στον αριθμό 2118886068, επίσης μέχρι την Πέμπτη 25/8/2022 στις 15.00.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, baRon21 said:

Τι γυφτοι Παναγία μου.

Λεει αν θέλεις επιστρέφεις το διαρκείας ολόκληρο.

🤣🤣🤣🤣🤣

Λινκ

Link to comment
Share on other sites

καλου κακου εβαλαν και 3 μερες προθεσμια μηπως μερικοι δεν το παρουν πρεφα 

 

🤣

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • Stylianopoulos locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×