Jump to content

Εισιτήρια Διαρκείας 2022-23:


George_D
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Araujo21 said:

Θεωρητικα αυτοι ειναι λιγοι και ειναι του χεριου του Τιγρη. Μην κυνηγατε ανεμομυλους. Τιποτα δεν θα γινει και αν γινει θα ειναι δαχτυλος Μαρινακη, Σας τα εξηγω ωραια ? 

Δεν θα γίνει τιποτα μωρέ.

Εγω πιστεύω δεν θα επιστραφούν πάνω από 100 διαρκείας.

Link to comment
Share on other sites

Just now, baRon21 said:

Γιατί σουφρώνει έτσι τα χείλια του γαμω την τύχη του και αυτουνου

Για να καυλωνει ο καθε @AG21.

Link to comment
Share on other sites

Just now, baRon21 said:

Δεν θα γίνει τιποτα μωρέ.

Εγω πιστεύω δεν θα επιστραφούν πάνω από 100 διαρκείας.

Εγω πιστευω κανενα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Εγω πιστευω κανενα 

Κρίνοντας απο την ανακοίνωση δεν τους βλέπω και τοσο... ζεν στην ΠΑΕ παντως. Θα δουμε ομως.

Link to comment
Share on other sites

* Ο πιο χολωμένος με την εξέλιξη στο θέμα του γηπέδου είναι αναμφίβολα ο Δημήτρης Μελισσανίδης. Ο διοικητικός ηγέτης του Δικεφάλου τις τελευταίες εβδομάδες δεν δεχόταν ούτε να ακούει καν πως δεν θα καταφέρουν να παίξουν με τον Βόλο στη «OPAP Arena». Όσο όμως κι αν δεν ήθελε να το δεχτεί, η πραγματικότητα επιβλήθηκε. Ο ίδιος αντιλαμβάνεται την απογοήτευση και την πικρία του κόσμου της ομάδας και είναι διπλά στεναχωρημένος γι' αυτό. Αλλά όπως του εξήγησαν  και οι συνεργάτες του, ήταν μια απόφαση που έπρεπε να παρθεί έτσι ώστε να μη δημιουργηθούν θέματα που θα προκαλούσαν προβλήματα στην ομαλή λειτουργία του γηπέδου στη συνέχεια. (LIVESPORT)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Εγω πιστευω κανενα 

Αν ήμουν από επαρχία θα το έδινα πίσω.

Ρε μπιν λαντεν τι να κάνω που δεν ξέρω να πετάω αεροπλάνο.

Πανω στην Βερα να το ρίξω, το ΚΜ πως τον γαμαει να του δειξω

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Θεωρητικα αυτοι ειναι λιγοι και ειναι του χεριου του Τιγρη. Μην κυνηγατε ανεμομυλους. Τιποτα δεν θα γινει και αν γινει θα ειναι δαχτυλος Μαρινακη, Σας τα εξηγω ωραια ? 

Βασικά ο Μελ θα γούσταρε να γίνουν αγώνες για να διασκευάσει λίγο.  Θα έστελνε τη ριζου και όσοι κάνουν αγώνες στο τέλος οι ίδιοι θα πληρώσουν αποζημίωση στο Μελ.  Του λείπουν και κάτι ψιλά.  

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Κρίνοντας απο την ανακοίνωση δεν τους βλέπω και τοσο... ζεν στην ΠΑΕ παντως. Θα δουμε ομως.

Μεταξυ μας δεν θα γυρισει κανεις εισητηριο για 2 ματς. Η προσμονη για το νεο γηπεδο ειναι τεραστια. Και δεν θα χαλασει για 2 ματς Το προβλημα ειναι οτι δεν θα μπουνε ολοι Ριζουπολη. Και εδω θα πρεπει να βρεθει η λυση 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Μεταξυ μας δεν θα γυρισει κανεις εισητηριο για 2 ματς. Η προσμονη για το νεο γηπεδο ειναι τεραστια. Και δεν θα χαλασει για 2 ματς Το προβλημα ειναι οτι δεν θα μπουνε ολοι Ριζουπολη. Και εδω θα πρεπει να βρεθει η λυση 

Μονο μην γίνουν 10 τα ματς και φτάσουμε Φλεβαρη-Μαρτη.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Εγω πιστευω κανενα 

Και όποιος το επιστρέψει μετά θα πάει στη παε και θα παρακαλάει να το πάρει πίσω γωνατιστον στα πόδια του Γιαννάκη.  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κ τι ισχύει όταν δεν έχεις υπογράψει,  (κανονική υπογραφή) επειδή το κειας σου το αγόρασε κάποιος άλλος? 

Ένας πήγαινε κ έπαιρνε διαρκείας για 5 ανθρώπους φέτος.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, baRon21 said:

Αν ήμουν από επαρχία θα το έδινα πίσω.

Ρε μπιν λαντεν τι να κάνω που δεν ξέρω να πετάω αεροπλάνο.

Πανω στην Βερα να το ρίξω, το ΚΜ πως τον γαμαει να του δειξω

Αν ησουν επαρχια δεν θα το εδινες. Γιατι εκ των πραγματων ξερεις οτι παιρνεις διαρκειας και δεν θα δεις ολα τα ματς. Σου το λεει καποιος που αγοραζε διαρκειας απο επαρχια και ειδε ενα ματς την χρονια . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Μονο μην γίνουν 10 τα ματς και φτάσουμε Φλεβαρη-Μαρτη.

Εγω λεω οτι θα παιξεις με Ιωνικο . Εσυ πιστευεις οτι θα μπουμε μετα το μουντιαλ. 2 ειναι τα ματς και θα γινουν τα αδυνατα δυνατα να μπεις. Μην ξεχνας οτι εχεις και τα εγκαινια στις 17/9 . 

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσε το πράγμα.  17/9 θα γίνει η χαλαρή δοκιμή για είσοδο έξοδο φωτισμός τουρνικιε προσβάσεις για όποιον θέλει να δει ποντιακους χορούς και γραφικότητα ενώ στη διακοπή για εθνική θα γίνει ένα φιλικό της ομάδας για δοκιμή των αγωνιστικών υποδομών από αποδυτήρια και var κτλ και με ιωνικο μπαίνουμε κανονικά. 

Τα δύο ματς θα ξεχαστούν γρήγορα.  Συνηθισμένος ο ΑΕΚτζής στο δούλεμα.  Το γουστάρει πλέον άλλωστε.  

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Εγω λεω οτι θα παιξεις με Ιωνικο . Εσυ πιστευεις οτι θα μπουμε μετα το μουντιαλ. 2 ειναι τα ματς και θα γινουν τα αδυνατα δυνατα να μπεις. Μην ξεχνας οτι εχεις και τα εγκαινια στις 17/9 . 

Και γιατι δεν το ανακοινώνει στα ισια η ΠΑΕ;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Και γιατι δεν το ανακοινώνει στα ισια η ΠΑΕ;

Και γιατι να το ανακοίνωση δλδ?  Γραφή για λίγες μέρες.  Πως θα το ανακοινώσει χωρίς επίσημη άδεια στα χέρια τους ? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Και γιατι δεν το ανακοινώνει στα ισια η ΠΑΕ;

Μα στο ειπε 17/9 εχεις τα εγκαινια 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Και γιατι να το ανακοίνωση δλδ?  Γραφή για λίγες μέρες.  Πως θα το ανακοινώσει χωρίς επίσημη άδεια στα χέρια τους ? 

Μην ανακοινωσει και το ματς με Γιαννενα στην Αγια Σοφια  σαν εκπληξη

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Μην ανακοινωσει και το ματς με Γιαννενα στην Αγια Σοφια  σαν εκπληξη

Όπως την άδεια οικοδομής με τη τσσκ Μόσχας? 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, baRon21 said:

Σταμάτηστε όλοι ό,τι κάνετε, ανέβασε βίντεο ο πυροσβέστης 

Είδα μέχρι το 03:30, τον πετυχαίνει ένας εργάτης και του λέει θα μπεις μέσα να δεις τι γίνεται κλπ κλπ, και λέει δεν μπαίνω μέσα εγώ δεν είμαι παραβατικός.

Ενω τις προηγούμενη εβδομάδα έχω δει δυο διαφορετικά βίντεο που χώνεται από την υπογειοποίηση και φτάνει μέχρι φυσούνα περνώντας και από αποδυτήρια.

exit full screen, dislike και αντιοοοο

επισης κάτι άλλο, κάθε φορά που πετυχαίνει εργάτη από Αλβανία του λέει που είσαι ρε Μιται, εδώ παιδιά βλέπουμε τον ξάδελφο του Μιται και κάτι τέτοιες μαλακιες.

Ξυλο και πάλι ξύλο. Καταδικαστέο βέβαια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, baRon21 said:

Είδα μέχρι το 03:30, τον πετυχαίνει ένας εργάτης και του λέει θα μπεις μέσα να δεις τι γίνεται κλπ κλπ, και λέει δεν μπαίνω μέσα εγώ δεν είμαι παραβατικός.

Ενω τις προηγούμενη εβδομάδα έχω δει δυο διαφορετικά βίντεο που χώνεται από την υπογειοποίηση και φτάνει μέχρι φυσούνα περνώντας και από αποδυτήρια.

exit full screen, dislike και αντιοοοο

επισης κάτι άλλο, κάθε φορά που πετυχαίνει εργάτη από Αλβανία του λέει που είσαι ρε Μιται, εδώ παιδιά βλέπουμε τον ξάδελφο του Μιται και κάτι τέτοιες μαλακιες.

Ξυλο και πάλι ξύλο. Καταδικαστέο βέβαια.

Ειμαι στη μεση του βιντεο και αναφερει οτι απο το Πασχα (?!) ο Πατουλης του ειχε πει οτι θα μπουμε Οκτωβρη.

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε 1/10 με Ιωνικό να μπορέσουμε να μπούμε. Το γήπεδο πάντως έχει πολλές ελλείψεις, ιδίως στον περιβάλλοντα χώρο. Εγώ θεωρώ ότι θα παίζουμε αγώνες και στο μεσοδιάστημα θα συνεχίζουν οι εργασίες. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παράταση Cosmote – Neurosoft
Παράλληλα με τις εργασίες τόσο εσωτερικά όσο και εξωτερικά μαζί με την Υπογειοποίηση τρέχουν πολύ σημαντικές εξελίξεις

20220822_200734.thumb.jpg.39d359ffd576e4803fe48f0556e2b218.jpg

(Μεταξυ αλλων)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×